Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość aMagdus
ja mam kolczyk od wakacjii nadal mi ropieje nie moge go odkrecic ;(.wydaje mi sie ze sie zagoil co mam zrobic doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aMagdus
ja mam kolczyk od wakacjii nadal mi ropieje nie moge go odkrecic ;(.wydaje mi sie ze sie zagoil co mam zrobic doradzcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aMagdus : skoro ropieje to jeszcze sie nie zagoił - to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heloł
aMagdus... ja kolczyk mam od niecałego miesiąca ... mój kolczyk nie jest do konca zakrecony ale nie wypadnie na pewno... próbowałam odkręciić i dupa... nie da sie;p ale nie przejmuje sie tym na razie... za jakis czas jak wszystko juz sie dokładnie zagoi pojde tam gdzie robiłam i poprosze o pomoc w odkręceniu i tyle:) nie przejmuj sie za bardzo... pojdz tam gdzie robilas i im powiedz jaka jest sytuacja:) buziak:* bedzie dobrze xD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1416
Czy was wszystkich powalilo pepek to polaczenie z matka a wy "ja ranicie"....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1416
Czy was wszystkich powalilo pepek to polaczenie z matka a wy "ja ranicie"....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
Hmm co głupie to nie uleczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerus
odpowiedzcie mi wreszcie dlaczego mam fioletowe na górze :( mam tytan ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerus
odpowiedzic mi czemu mam fioletowe na górnej kulce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA1666: myśle ze powinnas pojsc do salonu i sie po prostu zapytac czy piercer przebije Ci drugi raz tak żeby ominąc zgrubienie.Bo jeżeli masz zamiar robic sama czy przez koleżanke to lepiej odpuśc sobie to przebijanie...jak trafisz na zgrubienie to zapewne bedzie bolało o wiele bardziej niż jak u Ciebie za pierwszym razem ... natt: myśle ze to powinny byc kolczyki ze stali chirurgicznej,ale dla pewności możesz przecież zapytac się sprzedawcy w tym sklepie :) powinien odpowiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aMagdus:jeżeli leci Ci ropa to kolczyka nie wyciągaj!! możesz tylko tym podrażnic sobie kanał.Lepiej poczekaj aż się podgoi,albo conajmniej aż przestanie leciec ropa. Heloł: ja na początku próbowałam odkręcic kulkę i tez nic1 nawet nie drgnęła :P a jak juz sie zdecydowałam na zmaine to odkręciła sie bez problemu :) jeżeli nie bedziesz mogła odkręcic to spróbuj założyc rękawice gumową i spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1416: Ranimy swoje mamy przekłuwając sobie pępek...?! :O a to stwierdzenie LOL! my tylko ozdabiamy swoje pępuszki, a z mamą to ja byłam połączona pępowiną jak u niej w brzuchu byłam... teraz to już jest zupełnie inna więź... kerus: jak to fioletowe..? a nie po prostu czerwone mocniej.? ile masz kolczyka...napisz coś bo ja nie pamiętam zebyś prędzej pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusiaa
Ja mam kolczyk od wczoraj sama sobie zrobiłam jak narazie jest ok:D Tylko nie wiem czy nie powinnam zmienic kolczyka bo mam takiego duzego:/ odpiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerus
fioletowe, mam miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
Siemka!!!! chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku, ale mam kilka pytań : * czym go potem przemywać, smarować * czy maść tribiotic rzeczywiście jest bezpieczna * kiedy mogę chodzić na basen po przekłuciu pępka * czy mogę się opalać gdy mam kolczyk ok. tygodnia - dwóch proszę o odpowiedzi bardzo chcę zrobić sobie kolczyk , ale się trochę boje napiszcie jak najwięcej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
Siemka!!!! chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku, ale mam kilka pytań : * czym go potem przemywać, smarować * czy maść tribiotic rzeczywiście jest bezpieczna * kiedy mogę chodzić na basen po przekłuciu pępka * czy mogę się opalać gdy mam kolczyk ok. tygodnia - dwóch proszę o odpowiedzi bardzo chcę zrobić sobie kolczyk , ale się trochę boje napiszcie jak najwięcej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
Siemka!!!! chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku, ale mam kilka pytań : * czym go potem przemywać, smarować * czy maść tribiotic rzeczywiście jest bezpieczna * kiedy mogę chodzić na basen po przekłuciu pępka * czy mogę się opalać gdy mam kolczyk ok. tygodnia - dwóch proszę o odpowiedzi bardzo chcę zrobić sobie kolczyk , ale się trochę boje napiszcie jak najwięcej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka2829
Siemka!!!! chciałabym zrobić sobie kolczyk w pępku, ale mam kilka pytań : * czym go potem przemywać, smarować * czy maść tribiotic rzeczywiście jest bezpieczna * kiedy mogę chodzić na basen po przekłuciu pępka * czy mogę się opalać gdy mam kolczyk ok. tygodnia - dwóch proszę o odpowiedzi bardzo chcę zrobić sobie kolczyk , ale się trochę boje napiszcie jak najwięcej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewior
ja mam kolczyk od wtorku(27.05.08), piercer polecił mi przemywanie solą fizjologiczną i octeniseptem, super się goi, już mnie nic nie boli, nie ma zaczerwienienia. Co do tribioticu to lepiej to stosować dopiero jeśli zaczenie sie coś paprać i to tylko przez kilka dni co jakieś 2 tyg:/ jeśli chciałabyś popływać to musisz kupić specjalny plaster; a co do opalania się... dziś byłam już na słońcu i narazie nic mi nie jest, zobaczymy jak to bedzie później;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina17
A ja robie tribioticem i mi sie dobrze goi.Dziewczyny to wcale nie jest taki bol jak inni tutaj pisza,tez szlam do kosmetyczki ze strachem a co sie okazalo to prawie wcale nie bolalo.Bardzo sie ciesze ze zrobilam sobie kolczyk chociaz dlubo nad tym myslalam, ale wyglada super:) zrobilam ok miesiac temu i juz prawie nie mam zadnego zaczerwienienia.Trzeba takze woda utleniana raz na dziem przemywac i bedzie spox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
eej ale czytajcie troche pozniejsze posty. bylo napisane, co do opalania sie z kolczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie:chciałabym schudnąc z 2 cm w pasie a czytałam na jednej stronce że zmiejszy sie dziurka od tego!czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia22
Ja KolczYka W PępKu mam Już RoK I RobIłaM u KosMEtyCzki Bo MieSzkam W mAlej mIejscOwości i Tu Nie mA żaDneGo StuDia...Ale NawEt Jak By ByłO To Bym ZrobIła U Kosmetyczki, wszystkie dziewczyny jakie robily u kosmetyczki u mnie w miescie maja bardzo dobrze zagojone(ja zreszta tez) jedna moja kolezanka bala sie isc do kosmetyczki wiec pojechala do innego miasta do studia piercingu. Miną rok a ona kolczyka juz nie ma poniewaz niechcialo jej sie wogóle goic i go wyjeła a po kilku dniach dzióra jej zarosła. Dodam ze miala tego koczyka juz dobre 10 miesiecy i sie jeszczez nie goiło.Więc ja osobiście bardziej polecam kosmetyczke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifonka
HEJ!!! Mam pytanie ile razy można przekłuć pępek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vifonka
bardzo proszę o odpowiedż bo mi zależy na tym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolnk
co do opalania to ja dzisiaj lezalam na sloneczku z dobre 2h i jakos pepek mam caly. troche sie zaczerwienil w trakcie bycia na sloneczku ale jak z niego zeszlam to wszytko ladnie wyglada,. doslownie tak jak przedtem a kolczyka mam 2 i pol tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czdz dusia
uuuaaa...to ja jestem dziwna,...ja sama sobie przekłuwałam pępek i język... i robie kolczyki friendsom..... no troche boli ale wierzcie bardziej boli w języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszankaaaa
sieMa. ja mam rok juz. zagoilo mi sie po ponad pol roku wiec nie pytajcie :kiedy mi sie zagoi albo minely 3 dnia ja... srata tata! to indywidualne!!!! moze 1 osobie zagoic sie po 2 tyg a jednej po roku! i nie radze wyciagac tylko uzywac tribiotiku takiej super masci:) i byc wytrwalym. :) a sam kolczyk czyli efekt koncowy jest boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anahi
hej ja mam teraz 14 lat kolczyk robilam jakies 2 miesiace temu .zalezy kto ten kolczyk przebije,i jak bo mozna krzywo.Kolczyki ze stali chirurgicznej kosztuja jakies 20 zl.Pzekuty pępek trzeba często dezynfekowac ,bo bedzie puchł.Ja pepek przebijalam z znieczylenie,weflonem.Podobno bez znieculenia boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka980
Witam ;] Ja chce sobie zrobic kolczyk troche sie boje bo to roznie bywa z tym ;] moja kuzynka sobie robila sama i bardzo dlugo jej sie goilo i strasznie ropialo ... mysle ze jakos to bedzie hehe kolezanka robila u kosmetyczki i po 2 tyg juz nic nie bylo widac ani nie bolalo ;] super to wyglada :) a w wakacje trzeba jakos sie pokazac hehehe :P pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×