Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

aha!!! ni i oczywiscie Żabulko dziekuje za piekne foteczki,a niektore to sa az nadzwyczaj przepiekne.... miodzio ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tyle stron do nadrobienia a nie było mnie tylko 9 godzin ;) witam serdecznie na forum Basię :) dziekuję za zdjęcie, zaraz wyślę Ci swoje, a tak wogóle to czy WY już się \"wypisałyście\"???? gdzie jesteście.... hej...hej....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia.... zdjęcie już poszło.... mam nadzieję że szybko będzie na Twojej skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. zabulinko --> Nie wiedziałam ;) Ale mój M. i tak nie lubi jabłek więc ten składnik sam odpadł. Dodałam do sałatki banana, pomarańcze, arbuza i ananasa - waham się nad truskawkami (nie zwróciłam wcześniej uwagi, w domu się okazało, że baba mi sprzedała jakieś obgniłe ). Jeszcze musze iść po alkohol do tego - może wezmę Sangrię - jest dobra na upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono... widzę że teraz wszystkie dziewczyny wzięły się za robienie magicznej sałatki... hmmm.... chyba i ja zrobie ją jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia-agi zdjecia poszły:) zabulinkA -PIĘKNIE WYGLĄDALIŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko, już się gubię, te zdjęcia, które mi ostatnio wysłałaś to Wasze zdjęcia ślubne? dla Was dziewczyny: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu podaj jeszcze raz swojego maila bo mi ta piosenka chyba nie doszla.... wiem wiem wiem ofiara losu ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Miniaa- to Ty z moich okolic jestes, bo ja pochodze z Tomaszowa. Dziewczyny, muszę się z Wami niestety rozstać na jakiś czas, bo jutro się przeprowadzam ostatecznie i przez jakiś czas (myślę że ok. miesiąc) nie będę miała internetu, ale obiecuję, że jak tylko podłączą mi internet to sie odezwę. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też 2007
lapka.gif. kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też 2007
kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też 2007
emotki mi nie wychodzą ale jeszcze was odwiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez witam i zycze miłego dnia. chyba znów nie bede sie dzisiaj udzielac :( praca, praca, praca............. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wczoraj sie prawie zalamalam bo przyszedl list polecony i myslalam ze mojego M chca mi zabrac do wojska ale na szczescie teraz dowiedzialam sie ze to nie to:) strasznie sie ciesze tylko boje sie ze mi go zabiora jak wroci zza granicy i znow bysmy musieli sie rozstac:( Buziaki Dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza?????? no to dzien dobry dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×