Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kwiat20
Ja ci Powiem tak, że stres zawsze jest, ja też sie denerwowałam i to bardzo ale tak naprawdę to nie ma czym, bo przekłucie tylko sekunde trwa i po sprawie:) ja szczerze mówiąc tak się denerwowałam i bałam tego bólu, że odrazu po przekłuciu jak wstałam to normalnie nogi się ugieły podemną i chłopek musiał mnie jeszcze na chwilkę położyć./.hehe ale to nie z bólu tylko z nerwów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Także strach ma wielkie oczy a samo przekłucie to pryszcz, wiadomo że poczujesz ale to tylko sekunda, mnie chłop tak zagadał, że dopiero po fakcie sie skumałam że kolczyk już jest, myślałam że to bedzie dłużej trwało a to tylko małe kuj i jest kolczyk:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
a ja Andzia pp jutro przebijam sobie pepek. i tez sie denerwuje. ale napsize jak wyszlo czy bolalo itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xOluSsx
Hejka;P Czy kTos moze byl w Tym studiu "BLACK CAT TATTO" W koszalinie lub "kameleon" ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Hmn...no ja raczej troche do Koszalina mam daleko z Gdańska..:) także nie byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka9018
to nie jest tak strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
zetwoiczka: dziekuje chetnie przeczytam jak bylo :):) ja robie po jutrze :):) juz dzis jak se pomysle to kurcze tak mi w brzuchu dziwnie :P:P co nie ?? :P:P hehe pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Andziu pp nie masz sie czego bać ja cały czas na lajcie byłam taka szczęsliwa że będę mieć kolczyka że to na początku dyskwalifikuje wszelki strach ;] przez cały czas byłam szczęśliwa zadowolona uśmiechnięta ....;p gdy koleś mi przebijał to zapytał sie czy coś boli poczułam uszczypnięcie a za chwilke powiedział ze już po wszyskim normalnie mnie szokło ze tak szybko to było :P:P a jak wstałam i zobaczyłam sie w lustrze to moje szczęście nie znało granic hehe ;p powiecie mi zaraz że wyolbrzymiam ale to było moim marzeniem od 4 lat i w końcu je spełniłam także dziewczyny jeżeli wszystko jest wykonywane prawidłowo w dobrym zakładzie to nie macie sie czego obawiać to super sprawa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga295
Hejj. ;* 2 tygodnie temu zrobilam sobie kolczyka w pepku. Robiłam w salonie piercingu a kolczyk mam z tytanu.Po przebiciu bylo wszystko okej ani mi nie ropiel ani nie byl czrewony.Ale po 5 dniach zaczela mi leciec ropa i przy dwoch dziurkach skora jest zaczerwieniona ;( od czasu przebicia uzywam wody utlenionej, soli fizjologicznej i masc tribiotic. Czy ta ropa i zaczerwienienie moze oznaczac ze mam zakazenie? ;( co moge zrobic zeby moj kolczyk {dziurka} wrocila do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Kinga wszystko jest wporządku:) ja też tak miałam zaczerwienienie u góry i na dole troszke ropy też miałam, ale to świadczy o tym, że rana sie goi a pępek musi sie przyzwyczaić do nowego ciała obcego:) z tego co piszesz to nie masz sie czego obawiać stosuj dalej wodę utlenioną i sól fizjologiczną ale z tribioticu zrezygnuj bo to zawiera antybiotyk a skoro nie masz stanu zapalnego to nie potrzeba .... polecam za to alantan plus na nawilżenie skóry po przemywaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia11
ja nie muszę się kapać wisi mi to ani się opalać dla tego kolczyka wszystko zrobie:P:P:P ale boje się przekłucia:)boli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Andzia pp: Pod prysznicem można się kąpać! Nie zalecana jest kąpiel w morzu, oceanie, jeziorze, stawie, wannie itd ;P Wanne najlepiej sobie odpuśc na jakieś 2 tyg a w innych zbiornikach wodnych- no cóż- odczekaj miesiąc(przynajmniej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Dodzia11 czy boli to zależy od organizmu ;] ja czułam uszczypnięcie a jedne nie czują nic,,, za to jeszcze inne odczują bardziej ból ... wszystko sprawą indywidualną jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
Zgadzam się, pod prysznicem jak najbardziej, nawet wskazane jest:) tylko chodzi o zbiorniki wodne gdzie moga krążyc jakieś bakteryjki niedobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
no samo przekłucie trwa sekunde także nawet jak boli to chwilkę, potem i tak już nic nie czuć, może lekki dyskomfort w okolicach pępka to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaaaaa
a mam takie pytanie.. czy przez ten miesiac jak mi sie bedzie on goił to bede musiała miiec pepek zaklejony? (chodzi mi o plaster czy cos) bo jak pojade 2 tygodnie po przebiciu nad jezioro (bez kapania na opalanie tylko zakryje ten pepek) to bede mogla tak sobie chodzic z ttym kolczykiem? bez niczego. ale ja jestem niezdecydowana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodzia11
aha to ciekawe czy mnie będzie boleć wczoraj sobie oglądalam filmik jak przekłuwają aż tak źle to nie wygląda .. boje się tylko gojenia że bedzię ropa wychodzic albo coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda23
Tak sobie czytam i czytam wszystkie Wasze wypowiedzi dziewczyny (i dziewczynki:) i widzę, że niektóre z Was nie mają zielonego pojęcia o piercingu. Wypisujecie takie głupoty, że głowa boli. Poczytajcie sobie na stronce www.wildcat.pl na ten temat. Jest ona poświęcona tej sztuce ozdabiania ciała. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga295 : nie stosuj wody utlenionej! to bardzo wysusza skórę! Może sie wydaje ze jest ładnie , ale przecież nie widzisz co się dzieje w środku dziurki :p Dobrze ze przemywasz solą fizjologiczną. To jest prawidłowe, ale skoro leci Ci ropa i sie paprze to nie rezygnuj z tribiotick\'u. Ta maść ma w sobie antybiotyk - to fakt, ale skoro sie paprze to znaczy ze trzeba to wyleczyc. Jeśli wszystko z pępkiem jest ok to przepłukuje sie tylko solą fizjologiczną żeby nie doszło do zakażenia. W takiej sytuacji nie zaleca się maści z antybiotykiem... A jesli leci ropa to radze smarować tribiotickiem. Tribiotick to podstawa na problemy z pępkiem. Są jeszcze inne maści np. Octenisept Ale mimo wszystko narazie radze tribiotic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-
ja wczoraj sobie zrobilam kolczykL:-)prawie wcale nie bolalo,niema co sie bac.super to wyglada i jestem zadoolona.poprostu polecam.Ale jak juz sie zdecydujecie na kolczyk lepiej to zrobic w profesjonalnym studiu niz byle gdzie i pozniej tego zalowac.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
Hehe ja też sobie wczoraj zrobiłam kolczyk =P Ból jest minimalny, w sumie to mogę stwierdzić że mnie w ogóle nie bolało :) Mam nadzieje że nie będę miała żadnych peoblemów z gojeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Laryss : dzieki za pocieszenie :):) hehe nie moge uwierzyc ze to juz jutro sobie robie kolczyka !!!! :P:P teraz to spoko :):) ale juz sobie wyobrazam co bedzie sia dzialo jutro ... :P:P:P hmmm .... czy ja wiem to forum jest dla tych ktorzy nie weidza niektorzy nie wchodza na stronki gdzie jest wszystko o percingu moze te osoby co sa na tym forum pisza tutaj bo chca sie dowiedziec od dziewczyn ktore to przezywaly wiedza jak dbac o kolczyka i chca sie podzielic wrazeniami innymi a nawet poradzic .... dodam jeszcze ze na tym forum dziewczyny sie nawzajem wspieraja i zaprzyjazniaja sie ze soba :P:P:P pzdr ..... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ej a mozna smarowac kolczyka woda z sola ????? moja przyjaciolka tak robila :P:P:P:P to tez pomoze ????????? JEZUUU TEN DZIEN JUZ JUTRO :P:P:P:):):):) zarabiscie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryss
Andziu pp nie ma za co :P ja tylko dzielę się moimi wrażeniami a są jak najbarzdiej pozytywne:) dodam ze już jakiś tydzień temu po raz pierwszy wyciągnęłam sobie kolczyka żeby dokładnie przemyć i jest naprawde super:) myślę, że za niedługo sobie wymienie ale poczekam jeszcze jakiś czas .... naprawde nie bój się niczego :) napisz jak było:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w pępku.. i jest super :)) teraz tylko czekam az przestanie bolec az tak nie boli tylko że pierwszy dzień najgorszy czasem bo schylac nie moge za bardzo i spac :P ale teraz juz lepiej ;] smaruje sobie na noc i rano tribiocit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Andzia pp: Nie wolno przemywać pępka wodą z solą! Od tego jest specjalna SÓL FIZJOLOGICZNA która nie ma nic wspolnego z sola kuchenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
oczewiscie z esie z wami podziele moimi wrazeniami !!!! hehe jutro o 16:00 bede szla ale jak tylko wroce to napisze ... i tak napewno walne komentarza jakiegos rano ... hehe :):) laryss: a ile masz kolczyka ???? hmmm skoro woda utleniona wysusza skore to mozna potem smarowac nawilzajacym kremem :):) bo jestem w anglii i trzeba bedzie sie niezle porozgladac po aptekach ... :)) a sol fizjologiczna bedzie w aptece ???? lub tribiotyk ??? (w aptece) :P:P:P:P:P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Andzia pp trybiotyk będzie w aptece.. musi być ponnieważ to jest maśc z antybiotykiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluneczka
przebiłam pępek 2 dni temu. i nic sie nie dzieje. nie puchnie. nie ma ropy ani nic podobnego. oby tak dalej. jest tylko lekki bol przy schylaniu. ale znośny. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat20
No przez pierwsze dni zazwyczaj nic się nie dzieje, dopiero po tygodniu tak rana zaczyna naprawdę się goić i zaczerwienienie się pojawia zawsze i ze środka zaczyna wypływać plyn ( martwe komórki, które wyrzuca organizm) i to jest najnormalniejsza reakcja należy przemywać pępek aż do całkowitego zniknięcia zaczerwienienia ale żadna wodą utlenioną!!!!!albo solą fizjologiczną albo specjalnym płynem który dostaniecie od pircmena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×