Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

Gość very
Furious... czerwone panokcie to symbol seksualny :-) tak, tak to sie chłopak patrzy i sobie mysli... tylko myśli... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
przyswajasz sobie nauki Twojej Mamy... Mówisz jej słowami. Ona wie o co chodzi chłopcom w tym wieku. Ty nie. Nie próbowałaś tego. Ale i tak malujesz paznokcie na czerwono ;-) i jestes niedostępna :-) Burza emocji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysli...wole nie myslec o czym... i stad tez,te czerwone paznokcie i te me gapienie sie czasem na niego,zaklopotanie,odwracanie glowy gdy przechodzi obok odbiera jednoznacznie..choc tak nie jest:O mi jak juz zalezy na poczuciu bezpieczenstwa,uczuciowosci,wglebienia sie w mą duszę,a nie cialo itd...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
strzepy zasłyszanych słów.... boisz sie.. śmieszności? Dziwaczka? Tak, Dziwaczka, Wspaniała Dziwaczka, która zasługuje na Wielką Miłość, potrafi kochać i chce być kochaną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie cos mowi,mi ze moge cos ciekawego zaprzepascic itd..korci mnie...ale rozum powstrzymuje...zreszta jestem tak niesmiala,ze sie zblaznie gdy sie do mnie odezwie...choc faktem jest ze mi sie podoba....fizycznie........(coz niestala jestem w uczuciach,ale ten jak na razie podoba mi sie miesiac) i czuje,ze co miedzy nami moze iskrzyc....ciekawe jak bedzie za tydzien...jutro wyjezdzam na 5dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hahah, on Ci się podoba "fizycznie" ale Ty od niego oczekujesz by się zagłebiał w Twoją duszę i nie gapił na ciało ;-) czy Ty czasem nie jesteś zakochana, moja droga? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
Wytlumaczcie mi moj sen: snila mi sie moja niezyjaca tesciowa.Spotkalam ja na targu, byla na twarzy bardzo szczescliwa.Poza tym wygladala pieknie, zadnej zmarszczki, piekne , biale zeby.Bardzo na to w tym snie zwrocilam uwage.Krzyknelam do niej:mama? Z niedowierzaniem.A ona obrocila sie do mnie i powiedziala: Nie martw sie wiecej , on tu juz dlugo nie bedzie, obiecuje.Tylko naklon go do modlitwy.Chodzilo o mojego meza.Co o tym sadzicie, prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
całkiem poważnie, czy Twoj mąż choruje? martwisz się o niego? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
Nie choruje i nie martwie sie o niego.To jest zly czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
w sprawie pierścionka z brylantem (łączenie topików) : ja też taki chcę!!!! ha ha :-D to chyba sen o pragnieniu bycia bogatym/ zycia w luksusie, ponieważ pierścionek pojawia się znikąd i nie ma osoby obdarowujacej- jest tylko złoto i brylant bez skojarzeń odnoszacych do konkretnej sytuacji, czy ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
całkiem poważnie----> czy jest bardzo zły? Czy uprzykrza Ci życie mocno? zatem zmarła tesciowa mówi do Ciebie te słowa za Ciebie.... Nie ma w tym nic złego... raczej świadczy to o tym ,że masz w sobie siłę do walki o siebie i swoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze...:classic_cool:to wlasciwie dziwne...wczesniej owszem zwracalam uawgę na niego,ale nie az tak..glupio mi sie to zaczelo:bo snilo mi sie,ze sie z nim droczę.... w sumie to dziwne uczucie..pare dni przed tym snem jakos sie zarzekalam,ze bede sama e.t.c...ironia losu..... generalnie podswiadomie zalezy mi zeby poznac tą osobę i zeby ona poznala mą prawdziwą (skomplikowaną;)) osobowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
Tak, jest bardzo zly, duzo krzywdy mi zrobil.Zyje w ciaglym strachu tak naprawde.Modle sie codziennie , codziennie odmawiam rozaniec, zeby Bog uwolnil mnie od niego.A dzisiaj ten sen.Nie bardzo rozumiem:jak to tesciowa mowi to za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moze wreszcie ktos mi pomoze zinterpretowac moje sny,bo probowalam na innym forum prosic o pomoc,ale bezskutecznie. Otoz bardzo czesto powtarzaja mi sie sny z samolotami,a konkretnie wyglada to tak,ze ja sobie stoje lub ide gdzies,patrze na niebo i wtedy samolot,ktory leci spada i sie rozbija.Zawsze jestem swiadkiem tego,widze te katastrofy z daleka,ostatnio nawet juz tak bardzo sie tym nie przejelam,bo widzac poraz setny we snie katastrofe samolotu mnie to nie zdziwilo. Ten motyw powtarza mi sie w snach od dluzszego czasu.Co to moze oznaczac???????????????? A inna rzecza,ktora mnie nurtuje jest sen,w ktorym snilo mi sie,ze ide ulica(szlam na basen) a przedemna szla kobieta bez glowy(chyba nawet bez czesci tulowia). Bardzo mnie to zaskoczylo. Potem gdy znalazlam sie na basenie,zobaczylam,ze jest on ogromny i gdzieniegdzie woda byla stojaca a gdzieniegdzie byly sztuczne fale.Niby nic nie bylo w tym snie specjalnego,ale gdy patrzylam na ten wielki basen,ta woda wywolywala u mnie duzy lek i niepokoj,i tego wlasnie nie rozumiem,skad takie odczucia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
całkiem poważnie--->ponieważ sen jest projekcją Twojej podświadomości- zatem wszystkie postacie, które we snie powolujesz do zycia mówią to, co myślisz, lub to co słyszałaś, lub to co przeczuwasz... W tym sensie Twoja teściowa mówi Twoimi słowami. Modlisz się o uwolnienie od męża (jakie? jak sobie wyobrażasz to uwolnienie? że sobie pójdzie gdzieś? ze sobie kogoś znajdzie? ze zaginie , że zachoruje i umrze? inny sposób? Tesciowa konfrontuje Cię z Twoim nieświadomym życzeniem śmierci męża. Myślę, ze musiał Ci naprawdę sporo nadokuczać... Być może skuteczniejsze niż modlitwa będzie podjęcie decyzji o separacji/rozwodzie/ rozdzieleniu miejsca zamieszkania... to zwykle jest ogromnie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
frotka: czy istnieje związek pomiędzy spadaniem samolotów a tym, że na nie patrzysz? czy masz w tym swój udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze prosze mi tez przetluma
czcie bo mi sie snila byla mojego chlopaka w sukni slubnej mojej siostry...hymm dziwny sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
proszę rosze--- jesteś troszkę zazdrosna... ;-) to wszystko... i pojawia się to uczucie we śnie przebrane w różne obrazy, w suknie ślubne itd.... Uwierz w to, ze On woli Ciebie :-) uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
przepraszam Cie proszę za literówki w Twoim nicku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
w jakich okolicznosciach widzisz spadające samoloty? jakie uczucia się pojawiają w związku z tym? czy coś mówisz? co myślisz? czy ktoś jeszcze na nie patrzy? czy komentuje to w jakiś sposób? czy w rodzinie , wśród bliskich Ci osób były przypadki smierci w wyniku jakiejś katastrofy? czy spadające samoloty Ci sie z czymś kojarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze prosze mi tez przetluma
nowlasnie jestesm strasznie zazdrosna! i mojego kochanie mowi mi ze woli mnie juz 3 lata a ja swoje..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj inni ludzie tez to widza,ale nie zawsze,raczej nikt z tego powodu nie wpada w panike,nie zauwazylam,zeby inni ludzie byli tym zainteresowani. kurcze nie pamietam dokladnie,pamietam ostatni sen ze spadajacym samolotem,ze stal kolo mnie jakis facet,chyba z nim rozmawialam i wtedy lecial samolot,ktory zaczal spadac,on tez to widzial,ale sie tym kompletnie nie przejal,a ja wtedy sobie pomyslalam \"o jeju znowu to samo\"(pamietalam,ze juz wiele razy mi sie to snilo). U mnie w rodzinie dzieki Bogu nikt nie uczestniczyl w katastrofie samolotu. Ja odkad wyjechalam do Anglii zaczelam poprostu podrozowac samolotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sobie przypomnialam,ze rzadko w snach patrze na niebo,ale jak juz spojrze to zawsze cos widze dziwnego,cos sie dzieje,ostatnio wlasnie lecace samoloty nad miastem ,ktore potem nagle spadaja(ten ostatni rozbil sie tuz po starcie z tgeo co pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
Very, przepraszam ze dopiero teraz ale musialam odejsc od kompa.Dziekuje za interpretacje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglotka
Very- prosze o interpretacje tego drugiego mojego snu..buu..😭 😭 😭...dziekuje z gory! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to topic dla mnie: Mam różne, bardzo barwne sny, jakby wszystko faktycznie się działo,czasem śmieszne, a czasem przerażające uuu, straszne. ostatnio, już drugi raz sniły mi się dinozaury, że w centrum handlowym, jakimś tam, atakowały mnie i moja kuzynkę, jeden był doobry i nas chronił, ale by do niego podejść, trzeba było pokonac inne, co to wcale przyjaźnie nie były do nas nastaine, raptem, kuzynce się udało, a ja, hmm nadal walczyłam i zadzwonił budzik, uf fajny sen co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verywroc
very --wróć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 69
Very! Chłopcy w basenie byli jednakowo ubrani, ale nie wiem dlaczego. Pomyślałam, że są z Rumunii. Ich wiek wskazuje staż mojego małżeństwa-11 lat. Kolejny obraz snu to była dziewczyna. Też pływała w ubraniu. Wiek 20 lat. Nie mogę swojej sennej fascynacji jej osobą przenieśc do realu. Nikogo takiego nie ma. Sami faceci wokół. Jedyne co mogę dodac, to ja uwielbiam wodę, pływac. We śnie chłopcy nie mieli kontaktu z dziewczyną; i chłopcy i dziewczyna patrzyli przed siebie nie patrząc, tak tępo, ślepo. Oprócz tych postaci byli jeszcze inni ludzie, gdzieś dalej, w tle. Jeśli chodzi o tę studnię, to: naprawdę noszę wodę do kuchennego zużycia z takiego źródełka w betonie. Ostatnio nabierając wodę zauważyłam liście na jej powierzchni,a na dnie siedziała żaba:(. Wtedy zaczęłam zastanawiac się, czy ta woda na pewno jest zdrowa. Po tym fakcie miałam ten sen, z tą samą studnią. Te troty we śnie były bardzo świeże, jasne. A co oznacza stojący obok mnie mąż? Najpierw liczyłam na to, że on coś z tym zrobi, ale po chwili wiedziałam, że nic z tego.... Wykonałaś kawał dobrej roboty.Jestem pełna podziwu 🌼. Nawet I CHING wzięłaś pod uwagę. Kiedyś też interesowałam się nim, potem doszłam do wniosku, że to wyższa szkoła jazdy:). "Zbyt mocno angazujesz się w odczuwanie innych,starciłaś swoją indywidualność. Czujesz wszystkich, nikt nie czuje Ciebie. Ojciec mówi "nie wysyłaj już mi sms-ów". Czujesz się niezauważana...? " Tak, z tym zgadzam się, niestety:(. Pozatym, to nie bardzo wiem do podjęcia jakich decyzji przyszedł czas w moim życiu. Miałam lekkie zawirowanie, ale chyba już wiem, co jest czarne, a co białe. Mam wrażenie, że te sny dotyczą mojego małżeństwa, ale to jest długa historia i w dalszym ciągu nie wiem jak w życiu wykorzystac te informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja musze to wiedziec26
witam. prosze o pomoc , blagam, mialam dzis straszny sen oto on : snilo mi sie ze dowiedzialam sie ze mam raka mozgu i ze on jest nie wyleczalny.zostalo mi 3 miesiace zycia. strasznie plakalam w tym snie, widzialam moich rodzicow i oni mowili ze niestety nic sie nie da zrobic i mi wspolczuli. poszlam do mojej przyjaciolki i jej zapytalam czy ona juz wie, a ona do mnie, tak wiem ze zostalo ci 3 miesiace zycia. ja plakalam a ona nic. powiedziala ze musi juz isc. to caly sen. czy ja umieram i podswiadomosc daje mi to do zrozumienia? blagam o szybka odpowiedz. a drugi sen tez jest bardzo dziwny. kilka miesiecy temu rozstalam sie z moim partnerem po 6 latach bycia razem. od tej pory nie kontaktujemy sie ani nie widujemy. i wlasnie moje sny dotycza jego. bardzo czesto sni mi sie on z dziewczyna. ale on nie jest z ta dziewczyna tylko slysze od znajomych ze on ma dziewczyne nowa. czasem jestem zazdrosna w tym snie a czasem nie. czasem tez mi sie sni ze on chce wrocic ale ja nie chce. dlaczego on mi sie sni? przeciez tamten rozdzial jest zamkniety a powraca on do mnie w snach. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×