Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość mmmichelle
mam pytanie mowicie ze to trzeba dezynfekowac zeby sie dobrze goilo.,.jak dezynfekujesz to wyjmujesz kolczyk czy nie??nalewqasz tego do srodka??czy tylko przemywasz wokol???pls..odpowiedzicie acha i jakbyscie mogly napisac dokladny adres salonu na chmielnej to bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
MOOOONJKKAA- raczej kazdy moze miec kolczyk..nie ma zadnych wyznaczonych kryterii jak to nazwalas.. no ale jak ktos ma nieco sadełka xD to niezbyt to wygada:P KAMCIAd- na wf mozesz ciwczyc ale nie za duzo...bron cie panie boze go sciagnac..po przekluciu nie mozna go wogole zdejmowac pzrez jakis miesiac lub dwa!! a tym tribiotikiem smarujesz tylko zewnarz ranke nic ,..zadnym patyczkiem nic do srodka nie wsmarowywac.. mmmichelle -nie wyjmujesz zadnego kolczyka to dezynfekacji..lejesz spirytusem na ranke albo poprostu wacikiem lub gazikiem pzremywasz...ADRES SALONU NA CHMIELNEJ: UL.CHMIELNA 21 TEL 827-14-80 SALON CZYNNY OD 10 DO 19......POZDRO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmichelle
Kasioolka wielkie dzieki!!!kiss:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
Nie ma za co..jak potrafie pomoc to zawsze pomoge xD staram sie na kazde wasze pytania i nie jasnosci odpowiadac:*booziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamciaD
Ty przynajmniej masz cierpliwosc :D:D Dzieki za ten adresik ejstes boska :D :p Szkoda, że nie mają strony internetowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
OCZYWISCIE ZE MAJĄ STRONKE W NECIE O TO LINK DO NIEJ:P http://www.yakuza.pl/index.php prosze was bardzo:* na tej stronce wszystkiego sie dowiecie!! teraz troche wystroj w srodku w studiu sie zmienil jets o wiele ładniej:) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmichelle
kasioolka jestes niezastapiona big kiss for you:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamparcik
Hejka chcę sobie zrobić kolczyk w pępku, ale nie wiem jaką porę roku wybrać. Poradzcie ni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 20x
ja tez mam zamiar przekłuc sobie pępek! ale kolezanka która jest kosmetyczką bardzo mi tego odmawiała! mówiła ze kolczyk to zajebista sprawa,ale do momętu gdy kobieta nie zajdzie w ciąże bo i nawet jak go ściągnie to i tak przekłucie zostanie,a od niego robią sie rozstępy( które można usunąć tylko operacyjnie)!!! powaga żadna kosmetyczka tego nie powie bo nie miała by klijętów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no niby tak ale kosmetyczki sa poprostu glupie i bezmyslne nie mowie ze wszysktie ale iwekszosc! lepeij idz se do studia tatoo i po sprawie..i zalezy keidy chcesz miec tego bobasa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciaD
wiecie ja znalam taki przypadek ze siostra mojej kol. zrobila sobie klczyk w pepku potem bo 5 latach zaszla w ciaze zdjela kolczyk a po porodzie wlozyla i nic sie ie stalo ma swietny brzuch :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
No bo tak tesh moze byc... to nie znaczy ze jak jestes w ciazy to po porodzie mozesz juhs nie miec dziurki potem o ten brzuch musiz dbac i wrocic do stare formy a jak dziurka zaniknie to tylko potem ja nakuc i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieffczyna
Ej a na kolczyk w poępku trzeba mieć zgode rodziców ?? Bardzo boli jak sie przekówa ?? I gólenie to kolczyk trzeba samemu kupić czy jak sie przekuwa to ci dajć ?? Czekam na odp pozdro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery18
Siemka:) Tak właśnie czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i coraz bardziej sie waham czy zrobić ten kolczyk czy nie... ;// Bardzo bym chciałam go mieć, a z drugiej strony TO podobno bardzo boli i długo sie goi.. Ja chce sie wybrać do studia tatuażu w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i myśle, żę to dobre miejsce, polecane przez wielu moich znajomych.. Mam jeszce pytanko:czy grubość pępka od czegoś zależty, bo ja mam bardzo mało skóry w górnej części pępka i boję sie żę mi sie zerwie...Doradzcie PLIIIIska :)) Piszcie na www.marlena880@.poczta.onet.pl Z góry dzięki Busska=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borowa
omg ..Ja idę se przekuć pępek bez zgody mamy :P ale niec nie bedzie mialo przeciwko chyba ,muszę mieć zgodę? ..i czy boli ;/;/;/ prawde powiedzcie i czy jest znieczulenie ? xD ja sie tak boje :P w koncu tyle zbieralam stowe i nie chce jej zmarnowac zeby po 2 tyg wyjac kolczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
dziewczyny tak samo sie bałam jak wy!! to ne boli bol jest minimalny pzry przeklociu i oczywiscie trzeba miec zgode rodzicow wystarczy na kartce nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbe
ha już zrobiłam kolczyk. prawie nie bolało. wszystko jest jak narazie ok. a kolczyczek w pępku już od 4 dni! polecam. nie bójcie się niczego! pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieffczyna
A kolczyk ci tam kosmetyczka daje czy trzeb sobie kupić ?? Ile przeciętnie takie cos kosztuje :)) Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no cos ty..kolczyk tzreba kupic w studiu od razu albo samemmu w sklepie..nie polecam kosmetyczek ale ot wash wybor..w profesjonalnym studiu kosztuje pzreklucie od razu z kolczykiem 120 zł a bez kolczyka czyli z własnym 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieffczyna
A to kosmetyczka żle przekłówa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
no wie4kszosc znich nie ma wogole doswiadczenia w takich sprawach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaaa
ej sluchajcie mi sie kolczyk w pepku goi juz 2 miesiac hehehe znaczy sie tam przy gornej kuleczce....bo ja TYLKO spi na brzuchu i jakos draznie go w nocy;/ ale wlasnie chlopak kupil mi nowy maryhuanke i mysle by wlozyc ale czy przepcham hehehe ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
NO powinnas jush wyjąc tamten kolczyk.. i jak chcesz to mozesz sprobowac zalozyc ta marichuanke.. mi sie goi kolczyk jush 3 miech i ja gdzies tak po 2 wlasnie zmienilam kolca i wogole nic nie czułam jak wyjmowalam go z dziurki wiec spoko loko.. pozdroo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xpaulina
hej ja mam pytanie..planuje sobie pzrebic pepek tylko nie wiem jaki kolczyk powinien byc na poczatku? bo wiem ze maja rozne wymiary;> jakiego powinnam sobie kupic??? wiem napewno ze z tytanu..Prosze o odpowiedzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
elo..no wiec musi byc to kolczyk długi nie moze byc zakrotki no i na poczatek powinien byc najzwyklejszy czyli banan tzw. no i jak napisalas z tytanu bo jest to najlepsze tworzywo! pozdroo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska
tak kosztuje to m.ni.kolo 80zł, nie boli, prosze bardzo!!!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioolka
klauduska co ty piszesz?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi17
hejka!ja dokładnie 30 min temu zdecydowałam sie na kolczyka w pepku... i przekułam sobie, sama, z racji,ze kosmetyczka już ma nieczynne a wiem,że z moim zapałem jutro już bym się bała!było to trochę głupie z mojej strony bo istniało pewne ryzyko co do samodzielnego przkuwania ale udało sie bez szwanku.. przyznam,że zrobiło mi sie słabo gdy igła wbita była na wylot!ale dałam radę :) nie boli, zamroziłam pępek na 10 min mięsem mrożonym :) było ok.. teraz tylko dbać i za ok. 2-3 tyg zmienić na zwykły kolczyk do pępka :) pozdrawiam!jesli bardzo chcesz, zrób to, póki masz czas, bo z wiekiem przestanie Ci sie to podobać, a wszystkiego trzeba spróbować ;) tym bardziej,że jest to ozdoba Twojego brzuszka :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natitalia
ja mam juz kolczyk w pepku ponad pol roku. i powiem ze to wcale nie bolalo tylko mialam takie smieszne uczucie jak mi przebija ten pepek;) strasznie to brzmi ale mnie nie bolalo i moich znajomych tez. moja kol byla w ogole najlepsza bo kasmetyczka mowi jej ze ma wstac bo juz przekula a ona nie mogla uwierzyc bo nic nie czula ;p ogolenie to da sie przezyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdyCiak..
Ja mam jus moj kolcycek z 3 miesiace i jak narazie jest zajebiscie!! polecam systkim laseckom robcie se kolcyki w pepku bo to jest zajbiste!! pomyslcie...chlopakom podoba sie takie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×