Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nie wiem za bardzo jak moglabym z Wami zaczac rozmowe bo widze ze Wy juz sie znacie i macie wspolne tematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ashia, Brida- wysłałam zdjęcia. Trzy kropki- napisz mi prosze na jakiego maila, bo nie podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja tez tu gadam krótko, gdzies od soboty :) opowiedz czy masz juz wybrana sukienke, jak masz daj linka, albo przeslij na maila, rzuć hasło na nowy temacik, pytaj o co chcesz a sama rozmowa sie zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, do Ciebie też i czekam na Wasze. Nadal nie mam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze w ten sposob do tego podchodzicie:) Wiec sukienki jeszcze nie mam i tak szczerze to nie wiem czy juz powinnam szukac? Bo juz patrzylam na roznych stronkach ale nie znalazlam jeszcze takiej ktora mi sie spodobala. A ile Wy dziewczyny macie lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ------------- no co Ty ... ? Przecież każda z nas , doszła w którymś tam momencie na topik... Ja chyba tak około 12 czerwca, a dziewczyny przeciez są tu dłużej. Wczoraj faktycznie , większość postów dotyczyła naszych zdjęć :) , ale nie patrz na to ... Bywa rożnie , niektóre dziewczyny wpadaja jak mają chwilę czasu , niektóre bardzo rzadko ( ale co jakiś czas dają znak życia :) ) , niektóre codziennie , cociaż żeby powiedzieć cześć , itp. , niektóre pojawiają się po raz pierwszy i ostatni zarazem ... Bo rznie to z czasem bywa ... jedne się uczą , drugie pracują ... A nie napapisałaś skąd jesteś ... Ooo , albo zdjęcie swoje przeslij .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi ze wszystkie mnie tak przyjmujecie:) Jestem z dolnegoslaska i mam 21 lat. Zdjecia niestety nie przysle bo nie mam zadnego na komputerze:( ale jak znajde jakas sukienke to napewno zapytam Was czy sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie:) Miło Cię poznać Basiu ;) Napisz coś o sobie, żebyśmy mogły się lepiej poznać. Ja ostatnio też rzadko się tutaj wypowiadam (brak czasu), ale codziennie przeglądam rozmowy Koleżanek. Są tutaj poruszane bardzo interesujące tematy dla mnie - przyszłorocznej panny młodej. :) Wczoraj poruszyłyście tamat fryzur ślubnych. Rzeczywiście to kwestia, którą należy bardzo dokładnie przeanalizować i przemyśleć. Mój pierwszy krok w tym kierunku został już poczyniony. Mam tutaj na myśli rezerwację daty i godziny u fryzjera i kosmetyczki. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia- nie mam zdjęć. Trzy kropki- mam maila i wysłałam zdjęcia. Basiu- wysłałam na maila basia18kw@interia.pl 2 razy ale dostałam zwrot. Dla uściślenia- dostałam zdjęcia od Anku, Kaczki, Wiosny, Trzech Kropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byscie chcialy dokladnie wiedziec na moj temat;) ja tez mam juz date, sale ale mojego M. nie ma teraz przy mnie:( a juz sie nie moge doczekac tego 2007 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja mam 22 lata :) czyli jak bede zonką to 23 :) młoda jestem ale juz od 5 lat sie spotykamy z narzeczonym wiec stwierdził że chce ze mna byc na zawsze ;) haha Dam ci taką radę- poprostu wtop sie w temat i wypowiadaj sie co do tego co sie dzieje aktualnie na forum i juz :) pojdzie jakoś :) Co do sukni, mozemy ci troche linków dać, żebys sobie popatrzyla :) Ja fryzurki mam upatrzone, jedna juz mi sie wybitnie spodobała :) jak ktos chce, poprzesyłam co mam zgromadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys mogla to mi przesli:) bylabym bardzo wdzieczna. Ja ze swoim M. jestem 3 lata i jak bede brala slub to bede miala 22 latka:) ale wiem ze to ten jedyny na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci podesle :) nie wiem jakie masz na długosc włosy, bo ja mam długie ... ale i tak wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec data slubu to 02.06.2007 r:) A mojego M. nie ma bo pracuje za granica a ja wariuje bez niego:( okropnie tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ja mam pytanie z innej beczki. Czy u Was przed wyjazdem z domu, tzn. przy błogosławieństwie będzie orkiestra lub jakiś muzyk. U mnie na weselu będzie grało 2 facetów. Oni twierdza że najczęściej przyjeżdżają do domu panny młodej przed wyjazdem do kościoła, żeby odegrać marsza weselnego. Nam ten pomysł nie bardzo sie podoba, bo chcielibysmy żeby w tym momencie było bardzo kameralnie, ale moi rodzice są zachwyceni tym pomysłem. Jedziemy bryczka ode mnie z domu i mamam twierdzi że tak to powinno wyglądać: muzyka, goście jadący w orszaku. Ja chcę gości przywitać pod kościołem. Czy to jest rzeczywiście taka tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku---A kiedy jest Twój ślub, bo chyba gdzieś przoczyłam tę informację;) I mam jeszcze pytanie, czy Ty kiedyś pisałaś coś o puszczaniu gołębi. Pytam, bo jestem tym zainteresowana, ale niestety nie bardzo wiem, jak to do końca wygląda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladalam kasety znajomych zeby wybrac zespol i tez bylo ze przy blogoslawienstwie grala orkiestra. Ale ja nie chce tego bo mi sie to za bardzo nie podoba lepiej jest sie skupic tylko na tym danym wydarzeniu. Jeszcze tej kwestii nie przedyskutowalam z moim M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że troszkę starsza jestem od Was, ale myślę, że różnica wieku nie przeszkodzi nam w posuwaniu się do przodu w naszych rozmowach o przygotowaniach ;) Jeśli chodzi o orkiestrę, to pod domem tak, ale podczas Błogosłowieństwa cisza. Pod domem będą witani goście, więc trzeba ich uroczyście przyjąć. Natomiast jeśli chodzi o orkiestrę pod kościołem to jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma znaczenia ile mamy lat moze to lepiej ze sa roznice bo mamy wtedy rozne poglady na pewne sprawy i mozemy sobie sluzyc rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore slub 4 sierpien :) a o golebiach to nie ja :) Ja bede miała DJ-a i tej muzyki po błogosławienstwie u mnie nie bedzie bo mi sie to nie podoba a poza tym mam takiech sąsiadów że by z otwartymi gebami na ulicy stali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę zaprasza się gości najpierw do domu i błogosławieństwo tak przy wszystkich, a nie przy najbliższych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o tym czy narzeczony powinien widziec suknie slubna przed slubem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee etam! na blogosławienstwie: rodzice, tescie i świadkowie, albo i bez swiadkow Basiu masz niedziałającą skrzynke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wierzę w przesąd że nie powinien widziec, ale ja nie pokazę, dlatego głownie żeby był zaskoczony i żeby go zatkało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×