Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Asiunia28
kobieto kwadrat ja tez tak mam, ze jak cos kupie, to potem ciagle jeszcze ogladam inne modele, porownuje i zastanawiam sie czy dobrze zrobilam, i ze moze jednak za malo szukalam bo moglam cos lepszego kupic.Ale z drugiej strony to nie ma sensu, bo technika ciagle idzie do przodu, wchodza nowe modele, innych ceny spadaja, wiec ciezko wychwycic idealny moment i kupic "cudo" po przystepnej cenie!Ale jesli chodzi o wyglad to nasze Saturki P i E sa przenowoczesne i bardzo praktyczne,a technicznie tez stoja super, dlatego cieszmy sie i moze nie ogladajmy juz innych modeli, hihihi, ani promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
majeczka - ja też od 10 dni ćwicze po 45 minut - natomiast dopiero dwa dni czuję że jest to naprawdę intensywnie - pot leje się od 3 minuty - czuję się rewelacyjnie - schudłam może z kilogram albo pół = albo mi się wydaje albo ciało się naprawde zmienia - dziś koleżanka spojrzała na mnie - wie że ćwicze - ze wydaje jej się że się zmieniłam - ja z kolei mam wrażenie że idzie mi w pupę i uda - ale też mam wrażenie że wyglądam lepiej - nie wiem czy jest mylne czy nie ale się nie poddam przynajmniej do połowy października - nie chce mi sie wierzyć że nie będzie efektów i jak czytam niektóre komentarze to niektóre dziewczyny chudną dopiero po 30 dniach - wiec mimo wszystko nie odpuszczajmy - gorzej być przecież nie może - Tylko lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
hehe ja nie odpuszce nawet gdybym miala wyzionac ducha :) wczoraj zaliczylam w sumie godzinke z mala przerwa na karmienie maluszka. Dzisiaj przerwa zeby organizm mial czas na regeneracje. Wage chowam w kat i postaram sie na nia nie wchodzic az do sierpnie. Moze sie zaskocze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Wczoraj po raz pierwszy zaliczyłam 40 min na orbim i jestem z siebie dumna:) Zrobiłam sobie grafik na każdy dzień, żeby trzymać dyscyplinę, polecam takie coś:) a w grafiku ile minut na orbim, ile brzuszków i ćwiczenia z hantlami na ramionach. Zmartwiłam się, bo moja waga po tygodniu pokazuje 0.5kg więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 1307
agunia.. to normalne że na początku się "troche" przybiera na wadze. Mięśnie waża dużo więcej niż tłuszczyk i dlatego ta paskudna waga pokazuje więcej:( U mnie było to samo - po 4 dniach na orbim moja waga pokazała prawie kilogram więcej, ale za to tydzień później było już 2 kilo mniej więc bilans na 1+ :) U Ciebie będzie na pewno tak samo więc uszy do góry i na pedały!!! Mi zostało jeszcze jakieś 15 kilo do zrzucenia więc zostanę z wami jeszcze ...długo hehe;) Na razie staram sie trenowac 6 dni w tyg po ok 40-60 min i jak widzę wasze małe i większe sukcesy to mi się bardzoej chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
wczorajsze 45 min zaliczone!niecierpliwie czekam na orbiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Zaczynam sie podłamywać - cwiczę już prawie 2 tygodnie po 45 minut dziennie - miałam dwa dni przerwy i waga w miejscu...A najgorsze że przez te upały to czuję jakby mnie było jeszcze wiecej..Nie poddam się ale to deprymujące..No nic trzeba robic swoje - 100 dni przetrwam jak obiecałam a później...jeśli będą efekty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zaliczone wczoraj 50 dzisiaj 60 min iiiiiiii? Beagulek mam tak jak ty! nic po za uczuciem zwątpienia :( chyba kryzys jakiś! pozdro. dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
A ja nie wiem czy dobrze cwicze. Walcze zawsze dwa dni i jeden dzien przerwy i znow dwa dni i dzien przerwy. Boje sie ze sie przetrenuje i stawy zaczna mi nawalac. Licze na to, ze 5 razy w tygodniu po 45- 60 min to wystarczajaca ilosc aby schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia 1307, dzięki za słowa otuchy:) razem mamy do zrzucenia 15 kg. bo przy wzroście 164 ważę 68,5 :((( mam nadzieję, że upały się wkrótce skończą, w zupełności wystarczyłoby 25 stopni. W takim skwarze biorę się ze orbiego o 20 wieczorem bo wcześniej to nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oj jak ja bym chciala takich upalów! Jestem tutaj nowa i jak czytam ze nie mozecie cwiczyc przez upaly to Wam zazdroszcze - bo zawsze to lepsze wytlumaczenie niz czyste lenistwo na ktore niestety ja choruje! Mieszkam w Irlandii i u nas dzis jakies 15 stopni i pada! Uwierzcie mi - jak taka aura za oknem to ja na orbitreka nie mam sily wskoczyc! A przyznam sie uwielbiam to urzadzonko! Ja cwicze na nim na silowni, ale jak wroce do PL to na bank kupuje wlasny osobisty! Cwicze na sprzecie LifeFitness - dosyc dobry, wytrzymaly, z programatorem i w ogole. Fajny. Ale wlasnie te programy mnie martwia - bo przy programie Fat Burn moje tentno powinno byc 132 (!) a przy treningu aerobowym - 153! Czy ktos wie czy te parametry sa OK? Bo mi jest bardzo trudno utrzymac je na tak niskim poziomie! Jak wskakuje na orbitrek to mam z reguly 130 wiec 153 lapie bez problemu a czytalam ze jak jest wyzej niz 153 to nie spalamy tluszczyzny tylko robia sie miesnie a tego nie chce!!! Please niech mi ktos napisze czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Jest spadek - ok. 1,5 kg..To już coś..wczoraj nie mialam czasu ćwiczyć więc może dziś jak dam radę..Efekty chyba jednak widać nawet na ciałku..Także nie odpuszczamy..A co do parametrów tętna to nie mam pojęcia ale słyszałam że lepsze jest chyba to mniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
45 wczoraj i dzis zaliczone!na orbiego musze poczekac do poniedzialku!upaly straszne!!bez wiatraka to nie ma szans!Goniek81 a ja Tobie zazdroszcze tych 15stopni, bo nasze 35 to dla mnie za duzo!Beagulek gratuluje i szczerze zazdroszcze!!!a ja juz sie ciesze na wekend bez cwiczen,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnego załamywania się! upał jest piekielny, idzie się ugotować, ja zaraz wstawię wiatrak do pokoju z orbim słuchawki na uszy i leeeceee po moją zaje....istą figurę :) albo chociaż po te pół kilo mniej :) dziewczyny ja ćwiczę półtora miesiąca i powiem wam ze schudłam 4 kilo ale teraz schowałam wagę i wydaje mi się że nic się nie zmieniło czyli waga nie spada i po spodniach tez nic nie czuje ale najważniejsze że się ruszamy przecież ta waga nie będzie w nieskończoność stała w miejscu, w końcu jej się znudzi i nam odpuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała ja obys miała rację:) 40min.zaliczone jutro odpoczynek pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna600
hejka ;D Ja mam zamiar tak jak wy, kupić sobie orbiego ;D Tylko narazie mam za dużo wydatków, ;/ ale w sierpniu napewno zamówie ;D waże 65 przy wzroście 163cm. Chciałabym dość do 58. Wiem że będzie cięzko, ale mam nadzieje że razem z Wamym oparciem DAM RADE ;D. Narazie przeszłam na diete nisko tłuszczową i robie brzuszki. Ale Już nie mogę się doczekać mojego orbiego ;D. Pozdrawaim laseczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! To mój pierwszy wpis w tym temacie:) Przeczytałam wiele różnych wątków, przeglądałam oferty sklepów ze sprzętem fitness i mam dylemat :( W ciągu ostatnich miesięcy udało mi się schudnąć, ale niestety ciało straciło swoją jędrność, dlatego nosze się z zamiarem zakupu jakiegoś urządzenia, które pomoże mi ukształtować sylwetkę. Waham się między: - orbitrek - stepper skrętny - wioślarz Chciałabym przede wszystkim ujędrnić dolne partie - uda i pośladki, gdyż przypominają galaretkę, oraz wyrzeźbić górną część rąk - ramiona, bo strasznie drażni mnie widok zwisającego płata skóry, który pojawia się przy każdorazowym podniesieniu rąk... Skłaniałam się ku orbitrekowi (nawet rozważałam wybór między dwoma modelami: York XC530 i Thorn BY410) ale sama już nie wiem czy lepiej kupić sprzęt z mniejszym kołem zamachowym, ale za to od lepszej firmy, czy raczej na odwrót - firma ciesząca się mniejszą renomą, ale sprzęt z cięższym kołem zamachowym. Będę wdzięczna za sugestie i porady, bo mam wielki mętlik w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
Nama777 mi sie wydaje, ze kolo w tym Yorku o ktorym piszesz- 6kg to zdecydowanie zamalo!z tego co sie naczytalam, to wynika ze na takim orbim zabardzo sie nie nacwiczysz.Ja mialam 12 kg i te kroczki byly jakby male, wiec nie wyobrazam jak to jest przy 6kg.Moim zdaniem z tych dwoch Thorn jest lepszy, ale nie wiem jak opinie ludzi na temat tej firmy.Musisz poczytac.ja tez duzo czasu poswiecilam na szukanie info, zanim kupilam mojego orbiego.Powodzenia!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninain
Dziewczyny pomocy !!! Strasznie chciałabym kupić sobie orbiterka ale niestety nie mam za dużo pieniędzy max450 zł. Myślicie że da się kupić jakiś w miare dobry nie psujący się w ciąż sprzęt, np na Allegro? Bardzo ale to bardzo zależy mi na odpowidzi.Możecie nawet do mnie napisać ninain1@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-grubaśka
Gosiulka_Orb moge podać Ci rękę:-) mam dokładnie tyle samo wzrostu i wagi co ty.Moje marzenie zjechać te paskudne 10 kg.Mam orbiego od stycznia ,Cwiczyłam 2 miesiące non stop i były super efekty,może nie w wadze,ale ciałko zrobiło się bomba,ale niestety dorwały mnie korzonki i nici z ćwiczeń,tyraz wróciłam do formy i chciałabym zacząć ćwiczyć od początku.ja też chce zlecieć do pażdziernika jakieś 5 kg,więc pisz mi o swoich rezultatach,a naperwno będzie mi łatwiej:-))) pozdrawiam wszystkie ćwiczące dziewczynki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-grubaśka
Gosiulka_Orb moge podać Ci rękę:-) mam dokładnie tyle samo wzrostu i wagi co ty.Moje marzenie zjechać te paskudne 10 kg.Mam orbiego od stycznia ,Cwiczyłam 2 miesiące non stop i były super efekty,może nie w wadze,ale ciałko zrobiło się bomba,ale niestety dorwały mnie korzonki i nici z ćwiczeń,tyraz wróciłam do formy i chciałabym zacząć ćwiczyć od początku.ja też chce zlecieć do pażdziernika jakieś 5 kg,więc pisz mi o swoich rezultatach,a naperwno będzie mi łatwiej:-))) pozdrawiam wszystkie ćwiczące dziewczynki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-grubaśka
Gosiulka_Orb moge podać Ci rękę:-) mam dokładnie tyle samo wzrostu i wagi co ty.Moje marzenie zjechać te paskudne 10 kg.Mam orbiego od stycznia ,Cwiczyłam 2 miesiące non stop i były super efekty,może nie w wadze,ale ciałko zrobiło się bomba,ale niestety dorwały mnie korzonki i nici z ćwiczeń,tyraz wróciłam do formy i chciałabym zacząć ćwiczyć od początku.ja też chce zlecieć do pażdziernika jakieś 5 kg,więc pisz mi o swoich rezultatach,a naperwno będzie mi łatwiej:-))) pozdrawiam wszystkie ćwiczące dziewczynki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-grubaśka
Gosiulka_Orb moge podać Ci rękę:-) mam dokładnie tyle samo wzrostu i wagi co ty.Moje marzenie zjechać te paskudne 10 kg.Mam orbiego od stycznia ,Cwiczyłam 2 miesiące non stop i były super efekty,może nie w wadze,ale ciałko zrobiło się bomba,ale niestety dorwały mnie korzonki i nici z ćwiczeń,tyraz wróciłam do formy i chciałabym zacząć ćwiczyć od początku.ja też chce zlecieć do pażdziernika jakieś 5 kg,więc pisz mi o swoich rezultatach,a naperwno będzie mi łatwiej:-))) pozdrawiam wszystkie ćwiczące dziewczynki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×