Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Marilyn666
myślałam że nie wysłało tamtego postu a tu podwójnie wysłało;-/a co do nowych przekłuć to madonnę już od dawna planuję i sobie zrobię w wakacje;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti mówiłam, ze jak przeczekasz to bedzie ok :P Predzej czy później musiało to do niego dotrzec :) :P Pozdro dla tych co zawsze :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti mówiłam, ze jak przeczekasz to bedzie ok :P Predzej czy później musiało to do niego dotrzec :) :P Pozdro dla tych co zawsze :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie ogladalam na youtube i trafilam na to... http://youtube.com/watch?v=7WOmuvn5yf8&feature=related Wyglada calkiem ok, ale to chyba musialo bolec... 3 na raz? ajc... Ja bym robila stopniowo. Musiala miec pozniej dziewczyna katorge z gojeniem... =/ z reszta same zobaczcie i ocencie:P Marilyn ale podobno ucho mojego brata sie nie nadaje bo cos tam. Nie wiem o co to chodzilo dokladnie. Ale powiem szczerze ze sama myslalam o industrialu dla siebie, ale przeraza mnie troche mysl jakbym miala z tym spac itd:P wiec odechcialo mi sie... Nastepne moje plany co do \'body modyfication\' to tatuaz na brzuchu, tak nisko na wysokosci bioder (taki malutki) i mysle o jeszcze jednym malenstwie na stopie. Juz postanowilam i zdania nia zmienie (mysle o tym juz conajmniej od 2-óch lat) :) Te rzeczy wciagaja jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie ogladalam na youtube i trafilam na to... http://youtube.com/watch?v=7WOmuvn5yf8&feature=related Wyglada calkiem ok, ale to chyba musialo bolec... 3 na raz? ajc... Ja bym robila stopniowo. Musiala miec pozniej dziewczyna katorge z gojeniem... =/ z reszta same zobaczcie i ocencie:P Marilyn ale podobno ucho mojego brata sie nie nadaje bo cos tam. Nie wiem o co to chodzilo dokladnie. Ale powiem szczerze ze sama myslalam o industrialu dla siebie, ale przeraza mnie troche mysl jakbym miala z tym spac itd:P wiec odechcialo mi sie... Nastepne moje plany co do 'body modyfication' to tatuaz na brzuchu, tak nisko na wysokosci bioder (taki malutki) i mysle o jeszcze jednym malenstwie na stopie. Juz postanowilam i zdania nia zmienie (mysle o tym juz conajmniej od 2-óch lat) :) Te rzeczy wciagaja jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy: obejrzałam i normalnie tej dziewczynie współczuje! jak on 2 igłę jej wsadzał to myślałam ze jej skórę urwie!!! pchał i nie mógł przebic sie...;/ trzecią też wcale nie lepiej....:P jak dziewczyny które chcą sobie przebic pępek to zobaczą to chyba zrezygnują ;) hehe a jak ją to bolało,aż się wyginała :/ ten dzien napewno na długo zapamięta....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy: obejrzałam i normalnie tej dziewczynie współczuje! jak on 2 igłę jej wsadzał to myślałam ze jej skórę urwie!!! pchał i nie mógł przebic sie...;/ trzecią też wcale nie lepiej....:P jak dziewczyny które chcą sobie przebic pępek to zobaczą to chyba zrezygnują ;) hehe a jak ją to bolało,aż się wyginała :/ ten dzien napewno na długo zapamięta....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
aaa...no i jak na moje to tego kolczyka z oczkiem miała za krótkiego...i wogóle tak siedze i siedze i oglądam jak przebijają ;) hehe i na noski też patrzyłam ;) i jednej dziewczynie tak krew poleciała ze szok ... ;/ pozdrawiam!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auuu! amy: auuu ja bym się chyba pos**ła z bólu brrr... ja bym w ogóle bała se zrobić 3 kolczyki na raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten filmik-chore to jest po prostu.Lepiej nie da sie tego określić. Nigdy bym tak nie zrobiła! Łeee We wtorek robię sobie kolczyka tak mam w planach. Nie na 100% ale raczej wtorek :) Buziaki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawdzie nie wyglada to najlepiej ;/ ale mojej decyzji nie zmieni ;) van w takim razie życzę powodzenia i wytrzymałości ;) nie pochwalę się, ze kiedyś tańczyłam(dosyć długo(a później zamknęli przez taką wredną babe)) ... pewnie dalej bym tańczyłą, ale na pewno nie polkę, ani poloneza :) Buziaki dla dziewczyn z forum !! =*=*=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
a ten filmik to normalnie szok!!!!!!!!!! nie obejrzałam całego... nie wyglądało to dobrze... i to jeszcze pchał na chama ;/ Bleeeee... Ale i tak chcę mieć kolczyka w pępku ;) ... tylko nie pójdę do takiego idioty jak na filmiku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySuLkaa
hej ja w przyszlym tygodniu jestem zapisana do salonu tatuazy aby sobie przebic kolczyka w pepku ale sie okropnie cykam e bedzie bolec uszy mialalm przebijane pistoletem wiec spoko ale pepek to sie kolczykiem przkuwa no nie dajcie cynka nie bardzo wiem wszystko na ten temat a chciala bym wiedziec dosc sporo uszy mi pochly ropialy ale odkad nosze zlote kolczyki nic mi nie jest wszystko sie pieknie zagoilo jak bedzie z kolczykiem w pepeku.........\ >>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
MySuLkaa : na początek kolczyk z tytanu, a nie ze złota - to jest pewne ;) a reszte to nie będę się wymądrzać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, filmik nie wyglada zbyt zachecajaco przez ten drugi i trzeci kolczyk... Ten facet nie mógl sie przebic ja tego nie rozumiem:/ Przeciez to trzeba wyczuc miejsce i moment i samo lekko pojdzie... Ale gojenie trzech kolczykow na raz w jednym miejscu pewnie nie jest za ciekawe:/ Mysulkaa nie ma sie czego bac, przeklucie to tylko moment. I tak jak Van powiedziala, na poczatku tylko tytan... Sanderkasss to fajnie, oczywiscie jak juz zrobisz kolczyka musisz nam wszystko opowiedziec:P martusia tez ogladalam rózne filmiki i przy niektoych normalnie mi bylo nie dobrze =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMy wiesz co nie wsadziłam tego kolczyka. Poza tym okazało sie ze tą przebitke mam grubdza niż 1.0 mm. Nie moge włozyc tego kolczyka bo od srodka dziurka i mie zabliźnia i mam zgrubienie dlatego musze jeszcze nosic ten długo. mam nadzieje ze jak sie zagoi to dojdzie do normalnosci i bede mogła włopazyc 1.0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobię to opowiem i dam fotkę też na pewno :) Najpierw lecę do apteki zaopatrzyć się w sól i tribiotic (tak na wszelki). A kolczyka robię po świętach.Tak wyszło-moja mam też chce tam być i sie dowiedzieć.Może nawet lepiej iść z nią bo i tak zgoda itp. Poszłabym w następnym tygodniu ale mama ma do pracy (14-22godz.) A wiadomo ja szkołę mam. Aha dziewczyny powiedzccie ile na w-fach nie ćwiczyłyście co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkass heh fajnie, najpierw maść potem kolczyk L:):) Ja to do apteki jechałam prosto z salonu i wychodzilam z auta jak robokop bo zaraz po przebiciu troche bolało i czulam ze cos mnie trzyma za brzuch hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanderkasss ty sie o w-fy nie martw :) Nasz nauczyciel nie nadaje się na swoje sanowisko :) przy nim sie wszyscy łamią, a na lekcjach nic nie robimy ;p a ja, po jakim czasie będę mogła wrócić na karate? chyba też musze się już zaopatrzać w tribiotic, bo we wtorek mże pójdę się przekłuć ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Powiem wam że oglądałam sporo filmików z przekłuć na youtube żeby zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości(do tej pory byłam królikiem doświadczalnym i wypróbowywałam wszystko na sobie).Muszę przyznać że w amerykańskich studiach piercingu mają jakieś dziwne metody przekłuwania,na niektórych filmikach w igłę był wbity korek i piercer trzymał za ten korek wpychając igłę...dziwnie to wygląda i trochę nieprofesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Ja jak wyszłam z salonu to od razu obok apteka była...tribiotic kupiłam a o soli zapomniałam (z wrażenia) :P marilyn:no też zauważyłam ten korek(w nosie) :) i wogóle jeden filmik był ze facet na stojąco dziewczynie pępek przebijał :P u mojego pępka nawet ok...gdyby nie ta przekleta ropa :/ nie wiecie moze ile moze tak sobie wypływac z dziurki?jak długo? już sama nie wiem czy tribioticem smarowac czy nie...;/ lol^ pomocy laski ;) pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kup sól i przemywaj nią bo z Tribioticiem nie wolno przesadzać,raz na jakiż czas można użyć.Podobno sól jest lepsza od rumianku,ja używałam i tego i tego i oba środki pomagają,ale przemywa się ok 3 razy dziennie nie częściej bo rana też musi mieć swoją florę bakteryjną żeby się zagoiła więc nie odkażajcie co 5 miniut;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras mi kazała kupic sol i rumianek... kuracja ta trwa juz 5 dni a moj kawalek skory wciaz jest taki sam i ciagle ropieje..;/ kurwaaaaa!!!! nie wiem co mam robic juz!!:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez widzialam z tym korkiem :/ ... Sól jest lepsza od rumianku, nia sie dobrze przemywa rane a rumianku ja uzywalam na samym poczatku po przebiciu, a teraz to tylko czasami jak cos mam nie tak z rana. Bo normalnie to sól fizjologiczna- wiadome... angelikaxD: nie któras, tylko ja :) i nie kazala tylko polecila. rumianek ma dzialanie lagodzace wiec powinno ci zlagodzic. Moze wdala sie tam jakas bakteria czy cos:/ a próbowalas Tribioticiem? nie wiem jak to wyglada, jak dasz rady to zrób fote, wtedy moze bardziej bedziemy wiedzialy o co chodzi... Bo skoro po 5 dniach dalej ropieje to juz nie wiem:/ albo moze to nie ropa tylko limfa? bo jesli to limfa to nie masz sie czym martwic, ona przez caly okres gojenia wyplywa... Mi tez wychodzilo tak jakby kawalek skóry tzn blonke lekko bylo widac jak wysuwalam precik. Nie wiem jak wyglada to u Ciebie czy tez blonka czy faktycznie cos Ci tam wystaje... Dlatego gdybys mogla to zrób fote, z dziewczynami cos poradzimy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
To z korkiem i na stojąco też widziałam... ;/ masakra!!!! Na miejscu tych dziewczyn wiałabym stamtąd jak tylko można najdalej i najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :)) W środę dostałam kolczyki :) 1 do pępka a 2 do nosa i............... dostanę szału!! Ten z bioplastu wszedł bez problemu, ale ten z tytanu!! NIe chciał za cholerę! Nawet chlopak mi próbował dziś wsadzić i nic! Więc wsadziłam ten z bioplastu i Poszłam do salonu bo myślalam, że ja nie umiem czy coś, a tu kurna pricer też mi nie włożył. A wiecie dlaczego? Bo on jest za krótki i ten sręt nie chce przejść!!!!!! Normalnie jestem wkurzona 25 zł poszło się walić,a tamten też bo się zgubił ten sam! No pięknie;/ chyba muszę go koleżance odsprzedać, chyba, że jej też nie wejdzie Wrrrrr... normalnie szok. Dobrze, że ten z bioplastu jest ok! To moze od nosa zależy sama nie wiem, ale faktycznie te z bioplastu są wporządku i wchodzą. Madzia wiec Ty moze masz ten sam problem? Słuchaj a jaki kolczyk zamówilaś? Jak ten z tytanu co właśnie mi wejść nie chciał to... może dlatego Tobie też nie. Amy a ty próbowałaś włożyć ten z tytanu ? W Ogóle tez zamówiłaś ten co ja? A jaki masz z tego bioplastu masz z niebieskim oczkiem? Ja mam z niebieskim ciemnym, i gdybym wiedziała, ze tamten chuj nie wejdzie to bym zamowiła z białolśniącym bo moja kumplea ma i się super mieni... Eh...:( teraz to chyba będę z tego bioplastu zamawiać, sama już nie wiem, bo nie chce nigdzie indziej kupować bo się boję, że będą jakieś nie teges..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo piercingu zobaczcie co znalazłam dziś na onecie :) http://www.onet.tv/32930,,,,,,16447,wideo.html nienormalna...to mało powiedziane :) moim zdaniem ;) Własnie co do filmików na Youtube to też widziałam to przekłuwanie z jakimś KORKIEM :D śmiesznie to wyglda, a jeszcze te czarne rękawiczki gumowe :P to wygląda jakby normalnie jakiś rzeźnik był hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ale mówisz o tym do nosa, tak? ten z tytanu wlozylam, wiekszych problemow nie mialam (jak juz opanowalam sztuke wkladania pod katem :P) Ja od samego poczatku go mialam to jest ten co jest na wildcacie, wkleilam kiedys fotke... Tego samego chyba ty zamawialas. Z bioplastu mam 3. Jeden z niebieskim, drugi z rózowym a trzeci taki co sie mieni. http://www.bodyjewelleryshop.com/online_store/nose_studs_781.cfm Tu masz linka do tej strony co zamawialam... Tam nizej praktycznie w srodku sa takie czarne.. to z tych czarnych mam tego z rózowym oczkiem. Nizej sa biale z mniejszymi oczkami (w porównaniu z tymi u samej góry) i z tych na dole mam tego pierwszego bialego - Crystal AB i jeszcze tego z jasno niebieskim oczkiem... (Mam nadzieje ze sie polapiesz:P) Ale zobacz sobie tam jest w cholere róznych kolczykow, do pepka tez sa. Tam na górze po prawej masz \'jewellery types\' albo jewellery materials\' i wybierasz co chcesz zobaczyc, tam sa tak jakby takie dzialy. Ale niektóre do pepka sa cudne po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie powiedziec ze jestem glupia jak but ale dzisiaj to co mi wisialo oderwalam od pepka!! to bylo jakies obumarłe czy cos;/ wrrrrrr.. bleeeeeeeee i w ogole.. przemylam woda... posmarowalam tribiotykiem i narazie jest ok... amy09 :P no nie chcialo mi sie szukac tego maila od Ciebie xD ale spoko xD ogolnie to zrobie zdjecie i wam jutro pokaze jakos;p napisz do mnie angelisia_14@o2.pl i Ci wysle:P i tak to jeszcze widac... aa wlasnie.. dzisiaj moja znajoma mi powidziala ze tez miala takie cos tylko ze mniejsze, bo miala ... ZLY KOLCZYK! Miala motylka i u gory skrzydelka byly ostre i takie cos miala i jak zmienila kolczyk to zniklo... a ja mam okragłego slimaczka z GŁOWKA... i moze od tego? ... mhm.. musze se kupic banana normalneego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×