Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam wszystkich w tym jakze pieknie chlodnym wkoncu dzionku /w dniu ładnym ale z ochladzajacym wiaterkiem/ 🌻 na mily poczatek dnia :) a ja przedwczoraj byłam u okulisty,wczoraj u lekarza rodzinnego po skierowania, a dzisiaj juz zrobiłam z rana morfologie a na 14.00 mam isc na EKG -czuje sie jak inwalidka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tak sie badasz? badanka okresowe??? :) dzis są imieniny mojego Piotra, musze skoczyc na miasto i cos mu kupic. Macie jakies pomysły moje kochane?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakas koszulke ladna albo koszule zalezy w co sie lubi ubierac:) albo perfumke ladna:) to zalezy od upodoban Twojego Piotrusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mysle o koszulce :) perfuma to juz ma tyle ze rok moze sie pisikac non stop haha ilez łatwiej cos kobiecie kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle ze z kobietami nie ma problemu:) Koszulka to bedzie ladny prezent no i nawet jakby mial ich duzo to i tak sie przyda:) ja tez zawsze z prezentem dla mojego M mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie okresowe,poprostu jestem ostatnio bardzo osłabiona i dlatego mi lekarka zleciła takie badania,a okulista dlatego ze mnie oczy szczypią-mam podrażnione spojowki /ale to chyba z alergii -bo jestem alergiczka, i dlatego na koniec lipca mam isc jeszcze do alergologa bo ostatni raz bylam w dziecinstwie ;) załamuje was tymi badaniami,heh... czuje sie jak \"stara dupa\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz sie nie moge doczekac jutra albo soboty bo moj M przyjedzie:):):):) tylko jeszcze dokladnie nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty dobrze jest zrobic sobie badania i bym pewnym ze jest sie zdrowym:) chociaz to chodzenie po lekarzach jest bardzo meczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to bedziecie świętowac z M :D hehe, tylko nie za bardzo ;) Kaczka, musisz dbac o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio zadko sie widzimy i jak on przyjedzie to kazda chwilke chcemy spedzic razem:) tylko szkoda ze na tak krotko:( bo wraca spowrotem w niedziele wieczorem albo w poniedzialek z samego rana:( nie moge sie doczekac dnia kiedy wroci juz do Polski na stale:) A Ty Kaczuszko napisz jak bedziesz miala wyniki czy wszystko jest wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu to prawda,meczace jak niewiem co... wczoraj pisałyscie dziewczyny /niektore/ ze jestescie \"weekendowymi narzeczonymi\" ja z kolei na odwrót, widujemy sie caly czas /najdluzej sie nie widzielismy 3 dni!!! a teraz R.ma prace a ja wyjezdzam na wieś-na dzialke rodzicow. I bede tam ze 2 tygodnie..... nie mam pojesia jak ja wytrzymam 5 dni bez niego a tu 2 tygodnie mnie czekają... :( ale powiedzial ze przesunie sobie dni pracy i przyjedzie do mnie po tygodniu na jakies 3 dzionki... ale i tak to dla nas bedzie cos okropnego..tyle czasu bez siebie,jak na razie to sobie niemoge tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim P. widzimy sie przez 4 dni w tyg. I powiem wam że jak na razie jest mi tak dobrze :) bardziej sie podsyca tęsknotę :D Juz niedługo bede go miala na zawsze na codzien, wiec ten rok to moj ostatni kiedy moge pobyć sama ze sobą a nie ukrywam że lubie byc czasem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuszko zazdroszcze Wam. Ja bym wszystko dala zeby czesciej sie widywac z moim M. A mam do Ciebie pytanko czy jak tak czesto sie widzicie nie wkrada sie w wasz zwiazek nuda?? Bo duzo osob uwaza ze jak sie czesto spotyka to sie czesciej kloci itp. Wiec pytam sie doswiadczonej w tej dziedzinie;) sukienki jeszcze nie znalazlam takiej ktora by mi sie spodobala i boje sie ze latwo nie znajde:( Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie podoba taka z kolekcji pronovias jak wejdziecie na str, to potem w 2007 make your choice, potem na 6 str i suknia w ostatnim rzędzie środkowa EBANO piekna, kosztuje 4400zł... :( nie mozna tez przymierzyc, bo sprowadzają na zamowienie... ale jezeli mi sie uda, uszyję taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja jeszcze pol roku bede sama.... I prawda jest w tym ze tesknota jest tez fajna chcoiaz ja przez 2 dni w tyg nie moge sie nacieszyc moim M i czesto mi go bardzo brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie poluje na suknie z ramiaczkami, bo jak bylam w sukni z gorsetem na weselu ostatnio to przeżylam koszmar :( i dla czystej wygody kupuje z ramiączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak któras moze niech mi rzuci jeszcze raz tego linka ze ślubnymi fryzurami:(-bo nie moge sie doszukac :( i moze któras ma bukiety-najbardziej ze wszystkiego lubie kwiaty ogladac czy zdjecia do dziewczyn doszły?basia?agi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu poslucham piosenki od Kaczuszki i ja skasuje z poczty to bede miala wiecej miejsca to pewnie dojdzie od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu jesli cohodzi o nude to fakt,ale nie ze mam go dosyc i chiałabym sie oderwac od niego,nie tak nigdy nie mam ale brakuje mi w naszym zyciu czegos co mogłoby nas zblizac jeszcze bardziej do siebie/np. wspolne wyjazdy,wycieczki a niestety nie stac nas na to. A poza tym to ciesze sie ze mam go ciagle obok bo nie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej,jak jestem smutna zawsze moge liczyc ze bede miala sie do kogo przytulic. Ale nie mieszkamy razem wiec to tez nie jeste tak ze jestesmy 24 godz.na dobe razem. A jesli myslisz ze jak sie jest caly czas ze soba to sie wkrada nuda, to niestety ale wasze malzenstwo bedzie wystawiane na wielkie próby bo gdy zaczniecie ze soba mieszkac to przez pierwszy rok sie soba bedziecie cieszyc a potem bedziecie tylko kombinowac jak to zrobic zeby sie od niego jakos wyrwac. Dlatego ciesze sie ze sie przyzwyczailam do tego ze mam go na codzien i ze probujemy juz teraz budowac nasz zwiazek tak aby nie blo w nim nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcale tak nie mysle tez bym bardzo chciala sie z nim codzien widziec. Tylko niektorzy maja takie glupie poglady i dlatego sie Ciebie pytam jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×