Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość natt
z małej miejscowości wągrowcu, lecz bliski dojazd do poznania ;]. ale czy są u jubilera? czy gdzieś indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek najlepszy jest tytan, jeśli szukacz takich kolczyków to myślę że najlepiej będzie jeśli pójdziesz do salonu tatoo i piercingu, tam powinni mieć porządne ;) i mniej więcej będzie kosztował 25-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna: i octenisept nie pomaga?? aż dziwne..mi po nim nic juz nie leci..ale kazdy ma inne ciało. wogóle dziewczyny to zdecydowałam sie na zmiane kolczyka ;) pierwszy raz 4 miesiące po przekłuciu :D jak wyjęłam starego kolczyka to tak mi sie goraco zrobiło,bo dziurki prawie wogóle nie było widac i juz miałam stresa ze nie włoże :P ale poszło bez problemu ;) teraz też mam banana ,ale z różowymi kryształkamii na górnej i dolnej kuleczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariunia gubin
mam problem....... bo mam kolczyka od tygodnia i mnie wogule nie boli aleee ropieje i robi sie lekki strup To źle ? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różycka
ja mon koczyka w pępku a miałam przekuwany w wieku 11lat i do teraz nie morze mi się zagoić a mam teraz 13lat ale jestem dumna z mojego kolczyka pępku więc jest cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak
Siemacie... Jezuuu... Jak dawno mnie tutaj nie bylooo ^^ Yy... Dumna z kolczyka w pępku... Dziwneee :) A zwlaszcza jak sie tak marnie goi?? :P Ja mialam ostatnio kolczyka w pepku przez 2 miesiace i znowu mi sie zerwal :) Noo i juz 3 raz nie bede sie narazala swojego zycia:P Mam dalej kolczyki w nosie i jezyku... 4 w lewym uchu... i 2 w prawym [chrzastka i traugus czy jakos tak] ;P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Ty masz fajnie.. ja też bardzo bym chciała mieć kolczyk w jezyku ;)) wiele oob w moim wieku i o rok starsze mają... tylko ze problem z mama bo mamy to ja nigdy nie namuwie na taki kolczyk w jezyku jedynie za rok a jak nie za rok to dopiero sama sobie zrobie jka bede miała 18 lat tylko ze bym wolała teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Ty masz fajnie.. ja też bardzo bym chciała mieć kolczyk w jezyku ;)) wiele oob w moim wieku i o rok starsze mają... tylko ze problem z mama bo mamy to ja nigdy nie namuwie na taki kolczyk w jezyku jedynie za rok a jak nie za rok to dopiero sama sobie zrobie jka bede miała 18 lat tylko ze bym wolała teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
chciałam zrobic bez wiedzy mamy... ale bym musiała znać jakąs koleżanke która potrafi robic i ma sprzęt odpowiedni :PP ale i tak by sie dowiedizla bo jak bym gadała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNgUlKa=
Ja mam dopiero 12 lat i zrobilam sobie kolczyk w pepku , troche bylo trudno przekonac rodziucow , ale sie udalo... mialam drobne problemy z nim... kolo kolczyka wyrosla mi jakas gulka, czekalam z tym bo myslalm ze mi zejdzie az w koncu kolezanki przekonaly mnie zebym poszla do lekarza. W koncu poszlam ale strasznie sie balam co mi powie... powiedzial ze taka mloda a juz kolczyl w pepku ma , ja to na to lalam czekalam tylko na to co mi powie zeby to zeszlo=) Pszepisal mi jakies wielkie tabletki i po jakims czasie zniklo... mam zamiar zrobic sobie kolczykw jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci. a więc NIGDY nie rób kolczyka u kosmetyczki!! Ona tylko rozrywa tkanki a nie przebija :zonk: od tego masz studia piercing'u. Możesz zrobić ze znieczuleniem nic nie boli. Ogólnie koczlyki w pępku nie bolą.. Goić sie powinno ładnie bez przeszkód o ile nie zrobisz u kosmetyczki jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci. a więc NIGDY nie rób kolczyka u kosmetyczki!! Ona tylko rozrywa tkanki a nie przebija :zonk: od tego masz studia piercing\'u. Możesz zrobić ze znieczuleniem nic nie boli. Ogólnie koczlyki w pępku nie bolą.. Goić sie powinno ładnie bez przeszkód o ile nie zrobisz u kosmetyczki jakieś pytania? do przemywania sól fizjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Ehhh ja zrobiłam tydz temu u kosmetyczki i jakoś wszysto goi sie bardzo dobrze i u kosmetyczki takze mnie nie bolalo... rozrywanie tkanek chyba mylisz z przekluciem tak samo zrobia w salonie piercingu jak i kosmetyczki- przeklucie to przeklucie-jedno i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
ja musze sobie w koncu zrobic. musze jechac po kolczyk. tylko totalnie nie wiem kiedy. ile kosztuje sol fizjologiczna w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
ja musze sobie w koncu zrobic. musze jechac po kolczyk. tylko totalnie nie wiem kiedy. ile kosztuje sol fizjologiczna w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
ja musze sobie w koncu zrobic. musze jechac po kolczyk. tylko totalnie nie wiem kiedy. ile kosztuje sol fizjologiczna w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PandeCzkaP Pandra
siema:P moj kolczyk w pepku jest COOl :P:) POLECAM:P radze stosowac TRIBOTIC TYLKO:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Ja jestem w troche nietypowej sytuacji, gdyż obecnie mieszkam za granicą. W polsce będę 30 czerwca i bardzo chciałabym zrobić sobie kolczyka. ALe nie wiem czy zrobic sobie od razu gdy przyjadę przy przed wyjazdem. Bo 5 lipca jade do Zakopanego i planuje isc kilka razy na baseny itp. No ale oczywiście chciałabym pokazać nowe cudeńko na brzuszku heh... Tylko tak czytam tu że sie moze paprac i nie wiem co tu zrobić. Doradźcie mi pliska. A i jeszcze jedno. Ktoś mi mówił że nie wolno zklejać tego plastrami bo powietrze nie bedzie dochodzilo. To prawda? Z góry dzieki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Ja jestem w troche nietypowej sytuacji, gdyż obecnie mieszkam za granicą. W polsce będę 30 czerwca i bardzo chciałabym zrobić sobie kolczyka. ALe nie wiem czy zrobic sobie od razu gdy przyjadę przy przed wyjazdem. Bo 5 lipca jade do Zakopanego i planuje isc kilka razy na baseny itp. No ale oczywiście chciałabym pokazać nowe cudeńko na brzuszku heh... Tylko tak czytam tu że sie moze paprac i nie wiem co tu zrobić. Doradźcie mi pliska. A i jeszcze jedno. Ktoś mi mówił że nie wolno zklejać tego plastrami bo powietrze nie bedzie dochodzilo. To prawda? Z góry dzieki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Siemka ja jestem troche w innej sytuacji. Gdyż mieszkam za granicą. Bardzo chcialabym sobie zrobic kolczyk ale w polsce bede na wakacje i zaraz po przyjezdzie planuje isc na baseny kilka razy i nie wiem kiedy zrobic sobie tego kolczyka bo bardzo chcialabym "poszpanować" nim. A w polsce bede tylko poltora miesiac pliska doradźcie mi co mam zrobic,,,Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Siemka ja jestem troche w innej sytuacji. Gdyż mieszkam za granicą. Bardzo chcialabym sobie zrobic kolczyk ale w polsce bede na wakacje i zaraz po przyjezdzie planuje isc na baseny kilka razy i nie wiem kiedy zrobic sobie tego kolczyka bo bardzo chcialabym "poszpanować" nim. A w polsce bede tylko poltora miesiac pliska doradźcie mi co mam zrobic,,,Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Siemka ja jestem troche w innej sytuacji. Gdyż mieszkam za granicą. Bardzo chcialabym sobie zrobic kolczyk ale w polsce bede na wakacje i zaraz po przyjezdzie planuje isc na baseny kilka razy i nie wiem kiedy zrobic sobie tego kolczyka bo bardzo chcialabym "poszpanować" nim. A w polsce bede tylko poltora miesiac pliska doradźcie mi co mam zrobic,,,Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Siemka ja jestem troche w innej sytuacji. Gdyż mieszkam za granicą. Bardzo chcialabym sobie zrobic kolczyk ale w polsce bede na wakacje i zaraz po przyjezdzie planuje isc na baseny kilka razy i nie wiem kiedy zrobic sobie tego kolczyka bo bardzo chcialabym "poszpanować" nim. A w polsce bede tylko poltora miesiac pliska doradźcie mi co mam zrobic,,,Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacia9393
Siemka ja jestem troche w innej sytuacji. Gdyż mieszkam za granicą. Bardzo chcialabym sobie zrobic kolczyk ale w polsce bede na wakacje i zaraz po przyjezdzie planuje isc na baseny kilka razy i nie wiem kiedy zrobic sobie tego kolczyka bo bardzo chcialabym "poszpanować" nim. A w polsce bede tylko poltora miesiac pliska doradźcie mi co mam zrobic,,,Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetowiczka: sól fizjologiczna w aptece kosztuje około 30 groszy... nie pamiętam tylko jaka jest pojemność . Chyba 15 ml ale nie jestem pewna. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
nacia9393: Moim zdaniem nie powinnaś przebijać pępka kiedy pare dni później masz zamiar jechać w góry i kąpać się. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jednak po przebiciu pępek boli więc nie tylko dla bezpieczeństwa ale także dla samego komfortu i radości z pobytu na wakacjach powiinaś odsunąć kolczyk na drugi plan. Gdy wyjedziesz do Zakopanego będziesz musiała bardo uważać, pewnie nawet rezygnować z wielu atrakci tylko powodu fajnego wyglądy twojego brzuszka:( Chyba byś tego nie chciała? Najlepszym momentem będzie zrobienie kolczyka po powrocie z wakacji lub-jeśli bardzo chcesz mieć go an wyjazd-zrób sobie go teraz. Do lipca jeszcze dużo czasu a jeśli dobrze pójdzie i bedziesz o niego odpowiednio dbała to po poltora miesiaca bedziesz mogla (w malych ilosciach) pozwalac sobie na wakacyjne przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu widać że tu szaleją roczniki 93-94 ;/ u kosmetyczki ? a po co w takim razie jest studio tatuaży i PRZEKŁUWANIA ciała ? bo mają na to licencje. Niech ci jakas kosmetyczka pokaze - ale nie na kolczyki w uszach ;/. chociaz i to powinni im zabronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa56 : potwierdzam. Najlepiej isc do salonu piercingu i tatoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te roczniki zdecydowanie za szybko zabierają się za to co nie trzeba, 11 lat i kolczyk w pępku, nie chce wyjsc na zołze ale zlałabym po dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksannini
kolczyk w pępku mam 2 tygodnie i szczerze przyznam że bolało mnie (raczej szczypało) tylko przy przebijaniu , ale kosmetyczka powiedziała że to dlatego że mam grubą skórę ;D po przebiciu przemywałam solą fizjologiczną i stosowałam antybiotyki przez tydzień (w Polsce nie ma jeszcze takiego wymogu , lecz w innych krajach UE jest obowiązkowy) goiło się bardzo ładnie , więc gorąco POLECAM kolczyka w pępku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×