Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość roksannini
kolczyk w pępku mam 2 tygodnie i szczerze przyznam że lekko bolało mnie (raczej szczypało) tylko przy przebijaniu , ale kosmetyczka powiedziała że to dlatego że mam grubą skórę ;D po przebiciu przemywałam solą fizjologiczną i stosowałam antybiotyki przez tydzień (w Polsce nie ma jeszcze takiego wymogu , lecz w innych krajach UE jest obowiązkowy) goiło się bardzo ładnie , więc gorąco POLECAM kolczyka w pępku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ! ;) ale się wczoraj wkurzyłam! przebierałam sie wczoraj wieczorem w piżamkę,patrze na kolczyka iii...nie mam górnej kuleczki :O nie mam pojęcia jakim cudem się odkręciła,ale nie ma! :P reszta kolczyka siedziała na miejscu :P kuleczkę wzięłam od poprzedniego kolczyka...Mi to zawsze się coś przydaży,hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
no to miałaś szczęście ze miałas od innego kolczyka ta kuleczke heh :PP tylko teraz musisz uwazać na ta kuleczke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
hmmm to ze ktos woli zrobic kolczyk u kosmetyczki nie znaczy ze ma 12 lat... ja preferuje kosmetyczke tak samo jak salon, wg mnie nie ma roznicy a mam 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 2110
hej. ja robilam sobie kolczyka w pepku dokladnie 1 marca. robilam go u kosmetyczki bo u mnie nie ma zadnego studia tatuarzy i precikow. nie wiem czemu narzekacie na te kosmetyczki, mi zrobila odbrze i jestem zadowolona, reszta fajne babki tam paracuja bo nie raz tam bylam. Jak sie okazalo pracuje tam babka ktora ma rozne dyplomy i podobna dobrze sie specjalizuje w kolczykach. Mi robila jakas mloda ktora chyba sie uczyla ale wszystko dobrze zroila. Mnie przebijanie nic nie bolalo, mialam takie dziwne uczucie tylko jak wziela mi skore szczypcam. Wedlug mnie warto zrobic sobie kolczyka jezeli ktos chce miec i naprawde nie ma sie co bac bolu. Pozdrawiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :* Ja też mam kolczyk w pępku.. Ale zdecydowałam się na niego w wieku 15 lat a nie 12.. Dzieci.. Macie pomysły..! Żal :/ Przebicie aż tak nie bolało.. Mimo tego że przebijano mi bez żadnego znieczulenia. Gorzej było później.. 2 miesiące pępek mi się paprał i dopiero po 2 mies. zaczął sie goić.. Teraz planuje przebić wiązadełko pod językiem. Jeśli któraś ma przebite prosiłabym o jakieś informację. Aaa.. i co jeśli po czasie wiazadełko się urwie ??? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :* Ja też mam kolczyk w pępku.. Ale zdecydowałam się na niego w wieku 15 lat a nie 12.. Dzieci.. Macie pomysły..! Żal :/ Przebicie aż tak nie bolało.. Mimo tego że przebijano mi bez żadnego znieczulenia. Gorzej było później.. 2 miesiące pępek mi się paprał i dopiero po 2 mies. zaczął sie goić.. Teraz planuje przebić wiązadełko pod językiem. Jeśli któraś ma przebite prosiłabym o jakieś informację. Aaa.. i co jeśli po czasie wiazadełko się urwie ??? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon xD
Hej wszystkim.... Chciałabym sobie zrobić kolczyk w pępku, tylko nie wiem czy nie jestem za młoda wiec tu pojaiwa sie moje pytanie ile trzeba miec lat ??? Mam kolczyki w uszach.... w lewym uchu goiło mi się dość długo, ale gdy zaczełam używać maści tribiotick to było lepiej i teraz tak sie zastanawiam czy skoro długo goiło mi się w uszach to czy w pępku też ??? i gdzie najlepiej można zrobić kolczyk ile to kosztuje jaki najlepiej na poczatek brać kolczyk i czy potrzeba na to podpis rodzicow ze sie zgadzaja lub cos w tym stylu ??? niezmiernie czekam na odpowiedz i z gory dziekuje... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Szczerze mówiąc to mi kolczyki w uszach ( pierwsze dziurki) goily sie duzo gorzej niz kolczyk w pępku, chociaż nastepne dziurki w usach juz dobrze... wiec wydaje mi sie ze trzeba przystosowac cialo do przebijania i jesli to twoja ktoras z kolei dziurka to nie bedzie problemu a jesli jedna z pierwszych to pewnie bedzie sie paprac. ja mam iolczyk w pepku juz od ponad tygodnia i nie paprze mi sie, praktycznie nie ropieje i juz nawet nie boli (odpukac) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha17
Hej ja zrobiłam sobie kolczyka jakieś 3 miesiące temu.Jeszcze mi sie do końca nie zagoił i jest trochę czerwony ale w każdym razie w cale mnie nie boli. Przekuwałam go u kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha17
hej moim zdaniem najlepiej jest smarować pępek maścią Tribiotic (środek pierwszej pomocy przy drobnych ranach,zadrapaniach i oparzeniach) Pisze o tej maści ponieważ sama nie chciałam jej stosować każdy mówi ze to maść z antybiotykiem itd aż sie wystraszyłam pomyślałam ze poczekam i naturalnymi środkami bede przemywała go(solą fizjologiczna) ale to maść można stosować przy zwykłych małych ranach wiec nie zaszkodzi ;) a jest dobry bo pępek nie jest czerwony i suchy, jak jest suchy to łatwo można sobie sprawić ból jak go używać pisze na opakowaniu (mała saszetka kosztuje ok, 1.50zł) A wiec smaruje tą maścią pępek i przemywam solą fizjologiczna przebiłam ok 3 miesiące temu a już chodzę na basen Czasami jest czerwony ale to z mojej winy :) A i raz na jakiś czas przemywam sobie wodą utleniona ale to raz na dwa tygodnie po prostu żeby sprawdzić czy jest czysty a potem solą wiec dziurka sie nie zapycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
ja swoja dziurke raz psikam Octeniseptem a raz smaruje tribiotykiem. W koncu niczym nie przemywam... Chyba zaczne sola jednak obawiam sie gdyz jak juz wczesniej pisalam farmaceutka to odradzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolnk ja bym ci jednak radzila przymywac sola fizjologiczna 2 razy dziennie. Uzywanie Trybioticu bez potrzeby nie jest dobre. lepiej normalnie przemywac. Eh farmaceutka odradzala, widocznie nie zna sie na piercingu (pielegnacji), do tego najlepsza jest sól fizjologiczna, kazdy piercer ci to powie i kazdy kto juz wczesniej przemywal sola. Nie ma sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolnk ja bym ci jednak radzila przymywac sola fizjologiczna 2 razy dziennie. Uzywanie Trybioticu bez potrzeby nie jest dobre. lepiej normalnie przemywac. Eh farmaceutka odradzala, widocznie nie zna sie na piercingu (pielegnacji), do tego najlepsza jest sól fizjologiczna, kazdy piercer ci to powie i kazdy kto juz wczesniej przemywal sola. Nie ma sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaaaa
hej dziewczyny! mam takie pytanie jak to jest z opalaniem po zrobieniu kolczyka? I wogóle z kontaktem ze słońcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka16-*
HEY DZIEWCZYNY. ja mialam kolczyk przez 3miesiące,sama zrobilam sobie.niestety na wfie przerwalam skore zaczepiając sie o koszulkę:(okropnie bolalo.mam okropne zgrubienie,czy moge przebić ponownie? chlopak mnie na mawia na to;)mowi ze to Slicznie wyglada;) odp:-* BUZIAKI:-*:-*:-* pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Szkoda że chłopak cię nie namówił żebyś poszła przebić do profesjonalisty a nie bawiła się w przekłuwanie sama,bo wiadomo że nie umiesz i za płytko przebiłaś to wiadomo że się zerwie,a poza tym musiałaś mieć chyba wiszącego i haczącego kolca skoro zaczepił się o bluzkę...mam nadzieję że nie zrobisz drugi raz tej głupoty i pójdziesz do salonu a nie sama przebijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
nie poleca się opalanie w solarium z niewygojonym kolczykiem w pepku, ja byłam jakies 6 razy i nic mnie nie bolało, ale wyszedł mi przęcherzyk... a co do zwykłego słońca wręcz wskazane. naturalne słoneczko własnie goi dziurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
nie poleca się opalanie w solarium z niewygojonym kolczykiem w pepku, ja byłam jakies 6 razy i nic mnie nie bolało, ale wyszedł mi przęcherzyk... a co do zwykłego słońca wręcz wskazane. naturalne słoneczko własnie goi dziurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela4349
w sobotę miałam przekłuty pępek. Dziasiaj jest poniedziałek i jużprawie nie boli tylko jak dotknę. Samo przebicie jest jak zastrzyk, ale przekładanie kolczyka jest najgorsze. Dla tych które mieszkają w Łodzi polecam salon na przeciwko uniwersanu po prawej stronie ulicy. Koszt 90zł z kolczykiem w cenie. Naprawdę miła obsługa. I prawie nie boli. Polecam. Ale proszę nie róbcie tego gdzieś indziej niż w salonie, bo wda się zakarzenie i nie będzie wesoło. Poza tym bardziej będzie bolało i będzi esięlała krew, a u kosmetyczki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
a mi dzisiaj rano wypadl kolczyk:( odkrecila mi sie kuleczka i przyjrzalam sie dziurce. Strasznie to wyglada, woolo dziurki skóra je4st max czerwona:P Oczywiscie wlozylam kolczyka z powrotem:) heheh mam nadzieje ze niedlugo sie zagoi:) A co do opalania to mam zamiar wyjś na sloneczo w najblizszym czasie i mam nadzieje ze kolczyk nie zepsuje mi planow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA1666
witam WSZYSTKICH! ja zrobilam sobie kolczyk w pepusiu,okropnie bolalo,nosiłam go 3miesiące az kiedy poszlam na wf i przerwalam skore:-ocos okropnego.mam duże zgrubienie co szpeci moj brzuszek:(chlopak na mawia mnie zebym sobie zrobila,ale czy to mocno bedzie bolalo?:(bo przeciez mam te zgrubienie i nie bedzie ono żadna przeszkodą?bo nie które z was macie przebijane po 3razy i tez pewnie mieliście zgrubienia. odpiszcie POZDRO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA1666
witam WSZYSTKICH! ja zrobilam sobie kolczyk w pepusiu,okropnie bolalo,nosiłam go 3miesiące az kiedy poszlam na wf i przerwalam skore:-ocos okropnego.mam duże zgrubienie co szpeci moj brzuszek:(chlopak na mawia mnie zebym sobie zrobila,ale czy to mocno bedzie bolalo?:(bo przeciez mam te zgrubienie i nie bedzie ono żadna przeszkodą?bo nie które z was macie przebijane po 3razy i tez pewnie mieliście zgrubienia. odpiszcie POZDRO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazona
ja mam kolczyk w pepku okolo 3 miesiace wogule niebolalo przeklucie.a przekłuwala mi kolzanka.nie paskudzi sie ani nic polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazona... poczekaj, to jeszcze nie koniec gojenia Heh... wałkowanie tego samego tematu, ale jak nie dociera do niektórych to trzeba powtarzać... Kolczyka nie powinno sie robić samemu albo u koleżanki!!! Jak juz to salon tatoo i percingu lub kosmetyczka [większość poleca salon] Pozdro dla tych co zawsze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
ostatnio widzialam w sklepie kolczyki do pepka. tylko nie jestem pewna czy ze stali chrirgicznej . czy jesli ten kolczyk wynosi 22-30zł jest własnie z tego tworzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatuuŚś
Tak jeśli chodzi o kolczyk w pępkuu . Ja nie mam kolczyka w pępkuu bo moja mama sie na to nie zgadza z miłą chęcią bym se przebiła bo mi sie to strasznie podOba . nawet nie wiecie jak . ja poprostuu lubie mic kolczyki .Ale nie lubię byc cała powyklowana . bo co za duzo to nie ładnie ; D A jeśli chodzi . o przebicie moja kumpela sobie przebijała goił jej sie ok.4 miesiecy .ale to przez too ze nie miałą srebrnegoo kolczyka . i odrazuu po przebiciu zdjeła i zalozyla srebrny i dlategO jej zaczal ropiec i sie paprac ale to juz wszystkoo coo wyboolala.Opowiadala mi czy to booli to nie booli tylkoo jest takie dziwne uczucie .nie da sie tego określic. TO tak jakby booli a jakby nie booli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
jakby bolało ale nie boli...hmmm...a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
natuśśś: to wogóle nie boli! tylko przy przebiciu poczujemy ukłucie i po jakimś tygodniu troche pobolewa jak siedzimy , kucamy. ;] porste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastink
Mam kolczyk i bardzo sie z tego powodu ciesze:):):) troszke bolalo ale oplacalo mi sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×