Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Hej! Właśnie przeczytałam co napisałyście i powiem wam coś odnośnie bólu :) Dwa tygodnie temu odnowiłam kolczyk - pierwszy miałam 10 lat temu spaprany przez kosmetyczkę - zrobiła mi go pistoletem - czego robić NIE WOLNO!!!! takim do uszu. Oczywiście kolczyk po kilku miesiącach \"wyszedł\" z iała - nawet jakaś lafirynda mu pomogła - zahaczyła mnie na imprezie i tyle było mojego kolczyka. Został mi po nim wstrętny zrost i uraz. Zbierałam sie do poprawki 10 lat - zrobiłam w tym czasie trzy tatuaże i język, a do pępka nie mogłam się zabrać :) Więc odnośnie bólu - bolą tylko szczypce, którymi przekłówający musi naciągnąć ciało - tak jak w przypadku języka. Potem skóra jest już naprężona i nie boli. Czuć ukłucie, ale nie jest to ból nie do zniesienia. Można znieczulić maścią - niektóre studia i kosmetyczki tak robią, ale spoojnie obejdziecie się bez tego :)) Jeżeli natomiast ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej to niestety na zroście może trochę boleć, ponieważ jest twardy i trzeba użyć nieco więcej siły, żeby sobie z nim poradzić :)) Nie bójcie się dziewczyny...chwilka bólu, ale jaki efekt ;) Pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia-
Ja sobie zrobilam kolczyk 2 tygodnie temu.Strasznie sie balam ale poszlam...I co sie okazalo ze nic nie boli praktycznie tylko jak zacika szczypcami...bylam u kosmetyczki i bardzo jestem zadowolona ale mam pytanie ile sie kolczyk goi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
to zalezy od czlowieka mi sie wygoil w 2 miechy moze nawet nie cale, potem znowu sie zaczal slimaczyc uzywalam tribiotyc i juz jest ok :) polecam tribiotyk jest bardzo dobry ale gora 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka*99
Siemka:*:* Ja chcę sobie przebić pepek ale troche sie boje bo chce to zrobic sama!! Już raz sobie sama przebilam ale wyjelam bo zrobilam to bez zadnego odkazania i za malo skury przebilam!! Bolalo ale jakos wytrzymalam;d Powiedzcie mi czy nastepnego kolczyka w pepku mam przebic sobie sama czy isc do kosmetyczki bo w moim miejscu zamieszkania nigdzie nie ma studia tatułaży!! Odpiszcie prosze co mam zrobic!! Pozdrowionka:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia1
Hej, ja sobie przekłułam pępek wczoraj u kosmetyczki. Właściwie nie bolało bo mi czymś tam popryskała, dużo też nie kosztowało bo 60 zł razem z kolczykiem ze stali chirurg. Jak na razie wygląda fajnie, zero opuchlizny, prawie wcale nie zaczerwienione, tylko trochę boli, najbardziej przy schylaniu czy siedzeniu. Przemywam spirytusem i robię okłady z rumianku. O tym tribiotiku powiedziała mi koleżanka, już kupiłam ale boję się smarować, rozumiem, że te miejsca wokół ranek po przekłuciu? Aha pytanko, czy naprawdę nie można chodzić przez miesiąc na solarium? Nawet jakbym go zakryła?? Co by się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia1
PS, a ta mascia to ile razy dziennie smarowac i jak dlugo mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mojej kumpeli w salonie tatuazu i kolczykowania powiedzieli ze solarium jak najbardziej :) sama chodzilam i nic mi sie nie stalo z tym tribiotykiem to smaruj go do srodka wyciagnij troche kolczyka i posmaruj np patyczkiem do uszu tak zeby sie dostal do srodka dziurki a kosmetyczki nie polecam robia beznadziejnie w wiekszosci przypadkow tzn krzywo mi robila kosmetyczka (zgodzilam sie tylko dlatego bo byla znajoma za friko :) i mam troche krzywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
mascia smarowalam do 3 razy dziennie mozna gora tydzien bo to jest antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia1
Dzięki, a jeszcze jedno przemywać spirytusem czy wodą utlenioną, bo opinie są na ten temat sprzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
ja przemywalam troche ale potem przestalam bo podobno nie powinno sie - ja ogolnie oprocz tribiotyku nic nie robilam a sie zagoil teraz jest sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikima
smaruj spirytusem. bo woda utleniona niszczy kolczyk. a i jeszcze jedno, zeby kolczyk szybciej sie goil zrob sobie roztwor z soli. tzn: do szklanki wody wsyp jedną stołową łyżkę soli , pomieszaj. jak sie już rozpuści to przemyj tą wodą z solą . a przemywaj tak od 4 do 6 razy. wtedy naprawde szybko sie zagoi. ja sama mam kolczyka od 2,5 tygodnia. robiony w studiu percingu. jest ok. codziennie płukam tą \\\"solanka\\\" około 4 razy i muszę powiedzieć, że nic nie ma. pępek nawet nie ejste czerwony, zero strupkow, zero slimaczenia. a najwazniejsze ze juz prawie zagojone, bo jak prysne spirytusem (zeby odkazic kolczyk) to nic juz nie boli, a wczesniej pieklo. pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaCh
Hej dziewczyny!! Ja z kolei jestem 4 dni po zrobieniu sobie kolczyka (OCZYWIśCIE) w pępku... :) No i muszę wam się przyznać, że po wejściu na to forum bardzo się uspokoiłam!! Ze względu na to, że robiłam sobie kolczyk w jednym z bardziej znanych salonów i wszystko było dobrze, samo przekłucie wogóle mnie nie bolało aż do diś!! Pępek jest troszkę zaczerwieniony i pobolewa przy siadaniu, schylaniu itp. Oraz wydostaje się z niego bardzo niewielka ilość wydzieliny (którą zresztą jak się okazało nie potrzebnie wzięłam za ropę )...Nie będę oszukiwać, strasznie się przestraszyłam, że to jakieś zakażenie albo inne guwno!! No ale tak jak już wczesniej napisałam weszłam na forum troszkę sobie poczytałam i już jest ok :):) Pomimo jakiś problemów Z CAłYCH SIł POLCAM ZROBIENIE SOBIE KOLCZYKA TO NAPRAWDE FAJNA SPRAWA! (Cały czas stoje przed lustrem i go podziwiam ;P) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana17w
Hej dziewczyny! :) dokładnie tydzień temu poszłam do salonu zrobić sobie kolczyk w pępku, i musze przyznać że ból był naprawde minimalny, dało się przeżyć bolało tylko przez moment wtedy gdy wkuła igłę ;/, teraz kolczyk jest prześliczny naprawdę cudo! codziennie przemywam go "solą fizjologiczną" (w aptece za 5 ampułek-1,50) a każdego wieczoru myję go mydełkiem antybakteryjnym (protex) no i oczywiście tribioticiem. Efekt gwarantowany ! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery18
Hey:) ja mam coraz bardziej poważne wątpliwości co z tym kolczykie..od jakichs 2 lat juz chce go mieć, a jak przyszło do tego, że mam okazje zsobie zrobić to pękam:( najbardziej boje sie tego gojenia, ile to bedzie trwało itd, bo samo przełucie podobno nie boli. Co sądzicie Dziewczyny warto sie zdecydować ??BŁAGAM DORADZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z GÓRY DZIĘKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la decsarada
ja mam kolczyk w pępku już tak gdzieś z rok. naprawdę nic nie bolało!!! wcześniej robiła sobie moja koleżanka i powiedziała mi że boli jak chuj i że nie warto bo później chodziła tydzień z bandażu i nie mogła się schylać. Gówno prawda! boli tylko podczas przebicia igłą, nawet po zabiegu nie boli, chyba że go szarpniesz albo o coś ci się zaczepi. ale generalnie zadowolenie jest silniejsze od bólów wszelkich :) teraz planuję piercing w języku i tatuaż. dziewczyny odwagi!!! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
No dokladnie..zreszta kazdy ma inne cialo i kazdy inaczej reaguje na bol choc i tak wiekszosc nic nie czuje.. najgorsze tlyko w tym jest gojenie sie.. trzeba o przekute miejsce dbac jak ktos nie dba to sie babrze..ale ja mialam tak ze wcale nie musialam przemywac bo od razu jak mi pzrekuł to wogole nic sie nie babralo bylo git do tej pory mam jush pol roku.. naprawde polecam bo jest to cos boossSkiego i pzredewszystkim podoba sie to hclopcom xD pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 16
hej ;) dziewczyny każdemu goi sie inaczej jednym szybciej innym dłużej... bo kazdy ma inna skóre... ja przebijałam jakieś 3 miesiace temu ale i tak czasem mnie boli :(:( polecam tez masc TRIBIOTIC- jest ona jednak skuteczna... i szybciej sie po niej goi :] kolczyk wyglada cudnie ;);) ma ktos koolczyk w jezyku?? bo strasznie chciałabym mieć ale podobno boli :(:( czu to prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliboli
nom w jezyku strasznie boli..aućććć ....wiesz jezyk jest gruby i wrazliwy nie moge o tym myslec nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie jakies dobre
miejsca gdzie mozna kupic kolczyki tylko z tego metalu leczniczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
wiecie to samo w sparwie jezorka tesh kazdego inaczej boli moja sis bolało a moja kolezanke nie wiec tto roznie.. dobre kolczyki są w roznych skpeach w galeri mokotow w jakims tam sklepei w arkadi no wpzreroznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinu
Heyyka ja sobie wczoraj zrobiłam kolczyka w pępku!! Robiłam go u kosmetyczki i powiem wam że wiekszy był strach niż ból!! Serio:D Ale teeraz ślicznie wygląda...mówię wam nie bójcię się!! Jestem w 100% z niego zadowolona chociaż moi rodzice nie wiedzą :D:D Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoTtWeIlEr
Ja mam kolczyk w pępku a mam 13 lat.Dodam że mój kolczyk jest zrobiony na dole a nie tradycyjnie na górze.Przekłuwanie wcale tak mocno NIE BOLAŁO.W dodatku to trwało może z 2,3 sekundy.Miałam zapłacić 115 zł,ale trzeba umieć sie targować;]Polecam kolczyka w pępku bo fajna spra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo-kocham
ja zrobilam sobie kolczyk w pepku. na poczatku bylo ok przez dwa miesiące... troszke mi sie paprało ale codziennie przemywałam wodą utlenioną i teraz dwa tygodnie temu robiła mi sie jakas kulka dookoła kolczyka z ropką i wodą.. nie wiem czy to jakies tatłajstwo mi sie przypłatało czy moze to wina zle przekutego pępka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinuś*
Heyy niom ja tesh mam 13 latek i mnie troszkę bolało to...całe przebijanie!!:/ Ale teraz jush jest ok chociaż maam kolcyka dopiero 2 dzień:D heheh Jest bardzo ładny tylko najbardziej boję się tego, że mi się nie zagoji i że bedzie się paprać :/ Ale pomimo tego wszystko jest spoko:) Boli przy siadaniu, schylaniu i na w-fie!! Hehehe:):) Pozdrawiam was i chciałabym się dowiedzieć czym mam to przemywać!! Paaaa:*:*:*:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiichelle
ktos mowil ze ten tribotic czy jak to sie tam pisze smaruje sie wewnatrz ranki..czy to prawda???pls powiedzcie jak mwy smarowalyscie ta mascia z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiijka
Dziewczyny nie robcie z tego tragedii!!! Ktos sie tu wypowiadal ze bili jak lapie sie skore m-dzy szczypce... JAK TO JEST BOPL TO WAS CHYBA NIGDY NIC NIE BOLALO I DLATEGO TAK MOWICIE po prostu czuc ze lapie w szczypce i tyle , ale oty nie jest bol!!! A zanim przekluje to smaruje takim znieczulaczem i jak przekluwa to czuc DELIKATNE uklucie i to cala filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
wiecie co od dawna pisze na tym forum i wam pomagam i jak tak czytam niektore wypowiedzi to poprostu masakra ale mniejsza z tym.;/ ok teraz odpowiadam bo-kocham-to co ci sie zrobiło to moze tesh byc przyczyna wody utlenionej znam pare przypadkow wlasnie moje kolezanki jak pzremywally woda utleniona to paparlo im sie bo dziurka sie zapychala..wiec polecam smaroqanie tlyko spirytusem! a potem mascia TRIBIOTyK Ewelinuś---no własnie pisalam jus kiedys cała instrukcje przemywania;p wiec tak przez tydzien dwa przemywasz tlyko spirytusem potem kupujesz masc TRIBIOTYK i smarujesz pzrez tydzien potem pzrez kolejny tydzen spirytusem a potem wpierw spirytusem i potem mascia i powinno sie dobrze goic ja wlansie tak robie i mam git zagojony!!:D michelle---to nie smarujesz wenatrz tlyko na zewnatrz czyliłapiesz za dolną kulke i troche do gory zeby precik wyszedł no i smaryjesz rne na okolo i to wszyskto ..nie zawsze pirceman smaruje znieczulaczem..to jak ktos juhs chce mi tlyko pzremyl spritem i na zywca mialm pzrekuwane..nie bolało i mam swietnie pzrekute przez profesjonaliste! ah sie rozpisalam ok dziewczyby pozdroo jak cos to pisac na meila albo tu na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinuś
Hej!! "Kasioolka" ja nie wiem czy dobrze zrobilam bo juz na 3 dzień smaruje tym tribiotic-iem!!:D I przemywam solą fiziologiczną oraz takimi gazami o nazwie "Leko" z 70% alkocholu.. :Pdo zabiegoów kosmetycznych;/;/;/;/ Nie wiem czy dobrze robię dlatego bardzo Cie prosze abyś mi odpisała:D:D....Pozdrawiam wszystkich odwiedzających:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
ewelinuss w suie dobrze przemywasz chociaz z tych husteczek leco mozesz zrezygnowac tesh je uzywalam ale one sa nie potrzebne..lepiej na tym wyjdziesz jak bedzie przemywac samym spirytusem...pozdoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_17
ja mam w pępku kolczyk ponad miesiac goi se dobrze nie liczac zaczerwienienia ale to normalne moze być od 6 do 8 tygodni przebijala mi kolezanka w domu i to nie prawda ze po czyms takim musi byc zakazenie co do pielegnajci to jak juz bylo napisane tribiotic ale nie dluzej niz tydzien i nie uzywac zadnej solanki zrobionej w domu spirytusu ani wody utlenionej tylko kupic w aptece sol fizjologiczna:) a co do kolczyka w jezyku tez mam przebicie w ogole nie bolalo tylko jak juz mi spuchnal i to wtedy sie zaczelo...nie bardzo moglam jesc troszke seplenilam ale nie zaluje mam juz rok i mojemu chlopakowi sie podoba:) wiec jesli tylko chcecie robcie sobie kolczyki ale u sprawdzonych osob:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×