Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Kasiula26
Witajcie ponownie. szkoda ze ten topik troszkę ucichł że tak powiem- ostatnio nie ma nikogo kto zachęca do treningów choćby opisując swoje pozytywne doświadczenia- ja mam orbitreka parę dni i jak na razie staram się ćwiczyć - 45min dzisiaj mi się udało z przerwami króciótkimi; mam nadz że na początek dobre i to i że dojdę do wprawy a co najważniejsza za jakiś czas nie będę musiała tak gnieść się w swoich ubraniach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zakupilam orbitreka i mam nadzieje, ze na poczatku przyszlego roku, zaczne trening ;-) A wiec wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula26
hehehe zrobimy sobie zlot forumowiczek-orbitrekowiczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigi252
super ja tez niedlugo zaczynam licze na dobra zabawe i wsparcie !!pozdrawiam i podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda2666
MAM NADZIEJE ZE MOJE URZADZENIE NIE NAWALI BO SZKODA NERWOW JUZ NIE MOWIAC O KASIE ! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100280ag
Witam. Dopiero od dwóch dni mam skręconego mojego orbitreka i REWELACJA! Ćwiczy się bardzo przyjemnie. Nie ma porównania do rowerka stacjonarnego (wg mnie oczywiśćie).Jeśli chodzi o sam sprzęt to też super. Stwierdziłam, że to urządzenie stworzone dla mnie. Oby tylko mój zapał nie osłabł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_lukasz
Witam szanownych forumowiczów, przeczytałem na raz połowę postów, jutro dokończę, bo jestem zmęczony. Planuję kupić orbitrek dla siebie - praca w biurze po 10h, brak basenu krytego w moim mieście, a biegać w zimie nieciekawie. Tym się kieruję kupując ten sprzęt. Przechodząc do sedna. Chcę kupić dobry orbitrek, nie płacąc za bajery. ważę 95kg, wzrost 180 cm. Co polecicie mi - nie chciałbym żeby trzeszczał, chciałbym płynie ćwiczyć, no i żeby się nie psuło - znalazłem coś takiego http://www.fitness-sport.pl/catalog/product_info.php?products_id=377 czyl "Thorn orbitrek magnetyczny 4145" Cechy charakterystyczne to 12,5kg koło zamachowe, magnetyczny, reszta to bajery jak u innych. Proszę doradzcie bo wywalić 800 zł i żałować to żadna przyjemność. pozdrawiam. Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze lepiej nazbierac wieksza sume i wtedy wydac ja na dobry sprzet bo cwiczenia na pseldo dzialajacym moga zniechecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula26
a ja myślę że za 800zł to już ok jest - jeśli nie zależy Ci na bajerach dodatkowych choć dla urozmaicenia fajnie jakby miał choć pare rodzajów programu treningowego. Ja mam od wigili i obecnie jestem totalnie zdezorientowana- poczytałam różne stronki i wszędzie co innego piszą odnośnie czasu treningu- ja na razie wyciągam 30-40min z małymi przerwami no i codzinnie choc nie wiem czy dobrze robię bo gdzies wyczytałam że nalezy cwiczyc trzy dni w tyg a conajmniej godzine. Nie wiem wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz_lukasz
Hej, uważam podobnie jak Wy, lepiej wydać więcej i mieć porządną rzecz niż się kupić badziew i zżymać się. Kwestia jest też taka, 800 zł nie jest mało wcale, i pytanko jest takie czy po 6 m-cach dalej na tym ćwiczycie, czy stoi w kącie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO MOIM ZDANIEM POWINNO TRWAC KAZDY DOBRY NAWYK !!ĆWICZENIA NA ORBITREKU TO NAWYK SAME PISZECIE ZE CZEGOS WAM BRAK GDY MACIE DZIEN WOLNY ZRESZTA Z TEGO POWODU CO CHWILA ZACZYNAMY NOWE DIETYBO BRAK KONSEKWENCJI I LENISTWO ZAPRZEPASZCZA NASZE OSIAGNIECIA I NON STOP MAMY EFEKT JOJO POWINISMY ŚWIADOMIE POSTANOWIC SOBIE NA TEN NOWY ROK ZE NAWYKI ZYWIENIOWE (OCZYWISCIE DOBRE)JAK I CWICZENIA FIZYCZNE SA CZESCIA NASZEJ CODZIENNOSCI A NIE ETAPEM W ZYCIU W TEDY JUZ NIGDY NIE BEDZIEMY SIE ODCHUDZALY KOLEJNY RAZ TYLKO W INNY SPOSOB .SWIETNE EFEKTY DAJE SAMODYSCYPLINA SWIADOMOSC KONSEKWENCJI DZIALANIA JEZELI KTOS Z WAS MA ZAMIAR TYLKO ZGUBIC TYLKO PARE KILO I POZUCIC CWICZENIA NAJLEPIEJ NIECH SZUKA JUZ NOWEJ METODY NA DOBRA FORME I FIGORE BO DLUGO TO NIE POTRWA A PONOWA PROBA NIE BEDZIE LATWIEJSZA NIE ODPUSZCZAJCIE SOBIE A BEDZIECIE Z SIEBIE DUMNI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich orbitrekowiczów!Już kiedyś pisałam na tym forum, kupiłam nawet YORKA X720,nowego,Cwiczyło się na nim fatalnie, pomimo prawidłowego skręcenia i smarowania wkółko coś w nim trzeszczało, i do tego był strasznie wielki.Kupiłam go w lutym 2007 a już w kwietniu sprzedałam go na allegro.W listopadzie zobaczyłam Kettlera Verso 200 w Realu i znów tak się napaliłam , że pomimo tego iż nie było już egzemparza na magazynie(mieszkam we Włocławku), wsiadłam w samochód i pojechałam po niego do Bydgoszczy(Pan w Realu może wam sprawdzić w komputerze, w jakim mieście jest jeszcze na magazynie).Jeżdżę 6 dni w tygodniu po 1h, przejeżdżam średnio 33km, iczuję się super.Wcześniej jeżdziłam na rowerku stacjonarnym, tyle samo, ale to jest nic w powównaniu do orbitreka.Schodzę z niego mokrusieńka, ale nie wyobrażam sobie żebym mogła żyć bez niego.Jeśli mogę soś doradzić to nie zawsze coś co jest droższe(York-1640,Kettler-999)nie znaczy lepsze-Kettler bije na głowę wszystkie.Chcę dodać otuchy tym którzy wątpią w swój sukces, że dzięki diecie i ćwiczenią można wszystko.W pażdzierniku 2006r urodziłam dziecko i poporodzie ważyłam 99,5kg., teraz waga wsazuje 58kg., ale trzeaba być wytrwałym i konsekwentnym w tym co się robi.Życzę wszystkim aby ten nowy Rok przyniósł Wam same sukcesy w odchudzaniu i nie tylko.Pozdrawiam serdecznie!Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja11111
hei meggyn, mam do ciebie pytanie, mam nadzieje ze tu zagladasz:-) czy cwiczylas jeszcze dodatkowo cos oprocz orbiego?? ja stosuje diete 1000-1500 kcal, i jak zrobie godzinke orbiego to niebardzo mam jeszcze na cos innego czas, i o jakiej porze dnia cwiczylas? to chyba niema znaczenia...i dokladnie godzine??bo czytalam rozne fora i na jednym pisali ze wolno tylko 40min bo pozniej to juz nie ma sensu bo spalaja sie miesnie ale cos niebardzo w to wierze... a na jakim obciazeniu? i z predkoscia? zwracalas na to uwage? wiem ze duzo pytan ale czytalam juz takie rozne rzeczy ze sama niewiem w co wierzyc a ty masz oszalamiajacy wynik i jestes dla mnie autorytetem:-D bylabym ci baaardzo wdzieczna za odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia Becia
A u mnie Rumunia - choć bardzo sie starałam - przytyłam 2 kilo. I powiem wam, że nawet nie objadałam się za ndto, ale po prostu - nie ćwiczyłam. Ktoś tu bardzo mądrze napisał, że te nasze orbitrekowe zajęcia powinny stać się nie odskocznia , a codziennością i stylem życia, a nie zajęciem na chwilę. niestety - tak to jest że osoby z nadwagą i ze skłonnością do tycia muszą przez całe zycie uważać. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gicia
hej. właśnie skręciłam swojego orbitreka. od dzisiaj zaczynam ćwiczyć! i tracić te wszysykie wałeczki! uda mn się! zobaczycie! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędziorek
wiele z was ma doświadczenie w cwiczeniu na orbitreku, dlatego tez prosze was napiszcie jaka jest najlepsza czestotliwość i czas ćwiczen (waszym zdaniem) jesli chodzi o spalanie tłuszczu ia nie zwiększanie masy mięsni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia Becia nie martw się .Ja ćwiczyłam non stop przez dwa miesiące od października,a w grudniu miałam kryzys.Na orbiego wlazłam może jeden raz.Przez święta odrosło to co wcześniej zrzuciłam.No ale od nowego roku zaczynam od nowa swój trening.Pocieszające jest to ,że kondycja nie słabnie tak szybko jak pojawiające się kilogramy.Po miesięcznej przerwie, wczoraj jechałam przez godzinkę na 3-4 obciążeniu i spaliłam 350 kal. A ,i motywacja jest większa: mąż zagroził,że jeśli nie będę ćwiczyć to sprzeda orbiego,bo nie ma miejsca w sypialni na taki duży wieszak. Przesyłam pozdrowienia i trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys? Skąd ja to znam! Najciężej było w okresie świątecznym, ale teraz wraca wszystko do normy. Staram się ćwiczyć na 2 obciążeniu, widzę, że Ewka 30 pisze, że ćwiczy na 3-4, czy zwiększanie obciążenia nie spowoduję, że za bardzo umięśnią się łydki i uda? Wiecie o co chodzi, żeby nogi potem brzydko nie wyglądały. Pozdrawiam i miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedynce lub dwójce mam wrażenie,że koło samo się kręci.Wygodnie mi na trzecim,a czwarte jest tak dla urozmaicenia.Łydki w porównaniu do ud zawsze miałam chude,więc nic im nie zaszkodzi.Wcześniej gdy ćwiczyłam dwa razy dziennie(rano 30min,wieczorem 60min.)uda i łydki ładnie się wysmukliły,a pośladki się podniosły.Nie zauważyłam żadnego nadmiernego rozrostu mięśni.Co mnie pozytywnie zaskoczyło,a nikt o tym nie pisze to to,że biust też zrobił się jakiś taki jędrniejszy.Jeżeli kryzys mnie znowu nie dopadnie ,to latem śmiało mogę chodzić bez stanika.A raczej małego nie mam i zawsze musiałam go trzymać na uwięzi.A jak wasze obserwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamola
chce kupic orbitreka ale zalezy mi na jakosci,jaki polecacie,jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz zamiar długo ćwiczyć i chcesz przeznaczyć na sprzęt sporo kasy to kup YORKA napewno nie zawiedzie, a jeżeli zależy ci na jakości sprzętu a masz mało kasy to kup jakiś używany ale produkcji niemieckiej. Ja kupiłam używanego orbitreka magnetycznego Favorit NO1 prod niemieckiej i jestem nim zachwycona! Nie kupuj chińskich podróbek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz zamiar długo ćwiczyć i chcesz przeznaczyć na sprzęt sporo kasy to kup YORKA napewno nie zawiedzie, a jeżeli zależy ci na jakości sprzętu a masz mało kasy to kup jakiś używany ale produkcji niemieckiej. Ja kupiłam używanego orbitreka magnetycznego Favorit NO1 prod niemieckiej i jestem nim zachwycona! Nie kupuj chińskich podróbek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Witam wszystkich po dłuuuuuugiej nieobecności !!! Oj ominęło mnie trochę, ale szybko nadrobiłem zaległości. Cieszę się że niektórym pomogły trochę moje osiągnięcia :) Zmartwiły mnie natomiast niedowierzania co niektórych. No ale każdy ma prawo do swojego zdania na ten temat - obiecuję że w najbliższym czasie umieszczę gdzieś moje zdjęcia, przed i po (teraz już na pewno) A co u mnie - a więc rozleniwiłem się - nie ćwiczyłem jak sobie obiecałem i efekt + 3kg :( A więc znów wsiadam na swojego orbitreka i biorę się do roboty - co z orbitrekiem - nadal działa, czasami wydaje z siebie jakieś dźwięki, ale nie przeszkadza to w ćwiczeniu. Pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Postanowiłem nie czekać zbyt długo, bo znowu mi wyleci z głowy, oto linki do zdjęć (osoby o słabych nerwach proszone są o nieoglądanie :p ): - z moim synem Kubusiem (waga ok 96kg.) http://picasaweb.google.com/tomasz.hudy/Orbitrek/photo?authkey=UPpkNtXpS9A#5152442833539530306 - również z synem nad morzem (waga ok 99kg) http://picasaweb.google.com/tomasz.hudy/Orbitrek/photo?authkey=UPpkNtXpS9A#5152442833539530322 - hehe też z synem (waga 73kg) http://picasaweb.google.com/tomasz.hudy/Orbitrek/photo?authkey=UPpkNtXpS9A#5152442833539530274 - a tutaj ja sam na weselu znajomego (waga również 73kg.) http://picasaweb.google.com/tomasz.hudy/Orbitrek/photo?authkey=UPpkNtXpS9A#5152442833539530290 I tak to wygląda - pewnie i tak niektórzy powiedzą że to fotomontaż lub coś tam, ale zdjęcia są autentyczne. Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perihtiaerhtiehrtiehp
wow gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluniak
mam pytanie ... jestem posiadaczka malego biustu i chciala bym wiedziec czy mi nie zmaleje na tym urzadzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×