Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Thomas_26 Jestem w szoku !!!To jest prawdziwa motywacja aby zacząć ćwiczyć. A brałeś jakieś wspomagacze spalania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
~fitneska22 - brałem L-Karnitynę już nie pamiętam w jakich dawkach, ale pisałem już tutaj kiedyś, więc możesz poszukać. ~joluniak - co do biustu ja Ci nie pomogę, jestem facetem, więc musi wypowiedzieć się płeć piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluniak
linki po pewnym czsie wygasna wiec na przyszlosc napisze: ORBITREK THORN 4145 - KOŁO 12,5 KG OPIS PRODUKTU : # waga : 38kg # waga koła zamachowego - 12,5kg # wymiary produktu - L:125 x H:160 x W:56cm # 8-stopniowa regulacja oporu # sensory pulsu w rączkach # maksymalna waga osoby ćwiczącej - 120kg # funkcje wyświetlacza - czas/prędkość/kalorie/dystans/pomiar pulsu/SCAN wiem ze pare osob z forum go ma bo czytalam ... i czekam az sie wypowiedza po dlugim czasie uzywania czy jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzialam sie tam i tu też mogę :) ja jestem zadowolona z Thorn'a 4145 po ponad 6 m-cach użytkowania nic sie nie dzieje, poza drobnymi skrzypnięciami od czasu do czasu, tak jak u Thomasa. Czuc ze go używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Witam wszystkich orbitrekowiczów!!!!!!!Dawno nie zaglądałam na stronke.JA miałam przerwe 1,5miesiąca w ćwiczeniach.Bałam się że zaczne tyć,ale byłam mile zaskoczona ponieważ po długim wachaniu weszłam na wagę i co zobaczyłam?że nie przytyłam ani grama.2 lata temu byłam na diecie,straciłam 6 kilo a przybyło mi 12 i to bardzo szybko,bałam się że gdy przestanę cwiczyć bedzie tak samo.teraz znowu ćwicze i mam nadzieję ze niedługo ujrze kolejne efekty.Gorąco wszystkich pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ A JA ZROBIE TAK PO 1-ZDJECIA CALEJ SYLWETKI PRZED STARTEM CWICZEN OCZYWISCIE WAGA I WYMIARY TEZ PO 3 TYGODNIACH DOKONAM NASTEPNYCH POMIAROW I SPRAWDZE CZY TAK SZYKO BEDZIE MOZNA ZOBACZYC JAKIES ZMIANY TAK NAPRAWDE ODZYWIAM SIE DOBRZE I MAM IDEALNA WAGE CO DO WZROSTU ALE JESTEM CIEKAWA JAK BEZIE WYGLONDAC CIALO JAK SIE UKSZTALTUJE I CZY ZACZNIE WYGLONDAC MLODZIEJ I ZDROWO BO JEDNAK BEZ CWICZEN MIESNIE WIOTCZEJA DLATEGO POSTANOWILAM SPROBOWAC ZRESZTA POTRZEBA MI TROCHE KONDYCJI I ENERGI I NA TO LICZE PO CWICZENIACH NA ORBIM ALE MOJE CACKO BEDZIE DOPIERO W SOBTE BO PO DLUGICH WACHANIACH WYBRALAM KETTLERA I TERAZ CZEKAM MIALAM DUZY WYBOR OD 130 E DO 2TYS ALE W SKLEPIE BYL TAKI PAN ALA POLSKI PUDZIAN I JAK ZAPYTALAM CO PROPONUJE DLA MNIE POKAZAL KETTLERA ZA TYS EURO KIEDY ZROBILAM DOSC WYMOWNA MINE ZE MOZE JEDNAK COS TANSZEGO SKIEROWAL SIE DO YORKA ALE MOWIL ODRAZU ZE ONI GO NIE SERWISUJA A KETTLER JEST NIE ZAWODNY A CWICZENIA NA NIM TO PRZYJEMNOSC NO TO STWIERDZILAM ZE SKORO PLANUJE CWICZYC CO DZIENNIE TO JEZELI MI SIE ODECHCE CENA ORBITREKA BEDZIE MOBILIZACJA ZRESZTA NIE CHCE FUNDOWAC SOBIE REKLAMACJI CO JAKIS CZAS WIEC TRZYMAJCIE KCIUKI PIERWSZE ZDJECIA PRZESLE WAM I WYMIARY ZOBACZYMY KOLEJNE PO 3 TYG CIEKAWA JESTEM EFEKTU I CZY WY GO TEZ ZOBACZYCIE JEZELI TAKOWY WOGOLE SIE POAWI POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_lukasz
Thomas_26 jakiego sprzętu używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czy mozecie mi doradzić przy wyborze, nie mogę sie zdecydować który z tych trzech modeli wybrać, tzn już właściwie jestem zdecydowana na THORN\'a 706, jest z nich najbardziej przystępny cenowo, ma 24 programy treningowe i nie wiem czy jakoś odbiega od dwóch pozostałych jakością i wykonaniem. Czy może ktoś coś dopomóc, bo już świra przy tym dostaje. Szkoda, ze nie mgę ich wszystkich wypróbować, myślicie że któryś byłby od pozostałych \"wygodniejszy\" w ujeżdżaniu? help 1.ORBITREK MAGNETYCZNY THORN - NOWOŚĆ !!! (289813705) - Aukcje internetowe Allegro 2. BOODY SCULPTURE orbitrek BE 6910 - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje 3.ORBITREK X510 YORK -FV- GWAR.- RATY - TRANS. 0 ZŁ (290543331) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Thomas_26 moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!!musze spojrzeć i porównać swoje fotki.Wszyscy mówią wkoło że schudłam ja też to czuje i waga wskazuje ale chciałabym to zobaczyć.Poazdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldka
witam, mam pytanie do wszystkich uzytkownikow tego sprzetu - jaki jest halas - duzy/maly - mam male dzieci/niewielkie mieszkanie i jest to bardzo znaczacy dla mnie detal dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
~Izoldka - orbitreki magnetyczne są praktycznie bezgłośne, ponieważ działają one jak sam nazwa wskazuje na zasadzie magnesów (nie ma elementu który powoduje tarcie tak jak w mechanicznych), oczywiście takie za 300zł z marketu mogą mieć "magnetyczny" tylko w nazwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wiele osob do mnie napisalo, z prosba o podzielenie sie informacja jaki orbitrek kupilam i czy jestem z niego zadowolona. Otoz, kupilam Body Sculpture BE 6650G i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolona ;-) Jest bardzo cichy (mam male dziecko i cwicze wieczorami), kolo 9,5 kg (zdecydowanie wystarczajace), bardzo przejrzysty wyswietlacz (kilka zaprogramowanych treningow, i wiele innych bajerow)... a poza tym mam 24 m-ce gwarancji.. Zastanawialam sie nad Thornem, tu na tym forum, tylko o nim sie mowi... i rowniez sklanialam sie za tym, ale zauwazylam, ze jest dosc waski.. tzn jego szerokosc to 56 cm.. i znacznie odbiega od reszty orbitrekow (10-15 cm roznicy) Zaczelam sie zastanawiac, czy to czasem nie wplywa na komfort cwiczenia...?? Jak cwiczymy, orbitrek pracuje i moze przechylac sie... majac wiekszą szerokosc orbitreka jest to niezauwazalne, ale czy jak mamy taki waski, czy to czasem nie jest problem.. i orbitrek nie przechyla sie z boku na bok... wolalam nie ryzykowac. Dalam 300 zl wiecej i kupilam wg mnie cos bardziej porzadnego.. Takie sa moje spostrzezenia... Cwiczenie na nim sprawia mi duza frajde.. polecam ten model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka19801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka19801
witam , a ja chcialam sie z Wami podzielic swoimi spostrzezeniami na temat orbitreka kosztującego mniej niz 500zl:P mam go od 3 dni i sprawuje sie swietnie. ok nie jest on magnetyczny tylko mechaniczy ale tez nie robi wielkiego halasu, kwestia podglosnienia tv i wszytko gra. jego wyglad nie jest chinski tandetn rozwalajacy sie.. kolo zamachowe 5 kg, monitorek, regulacja obciazenia---> moj facet wazy prawie 90 kg ma 180 cm ponad po 30 minutach schodzi z niego calkowicie mokry. jezeli ten orbiterk pod nim wytrzymuje to mysle, ze sie nie rozpadnie :] przeczytalam wszystkie strony tutaj ale po fakcie zamowienia tego orbitreka na allegro, bylam przerazona, ze moze rzeczywiscie przyjdzie jakis totalny badziew ale naprawde sie milo rozczrowalam.. kwestia dobrego skrecenia ustawienia,, tak wiec jezeli ktos nie ma za wiele kasy na zbyciu, a chce koniecznie zrzucic zbedne kg to równiez te tansze nie markowe orbitreki nadaja sie do tego. bede Was inf na biezaco o stanie mojego orbitreka i mojego zrzucania zbednych kg! pozdr wszystkich orbitromaniaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędziorek
hej, zwracam sie z pytaniem do wszystkich posiadaczy THORNA 4145. Dzis dostarczono mi sprzęt, wydaje mi sie ze został on prządnie skręcony, jenak nie do konca jest stabilny:/ podczas cwiczeń przednia cześć orbitreka lekko sie buja. jaki sposób mam temu zaradzić? Czy moze to być spowodowane tym ze stoi on na wykładzinie dywanowej? czy powinnam szukać mu innego miejsca na podłodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volton148
Do Thomas_26 W jakim czasie tyle schudłeś? Czy mógłbyś napisać mi twój plan: czyli dieta, Ile czasu potrzebowałeś żeby tak schudnąć? Ile ćwiczyłeś na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hmm, więc wszystko jest opisane parę stron wcześniej, ale napiszę jeszcze raz: Zrzucenie prawie 25 kg zajęło mi ok 4-5 m-cy, ćwiczyłem codziennie po 40min oprócz niedzieli, w tym raz w tygodniu chodziłem na basen, zażywałem L-Karnitynę oraz kupiłem sobie pas neoprenowy - fajna sprawa - świetnie się sprawdza podczas ćwiczeń. Dieta, hmm w sumie nic specjalnego, po prostu jak najmniej tłuszczów i cukrów, mięsko jeżeli już to gotowane, małe posiłki, ale często - do 5-6 posiłków dziennie i co jeszcze, no i przede wszystkim złota zasada - NIE OSZUKIWAĆ, NIE PODJADAĆ!!! Życzę wszystkim powodzenia Pozdrawiam Tomasz Hudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Podaję swojego maila, gdyby ktoś potrzebował pomocy -rady chętnie służę, jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaevo9
Do Thomas_26.Przez jaki czas zazywałes l-karnityne?Czy bierzesz ją w ciągu czy po skończeniu jednego opakowania robisz przerwe?Z góry dziękuję za odpowiedz.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Thomas_26 moje gratulacje niezły wynik:) czasem tu zaglądam i czytam ale motywacji co niektórym tu brak to może ja się pochwalę 20 kg mniej :) i tym zachęcę do systematycznych cwiczeń pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geluśka
witam was serdecznie :) zanim zaczełam ćwiczyć na orbitreku przeczytałam całe to forum i jestem bardzo zmotywowana osiągnięciami niektórych osób a już szczególnie THOMASA_26!!!! Thomas_26 wyglądasz świetnie i gratuluje seredecznie tak wspaniałego wyniku i cierpliwości w powtarzaniu ludziom wciąż tego samego :D Ale uwierz to jest bardzo potrzebne i naprawde motywuje!!! Jeśli chodzi o mnie mam do zrzucwenia około 20kg i bardzo chcę wytrwać. Ćwiczę dopiero od poniedziałku,czyli trzy dni.Zaczełam od 35 min i na 2ce (mam 10stopniową skale) i w pierwszy dzien pokonałam 10 km,drugi dzień 11.5km a dziś ponad 12km:) Nie stosuje diety,po prostu mniej jem i po 18tej ZAKAZ zbliżania sie do lodówki :) Trzymajcie kciuki!!!A ja wszystkim życzę powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
~aniaevo9 - jeżeli chodzi o zażywanie l-karnityny to 1000mg na 45min przed ćwiczeniami, lub 2x po 500mg jeżeli nie jest dzień ćwiczeń ~Malinka30 - dzięki, Twój wyczyn też nie jest o wiele gorszy ;) ~Geluśka - dziękuję Ci bardzo, tylko nie przesadź z obciążeniem bo zrobisz z siebie Pudziana :p - a chyba nie o to Ci chodzi. Trzymam za wszystkich kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy sie jest w ciazy to jak dlugo mozna na tym cwiczyc do ktorego miesiaca? pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×