Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami... ja tak do konca smukła to nie jestem... ale mam nadzieję że za ten rok to będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff , netu nie miałam przez ponad godzinę ... Skandal ... !!!! Nieky mi nie pomogł .. ani neostrada ani administrator z naszego centrum. POodłanczałam wszusykie możliwe kabelki na 30 sekund i ot , proszę działa ! Ami ------ suknia bardzo ładna , ale dla mnie za bardzo niski biust , tzn, zakrywa połowę biustu , ale fason b.ładny :) Brida ---- Twoja też mi się podoba . I na pewno wygodna bo nie miałabyś uczucia że suknia opada ... bo potrzymują ją ramionczka na ramionach :) Kropka :) Hi hi , a nooo widzisz ile mamy wspólnego :) :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie rzuc mi meila-odpisze jak wróce do domu-tak ok21!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida--- dzięki , dostalam maila .... to naturalne włoski ...? Ja też z natury mam takie , ale związuję bo mnie wnerwiają . Myślalam , żeby się obciąć tak ja Ty , ale wszystcy mi odradzają bo niby zly kształt twarzy ... Jeszszcz tylko Kropka i Gradia ... Kropka to pewnie przeciska się przez Wisłę a Gradia ... ? Gradia , hal oooo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida --> przepiękna jest ta suknia, mi również bardzo się podoba taki fason. Zdjęcia dostałam i nie narzekaj, że nie jesteś smukła, bo z tego co widzę zgrabna z Ciebie dziewczyna! ami --> Penelopa jest niezła, ale ja nie lubię takich sukni \"pod szyję\". Szkoda, że te wszystkie suknie są takie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ostatnio nie zagladałam bo byli u nas znajomi, a dzis prawie caly dzien chodzenia po miescie przy tej szalonej temperaturze i jest nie do życia. Byłam dziś w Blue City i w jednym salonie www.karina.net.pl bardzo mila pani powiedziala, ze mozna u nich uszyc spokojnie taka sukienke jak sie chce tzn. albo swoj projekt albo jakis ich + modyfikacje ktore sobie zazyczymy albo przyjsc ze zdjeciem jakiejs kiecki co sie nam podoba. Trafiłam też na ulotkę stylistki: www.siluete.pl Zastanawiam sie ile moze kosztowac np. taka analiza kolorystyczna, zawsze mam z tym problem i nie wiem w sumie jakie kolory mi pasuja. Wybaczcie ale uciekam od kompa. Chyba sie zdrzemne zanim M. wroci z pracy. Mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnicie wysylajac foteczki, moj mail: mrowka_r@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia , to Ty szalona jesteś :) He , ale pewnie nie z własnej woli się wypuściłas w te upały ... Poslalam Ci już fotki , bo ja chyba dzisiaj wyjątkowo jako dozorca na topiku jestem ( no , oprócz przerwy w dostawie netu ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja juz od dawna eksperymentuje z włosami... na poczatku prostowałam , ale to było zbyt uciążliwe, teraz są jakie są... na razie zdecydowałam ich nie odbicnać... niech sobie podrosna troche do slubu ;) najlepiej znajdź dobrego fryzjera który CI doradzi jak bedzie Ci lepiej... ja mam zawsze kłopot z doborem fryzury i dlatego oddaje sie w ręce mojej pani fryzjerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He , he znam te prostowanie włosów. Teraz dlatego je wiąże , bo i te prostowanie mnie dobija - a mam dosyć długie do łopatek . Na razie chyba też nie będę obcinała do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyzyczaiłam sie juz do tego że zawsze mam na głowie artystyczny nieład (wole to od określenia że nie jestem uczesana ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a wymysliłas juz jaka fryzurę chciałabyś mieć do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na razie to chyba niski kok i na gładko . Podobal mi się kok w programie \"Taniec z gwiazdami\" jaki miała Joanna Koroniewska - wyglądało to tak jakby był kok i obkręcono go dodatkwo jeszcze jej włosami. Artystyczny nieład chyba nie wchodzi w grę , bo zaraz włosy mi się napuszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również myslałam o czymś takim... dlatego zapuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
a co to nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,gdzie was wszystkie wywiało???? zresztą co za pytanie,pewnie ze swoimi \"przyszłymi\" sie wylegujecie.... a ja sama,bo R. w pracy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida dzieki za zdjecie :) A suknia jest piekna, ale jak dla mnie absolutnie nie, jestem chuda i jakbym miala taki dekolt to by mi kości wylazły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta Pelelopa jest sliczna! tylko ujełabym troszke ozdób na dole sukni i bylaby zajebi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że zdjęcia do wszystkich dotarły... teraz czekam na WASZE :P ...a teraz idę sie powylegiwać ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów, to ja nie robie koka, chce miec leciutenko pokrecone i upięte. Albo fajnie upięte, na pol rozpuszczone, Źle mi w koku :/ juz znalazłam kilka propozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku---> ja takze nie chce miec koka,poniewaz wydaje mi sie ze mam lekko odstajace uszy i mnie to irytuje. Chce miec rozpuszczone albo lekko upiete aby welon mial sie na czy trzymac,ale konkretnej fryzury jeszcze nie wymyslilam,ale dzisiaj znalazłam kilka fajnych zdjec na necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym prosiła ;) ja niestety swoje tak pokopiowałam,że teraz w zaden sposób (znany przeze mnie)nie moge ich wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszły :) bardzo mis ie podobają te co wysłałam, ale chyba najbardziej ta tdlr. Mam taki kolor włosów i długośc też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,juz doszły.Ja takze Ci wyslalam maila,ale nie wiem czy dojdzie. Jak na dzisiaj to ja spadam jutro na pewno tu jeszcze wpadne;) rano musze spadac do lekarza a potem do banku...no wiec DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz dopadłam komputer Monia wysłałam zdjęcia. Powinno byc teraz w porządku. Jak dotąd dostałam tylko fotki od Anku i Kaczki. Wyślijcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam radę - chyba wszystkim Wam wysłałam jedno zdjęcie, na więcej nie mam siły - dobranoc 🖐️ Monia - no ja Cię nie znam :-) z widzenia na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki wszystkim za zdjęcia :) trzy kropki --> Niesamowite, mamy chyba identyczne pierścionki zaręczynowe (o ile pierścionek, który masz na palcu jest zaręczynowy ;) ) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki :) Cóż za piękny poranek mamy ... Ja już od godzinki w pracy jestem :) Gradia ----- dzięki , dostałam Twoje fotki , bardzo mi sie podoba szczególnie ta, pt \" wiosenna wycieczka\" - no cudne wręcz :) Trzy Kropki --- a ja dalej nie mam ... :( Zabulina ----- no Twoje to już po prostu profesjonalizm :) jak mniemam to pewnie \"mini turniej\" z kursu tańca ? :) He he ciekawe czy ja też takie zdjęcia będę kiedyś miała ... Ach..rumba , walc .... Jakby któraś miała pod ręką zdjęcie Kropki , to bardzo bym poprosiła :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×