Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amarolka1

ANTYNOWOTWOROWY POST RUDOLFA BREUSSA 42 dni

Polecane posty

Gość kairka
dzis moj 2 dzien diety,rano i wpoludnie na pol salaterka roznych warzyw przyprawionych czonkiem,cebula,oliwa i troszke degusty,o 16 obiad-wywar z warzyw pogotowalam z cebula tego juz nie przyprawialam.Pije do tego wode ciepla z sokiem cytrynowym,urynke,no i rano jeszcze kawke,ale zaczyna mi juz nie smakowac,mnie takiej kawoszce-pilam 3-4 kawki dziennie-jakis pozytek juz jest z tej dietki,Urynka rano smak nektaru Bogow,pozniej troche gorszy smak,nie ciagnie mnie do jedzenia,wiec trwam dalej ,energi wiecej,samopoczucie b.dobre,aby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMAROLKA1
kairka NIE DODAWAJ OLIWY - BO WTEDY NIE PRZESKOCZYSZ NA ODZYWIANIE WEWNETRZNE. POZDRAWIAM kochani u mnie nastapila przerwa w poscie - po 15 cudownych dniach poszłam na biesiadę i siedzenie przy stole , panowie z prawai lewa podawali dania i klops. jak ja marze o tym zeby przestać cvhocdić na te polskie biesiadne imprezy!!!!!!!!!! no i jem od soboty wieczorem w efekcie czego mam mniej energii, bolała mnie wątroba a dzisiaj mam srakę (sory..) po truskawkach . niech to ja chcę wrócic do swojego pościku:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Kairka - nie przejmuj się ja mam podobnie- nie wiele mi smakuje:p dlatego wczoraj również zgrzeszyłam (zjadłam trochę rodzynek) ale dzisiaj trzymam się dzielnie: rano zielona herbata+ marchewka, na obiad soczek + bigosik jarski, a na kolację będzie grejfrut, albo nawet dwa - jeśli nie rzucę się na coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kairka/pozytywna Gratuluję decyzji i trzymam kciuki Pola123 Ja oceniam miód po krystalizacji jeśli następuje z biegiem czasu to mogę przypuszczać że jakoś miodu jest zadowalająca Dziś wyjeżdżam na caluchny tydzień /Czechy pepiczki/ mama nadzieje że po powrocie będzie, co czytać na forum :) Amber/Amarolka ciepło pozdrawiam 🌻 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairka
Dzis 3 dzien glodowki,czuje sie lekko,gorzej bylo wczoraj wieczorem ,czulam sie tak jak by mi ktos obrecz zaciskal na wysokosci pluc,kosci ,kregoslup,jak przy grypie mnie lamaly.Ide szykowac sobie sniadanko super smaczne.Pzdrowko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber 99
Yuo Przyjemnej eskapady i dużo pozytywnych wrażeń. No i odpoczynku ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
kairka jak ci idzie? powinno juz być lepiej. czytalam ,że teraz jest bardzo dobry okres na post . w rosji ten czas nazywa się piotrowyj post alez bożka trafiła ztym morzem - taka piekna pogoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena
witam! dziewczyny, jesteście wspaniałe! rok temu znalazłam się w podobnej sytuacji (jakies sprawy nowotworowe, dziedziczne obciążenie, do tego rwa). Stosowałam dietę Dąbrowskiej przez dwa tygodnie, potem zdrowe żywienie. Pomogło. Ponieważ znów mnie męczy, zatem zaczynam od dziś dietę Dąbrowskiej. Bardzo bym chciała wytrzymać magiczne 42 dni, ale nie wiem czy mi się uda. Mąż mi sekunduje i dzień zaczął od pomidorka z ogórkiem kiszonym. pozdrawiam cieplutko tych, którym sie udało i trzymam kciuki za rozpoczynających i kontynuujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Cześć dziewczyny.Właśnie wróciłam.Nad morzem było wspaniale.Upały,opaliłam się pięknym kolorem jak z mórz południowych.Codziennie kąpiel w morzu. To był trening rebirthingu/świadomego oddychania/,dieta wegetariańska,ale raz skusiłam się na pyszną rybkę z morza. Żadnych słodyczy,chleba bardzo mało,nawet nie kusi mnie,kawy i herbaty nie piję,sama się sobie dziwię.Czuję się świetnie. Przy wychodzeniu z postu zrobiłam parę błędów-za wcześnie fasolka,ale nie mogłam się powstrzymać. Na Dąbrowskiej żadnych bananów, z owoców tylko jabłka,grejfruty i cytryny.Banany chyba zbyt kaloryczne i przerywają odżywienie wewnętrzne.Cytryn piłam dużo,bardzo mi smakowały,zresztą teraz też,ale należy słuchać swojego organizmu,gdy nie smakują odrzuca ,nie pić.Ja uwielbiam zioła,a w czasie diety prawie ich nie piłam,tylko gorąca woda,często z cytryną,soki swieżo wyciśnięte i tyle.A czasem woda z imbirem,bo strasznie marzłam,jeszcze kilka dni nad morzem marzłam,ale już przeszło. Buźki.🌻Głodowiczki trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich:D dzisiaj 4 dzień, jest fajnie - nie mam takich rewelacji jak ostatnio - wszystko przebiega w miarę spokojnie. No i znalazłam wreszcie potrawę która mi naprawdę smakuje, dzięki czemu nie męczy mnie już taka ochota na \"normalne\" jedzenie - jest to bigosik jarski - gdy się go dobrze doprawi jest przepyszny:):):) pozatym piję dużo rozcieńczonych soków, zielonej herbaty i wody z różnymi przyprawami korzennymi, no i oczywiście jem różne suróweczki, ale nie smakują mi zabardzo:( za wyjątkiem pomidorków;) trzymajcie się😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
pozytywna 1 fajnie, że ci wszystko smakuje. Jest lato i organizm lepiej znosi taka dietkę jolena! trzymaj - w niedzielę zgodnie z cyklem lunarnym dołaczam do was dziewczyny 🌻:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairka
No i po co te swieta , wolne dni ,wiecej szykowania dla rodziny , odwiedziny i po mojej diecie,ale pocieszam sie,ze z rozpedu wytrzymalam 3,5 dnia ,to na 1 raz i tak fajnie ,od poniedzialku wracam do glodowki,pozytywna trwasz mocno,tak trzymaj serdeczne pozdrowienia dla wszystkich .😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
Dajma to są fazy księzyca po prostu . wg małachowa glodowke najlepiej jest zacząc w drugiej albo czwartej fazie księzyca - wówczas organizm sie leczy i jedzenie mu nie słuzy tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
Kwas foliowy - potencjalny lek przeciw nowotworom Kwas foliowy może zapobiegać rozwojowi nowotworów i powodować reemisję choroby - donoszą włoscy naukowcy na łamach czasopisma "Cancer". Folian jest naturalnie występującą witaminą B (B9), znajdywaną w świeżych owocach i warzywach. Kwas foliowy, bardziej stabilna forma folianu, występuje w produktach spożywczych w bardzo zróżnicowanych ilościach. Bogatym witaminy B9 są warzywa i owoce zawierające również duże ilości witaminy C np.: pomarańcze, brukselka, kapusta włoska oraz warzywa i owoce będące źródłem beta- karotenu, między innymi liście pietruszki, szpinak, cykoria, sałata, pomidory czy suche nasiona roślin strączkowych. Folian należy do grupy koenzymów, niezbędnych w wielu przemianach aminokwasów i kwasów nukleinowych, takich jak: synteza i naprawa DNA, oraz przekształcanie homocysteiny w metioninę. Homocysteina powstaje w organizmie na drodze przemiany aminokwasu obecnego w produktach pochodzenia zwierzęcego metioniny w inny - cysteinę. Folian oraz witaminy B6 i B12 umożliwiają przekształcenie metioniny w cysteinę, oraz homocysteiny w metioninę.REKLAMA Czytaj dalej Kiedy organizm nie ma witamin z grupy B, z metioniny zamiast cysteiny powstaje homocysteina, która uszkadza śródbłonek naczyń i przyspiesza tworzenie zakrzepów. Dlatego też osoby ze zwiększonymi poziomami homocysteiny są bardziej zagrożone miażdżycą. Aminokwas ten został uznany za niezależny czynnik ryzyka tej choroby. Grupa naukowców kierowanych przez Giovanniego Almadori, przeprowadziła badania z udziałem 43 pacjentów z objawami leukoplakii. Choroba ta, nazywana inaczej rogowaceniem białym, polega na przeroście nabłonka błon śluzowych jamy ustnej, ponadto nabłonek taki ma cechy nadmiernego rogowacenia. Leukoplakia uznawana jest za stan przedrakowy. Podczas badania pacjentom podawano trzy razy dziennie, przez sześć miesięcy po 5 mg kwasu foliowego, co 30 dni sprawdzano stan zaawansowania choroby. Po zakończeniu leczenia, otrzymano następujące wyniki: u 12 pacjentów (28 proc.) nastąpiła całkowita reemisja, u 19 pacjentów (44 proc.) stwierdzono zmniejszenie o 50 proc. rozmiarów uszkodzenia błony śluzowej, natomiast u 12 pacjentów nie nastąpiły żadne zmiany. Jednocześnie zaobserwowano wzrost poziomu kwasu foliowego we krwi i spadek poziomu homocysteiny, nie stwierdzając żadnych skutków ubocznych. Przeprowadzone badania wykazały związek pomiędzy niedoborem folianu, wzrostem poziomu homocysteiny a występowaniem nowotworów. Naukowcy sugerują, że przyjmowanie folianu może chronić przed powstawaniem nowotworów. kochane jedzmy owoce i warzywa!!!!!!! ja od dzisiaj znowu dietla owocowo-warzywna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej jedzmy
pijawki jak ta z baru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Amarolka co jesz między dietami. Co ze zdrowego żywienia stosujesz na codzień,a co na razie jest dla ciebie nie do przeskoczenia.Takie konkretne porady. Ja teraz objadam się truskawkami,ale brzuch mi robi się jak piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMAROLKA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMAROLKA1
STARAM SIĘ JEŚC ZDROWO A LE przesadam z eglowodanami i kawą niestety. miesa nie jem. po truskawkacj tez miałam rewelacje żałodkowe przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena
Witam! ale klapa, falstart... wstyd mi, nie wytrzymałam, ale przeczytałam wyjaśnienie Amarolki o cyklu lunarnym i zaczęłam od dziś. Dzięki Amarolka! Czuję się koszmarnie, wszystko mnie boli, jestem głodna... Idę na spacer. Trzymam kciuki za wszystkich głodujących i walczących ze swoimi słabościami! damy radę! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Pola.Przeczytałam o miodzie,że sztuczny,czy z dodatkami to kropla toczy się po stole ,a prawdziwy nie. Truskawki pyszne,najadłam się i właśnie pękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
a ja nie mogę zacząć diety.....pmóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolena
Amarolko! nie jestem ekspertem od tych wszystkich diet takim jak Ty czy dziewczyny na forum. W ubiegłym roku zastosowałam dietę Dabrowskiej potem zdrowe żywienie, zioła, do tego pozytywne myślenie itd. Mnie też jest trudno rygorystycznie wprowadzić tę dietę, tym bardziej, że sezon na moje ulubione truskawki, lubię kawę no i papierosy... Nie czuję się najlepiej i wiem, że jeżeli nie wprowadzę tej diety to będzie coraz gorzej... Zacznijmy jeszcze raz, we dwie będzie nam raźniej... :) Co Ty na to? A poza tym jesteś tak dzielną osobą, że masz prawo do pewnych słabości. Cała sztuka, aby umieć je pokonać. Trzymaj się! Pozdrawiam cieplutko. To od kiedy zaczynamy? Od jutra? Jestem pewna, że razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena6
Witam Amarolko! nie zaczne tej diety bez Ciebie, czekam, pozdrawiam cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairka
witam wszystkich nareszcie odprowadzilam reszte ferajny,nie jadlam sniadania i tak sie zastanawiam ,wskoczyc w glodowke czy nie .Przez ostatnie dni pofolgowalam sobie,a teraz tak ciezko pomyslec o nie jedzeniu.Chyba tez trudniej przez truskawki. Sprobuje bo zapowiada sie straszny upal,wiec bedzie latwiej.Kto zaczyna ze mna ?????? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena6
Amarolko! To znów ja... a może Ty po prostu powinnaś odpocząć od głodówek i postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Od paru dni obiadam się truskawkami, dzięki temu mimo wolnie z mojego jadłospisu znikło pieczywo. Uwielbiam owoce, jabłka, gruszki, rozpoczyna się sezon na czereśnie, czuję sie świetnie jedząc owoce, coś w tym jest, ciało staje sie takie lekkie, wspaniałe uczucie. Zastanawiam się czy nie zostawic sobie całkowitej swobody na pełne dowolne obiadanie się owocami sezonowymi+urynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarolka1
jolena6 wiesz co a moze od dzisiaj od 14.27 tj momentu kiedy przychodzi do nas asrtonomiczne lato ????? co ty na to bo ja jak na lato????? kairka ??????ty też no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolena6
Amarolka! jestem z Tobą! A kairka pewno też? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kairka
dziewczyny,wchodze tez w to,tylko dietka owocowo-warzywna bo szkoda nie skorzystac z pelni najlepszych owocow swiezych+urynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×