Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość czarna19
WITAM ponownie:)) mam problem bylam na solarium i teraz sie boje ze z pepkiem moge miec jakies kaplikacje:((cio mam zrobic??boli mnie troche:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienkaaa
kolczyk w papku mam od niedawno, co prawda przekucie bolalo (mam gruba skore) kosmetyczka sama w pewnym momencie zwatpila czy da rade ale udalo sie :) bolalo... ale gdybym mogla cofnac czas zrobila bym tak samo :) teraz juz jest dobrze a jest nie caly miesiac po przebiciu NIE BOJCIE SIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja tez
ja na solarze bylam w pierszy i drugi dzien po przekluciu i nic mi sie nie zrobilo. tez bolal ale nie pekaj to nic nie szkodzi moim zdaniem i z mojego doswaidczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollkac
Ja kolczyka w pępku mam od wczoraj.... dziewczyny nie słuchajcie komentarzy że to nie boli..jak wbijanie igły w ciało może nie boleć? ale to sprawa indywidualna każdy inaczej odczuwa ból. ja uważam że ból jest do wytrzymania i wart jest tego efektu;) bo na prawde to super wyglada. aha i nie kupujcie kolczyków ze stali chirurgicznej według badań jakiś tak inscytutów (bla bla bla nie pamietam jakich) na świeżo przekłute miejsca powinno zakładać się kolczyki z tytanu chirurgicznego G23 albo bioplasu.. i to nie ejst żaden wymysł !! aha no i należy pamietać także o odpowiedniej pielegnajci śiweżej ranki. wiem bo pępek przebity mam juz po raz drugi i za pierwszym razem założyli mi kolczyk ze stali chir... nie goiło sie dobrze..dziurka sie rozciągała...aha i jeszcze mój bład wyciagalam kolczyka..A NIE WOLNO!! teraz mam kolczyk z bioplastu z tytanowymi kulkami i jest super!! na prawde warto zainwestować osobieście polecam sklep internetowy http://wildcat.pl/sklep/ super jakość kolczyków szybka wysyłka POLECAM;) no i pozdro kolczyk w pepku to na prawde super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaja
a ja kolczyk mam od 5 dni ijakoś tak dziwnie ;/ fakt, przekłułam sobie sama. na początku źle zrobiłam bo kolczyk miałam od koleżanki. i był to kolczyk taki z małym łańcuszkiem [tak wiem... błąd popełniłam] wbijał mi się motylek, w pępek i bardzo bolało. zmieniłam go na kulke, ale teraz ta kuleczka, która jest u góry, wżyna mi się w ciało, prawie cała ;/ ;/ nie wiem dlaczego. czy od tego pierwszego kolczyka, ze mnie tak ściskał, kiedy wbijał mi się na dole w pępek? czy może dziura jest za duża? przemywam solą fizjologiczną i używam też tribiotic. ładnie się goi, tylko martwię się tą kuleczką górną. :(( co powinnam zrobić? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaja
ale też muszę zauważyć, że między kuleczkami jest opuchlizna. może to od tego?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
kaju moze to byc od tego iz mash za krotki kolczyk..ja na poczatku kupilam za ktotki i musialam go wymienic kolczyk mam jush 2 miechy i goi sie rewelacyjnie!! wiec w kolczyku moze tkwic problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaja
wyjęłam :(( bo słabo mi się robiło :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
a moze nie... a jak pozniej bedziesz zalowac?? wsadz i poczekaj z tydzien przemywaj dobrze i dbaj jak sie nie poprawi to dopiero wyjmij...musisz miec dobry kolczyk z tytanu i musi byc dlugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysik
ja mam kolczyka od soboty i wogóle mnie nie bolało nawte mogłam się j schylAć pierwszego dnia. Jestm zadowolona z tego co zrobiłam dałam 60zł z kolczykim :)) Tylko nie wiem od kiedy można się kompać, bo czytałam gdzieś, że na początku nie wolno moczyć go. Jesli cos wiecie to piszcie na poczte :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Justysik!:* kompac sie mozesz pod pryshnicem szybko a po ok miesiacu mozesz jush normlanie..ja mam jush 2 miechy i chodze se lajtowo na basenik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstepna lisica D
Kiedy widzę zgrabne ciało wtedy czuję, że mi mało w tę noc :D słoedkie usta, zgrabne uda i napewno mi się uda.. a kolczyk to super sprawa i nie jeczec bo bedzie smierdzialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
zajebiscie....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia17
ja mam kolczyka w pępku!jak przekłówali to bolało!teraz minął już miesiąc po przekłóciu i nic mnie juz nie boli!wyciągam go czasem żeby go obmyc i tyle!dziewczyny!jeżeli przekłówacie pępek w porządnym salonie nic wam nie grozi!takimi salonami są salony typowo do kolczykowania a nie kosmetyczki które przekłówają pistoletem do uszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
zgadzam sie aska!! ja pzrekluwalam w profesjonalnym studiu tatto i piercingu na chmielnej!! polecam zajebisty facio pzrekluwa i woogle atmosfera panuje tam laytowa..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysik
mnie tylko boli jak zachacze tak jak dziś o ławke w budzie :P. Mam problem z zakładaniem kulki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezko
Ja mam kolczyka już pół roku...robiłam go sama oprucz przebijanie nie miałam z nim zadnego problemu...wszystko sie idealnie goiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbe
jejku ja mam mam iść przekuwać sobie pępek za parę dni... Trochę się boję. tyle tutaj przeczytałam o różnych komplikacjach i inyych rzeczach, że już sama nie wiem co mam robić ;/ pomóżcie... a i mam pytanie słyszałam, że nie którzy nie mogą mieć kolczyka w pępku( jak ktoś nie ma takiej odstającej skórki na górze pępka). wiec jak to jest? czkeam na odpowiedzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunka
Czesc chce wam powiedziec ze kolczyk w pepku nie boli nie zniechecajcie sie do tego bo ktos wam powiedzial ze boli kazdy ma inny organizm wiec jesli czujecie sie na silach zrobcie to nawet samemu polecam i pozdrawiam narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmichelle
i postawilam na swoim niedlugo przebija mi pepek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaD
mam taki drobny dylemacik mam 14 lat i chce sobie przekuc pepek ;) jestem z wawy i czesto apda tutaj salon na chmielnej, czy mozna tam przyjsc na poczatek z rodzicem i sie wszystkiego dokladnie dowiedziec (dugosc kolczyka, pielegnacja itd:D) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaD
a i jesczze czy mozna przyjsc tam od razu ze swoim kolczykiem (chyba zdecyduje sie na tytan z tego co tu czytam) mozecie mi powiedziec jaka dlugosc precika bedzie najlepszA ? ;) z góry dziex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
pewnie ze mozesz wpierw przyjsc z mamuskom i sie wsyzsktiego dowiedziec ja tak zrobilam..mama pogadala sobie z tym gosciem no i zdecydowala siem i mi przekul:d precik na poczatku musi byc dlugi najlepiej w studiu kupic kolca on ci dobierze najlepszy...na to samo wychiodzi jak kupisz swoj kolczyk i mozesz zly dobrac..pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no pewnie ze mozesz pojsc i sie dowieziec ja tak zrobilam mama se z nim pogadaala wsyzskto on jej wytlumaczyl i przebil mi pepuszek xDwiesz anjlepeij jak u niego w tym studiu na chmielnej kupisz se kolec on ci doradzi co i jak a jak pzryjdziesz ze swoim to na to samo z kasa wyjdzie i mozesz zly kupic..wiec dlatego ja kupilam u niego kolca a mialam swoj w domu i co okazalo sie ze byl z aktorki;p pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaD
Dzieki :D tylko jescze musze mame przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja-myszka
Hej Wam wszystkim;*;*Właściwie mam sobie zrobić za tydzień kolczyka w pepku...i bardzo się boje....Czy to boli??i jak daja znieczulenie to boli czy nie??Mam nadzieje że jest to lekki bol!!Wiem właśnie że to zalezy od organizmu człowieke...ale mam prośbe odpiszcie mi na to;*Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciaD
Mam jesczze jedno pytanko tak z ciekawosci :D Czy to mozliwe zeby kolczyk z tytanu kosztowal 26.20 zl ? ;> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
mozliwe ale ten kolczyk nie ejst dobrej jakosci..na chmielnej za dobry kolczyk zaplacisz 60 zl ale mash pewnosc ze jest swietny i dobrze ci sie zagoi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonjkkaa
mam pytanie. czy każdy może mieć kolczyk? czy sa jakieś kryteria? wiecie nie jestem zbytnio zorientowana, ale bardzo chcę sobie zrobić, tylko nie wiem czy mogę, (czy mam odpowiedni pępek). Plis odpowiedzcie;* z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciaD
a mozecie powiedziec jak to jest z w-fem ? Czy kolczyk sie ciaga na w-f czy zostawia i po ilu mozna cwiczyc ? :p Niema to jak moja dociekliwosc :D a i czy tym trybiotykiem to tylko na zewnatrz czy tez delikatnie do srodka patyczkiem ? ;] :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×