Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

wciągnę się do rozmowy:P Fruti niop mi też się bardzo podobają kolczyki w brwi,moja kumpele ma i nawet jej bardzo szybko się zagoiło pierwsze noce miała ciężkie,ale po 2tygodniach już wszystko ok,a nawet kiedyś dostała z glana i niestety troche źle to wyglądało,ale też jej to szybko zagoiło i fajnie wygląda...Ja akurat bym prędzej w nosie sobie zrobiła tak jakoś,może przez to,że mój kochany ma w brwi znaczy miał bo aktualnie już nie ma niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
taa. zrobię sobie, ale chyba jak skończe 18 i będę "niezależna". Narazie mam 14 i nie zanosi się na to żeby ojciec się zgodził. On wogóle nie lubi piercingu. trudno, kocham poczekam *^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Jeżeli chodzi o kolczyki w miejscach intymnych to nie dla mnie. No nie wiem, każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :D musze zaległości nadrobic , ale cuz :D :P ok , a mi sie podobają kolczyki w pepku oczywiście , w nosie i hmmm... czasem w jezyku xD :D pozdrowionka :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Fruti,u dziewczyn industriale też spotkałam,sama bym chciała mieć...Wciągnął mnie ból towarzyszący piercingowi,dlatego 2 razy język przebijałam i przechodziłam koszmar gojenia i nie mogłam nic jeść.Ale obiecałam sobie że sobie zrobię industriala bo jest piękny(przynajmniej ja tak myślę)ale jest to jedno z najbardziej bolących miejsc do przekłucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A co do kolczyków w miejscach intymnych to podoba mi się przekłucie o nazwie Christina jak ktoś ma ładny kolczyk to fajnie wygląda,jeszcze kółko w łechtaczce mi się podoba,pewnie stwierdzicie że jestem nienormalna,w sutkach kółeczka małe z kulkami wyglądają niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
industrial to przekłucie chrząstki ucha w dwóch miejscach i włożenie długiej sztangi,tak że biegnie ona w poprzek ucha,a Christina to przekłucie na wzgórku łonowym,można włożyć tam kolczyk typu banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia na wild catie jest pełno takiech zdjęć z taką strzałą :) A wogole to miło, że jesteś :D jak tam Misiek stęskniony pewnie jak cholera :) mój za tydzień równo wraca, ale mówi, że chciałby już bo strasznie mu się to ciągnie nio i tęskni za mną :P A co to przebicie Christina to ja też nie mam zielonego pojęcie :> Kurcze kolczyk w łechtczce..musi strasznie boleć. Brrr... Kamcia wyobrażasz się jak tam w ty salnie przebijają kolczyk w łechtaczce siedzi dyiewcyzna na krzesle a na przeciwko dRzwi a Ty wchodzisz akurat i masz widoki :D klawiatura mi zwariowala i mam gdzie z mam y !!! kurde jak tu ustawic. nie moge pisac shiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już ;) sama się nastawiła. NIe mogłam nawet Ł zrobić. Samo się tak nagle stało :> czary mary ;) Qrchid oj 4 lata jakoś zleci, ale w sumie na karku niejest tak widoczne wiec nawet by się nie zorientował :> Nasza forumowa koleżanka Marilyn ma w języku i jej rdzice nic nie wiedzą prawda?:) hehe Może i Tobie by się udało... Kika15 a co się stało, że Twoj chłopak już nie ma?? Coś mu się paprało, że wyjął? Kolczykiw brwi jest widoczny więc nawet nie mam jak zrobić go w tajemnicy przed starszymi :D a szkoda. Ale może sobie zrobię :) na wakację za rok :] ALe z tym glanem to... wow...ja bym nie chciała dostać takim buciorem. Napewno musiało ją boleć, ale dobrze że nic jej się nie stało. Marilyn ja się tam Tobie nie dziwię z tymi kolczykami bo to wciąga jak cholera ;D dobrze, że mam takich straszyh, że nie na wszystko się godzą, bo nie wiem gdzie bym miała te kolczyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMCIA sprostowanie--> chodziło mi o salon w którym my robiłyśmy kolczyki ;) przecież tam fotel jest na przeciwko drzwi :D chyba, że schodzą tam na dół bo tam chyba też jakieś pomieszczenie mają :> no nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Cholera, Fruti mój ojciec ma jakiś skaer i zauważyłby, a po za tym chyba drogie jest takie przekłucie {oczywiście tylko w studiu piercingu, nic innego nie wchodzi w gre *^^* }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele zajebisty kolczyk :D:D:D Baardzo mi sie podoba :D:D Cudo :D:):) Fruti misiek stęskniony, ale dzisiaj juz wszystko nadrobione hihihi ;D Co do salonu to faktycznie nie wyobrazam sobie wejsc do tego salonu podcaas robienia Christiny lol2 :D:D Co do kolczyka w brwi , to mój brat będzie sobie robił lol2 :D:D Pozdro dla Fruti, Marilyn i Qrczid (? dobrze napisalam ? jak nie to sorka :D) Lece oglądać film z miskiem :d bede jakos poźniej jeszcze :P papa ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No ja mam w języku i rodzice do tej pory się nie kapnęli,nawet aż tak bardzo nie uważam,a kark to świetna sprawa tylko jest spore ryzyko że się nie przyjmie i wyemigruje,a jak już by wyemigrował(tzn wyszedł ze skóry)to blizna gotowa.Z brwią też się tak czasem dzieje,wogóle nie wiem czemu sporo osób się potem pozbywa kolca z brwi bo albo w niego dostaną i się zacznie paprać albo zahaczą jak zciągają koszulkę i wyrwą cały,potem jest blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
kurde, jeszcze sprobuje podpuścić mamę, a jak się nie uda to i tak sobie zrobię xD jak zauważą to trudno ^^* cholera no, niecierpliwa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Kamcia *Qrchid* nie Qrczid, ale trudno. Wybaczam xD każdy może się pomylić. Pozdrawiam normalnych {wiadomo chyba o kogo chodzi xD}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrchid Ci ojcowie najgorsi :D na nic się nie godzą chociaż właściwie to nie ich się tyczy, matki bardziej ugodowe :) moj jakby usłyszał, o kolczyku na karku to by jeszcze zawału dostał lepiej nie będę wspominać;) tak samo jak na brwi. Ciekawe czy jak będziemy miały 30 lat też się będą wtrącać :> A ja nie widzę tego kolczyka, gdzie on jest bardziej na dole??:( KAMCIA o to jak mój przyjedzie to będzie nadrobione hehe :) dobrze, że tęskni :P dobrze mu tak. W sumie dobrze, że tam jest porpstu jestem zasypywana sms-sami :D aż nawet odpisywać mi się nie chce :P (z tym odp to zart, mnie aż ręce swędzą żeby smsmy pisać, to chyba uzależnienie sie nazywa;)) bez komórki nie wytrzymuję dłużej niż 5 min. A może my sobie zrobimy tą Christinę?:D na jednym fotelu usiądziemy a Robercik nam zrobi;) oj on to ma pracę czasem mu współczuję:> Marilyn co to jest ta Christina?:> ło co w tym chodzi?? NO włśnie kolczyk w brwi prawie ciągle narażony jest na jakieś zaczepki, trzeba uważać i to bardzo. Ale raczej to nie jest bolesne miejsce przekłucia. Przedemną jak przebijałam sobie pępek to chłopak własnie robił sobie w brwi... niby nic go nie bolało (tak mowił) ale łezka z oka mu poszła :D \"TWARDZIEL\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wildcat.pl/sklep/pics/sol.jpg a ja kupiłam sobie taki tylko jest za krótki i ten prent gubi mi się w dziurce nawet ani trochę nie wystaje, żeby można było przykręcić kulkę ;(;( wkurzyłam się bo podoba mi sie ten kolczyk...:( kupiłam przez neta i tam właśnie różne dł byly. Prosiłam o 12mm ale pewnie się pomylili i dali 8 albo 10 :|... Qrchid WIdzę ten kolczyk to ten http://wildcat.pl/sklep/pics/wkt.jpg słodkiiiiiiiiiiiiiii!!! Ale ma największą dł prętu 10...:( to za krótki dla mnie, biorąc pod uwagę ze ta głowka kotka wchodzi w pępek w tą dziurkę od pępka znaczy...pewnie znowu pręt by mi nawet nie wystawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Fruti jedziemy z tą Christiną :P kurde mam załamke :( chlip.. dzisiaj juz nie wchodze na forum, za bardzo mam zjebany humor :(:( paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Christina jest to piercing intymny kobiet położony nad wargami sromowymi,ja chyba sobie zrobię jakiś crazy piercing na 18tkę np w sutkach albo w intymnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
A wiecie może ile idzie przesyłka z wild cata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrchid w następnym tyg pewnie dostaniesz,albo pod koniec tego tygodnia chociaż na to małe szanse, nasza poczta polska się nie śpieszy :P chyba, że chodzi o przesyłkę kurierską :) Kamcia cio się stało??:( Marilyn naprawdę chcesz to sobie zrobić :> Ja sobie w miejscu intymnym nigdy nie zrobie, NIe chodzi o ból, ale nie podoba mi się. Pozatym ciekawe czy przeszkadza w życiu codzinnym, siadaniu np. czy nie zacharza o bieliznę...? Ja tylko czeam na kolczyk nad okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Sama bym się przekonała jak to jest mieć tam kolczyk,zawsze go przecież można wyjąć i po krzyku,no napewno to boli ale pewnie da się przeżyć,każdy myśli że przebicie języka boli,jak im mówię że nie boli to mi nie wierzą,a ja chcę spróbować jak to jest mieć tak kolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na przesyłke z wildcata dllugo i potem napisała mi maila kobieta, ze sie skonczyly, pieniądze przelali z powrotem i po krzyku ;) Fruti chodzi o mojego miska.. :( ale nie wiem czy chce na razie o tym gadac :( :( Ja kolczyka w intymnym miejsu bym sobie nie zrobiła :P moze kiedys walne sobie w języku, ale chyba nigdzie wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia175
Do Fruti: Wiedziałam,że od razu na mnie wyskoczysz,hehe :P Marilyn666 podeszła do tego z klasą!!! :D Aaa i pisz jeszcze więcej,bo jakoś nie widzę żeby było tu więcej Twoich wypowiedzi niż ostatnio :))) hyhe Dzięki Marylin za radę :) "najlepszy tytan" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nauczyłam się przyjmować krytykę i nie pluję jadem na każdego kto mnie krytykuje,jak jestem spokojna to ten co mnie krytykuje jest zdziwiony moją reakcją.Każdy może mówić co chce,ja mówię to co wiem i radzę tak jakbym sama zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA1995
siema w czwarter robie sobie kolczyka w pępku ,mam małego stracha że będzie boleć pliss powiedzcie mi czy to tak strasznie boli i ile to trwa Z GÓRY DZIĘX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Samo wbicie igły trwa sekundę,a włożenie kolczyka kilka sekund,trochę boli trzeba przyznać,ale zaciśniesz zęby i przeżyjesz a po chwili będziesz miała kolec^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA1995
dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×