Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Edytka31
Do ia22tk21 Ja od prawie dwóch lat jem tylko razowy chlebek i na pewno jest lepszy niż biały a co do spadku wagi to troszke cierpliwości systematyczne cwicznienia na pewno pomogą, Generalnie z tego co czytałam to jeść się powinno na 3 godz przed położeniem się spać a i jeszcze spróbój nasmarować orbitka u mnie też stukał strasznie i odrobina smaru pomogła a już miałam odsyłac do reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam orbiego od miesiąca, ćwiczę codziennie po 30-45 min na poziomie 1-4. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie schudłam nic - wręcz przeciwnie - przytyłam około 3 kg. Czy robię coś nie tak jak trzeba, że nie ma żadnych efektów? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam orbiego od miesiąca, ćwiczę codziennie po 30-45 min na poziomie 1-4. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie schudłam nic - wręcz przeciwnie - przytyłam około 3 kg. Czy robię coś nie tak jak trzeba, że nie ma żadnych efektów? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka31
gryndol80 musisz ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu przy wiekszym wyrabiaja się mięśnie no i tłuszczyk spala się po 30 min ćwiczeń pozdrowinka dla wszyskich ćwiczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ćwiczyć żeby najwięcej pracowały pośladki i tylnia część ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brytanka Anka
O rany ale wam zazdroszczę tych orbitreków. To jest od dłuższego czasu moje marzenie. Odkładam na ten cel kasę ale zawsze coś wypada.... jakieś łatanie dziury. No cóż może wkrótce coś się zmieni w tej materii. Mimo, że nie mam tego sprzętu chętnie wchodzę na ten topik by poczytać o waszych osiągnięciach. Już samo czytanie sprawia mi dużo przyjemności. Pozdrawiam mam nadzieję, że wkrótce dołączę do grona ćwiczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.Wu...
Witajcie... Przeczytałam dokładnie każdy post... Mężuś właśnie pomógł wybrać orbitka na allegro... Jak tylko dotrze do mnie, zaczynam walkę... Mam 26 lat, 178 cm i ....84kg... masakra.... Chcę ważyć mniej niż 70 kg, ale tak naprawdę zależy mi na ładnym wyglądzie, nie liczbach... Musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Witam wszystkich serdecznie:) Chciałam się pochwalić że jutro lecę do sklepu i kupuję orbitreka :D mam nadzieje , że mi pomoże , zamierzam na nim solidnie i regularnie ćwiczyć :) chciałabym bardzo wrócić do swojej normalnej wagi to jest 55kg aż wstyd się przyznać ale aktualnie ważę 70kg przy wzroście 160cm :( chciałam się dowiedzieć czy ciężkość koła zamachowego ma jakieś wielkie znaczenie (ja będę miała 6kg) i czy przez 2 miesiące można dużo schudnąć bo w maju mam maturę i chcę wyglądać lepiej niż teraz :) a i jeszcze może ktoś by mi jakąś dietę doradził , z góry dziękuję :) Za wszystkich ćwiczących na orbitreku trzymam kciuki ! i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20Wiki20
Witam wszystkich serdecznie:) Chciałam się pochwalić że jutro lecę do sklepu i kupuję orbitreka :D mam nadzieje , że mi pomoże , zamierzam na nim solidnie i regularnie ćwiczyć :) chciałabym bardzo wrócić do swojej normalnej wagi to jest 55kg aż wstyd się przyznać ale aktualnie ważę 70kg przy wzroście 160cm :( chciałam się dowiedzieć czy ciężkość koła zamachowego ma jakieś wielkie znaczenie (ja będę miała 6kg) i czy przez 2 miesiące można dużo schudnąć bo w maju mam maturę i chcę wyglądać lepiej niż teraz :) a i jeszcze może ktoś by mi jakąś dietę doradził , z góry dziękuję :) Za wszystkich ćwiczących na orbitreku trzymam kciuki ! i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedno zmartwienie co do orbitreka , a mianowicie jakiej wielkości powinien on być jak już pisałam mam 160cm a ten co sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc powątpiewam czy będzie dla mnie dobry ... wiem że najlepiej byłoby się przymierzyć w sklepie ale nie wiem czy to będzie możliwe ...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki24
Mam jeszcze jedną wątpliwość co do zakupu orbitreka a mianowicie chodzi mi o jego wymiary . Jak już pisałam mam 160cm a orbitrek który sobie upatrzyłam ma dokładnie tyle samo :/ więc obawiam się że będzie dla mnie za wysoki :/ wiem że najlepiej byłoby przymierzyć się do niego w sklepie ale nie wiem czy będzie taka możliwość ... proszę pomóżcie jakie wymiary orbitreka będą dla mnie najlepsze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna-6
Witam właśnie kupiłam orbitrek i nie bardzo wiem jak i ile czasu mozna na nim cwiczyc???i czy jakas diete trzeba stosowac??żeby były efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzia88
Witajcie! Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka, który kosztował mnie zaledwie 430 zł bo na droższy jeszcze mnie nie stać:D Z zazdrością czytam posty osób którym udało się zrzucić sporo kg grrr...:))) Jak narazie moja motywacja jest na dość wysokim poziomie ćwiczę w każdej wolnej chwili gdyż zależy mi żeby spalić troszkę tłuszczu. Mam 1,60 m wzrostu a przy tym ważę 57 kg:/ Wierze ze uda mi sie dojść do idealnej sylwetki:P Z niecierpliwością czekam na kolejne posty osób którym udało się schudnąc:))) I oczywiscie przy odrobienie czasu bede powiadamiac o moich rezultatach, bo narazie jest za wczesnie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloczko6
Witam ja kilka dni temu kupiłam orbitrek wiec jeszcze nie mam nic do powiedzenia na ten temat ale ten orbitrek to fajna sprawa!!!!!!! dziewczyny powiedzcie ile czasu trzeba ćwiczyc i o jakich porach najlepiej ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzia88
Do kloczko6: Wiesz wydaje mi się że to nie ma znaczenia o jakich porach będziesz cwiczyc ale ważne jak dlugo i intensywnie... oczywiscie nie musisz mnie sluchac bo niedlugo mam orbitreka i mój staż w porównaniu z innymi osobami z forum jest bardzo malutki ale staram sie przy kazdej wolnej chwili na niego siadac tym bardziej ze bardzo bardzo mi zalezy zeby szybko i skutecznie zgubic kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciuszek
HEj Witam wszystkich, UWAŻAJCIE NA Użytkownika CHLEBKI na ALLEGRO!!!!!!! Chciałam was ostrzec przed firma sprzdajacą na allegro Orbiteki.Firma działa pod logo chlebki.i mają swój sklep "Twoja siłaownia"Zakupiłam u nich przed Gwiazka ORBITEK TS OP1.Ponieważ chciałm przyspieszyć zakup( a mają swój punkt w Warszawie) nie licytowałam na allegro tylko zamówiłam bezpośrednio w punkcie w Warszawie. Po dwóch miesiącach czyli jakieś dwa dni temu Orbiek sie zepsuł( nie wspomnę o tym ,że wcześniej jego użytkowanie też nie było fajne skrzypienie, trzeszczenie) mimo użytkowania zgodnie z instrukcja( fakt, że codziennie) pękła rama i co usłyszałam ,że jak kupiłam nie przez allegro to moge sobie dyskutować z punktem sprzedaży. W punkcie sprzedaż nie chą przyjąć zwrotu ani wymienić na nowy tylko naprawiać( PĘKNIĘTĄ RAMĘ??????)Efekt jest taki ,że ja chudnę tyle ,że nie dzieki orbitekowi tylko niesolidnej FIRMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w przeciagu 3 tyg cwiczen na orbim i diety waga nadal u mnie stoi jak zaczarowana i zaczyna mnie to pomalu irytowac:-0 ale w cm widac juz znaczna roznice :D w biodrach pozbylam sie 4 cm w pasie 6 cm w udzie 4 cm wiec licze tez na to ze kiedys i tez waga ruszy w dol , nie poddaje sie i cwicze nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
mam orbitreka od 2-ch tygodni. schudłam 5 kilo. czwicze codzienie któtko bo 20-30 minut ale intensywnie. no i dietka ostra. p.s.powiedzcie mi czy lepiej krótko intensywnie czy dłuzej a słabiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzia88
Jak uda mi sie w ciągu 2 tygodni schudnąc 5 kg to bede baaaaaardzo szczęśliwa:D Aż mi się chce cwiczyc jak czytam takie posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
miśku! ja mam do zrzucenia 30!!!!!!!!!wstretnych tłusciochów. marze o powrocie do 55 kg! zawziełam sie jak cholera! kupilam spalacz tłuszczu po ktorym nie chce mi sie jesc i to mnie wspiera. no i orbitrek ... ach!i do tego zakładam dres-sauna,który dostałam gratis. całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam swojego orbitrekusia. Będę ćwiczyć i pisac jak mi idzie. Mój cel to zrzucić 10 kilo (nieważne w ile dni) i lepiej i zdrowiej się czuć. Do tego zdrowa dieta ale bez głodzenia się, warzywka owoce, nabiał. Zero chleba tłustych mięs i słodyczy chipsów. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=539 przeczytajcie sobie jak trzeba ćwiczyć żeby schudnąć dla mnie najciekawsze jest to , że żeby spalić tłuszcz wcale nie trzeba wyciskac siódmych potów ale ćwiczyc umiarkowanie na orbitreku przez minimum 15-20 minut. Wtedy spalaja się tłuszcze, a nie mięśnie albo węglowodany. Tzn trzeba sobie ustawić np na średnie albo małe obciązenie i prędkość 16 i mniej km na godzine i tak przez 20 minut bez przerwy Tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=539 przeczytajcie sobie jak trzeba ćwiczyć żeby schudnąć dla mnie najciekawsze jest to , że żeby spalić tłuszcz wcale nie trzeba wyciskac siódmych potów ale ćwiczyc umiarkowanie na orbitreku przez minimum 15-20 minut. Wtedy spalaja się tłuszcze, a nie mięśnie albo węglowodany. Tzn trzeba sobie ustawić np na średnie albo małe obciązenie i prędkość 16 i mniej km na godzine i tak przez 20 minut bez przerwy Tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafajna123
swietny artykuł!!!!! rozwiało moje wątpliwości! dziekuję slicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
agafajna123-- A jaki spalacz tluszczu uzywasz?I naprawde nie chce Ci sie po tym jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×