Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Agais - uważaj, bo dla mocnego w gębie Nano, to poglądy bardzo wywrotowe :P On sam przyznaje jakiej \"dziewicy\" potrzebuje: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3255409 To są dobre fragmenty Nano :P : \"Z każdą jest problem..Ale napewno łatwiej przekonać małolatkę niż 30. Nie wiem co lubisz. Ja ze starymi kurwami się nie zadaje a jakby jeszcze nie chciała w moim nowym somochodziku to bym ją na twoim miejscu olał....\" (mowa o lodzie podczas jazdy - jak się domyślam w wykonaniu jego 17 letniej \"dziewicy\".) \"...jak jesteś w moim wieku mniej więcej znajdź sobie małolatkę będziesz szczęśliwszy..\" Nano, czy Ty też jesteś z tych, którzy twierdzili, że dziewictwo, to nie tylko błona? Skąd wiesz, że Twoja 17 nie sprawiała podobnej przyjemności innym posiadaczom \"nowych\" samochodów, skoroś taki uwrażliwiony na sprawę dziewictwa? A może biega tu o to, że 17 nie odmówi tego, co sobie zażyczysz, a dojrzalsza, świadoma tego co lubi, czego pragnie, a czego nie lubi kobieta nie jest na każde Twoje zawołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer ty jesteś kobietą na 100% nawet nie ma sensu z tobą gadać. Co w tym dziwnego że w samochodzie. Również za długo siedzisz przed komputerem. Od rana do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sexie z kobietą czuję że ją miałem i również to sprawia mi przyjemność. Taka jest męska psychika i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abox \"cnota jest w sercu\" jakieś teksty z harlekina. hahahhah facet wstydziłby się takie coś napisać az ciebie zwykła używana szmata,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana...
A Ty podstarzały dorosły mężczyzna i piszesz takie bzdury? Męski w ogóle nie jesteś, śmieszny za to bardzo. I używany. Nie. Zużyty. I piszę to, młoda dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś \"Co w tym dziwnego że w samochodzie\" - polecam czytanie ze zrozumieniem - akurat nic dziwnego, że w samochodzie - miejsce może być dobre jak każde inne. Tylko dziwi mnie wychwalanie \"dziewictwa\", kobiety, która robiła loda - a ktoś tu niedawno tak krzyczał, że dziewictwo to nie tylko sama błona, to \"czystość\", brak penisa w sobie i takie tam. To jak w końcu, jest nadal dziewicą, czy już nią nie jest? Zdecydujcie się. Przed kompem siedzę tyle ile mi się podoba - a czasem z obowiązku niestety nawet więcej - więc co to ma do rzeczy? A tamtą mantrę sobie Mężuś powtarzaj powtarzaj i powtarzaj - medytacja dobrze wpływa na stan ducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak prowokujesz Abox dyskusje , nudzi Ci się. Jak lubisz doświadczone to bierz. Najprędzei to syfa złapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od każdej używanej można syfa złapać albo zostać niosicielem HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe - ale z Ciebie Nano medyk wysokiej próby :P - czyżby od Twojej 17 po tym jak zrobiła Ci loda także?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi robiła i nikomu innemu. a w twoją spuszczali się inni kolesie, widzisz różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam ją wszystkiego nauczę, nigdy nie wymagałem od partnerki aby była doświadczona, no może jak miałem 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano - a sprawdzałeś aby przypadkiem czy tylko Tobie? Skoroś taki przewrażliwiony to może masz pisemną gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widać i czuć jak dziewczyna to robi pierwszy raz, a tobie tak przyjemnie bo innym obciągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jesteś w stanie stwierdzić czy robiła to pierwszy czy drugi raz - może napisz z tego doktorat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą - ciekawe Nano czy przedstawiłeś swojej kobiecie - a raczej dziewczynie - swoją teorię na temat szmat - oczywiście w sposób równie kulturalny jak na forum Ci się zdarzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest temat na który dyskutuje tylko na tym forum, mógłłbym zostać źle odebrany prze panie mówiąc prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrażasz nawet własnego ojca. Od razy wyglądałaś na skrzywdzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego topiku
16:18 tekst teściowej wielu mężów za pow ód zdrady podaje fakt, ze zona nie zaspokajała go w łózku moja siostra usłyszała taką opinię na ten temat od swojej tesciowej " to ty synu nie spełniłeś sie jako mąż, jestes jej pierwszym partnerem, jesteś duzo od niej starszy i bardziej w tych sprawach doświadczony. To ty nie potrafiłeś rozbudzic jej zmysłów, nauczyc jej intymnej miłości, nie potrafiłeś obudzic w niej kobiety. To czego jej nauczyłeś to otrzymałeś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym tez pewnie robila, bo skoro podejrzanie szybko dala sie namowic na \"lodzika w samochodzie\", to moze to dla niej nie pierwszyzna... doktorat w wykonaniu Nano => :D [lezy i placze ze smiechu] To juz predzej ja obronie mgr, niz on... Nawet mam temat: \"Wykorzystywanie różnych mechanizmów obronnych w celu zagluszenia swoich kompleksow\". Nano, miej sie na bacznosci, bo jak bedziesz chcial konserwowac jej cnote do slubu, to ona moze dojsc do wniosku, ze za 4 lata bedziesz starym prochnem po 30 i bedziesz mial rogi wieksze niz Twoje terazniejsze kompleksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha........................
lalki-dmuchane to by sie zgadzało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha........................
JUŻ NIE JEDNĄ PRZEBIŁEŚ TYM ŻYLASTYM CIAŁEM:o ale ty jesteś obleśny facet..a nochal masz a feeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha........................
może siedź tylko na tym topiku -opłaca sie gdzie indziej tez błaźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×