Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia575
Fruti jak przeczytałam twojego komenta dotyczącego patrycji to parsknełam śmiechem, i za każdym razem jak to czytam sie śmieje. Masz dobre teksty, widać że nie zła z Ciebie agentka, oczywiście w pozytywnym znaczeniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia nie długąą!! No coś Ty! Taką hm... do kolan. I taka bombka u dołu fajna :) czarna z takimi srebrnymi rzutami, czyli czarno srebrna i taka mieniąca :) długich bombek to chyba nie ma...(?) madzia to był koment w łagodnej wersji :) naprawdę. Ale tak nażywo jak ktoś mnie zdenerwuje swoją głupotą to daje mu to do zrozumiania. Ej no nie mogę czytać takich wypowiedzi jakiś bezmózgowców co pizą zagoił mi się pępek w 2 tygodnie! Wystarcz troszkę pomyśleć jak taki \"zabieg\" na ciele może goić się tak krótko?te niektóre dziewczyny jakieś ułomne są, nie wiem czy są takie głupie czy udają, szkoda mi takich bo to w ogóle nie myśli. Może nie ma czym? Zauważyłam, że te dwoty każda taki sam tekst pisze OTO PRZYKŁAD \"A mi przekUwała koleżanka (uwaga STERYLNIE), nic nie bolało, tylko się smiałam. Nic mi pUźniej nie było, ładnie się zagoiło w 2 tygodnie. Polecam wszystkim laskom bo to naprawdę super wygląda buziaczki;*;*\" No i co nie piszą tak?! E... jaka tam ze mnie agentka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Tez mi zal takich dziewczyn, albo faktycznie mozgu nie maja albo juz nie wiem... takich komentarzy sie czytac nie da, przeciez pepek goi sie do ok pol roku, czasami i dluzej, a tutaj jakies dziewczynki wyjezdzaja ze sie zagoilo w 2, lub 4 tygodnie... albo jedna tez ostatnio napisala ''zagoilo sie od razu'' hahah myslalam ze spadne z krzesla jak to przeczytalam. Tak to jest jak rodzice straca kontrole nad dziecmi, ktore buszuja po internecie i wypisuja glupoty, tzw 'dzieci neostrady'.... zal po prostu... a tak wogole to dzisiaj troche poruszalam kolczykiem i mi troszke krew sie puscila (puscila to za duze slowo, bo byla tylko kropelka:P) no i boli :( ... chyba wkrocze do akcji z tribioticiem, ostatnio pisalam ze juz nie potrzebuje smarowac tribioticiem- wykrakalam ! :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka91
mi przekuła pępek koleżanka która jest po półrocznym kursie... nie bałam się poniewasz nie byłam pierwszą dziewczyną której przekóła pępek.... Praktycznie żecz biorąc bolało to mniej niż przekucie chsząstki uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
no ja wiem że sie denerwujecie od takich komentarzy, dltego ja porostu nic na takie nie odpisuje :):) Amy to niedobrze że krew :( może coś ci tam zaschło i jak poruszałaś to podrażniło kanał. Wyciągnij sobie kolczyka dobrze go przemyj i kanał też i chwile odczekaj zanim go włozysz ze dziurka pooddychała powietrzem. Ja też tak mam ze jak napisze ze juz mi nic nie wycieka to za 5 minut wycieknie heheh a tak w ogole to ja juz mam 2,5 miesiąca ale sie jeszcze nie zagoiło. oczywsci jest lepiej. no ale do lata napewno bedzie okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Amy a tak w ogole to jak poruszasz kolczykiem to na sucho?? bo raz ze najpierw trzeba usunać z precika zaschniete strupki a dwa ze ja to zawsze najpierw poleje solą fizjologiczna nigdy na sucho bo boli troszke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
czasami na sucho, czasami na mokro, ale wczoraj wogole cos mi sie dzialo z ranka, wysunelam precik i bylo troszke krwi, a pozniej jak juz zaschlo to zrobil sie strupek i nie moglam poruszac, oczywiscie wymoczylam rumiankiem i popuscilo. no i oczywiscie juz mniej bolalo, rumianek jest najlepszy na takie rzeczy... ;) dzisiaj jest juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinkaxF
Mam pytanie jaki wiek jest odpowiedni do kolczyka w pępku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie ma określonego wieku,ale myślę że od 15 lat wzwyż to odpowiedni wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYRENKA....
Cześć forumowiczki, mogę do was dołączyc? Mam taki pytanko odnośnie kolczyka!! minął misiąc odkad go mam. mogę go juz wymienic na innego mimo że jest troszke czerwone wokół górnej dziurki?????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
czesc Syrenko:) a tam ja tez wymieniałam po miesiacu mimo ze miałam troszke czerwone , teraz mineły dwa miesiace i nadal mam troszke czerwone i wymieniam sobi e:)) nic ci nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenka, jeżeli dziurka Ci nie ropieje i oprócz zaczerwienienia jest wszystko Okej to możesz :), ja też po miesiacu już normalnie wymienialam sobie. W piątek będzie 3 tyg jak mam kolczyk w nosie i tak poczekam jeszcze tydzień, albo dwa i wtedy go chyba wyjmnę i założę inny. Troszkę mniej zakręcony, bo ten jest bardzo i jeszcze jest długi (wiem, że musi tak być) ale to wkurzające bo przesuwa się w nosie i czasem widac ten pręcik. A ten co kupiłam na wildcatie też jest z tytanu więc ok :) tylko trochę się obawiam wyjęcia tego zawijasa...podobno ciężko jest i się trzeba namęczyć, pokręcić nim żeby jakoś go wyjąć zewzględu, że jest tak zawinięty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti to juz 3 tydzien ci idzie? jak ten czas szybko leci, dopiero co pisalas ze idziesz przeklowac:P ja juz postanowilam, ze za rok zrobie sobie kolczyka w nosie;) A co do mojego pepka to jest juz lepiej... :D Syrenka: sluchaj sie dziewczyn wyzej, one zawsze maja racje:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
widze ze wiekszosci komentarzy sa negatywne.ja mam kolczyk w pepku i polecam,prawdą jest to ze dlugo sie goi to jedyne mniejsce gdzie moze sie goic nawed do pol roku.mam kolczyk tez w brodzie no i z tym nie mialam zadnych problemow.najlepiej zeby ci pepek zmrozili bo wtedy nie czujesz wogole bolu.a do higieny uzywac wody utlenionej i masci tribiotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
chcialam jeszcze dodac ze tu nie ma czego sie bac.to nie boli:) od przeklówania mozna sie uzaleznic:)faaajne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelllka
Dziewczynki!! cio tam u was ???jutro ide z sis do studia. Bardzo sie ciesze z tego powodu jutro wam powiem jak było. Papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smykusia
Heloo wszystkim, mam takie małe pytanie co do przebitego pępka a chodzenia na solarium ale najpierw troszkę to rozwinę. W sobotę 5.01.2008 przebiłam pępek, tylko troszeczkę bolało przez pierwsze 2 dni jak się schylałam a takto jest wporządku. Nic z nim nie robię bo jest ok, nie wiem czy to dobrze ale nie ma żadnego zaczerwienienia. Myślę, że to zależy od organizmu bo np. tatuaż zagoił mi się po niecałych 2 tygodniach, język po ponad 2 tygodniach ale co do tego pępka to boje się czy za jakiś czas nie będzie gorzej i w związku z tym dojdę już do sedna:)) Po jakim czasie mogę iść na solarium?? Czy jeśli teraz jest ok to gdybym poszła na solarium to będą jakieś kłopoty?? Dzięki za odpowiedzi i życzę miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Smykusia: przez pierwszy miesiac lub dwa nie powinno sie chodzic na solarium bo moze podraznic ranke. Jesli robilas kolczyka 5 stycznia to wydaje mi sie ze jest to jeszcze troche za wczesnie. pepek goi sie najdluzej, nawet do pol roku, u niektorych nawet dluzej... ale jesli po miesiacu lub dwoch bedziesz widziala ze jest w miare ok to chyba mozesz isc na solarium :P Daja: komentarze nie sa negatywne, wrecz przeciwnie, wszystkim polecamy piercing, bo jest to fajna rzecz ;) tylko po prostu rozmawiamy i opisujemy nasze gojenie, ktore czasami nie jest zbyt piekne. A co do wody utlenionej to sie nie zgadzam, najlepsza jest sól fizjologiczna. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
noooo wreszcie na kompie :):) własnie dzisiaj przyszedł moj tytanowy Kolczyk 12 mm i już swietnie błyszczy na moim brzuuszku :) tylko jakis długi na oko jakos dłuzszy od mojej stalowej 12 heheh ale dziurka robi sie cudna juz wyblakła i ciessze sie ze blizej konca :) laski , a rzuce hasło, co wy na robienie kolczyków w miejscach intymnych ?? hehe chyba bardzo boli ale w sumie źle nie wygląda oczywsice nie mam zamiaru nic "tam" robic Broń Boże ale jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smykusia
amy09 dzięki za odpowiedź:)) Trochę to długo no ale chyba zaczekam z tą solarką. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daja
a ile kosztuje taka sól?z tego co czytam to laską ropieje itp.a ja nie mam zadnych prpblemow.nawed krew mi nie leci.troche szczypie przy zchylaniu ale tak to lajcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
daja: jesli nie podraznisz to krew ci nie poleci, ja niestety glupio zrobilam bo zaczelam krecic kolczykiem, wyjmowac itd wiec pozdraznilam i troche krwi polecialo (w sumie to kropelka:P) ale jest juz ok, obiecalam sobie ze przed dluzszy czas nie bede wyjmowac:P a sól fizjologiczna kupisz w aptece, kosztuje grosze, cos kolo 1zl - 2zl . madzia: hmm... pewnie jest to fajna rzecz ale ja bym sie bala tam robic:P a wogole czy to nie przeszkadza podczas stosunku? :P A co myslicie o kolczyku w sutku?:P tam to bym raczej nie chciala... Smykusia: nie ma za co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelllka
Cześć wam dziewczynki!!! Dzisiaj byłam z sis w salonie i powiem wam że troszkę bolało ale jestem zadowolona!!:):):):) mam troszke czerwony pępek i boli jak sie schylam! :P.ale boli tylko troszke!! :P. a co do ciebie daju !! to sól nie kosztuje dużo! jeśli chodzi Ci o fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie chciaqłam sobie \"tam\" kolczyka zrobić :D nawet nad tym myślałam :), potem uznałam, że jednak nie, bo jak to w ogóle, bieliznę nosić i ten kolczyk to przecież uwierać będzie... Przy stosunku to napewno nie przeszkadza, ale na początku napewno trzeba bardzo uważać, żeby tym kolczykiem nie zahaczyć, bo wtedy...auć. Amelllka no to witaj w gronie przebitych pępków :) madzia co nie, że szybko leci? :) Aż sama się zdziwiłam, że tu już 3 tydzie, a pamiętam jak szłam przebijać nos jakby to było wczoraj :) ale miałam dzisiaj dzień. Do dupy! Pokłociłam się z połową klasy ;D nie żartuje! A jednej to na korytarzu szkolnym gdzie kilkanaście osób było posłałam taką wiązkę...Ale to ona zaczęła na mnie się drzeć, że mam iść tańczyć poloneza, bo trzeba obliczyć ile czasu na to się zejdzie. A ja powiedziałam, zę takie coś jak Ty nie bedzie się na mnie darło, a ona coś tam zamnij morde. A ja mordę to ma krowa ewentualnie ty. ZA taką mądrą się uważasz a zachowujesz się jak prostak, jak będę chciała to będę latała, fruwała siedziala, a tobie h*j do tego, jak emocji nie umiesz hamować to do psychologa idz, chyba ze to hormoki ci poszują i w głowie Ci odpierdziela.... i mmiej więcej ostra rozmowa była ale nie będę tu wszystkiego pisać :D a na sam koniec jeszcze się z chłopakiem pokłociłam... ehh :( I to mnie najbardziej martwi, bo reszta spłya po mnie jak po kaczce:) lepiej niech ze mną nie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj gad to nie miało być do madzi tylko do amy z tym ze czas szybko leci :P sorrka ;) A do madzi to miało być to, czego zapomniałam napisać ;) Jakie masz oczko? Taki biały kryształek> Bo te białe i takie jasne jak różowy i turkusowy najbardziej się świecą :) i fajnie to wygląda. Ostatnio coś mnie naszło, że jak kupię sobie kolczyka to będzie w koloże takiego jasnego krysztalka :) Własnie do nosa sobie zamóiłam z tym jasnym kryształkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
co do kolczyka "tam" to ponoć mówią że włąsnie są wieksze przyjemnosci podczas sotusnku kiedy ma sie piercing heheh AMy jak sie zagoi to na pewno nie uwiera bo wargi są miekkie i sie poddaja wiec kolczyk napewno sobie spobodnie "lezy" a poza tym to sa kołeczka wiec okej. A co do sutka OMG :) juz mnie cycek boli na sama mysl az mnie to obrzydza brrrrr a zapewne boli łeee Fruti kryształki mam koloru liliowego jest taki jasny pastelowy fiolecik i sie swieci powiem ci, białe są za jednolite dla mnie, rózowego mam kwiatka a niebieskiego tego z oczkiem ktorego mam od przebicia weic chcialam calkiem co innego. jeszcze mi sie bardzo podobaja jasne zielone i czerwone ewentualnie granat supcioo:) A co do twojej wiązanki to pojechałas hehe ale jak zołza zasłuzyla to co ;) Ale mam nadzieje ze szybko sie pogodzicie z boyem twoim :):) Sół fizjoloczina kosztuje 1,50 za 5 buteleczek 5 ml tych malutkich :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drosinka..
hejka ..wczoraj kolezanka przebila mi pepek i narazie jest wszystko ok . Mam tylko pytanie czy na pewno smarowac tribiotykiem i jak to zrobic bo troszke kolczyk bedzie przy smarowaniu przeszkadzal ...a tak w ogole to zajbiscie wyglada:)) Poozdrawiam i niech ktos odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daja
DROSINKO ta masc jest bardzo dobra.uzywaj jej 2 razy dziennie.ja nasmarowuje pepek i troche przesowam pepek zeby nasmarowac dziurke.i to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
normalnie posmaruj maścia precik i przesuwaj w gore i w dól zeby masc dostala sie do srodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×