Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość groobaaa
Te orbitreki idą na niemiecki rynek. Cena i parametry - zachwycające. Polski dystrybutor oferuje części, ponadto elementy tego orbitreka są "zestandaryzowane" co oznacza, że np. łozyska można kupić w zwykłym sklepie rowerowym za niewielką cenę. Oni sprzedają też na allegro http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=597926 ale jak mają tego orbitreka to prawie 70 zł drożej ze względu na prowizję którą pobierają ci złodzieje... Piszesz o serwisie, a tymczasem wiele opinii na tym forum mówi: "jak już masz coś kupować to lepiej używanego niemieckiej produkcji" etc. - a gdzie ja na takie cuś dostanę gwarancję czy serwis? [towar objęty 12 miesięczną gwarancją (części mechaniczne) i serwisem] - tak mówi dystrybutor tu jest zakończona aukcja z tym modelem: http://www.allegro.pl/item282859341_282859341.html trochę inny od tego samego sprzedawcy ZAKOŃCZONE AUKCJE http://www.allegro.pl/item298902724_elektro_magnetyczny_16_programow_do_150kg_.html http://www.allegro.pl/item279874347_279874347.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaaa
tak poszukałam w necie jeszcze i ten "tani" orbitrek (610zł) w Niemczech kosztuje 299 euro http://www.neckermann.de/shop/crosstrainer_ergometer_loxon.asp co prawda nie zgadza się firma, ale wygląd, wymiary i komputer oraz funkcje - wszystko to samo! Może być tak, że po prostu płacisz mniej, bo nie masz marki - a ja lubię takie okazje. Nie bawi mnie płacenie za coś ogromnych pieniędzy tylko dlatego, że jest R w kółeczku... Crosstrainer-Ergometer, Christopeit, »EL 5« http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ArticleNo;sid=t8wx3uwtn-eR16u6Iwoa_veBfeHXZXAwkWiJpteaU7m3_ghYMeyasuH1sIS0CAqnEYc=?ArticleNo=564435&ls=0&CategoryName=&SpecialShopName= i co wy na to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Od 2 tygodni mam orbitreka i czesto wchodze na forum, zeby sie podbudowac. cwicze dzielnie od 2 tygodni po 30min dziennie na najmniejszym obiazeniu. ale waga jak stala tak stoi i nic nie ubywa. w wymiarach tez sie nic nie zmienia :( nie jem wiecej, wiec myslalam, ze juz bedzie widac pierwsze efekty. Kiedy u was bylo juz cos widac? co chwile czytam, ze ubywa wam po kg na tydzien, ale kiedy sie to zaczelo? a pedalujecie tylko do przodu czy do tylu tez? zamowilam sobie tez wczoraj spodenki neopranowe. co o nich myslicie? pomagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Nieraz same cwiczenia nie wystarcza, trzeba zastosowac diete. Badz dobrej mysli napewno cos sie ruszy.:)Cwicz dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONSIU Napisz mi cos wiecej o tych spodenkach z Decathlonu-jak sie sprawuja,a przede wszystkim ich sklad.I czy one sa na zamek i przylepiec,czy tylko na zamek?-zastanawiam sie nad nimi(bo mozna na miejscu przymierzyc) . Bede wdzieczna za odpowiedz Te co ma Becia Becia tez wchodza w rachube, ale nie wiem czy dobry dobiore rozmiar.Czy maja byc mocno opiete,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
witam wszystkich,ja ćwiczę 12 dni ,mam za sobą napewno 1 kg,a walcze z następnym.Cwiczę codziennie po 30 min, a od wczoraj zaczęłam brać L-karnitynę.Zobaczę co będzie dalej,mam tylko nadzieję,ze chęci do ćwiczeń mi nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monsiu
hej Fitneska 22 spodenki neoprenowe są z takiej pianki jak do nurkowania.Nie wiem,jaki skład,bo wyrzuciłam opakowanie.Są sztywne i nie rozciągają się.Są opięte raczej,nie mam w nich luzu-czuje się jak w gorsecie. Suwak maja z boku na dość długim odcinku,naprawdę dużo mają z gorsetu.Da się w nich siedzieć itp,ale to nie jest nic w stylu legginsów!! są z dość grubej pianki.Radzę kupić większy rozmiar,bo nie ma co liczyć,że się rozciągną.Najlepeij przymierzyć w decathlonie,ja tak zrobiłam. są marki Domyos. mam nadzieje,że pomogłam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poniewaz kompletnie nie znam sie na tym sprzecie ;) to mam do Was pytanie:) Time-20:23 Dist-6,12 Cal-10,2 Czyli oznacza to,ze w ciagu tych 20 minut przejechalam 6 km tak? A co oznacza to \"cal\" ? Pozdrawiam i zycze wytrwalosci:) Kurde ciezko sie cwiczy na tej machinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Beacia
Weridiana: czas dystans calorie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
Weridiana Coś ci ten licznik żle wskazuje Ja jadąc 30 min z prędkością około 23 km/h,wykonuje około 11km i spalam około 220 calorii.przetestuj go jeszcze.pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil*
fitneska22, prosze napisz dlaczego cwiczenia powyżej 60min mogą przynieść więcej szkody niz pożytku? Mi się wydaje, że ćwiczenia długodystansowe sprzyjają większemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Przykładowo: zobacz jakie szczupłe i smukłe ciała maja długodystansowi biegacze, a jacy \"napakowani\" są krótkodystansowcy. Wydaje mi się, że jeżeli komus zależy na WYSMUKLENIU i WYSZCZUPLENIU to właśnie długie ćwiczenia bez żadnych przerw sa najlepsze. Tak przynajmniej wszędzie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytoczyłam słowa ,ktore byly napisane w instrukcji mojego pierwszego orbireka Yorka.Nie wiem czemu tak napisali,ale gdziekolwiek sie nie czyta to przewaznie zalecaja cwiczyc od 30-45 minut.Mi to spokojnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no chyba tak,bo 10 kalorii po przejechaniu 6 km ;) Ale kurde... co mam z tym licznikiem zrobic...To moze po prostu nie mam patrzec na ten przecienek i wtedy spalilabym 102 kcal...To by sie logiczniejsze wydawalo... ;) A Wy nic na poczatku nie musieliscie ustawiac? ;) Bo kurde...nie wiem co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil*
Długodystansowcy maja nogi jak patyczki- łydki też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie ze podobaja Ci sie ich nogi.Milych godzinnych cwiczen.Daj znac jak beda widoczne juz jakies efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kartonie pisze ORBITREK MAGNETYCZNY DM 1600 . Nie smiejcie sie jesli to jakis zlom hehe ;) Ja sie nie znam kompletnie.A ze braciszek kupil to sobie jezdze bo co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie patrz na kalorie ,tylko zasuwaj i ciesz sie z efektow .Te komputerki nie podaja dokladnych danych,ja juz przestalam na to patrzyc.Milych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój pierwszy dzień:D Na początek 28 min. Ale nie wiem ile kalori spaliłam ani ile przejechałam ponieważ ten komputerek jest jakiś dziwny i niebardzo się rozumiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut? To musisz miec niezla kondycje,bo ja pierwszy raz nie moglam 5 minut wytrzymac :D Ale jechalam na najwiekszym obciazeniu.A zeby schudnac to trzeba na najmniejszym z tego co sie dowiedzialam.Za chwile ide dalej se pocwiczyc.W poniedzialek znowu do szkoly :o Wiec poki sa ferie to sobie cwicze...Dopiero od soboty,ale zawsze to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z Wami-troche dzisiaj sie naczytalam i nie wiem co robic.Moze Wy bedziecie madrzejsze ode mnie ;) No wiec czytalam,ze cwiczac na orbitreku,ale nie stosujac zadnej diety,mozna sobie rozbudowac miesnie zamiast spalic tluszcz :O Wiec co mam robic? Na pewno unikac slodyczy...no ok.Ale co dalej-nawet czytalam zeby nie pic przed i po cwiczeniach :O Ja bym chyba uschnela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIKORA
Co do czasu cwiczen, to ja tez w wielu zrudlach czytalam ze nie powinno sie cwiczyc dluzej niz 1godz.no gora1,5godz.ale to juz max i wtedy nie codziennie. Tak dla ciekawosci, przez 1godz robie 20km. spalam okolo 270 kalori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie cwiczylam bo mialam wywiadowke w podstawowce. Dzisiaj nie cwiczylam bo mialam wywiadowke w gimnazjum. Mam nadzieje ze przez te dwa dni nie strace motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie cwiczylam bo mialam wywiadowke w podstawowce. Dzisiaj nie cwiczylam bo mialam wywiadowke w gimnazjum. Mam nadzieje ze przez te dwa dni nie strace motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana kiedyś durzo biegałam:) Z tąd ta kondycja! No i wiem ile kalori spaliłam, bodajże 128:D Przyszedł braciszek i wytłumaczył mi działanie tego komputerka Z tego co mówicie musze zastosować jakąś diete... A conajmniej ograniczać tłuszcze. No to tak: koniec ze słodyczami, białym pieczywem, ziemniakami, pieczonym mięsem no i żułtym serem buuu....:/ pozdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzepa
Do "polecam Kettlera" Również jestem zainteresowana orbitrekiem Kettler Verso 100. Napisz proszę jak długo masz swój sprzęt, gdzie go kupiłaś i czy nadal dobrze sie sprawuje. Znalazłam taki sam w Realu za 999 zł, ale zastanawiam się czy wersje dostępne w hipermarketach są równie wytrzymałe jak te z profesjonalnych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×