Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość kocham sex.......
ta...tylko ta mniej używana 17 będzie bardziej używana od 26 jak już teraz weźmiesz ja w obroty...twu..co za słownictwo-uwsteczniam sie przy panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jak ty to chyba są już tak doświadczone że i przez internet loda potrafią zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
gratuluję...myślisz ...przyjemność sprawia ci obrażanie kobiet ,których nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Znowu muszę się wtrącić..To nie ma znaczenia czy kobieta miała jednego czy stu bo i tak nie jest dziewicą. Taka co miała stu przynajmeij powinna być dobra w łóżku.. Tylko że na żonę tylko dziewica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano rzadko używa słownika jezyka polskiego, a warto: uzyć «posłużyć się czymś, zastosować coś jako środek, narzędzie; zużytkować» Nieumiejętnie czegoś używać. Używać czegoś do pracy, na co dzień, od święta. Użyć perswazji, podstępu, pretekstu, przemocy, siły, wybiegu, przekonywających argumentów. Użyć swoich wpływów. Używać różnych sposobów, wszelkich dostępnych środków. Używać obcych słów, wymyślnych porównań. Używać wyzwisk. Użyć niewłaściwego określenia, sformułowania. Używać pseudonimu. Używać przy nazwisku tytułu (naukowego, wojskowego). Używać narzędzi, przyrządów. Użyć do czegoś młotka, noża. Używać do czytania okularów. Użyć broni. Do przewiezienia chorego użyto helikoptera. Coś jest powszechnie używane. Wyraz rzadko używany. Rzecz użyta zgodnie z jej przeznaczeniem. Δ Używane rzeczy «rzeczy nienowe, takie, z których już ktoś korzystał, podniszczone, zwykle o ubraniu: już przez kogoś noszone» 2. «posłużyć się, wyręczyć się kimś, skorzystać z czyichś usług, z czyjejś pomocy» Użyć kogoś do pomocy, do realizacji swoich planów. Używać kogoś jako chłopca na posyłki. Użyć kogoś jako narzędzia swoich intryg. Użyto wojska do ewakuowania powodzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
skoro to ci to odpowiada ,to kto ci broni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W słownikach nie ma wielu potocznych zwrotów. A w ten sposób często mówi się wśród facetów o takich 26 i to nie zależnie od wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z takiej kobiety która nie jes
już dziewicą w końcu ktoś korzystał. Więc wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
korzystać to może mój mąż..a nie łachudra ,który nie może sobie znaleźć kobiety i molestuje małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takiej jak ty to już nie chciałbym korzystać. Jeszcze coś bym złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
,,W słownikach nie ma wielu potocznych zwrotów. A w ten sposób często mówi się wśród facetów o takich 26 i to nie zależnie od wykształcenia'' buhaha co ty pierdzielisz..co do mojego wieku ,ktoś sie tak od nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
ta jedynie mądrość byś mógł złapać głąbie..ale cóż za głupi jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepsza dziewica
Żaden facet nire powie Ci że spuszczał się w twoją żononę albo popatrzy wymownie mając w oczach ją jak mu obciągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
kto jest kurwą chyba ty- męską...moja rozmowa dobiegała z panem, do końca nie będę zniżać sie do twojego poziomu widzę ,że nie masz żadnych argumentów..a twoja broń to wyzwiska..żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie nie dziewice ogólnie wzbudzają agresje. Wiec mogę być dla takiej kobiety naprawdę przykry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
określenie kurwa nie dotyczy facetów, spraw w słowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
zajebista z ciebie osoba..nie znając ludzi napierdalasz na prawo i lewo:kurwami, dziwkami, szmatami -gratuluję biedna ta dziewica przy pana boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zacząłem szukać odpowiedniej dziewczyny na żonę , ma się rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jest gorsza od dziewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znaczy że nie jest wartościowa ale bym źle się czuł żeniąc się z taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
z takim podejściem do życia ..to nie wieżę w ogóle ,że znajdziecie jakaś kobietę na całe życie..przy pierwszej lepszej kłótni będzie- ty kurwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu są sami
nieudacznicy ,prawiczki i brzydale bez radne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ma nic z tym wspólnego. Dopiero co przeczytałem innej osoby wypowieź \" nie ma równouprawnienia w każdej dziedzinie życia. Kobietom mniej przeszkadza albo nie przeszkadza fakt że facet miał inną\" nie pamiętem kto to napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam właśnie ten ptoblem zawsze przy każdej kłótni swoją ostatnią dziewczyną od kurw z wyzywałem ale nie była dziewicą a obecnie w życiu bym tak nie nazwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
tak..to mówi wszystko..gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę powiedzieć że chciałem dziewicę dla swojego dobra i swojej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nano jest załamanym
prawiczkiem do tego brzydal ,szuka dziewicy.. aby cie emerytka chociaż wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie szmaty mają podejście. /Jak znajdzie się ktoś kto szuka dziewicy to od razu go z atakować i od brzydali nieudolnych wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano - \"Mam właśnie ten ptoblem zawsze przy każdej kłótni swoją ostatnią dziewczyną od kurw z wyzywałem ale nie była dziewicą a obecnie w życiu bym tak nie nazwał\" - to sam sobie wystawiasz świadectwo jakim jesteś człowiekiem. Czyżbyś także rekompensował sobie w ten sposób (wyzywając anonimowo na kafe każdego kto się z Tobą nie zgadza, paranoicznie chcąc być tym pierwszym dla kobiety) chorobliwie niskie poczucie własnej wartości? (Wiem wiem, że zaprzeczysz, bo prawdopodobnie najbardziej potrzebujesz je maskować przed samym sobą, żeby ochronić własne ego) A uczucie, miłość - jest między dwiema AUTONOMICZNYMI i NIEZALEŻNYMI jednostkami, które z własnego wyboru pozostają razem, akceptując tą drugą osobą ze wszystkimi jej wadami i zaletami. A Ty sprawiasz wrażenie jakbyś potrzebował uzależnić kobietę od siebie - życzę Ci powodzenia, byle byś innych nie krzywdził, ale takie uzależnienie na dłuższą metę wg mnie się nie sprawdzi - nawet jeśli Ci się uda tego dokonać, to za pewien czas zacznie Ci doskwierać taka \"uwieszona szyi\" kobieta - no ale Twoje życie, Twój wybór - nic mi do tego. Tylko spróbuj czasem być kulturalny, to naprawdę nie boli i da się z tym żyć - zdecydowana większość dorosłych ludzi potrafi dokonać tego bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×