Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość nie wybierałbym
kobiety ( dziewczyny ) ze względu na wiek i przebieg ( jak samochod ). Mam 30 i nie związałbym się małotatą, nie mój gust. Wolę kobiety od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 to moze mi jedynie loda
zrobić bo to jedynie umie, a 30 to jest klasa i trzeba sie troszke napracować..a guwniara zobaczy własnościowe mieszkanie i samochód..pare drinków na imprezie i jest moja..powiem kocham wierzy, powiem skacz -skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba jest na odwrót
30 zobaczą że jest okazja aby się ustatkować od razu mogą łapać na dziecko bez miłości aby w końcy wyjść za m,ąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 maja swoja kasę..
małolacie wystarczy postawić parę drinków i przejechać sie samochodem...i juz jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 maja swoja kasę..
17-zaprowadzić do lokalu gdzie normalnie by sie nie dostała..i juz widać zachwyt na jej oczach...17 jest dobra jak chcemy sie pobawić w nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
ja mam 18 lat. i jakoś dziwnie sie składa, ale nie kwiczę na widok drinka, względnie lokalu, względnie samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak swoją nawet drogą
lepiej być kilka razy nauczycielem młodej, która za niedługo odwdzięczy się 2 razy bardziej, bo młode raczej temperamente i szybko się uczą, niż ruchać 30 latkę: raz, często poprawiać złą robotę po kimś! dwa ciągle wysłuchiwać, że tylko o tak jest dobrze, a tak nie, trzy-sflaczała i myśli jedynie jak go tu przed ołtarz zaciągnąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiuśka mężatka
3 lata zmarnowałam z takim bucem ja wy!!!! świetnie się maskował, skubaniec.... wciskał kit jak to mnie ceni!!!! ale i tak wyszło szydło z worka.... chciał brać ze mną ślub zaraz po mojej maturze! w domu mnie chciał zamknąć, gary, dziciaki i te sprawy.... wygodny PRZEDMIOT do seksu -sprzątania -gotowania ale ja głupia byłam całe szcaęście, że mi mama wybiła te głupoty z głowy!!! poszłam na studia... poznałam cudownego normalnego faceta.... jesteśmy małżeństwem już 3 lata i jest cudownie. kobiety nie dajcie się takim frajerom... jak trzmać cnotę to tylko dla normalnych mężczyzn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza...
Uwielbiam czytać takie wypowiedzi,..... generalizując określają daną sytuacje i swoich rozmówców ,ile w nich mądrości przebija, a jaka głębia wniosków ,tylko taka mała rada mężatko ..zrób sobie parę testów gdyż Twój \\\" normalny\\\" mąż ,może cię nie mile zaskoczyć obym się mylił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez komentarza...
Uwielbiam czytać takie wypowiedzi,..... generalizując określają daną sytuacje i swoich rozmówców ,ile w nich mądrości przebija, a jaka głębia wniosków ,tylko taka mała rada mężatko ..zrób sobie parę testów gdyż Twój \\\" normalny\\\" mąż ,może cię nie mile zaskoczyć obym się mylił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nawet wstyd pokazać się na jekieś imprezce koncercie ze starą babą. A mając 27 lat człowiek wciąż chce się bawić od czsu do czasu. I to nie prawda że małolatki lecą na drinka to juź nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.....
no kurna nie róbcie z 30 starych bab...ja mam 26 i nie zasypiam na imprezie-a co do mojego wyglądu to oczywiście rzecz gustu-ale nie wyglądam jak stary wór...paraliż ,że robicie z młodych dziewczyn staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.....
w ogóle uważam ,że kobiety najlepiej wyglądają od 20 do 30..ich ciało jest juz kobiece , piękne i namiętne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
tak tak nano! sens życia, to pokazać się na "imprezce"z swojej wiosce! żeby się tylko ta 17-nastka twoja nie odzywała, bo wtedy cała duma pryśnie jak bańka mydlana! a co dopiero jak się odezwie na bankiecie firmowym....miętosząc swoją bluzeczkę z Orsey'a.... to będziesz dumny, że ho ho! na tle 27 -letnich koleżanek po studiach w kreacjach "max mary" to będzie prawdziwa gwiazdeczka ;) no w końcu każdego kierownika pasjonuje " Bravo girl" i zna wszystkie czarodziejki "Witch" po imeniu! buahaaaahaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.....
:D dobra nie wcinam się w tą sprzeczkę..ale to było dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona O_O
A ja nie lecę na napalonych idiotów, a lat mam 17. I ani drink, ani lokal, ani nawet takie żałosne wyznania. Człowieku, nie wiem jakie Ty 17latki poznawałeś, żeby gadać takie pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona O_O
I chcę zaznaczyć, że mylicie 17latki z 13 latkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
a jędrne ciało i świetny wygląd, to wcale nie domena 17' .... tylko zdrowego trybu życia i dbania o siebie.... niektóre 17 toną taniej tapty mają tak cerę zniszczoną jak niejdna 30, skóra wysuszna solarium....bo przecież natrysk za drogi, a wyglądać trzeba ;) w dodatku piwo- tak popularne na tych imprezkach zakwasza organizm... batoniki, hamburgery- bo brak czasu i pieniędzy na zdrowe posiłki.... dym papierosowy, brak ruchu, za dużo kawy i poczaki celulitis w wieku 18 to nic dziwnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
zdziwniona>> wiem ,że z tymi czrodziejkami to trochę przegiełam.... ale nie mogłam się powstrzymać.... tak tak, teraz 17 oglądają obrazki z "Cosmo".... bo raczej artykuły ich nie dotyczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.....
ta..mózg nie zawsze idzie w parze z wiekiem..więc nie ma co tu podawać jakiegokolwiek wieku bo zaraz 13 odezwie się bardziej rozgarnięta od 17.. prawda jest taka ,że te początki powinny być z rówieśnikami albo z facetami góra 4lata starszymi..w późniejszym wieku różnice sie wyrównują..ale początki powinny być poświęcone na naukę i zabawę a nie robienie za pokazówkę dla starego dziada ..nano to ma być twoja dziewczyna ..czy obiekt dla kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
wiesz to nie chodzi o sama strikte wiedzę... tylko berdziej o zainteresowania i doświadczenie... o innych rzeczach dyskutują 30-latki a inne pasjonują nastolatków.... to normalna kolej rzeczy.... ale co to za poważny związek, którego sedno, to dyskusje o nowej kolekcji w "Rezerwacie"? a sorry to idealne małżeństwo według Nano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.....
dla tego napisałam..że młode dziewczyny powinny zająć się nauką i ewentualnie miłostkami..a nie tworzyć związki na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny inteligencja nie ma nic wspólnego z wiekiem, wiedza owszem. Ale co mi z tego że elegancka 26 ale używana, wolę mniej elagancką dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
odwal ty sie od mojego wieku..:D ja nie jestem używana..tylko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
NIE, kwestia tego ,że przez internet nie mogę ci wywinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×