Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość agatka315
Jejku jak ja dawno tu nie byłam, musze zacząć więcej pisać:PP Wczoraj kupiłam sobie nowego kolczyka, ze srebra zapłaciłam 32zł to chyba nie duzo nie?? powiedzcie mi jak sie fotki tu wstawia to jakies wstawie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilusia hmmm że fajnie wygląda to raczej wiadome :):):) A no Fruti zdjątko śliczne :):):) Ten twój pepek to chyba nie słucha \"głosu serca\" że się tak babrze. A co do kolczyków.Ogladałam kiedyś program że przez przekłucie dziewczyna dostała zakarzenia.I wygladała jakby w ciąży była! Z tej opuchlizny.No i biedaczka musiała w szpitalu leżeć.No więc nie życzę wam tego ale wiecie na pewno po obejrzeniu tego nie zreyzygnuję z przebicia pępka :) Pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 - Ja mam 12 lat i od 2 miesięcy prosiłam rodziców żebym mogła sobie przekłuć sobie pępek i tydzień temu tata poszedł ze mną do studia tatuażu i sobie przekułam :) Tylko mama cały czas mówiła że będe mogła przekłuć sobie po 18 ale jej nie słuchałam ;P I teraz cały czas coś tam gada i jest na mnie OBRAŻONA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 - Ja mam 12 lat i od 2 miesięcy prosiłam rodziców żebym mogła sobie przekłuć sobie pępek i tydzień temu tata poszedł ze mną do studia tatuażu i sobie przekułam :) Tylko mama cały czas mówiła że będe mogła przekłuć sobie po 18 ale jej nie słuchałam ;P I teraz cały czas coś tam gada i jest na mnie OBRAŻONA :P I też chce sobie kiedyś zrobić kolczyk w języku no ale to może za 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 Ty za młoda? To kidy masz sobie zrobić jak będziesz miala 30 lat? :P Oj Ci rodzice czasem jak coś powiedzą to się chce płakać. Moi wiedzieli o pępku, mama to powiedziała, ze jak chce to zebym sobie zrobiła moja sprawa, a tata po co Ci... itd :P A jak w nosie chcialam to mama się zgodzila już bez gadania a tata nie wiedzial, a jak zobaczył to nic nie skomentował tylko powiedział ze moze trzeba było na lewym płatku zrobić :P chyba się już przyywczaili martusia no brązowa jest i śmierdzi :P ale to ten facet mi z salonu powiedział, jak przekuwałam, ze jak się bedzie coś działo to tą maść też mogę kupić i smarować. :> no nie wiem...najgorzej, że jest spuchnięte;( i kolczyk nie przylega do nosa tylko troszkę jest uniesiony. agatka imageshack.us :P tam się wstawia foty ;) Sanderkas THX:* żebyś wiedziała, że się nie słucha.. Najfajniej by było jakby się poszło przebić a potem wszytsko było pięknie i cudnie i nie było żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Ilona-dziękuje za pozdrowienia :) agatka:http://www.imageshack.us/ wchodzisz na tą strone,klikasz 'przeglądaj' i wybierasz zdjęcie które chcesz wstawic,potem wybierasz wielkośc zdjęcia i 'host it'...i wyświetlą sie linki i kopiujesz jakiegoś i wstawiasz tu na forum :) myśle że Ci się uda :D mi pomogła fruti :) :* no...mam takie pytanie do Was...:) a więc-jak sprawdzic jaką długośc ma pręt kolczyka??? tak mi się zdaje ze mój ma 12 mm bo jest dosyc długi,no ale nie wiem...:? pozdrawiam te co zawsze :*!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jak to jest z tą maścią tribiotic? no bo ja jej jescze nie używałam, powinnam? ciągle wypływa mi ta limfa/ropa czy kto tam wie co:D ale nie boli już przy schylaniu i zaczerwienione jest tylko minimalnie... pozdrawiam Was:* ostatnio coraz rzadziej bywam na forum, ale od przyszłego tygodnia to się zmieni bo bede po sesji :) buziak dla WAs:* aaa no i śliczne fotki te nowo wstawione ;]!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti:No wiesz myślałam żeby se zrobić na urodzinki ale jak na to zareaguje moja mama to na prawde nie wiem:) bo tata to jeszcze gorzej heehee:) A jak w nosie se zrobiłam to troche po gadali i na tym sie skończyło(bo jak se robiłam w nosie to już za zgodą mamy:) Marta:nie ma za co:) Pozdrawiam:amy kamcie pieczare fruti marte sanderkasss.:P 3milka:acha a jak ja bym poszła z tatą to on by tam chyba mnie z tego fotela ściągnął i poszedł by sobie (ze mną):P jeszcze raz pozdrawiam te co wcześniej i jak któreś zapomniałam to pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ładne zdjątko :)) Ale współczuję ci ze masz takie problemy z tym nosem i ja sie zawsze tego obawiałam bo na twarzy bardzo widac jak sie ma problemy z gojeniem :( Sanderkass my zawsze znajdziemy tematy do rozmowy , nie zawsze oczywiscie tak jest , ale ja np jeśli nie mam co napisać to poprostu tego nie robie, czekam az nagromadzą sie posty i wtedy odpisuje :) no i tyle, wiadome ze nie kazda ma zawsze czas zeby tu siedziec o rozwijac jakies głebsze tematy :) Ilonka 22 dziekuje za pozdrowienia ktore sa w kazdym twoim poście, wybacz nie nie cziekuje za kazdym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta27
Mam kolczyk od 2 miesiecy. zaczol mi od jakiejs pory ropiec;/ co mam z tym zrobic zeby sie tego pozbyc i jakie sposoby sa najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia...No widac.. to najgorsze..:( taka czerwona plamka jest w koło tego kolczyka. Ciągle przemywam i smaruję ta maścią, a rano tribiotickiem bo jak będę szła do szkoły, to nie z brąowym nosem, bo ona jest brązowa. ilona najlepiej to się nie przejmować ich gadaniem, pogadają pogadają i m przejdzie :] mi to jednym uchem wpada a drugiem wypada :D Pozdrawiam:* martusia, ja Ci tego nie powiem, bo ja to na oko widze, jak ma kolczyk przed sobą jaka to długość...:( powinna być 12mm na początek. Pieczara napisałam Ci, że 2 tyg po przekłuciu piowinnaś już zacząć używać przez tydz potem przerwa, tygodniowa a potem znowu Tribiotic :) gdzieś zgubiłaś instrukcję;) Matra przemywać solą fizjologiczną lub spirytusem salicylowym i smarować Tribioticiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka0402
hej dziewczyny. od dawna chcialam sobie zrobic kolczyka w pepku. jednak mam pewnien problem tkz. nie mam prawie piersi i mam troche odstajacy brzuch. zle sie z tym czuje i mam duzo kompleksow w zwiazku z tym. nie wiem czy robci tego kolczyka, od dawna o nim maze a teraz jak juz moge to nie wiem. pomorzcie mi, doradzcie cos porsze. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka0402
hej dziewczyny. od dawna zamierzalam sobie zrobic kolczyka w pepku. teraz jak moge mam kompleks. tkz. nie mam prawie piersi i amm troche odstajacy brzuch. mam 15lat. tak od dawna maze o tym kolczyku i teraz juz nie wiem. prosze poradzcie. powinnam go sobie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam:) fruti: no chyba masz racje:) marta27:ja myśle żebyś to smarowała tribiotykiem:P a wogle to ty to czymś smarujesz?? Madzia:nie ma za co:) Pozdrawiam te co zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: no chyba nie bende sie przejmować ich gadaniem (bo chyba za kolczyka w języku mnie nie zabiją:P) pogadają pogadają i przestaną:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta27
tak smaruje tym tribiotykiem i przemywam woda utleniona ale slyszalam ze powinno juz byc dobrze po 2 miesiacach a ja juz mam troche dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie tutaj nie bylo:P ..... prawie 2 dni.. Ale ciesze sie bo kupilam sobie sól fizjologiczna, nawet 2 buteleczki :D ale kolczyka w nosie nie zrobilam... jeszcze nie teraz. Ale zrobie ;) Obiecalam ze wstawie fotke z wczoraj wiec stawiam.. http://img225.imageshack.us/my.php?image=foto010fx2.jpg Po lewej jestem ja :P no i moje przyjaciólki... jedna z Brazylii, jedna z Polski i ta ostatnia z Hiszpanii. :P Troszke glupio wyszlam, ale co tam.. :( Marta27: Wielki blad! nie przemywaj woda utleniona, ona rozmacza rane! przemywaj sola fizjologiczna, jesli cos jest nie tak b. dobry jest chlodny rumianek :) jesli chodzi o tribiotic to mozesz nim smarowac, ale tylko kilka dni... bo to jest antybiotyk i nie mozna dluzszy czas smarowac. malinka: jesli chcesz kolczyka to go zrob, piersi ci jeszcze urosna ;) nie ma sie czym martwic, a z kolczyka na pewno bedziesz zadowolona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy09 nie wiem czemu piszczesz że głupio wyszłaś bo wyszłaś fantastycznie :) Śliczna fotka :) Nie ma co. Kurcze mam dylemat.Nie wiem w którym miesiacu sobie dziurkę zrobić (w pepku oczywiście ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy-śliczne zdjęcie i co ty tu gadasz :D ja odstawiłam jak narazie tribiotic,bo smarowałam już tydzień... no i wszystko mi się ładnie robi ;) prawie wogóle nie jest zaczerwienione...limfa już też mi nie wypływa :P a ja sól mam nadal,bo mojego zapasu jeszcze nie wymarnowałam :D fruti:a jak tam Twój nosek i pępek??? sandekasss-a nie masz w najbliższym czasie jakiś ferii?żebyś miała wolne od szkoły i cwiczen fizycznych?myśl myśl ,bo do lata coraz mniej czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkas w pępku? a myślałam, że w udzie :P heh ;) Ja to na Twoim miejscu nie mogłabym czekać, bo jestem w gorącej wodzie kąpana :P najlepiej teraz zrób :) a my już w ten piątek ostatnio raz do szkoły i FERIE!!!!! Nareszcie Kamcia Ty też pewnie się cieszysz:) A Ty Sanderkasss kiedy masz? ilona22... no nie powinnaś zwłaszcza, że nie masz już 15 lat, więc nie powinni nic mówić. W ogole nie wiem co rodziców (niektórych) to interesuje, przecież to nasze ciało, oni nie chcą to niech sobie nie robią... a teraz to mam tak, że moj tata ogląda tV albo coś z internecie zobaczy i mnie woła chodź zobacz a ja co, a patr gdzie ten/ ta ma kolczyk... :D nie no porażka ;) ale to może dobrze, że teraz ma taki stosunek, a nie jak wcześniej, że Ci co mają kolczyki gdzieś tu i tu to nienormalni...mówił tak specialnie żeby mnie odwieść od tego planu ale jk się uprę to po trupach do celu. amy bardzo ładnie! Mi się tam podobasz! i ta obok Ciebie mi się podoba a tamte to nie zbyt... hehe \":) no to dobrze, że nie zrobiłaś bo byś miała tak jak ja ...:( martusia17.... pępek dobrze, ale nos...wkurza mnie ;/ kurde!! Bo ja nie wiem co to się zbiera! Znaczy wiem o jak macie mała rankę prawda i jest troszkę krwi i jak to zasycha to się robi taki żołty strupek..no to mi się takie coś zbiera na pręciku,i to co jakaś godzinę dosłownie, i ciąge patyczkiem muszę to zrobierac (w szkole husteczką) bo jak nie zbiorę to mi kolczyk troszkę się podnosi i mnie boli...:( ta prawą stronę już mam całą obolałą od tego wszystkiego...już nie wiem czym smarować czy tym tribiotickiem czy ta maścia ;/ nie wiem co pomaga w końcu. Przecież tak w ciągle też nie można tego wszystkiego używać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ja tak miałam na pępku jakiś czas ze wydzielina mi normalnie zasychała jak żółty strupek i jak sie schylałam to mnie bolało bo ten precik z tym strupkiem wchodził w dziurke wiec w pracy musialam isc do lazienki i namoczonym papierem zmyc zeby nie obcierało mi dziurki. ale teraz juz tego nie mam, zawsze to mi sie robiło jak za duzo babrałam z dziurke teraz mam spokoj odpukac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti:No też tak sądzę co ich to wogle intresuje:) Nie powinni tak nami rządzić:) amy: Co ty gadasz?? Wyszłaś ślicznie:) Madzia tobie też dzięki za pozdrowienia:) Serdecznie pozdrawiam te co zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja na pewno , co ? :P No dooobra zgadłas :D:D W koncu ferie, ferie , ferie , opierdalanie sie 24h na dobe :D:D ihaaaa :D:P Mam taki dobry humooorek :D:D Pozdro dla Madzi, Fruti, Ilonki, Amy, marty, pieczary i dla tych , o których zapomniałam :D :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ja ten tydzień i laba!!! :) Jeszcze nie wiem co bedę robić.Ale wiecie przyjeżdrza moja ciotka chrzestna z niemiec(akurat na ferie) i obiecała zakupy... No więc na pewno skorzystam.No i planujemy z kumpelkami mały wypadzik w miasto na jeden dzień (kino, lodowisko, zakupy potem pizza) w miasto:):):) Pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss: No to masz fajnie zaplanowane ferie :) ja pierwszy tydzień spędze w domu i bende czekać na moją kochaną psiapsiułe ize:) a na drógi tydzień jade z nią do mojej cioci:) Serdecznie pozdrawiam:amy fruti kamcie pieczare matrusie sanderkasss madzie i te o których zapomniałam:) P.S. a ty fruti kochanie co planujesz na ferie(sorcia że pytam)??? A wy reszta dziewczyny co robicie:: Co niektóre bomi sie bendą ferie zaczynać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A martusia miałam sie zapytać ile ty masz lat?? i wogle wy wszystkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 ( za 22 dni 16 :P :D) A Ty ? ;> :P Jeezu ferie :D Co to będzie :D Picie, zabawy, kluby, nocki poza domem zyc nie umierac :D :) A potem juz tylko nauka, testy ;( I koniec gim :D Yeah :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
ilona:17...tzn rocznikowo 18,ale urodzinki mam w grudniu,więc do osiemnastki to mi jeszcze brakuje :D a ja feri już mam!2 tydzień mi juz leci ;) w pierwszym tyg byłam u kuzynki,a teraz w domku...:P tzn jutro się na zakupy z kumpelą umówiłam,więc nudzic sie na pewno nie będziemy xD heh a tak wogóle to nie byłam w szkole od 5 tyg.....i jakos szczególnie nie tęsknie :P fruti:nie wiem czym lepiej smaruj....powiem Ci ze mi ta maśc ichtiolowa wogóle nie pomagała,a dermatolog mi ja zapisał.... :/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgedthdtsher
co wy gadacie w ogole;/ ja robilam u kosmetyczki zaplacilam chyba z 60 zl goilo sie mniej niz pol roku i nic nie bolalo jak przekluwala.. pierwszego dnia mialam lekki dyskomfort zaraz po przekluciu a na drugi dzien juz luzik.. mozna przemywac spirytusem mi sie goilo super i nic nie bolalo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: ta obok mnie to siostra mojego chlopaka :P Widac ze latynosi, uwielbiam jej wlosy, ma przesliczne ! a o karnacjii to juz nie wspomne... przynajmniej nie musi sie opalac! normalnie jej zazdroszcze... ilona22: ja mam 16 lat, rocznikowo 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×