Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

BEAGULEK nie przejmuj się, waga na pewno zacznie spadać :) mi od ponad 2 miesięcy ani drgnęła ale się nie poddaję ;) ćwicz systematycznie, a na pewno będą efekty :) wagą się nie przejmuj. Najlepiej zrób sobie teraz zdjęcie a za miesiąc zrób kolejne i porównaj, na pewno będzie duuża różnica :) bo ciężko zauważyć że się schudło tak z dnia na dzień, ale po miesiącu efekty na pewno będą widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Nie przejmuje się i dziś wykonany plan dnia - 50 minut..Nie odpuszczę ..chyba że naprawdę nie będę widziała żadnych efektów - ale to niemożliwe - tak sobie myślę..Lepszego samopoczucia też nie zmierzę przecież kilogramami - ono jest bezcenne..Pozdrawiam i jedziemy dalej ..Jak dobrze policzyłam to dopiero w październiku te 100 dni upłynie ale co tam na urodziny swoje czyli 20.10.2010 - super data - mam być super babka...Powodzenia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) oczywiście że jedziemy dalej,wczoraj miałam przerwę(regeneracja) pozwoliłam sobie na lody i drinka dzisiaj bieg ale wieczorkiem po pracy!!! i wiecie może zejde do 40 min jest taki upał że moze to być niebezpieczne?pozdrawiam i jedziemy jedziemy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia29
czesc dziewczyny!!no i zostalam bez orbiego!wczoraj skladalismy go jakies 2h,meczarnia, a dzis go odebrali!i jakos mi szkoda, ze zostalam bez orbitreka.Musze przeprosic moj rowerek i od dzis na nim cwiczyc.Tzn caly czas mam zamiar kupic jakis orbitrek, ale wciaz nie mam pojecia jaki.Bylismy w wekend w sklepie, nie maja nic,dopiero koniec sierpnia dostana Ketlery w promocji, ktore w sklepach internetowych juz dawno sa.Ale ich plus to serwis!dopytalismy sie, i facet mowil, ze przychodza gdy cos nie tak, a gdy trzeba to kontaktuja sie z ketlerem i sami to zalatwiaja.Boje sie, ze to kupowanie w sklepach internetowych znow skonczyc sie moze tak, ze przy pierwszym stukotaniu orbiego bedziemy go musieli skladac w czesci i wysylac spowrotem.Glupota!!Jestem w cholernej kropce, rozmyslamy nad jakims modelem z wyzszej polki, moze lepiej zainwestowac wiecej i miec spokoj, ale jak czytam opinie ludzi, to wyglada na to, ze niezaleznie od ceny, zawsze stukanie sie moze przytrafic, i raz uda sie to latwo rozwiazac, a innym razem nie!!i co tu robic....hmmm ... nie mam pojecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
Asiunia ja ci nie doradzę - trzymam kciuki by wybór był już dobry i nic się złego z orbim nie działo.. Cała ja kw - no to mamy super daty urodzin w tym roku - może to jakiś znak - ja tak uważam i się tym motywuję - 20.10. 2010 - (taka fajna data to już nie powtórzy) szkoda że niestety tego dnia nie będę obchodziła 20 tych urodzin było by jeszcze fajniej... Ale coś waga moja stoi w miejscu - mogłaby coś ruszyć bardziej..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
dziewczyny, czy ma ktoras z Was moze model KETTLER SATURA P ??? chcialabym poznac opinie.A moze cwiczylyscie na nim np w fitnes studiu?albo cos slyszalyscie?prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem orbitreka. Proszę o pomoc czym powinnam się kierować przy zakupie. na zakup mogę przeznaczyć do 1300 zł. Myślałam o Yorku x102, tylko chciałabym usłyszeć o nim jakieś opinie. A może polecicie mi coś innego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Asiunia 28 ja mam Satura P i jestem bardzo zadowolona - kupiłam go dlatego że miał obciążenie do 150 kg. i 20 kg koło zamachowe. Ja jestem ogromną babką - 130 kg. więc coś mniejszego bym zagniotła !!!! Jestem ogromnie z niego zadowolona - o ile może być zadowolony grubas zmordowany po 20 minutach ćwiczeń !!! Nic mi nie skrzypi, czytelny wyświetlacz, regulacja "pedałów" w 3 pozycjach. Moja dziecko ( 8 lat) też sobie ż=ćwiczy - tak dla zabawy i daje radę. Sprzęt jest to drogi ale jak dla mnie wart swej ceny. Śledzę to forum już od jakiegoś czasu ale mam opór do wpisów - bo inne dziewczyny są szczuplejsze i zwinniejsze i nie mam "konkurencji". Pozdrawiam wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta - kwadrat co ty gadasz babo kochana wpisuj się, dodawaj otuchy i my ci będziemy dodawać!! będziemy wspierać się razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
kobieto-kwadrat bardzo dziekuje Ci, ze sie odezwalas i mam nadzieje, ze zostaniesz juz z nami!wszystkie walczymi z kg, a najwazniejsze ze cwiczymy, nie poddajemy sie i mozemy sie wspierac nawzajem!odnoscie Satury P, to moglabys mi powiedziec, w ktorym miejscu ma on sensory mierzenia pulsu, bo nie moge znalesc na fotkach.A jak dlugo juz cwiczysz na nim?Pozdrawiam serdecznie i zachecam Cie do wpisow!buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
aha i jescze jedno, czy wpisuje sie indywidualne dane, czyli plec, wiek, wage i wzrost? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Dziewczyny - dzięki za wsparcie postaram sie być z Wami. Asiunia28 sensory pulsu ma na tej nieruchomej rączce pod wyświetlaczem z przodu - ja jednak używam klipsa na ucho bo mogę wtedy trzymać za te ruchome rączki i ćwiczyć ramiona. Niestety nie wpisuje się tych danych o których piszesz jedynie swój wiek, by wyliczyć puls docelowy. Jest to mój pierwszy orbitrek więc nie brakuje mi tego ( bo nigdy tego nie miałam). Osiągnięciami się będę chwalić jak dojdę do 45 minut, bo podobno dopiero po 30 minutach spala się tłuszcz. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak słyszałam że dopiero po 30 minutach...ja niestety ostatnio po 30 juz padam i nie mam czasu na więcej, musze się bardziej zmobilizować i brac za podstawowy czas 40 minut a nie 30 , czyli spacer z psem musze wcześniej zacząć żeby się wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
serdeczne dzieki kobieto-kwadrat.chyba sie na niego zdecyduje.Mam jeszcze jednego na oku KETTLER CTR 3.Moze ktoras z Was go ma?i moglaby cos o nim powiedziec??kurcze ja juz sie tyle naczytalam, naogladalam, ale chyba jeszcze do konca przekonana nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
aha moje 45 minut zaliczylam wczoraj na rowerku.Wiem, ze forum orbitrekowe, ale chyba pozwolicie mi chwilowo wpisywac wypociny rowerowe??hihih Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Asiunia28 CTR3 kosztuje połowę satury P - nie wiem dlaczego? Nie porównywałam parametrów - mnie się Satura podoba z wyglądu - taka kobyłka wielka - a dawno nic sobie konkretnego nie kupiłam wzięłam pozyczkę i jak szaleć to szaleć - i wyszła Satura P i jestem zadowolona. Aż mnie zaciekawiłaś tym CTR muszę poczytać w necie jakie ma parametry. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Asiunia28 chyba mi dieta na oczy poszła ale jak głębiej poszukałam w necie to znalazłam oferty sklepów i widzę że one tak właściwie się cenowo tylko trochę różnią a nie połowę co pisałam powyżej - sory ( ale znalazłam ofertę sklepu że kosztował połowę mniej! niż Satura P) -ALE ZNALAZŁAM istotną różnicę czym się różnią i już wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi - to...... nośność do 130 kg a nie jak Satura do 150 więć dla mnie CTR3 odpada ale osobom szczuplejszym (ode mnie) to ok. Ale się rozpisałam ale słońce dzisiaj mnie przygżało i stąd to bredzenie - wybaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
przygrzało miało być a nie przygżało - ale walnęłam byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Dziewczyny czy "lubicie" swoje orbitreki? ja mojego nawet ostatnio pogłaskałam w koło zamachowe i poklepałam po nim ( bo duży jak kobyłka) - jezu naprawdę muszę kończyć to wpisywanie bo z każdym postem jest coraz gorzej pa - idę zakleić plastrami kolana mojego dziecka bo się przed chwilą wywaliło na podworku ( dzisiaj nie ćwiczyłam stąd pewnie ten syndrom ODSTAWIENIA w postaci głaskania i klepania - hi hi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!?! Czy Wam też gdyby się tak chciało, jak się nie chcę. to byście przejechały 5 razy tyle co zwykle??? Uwielbiam lato ciepłe słoneczne i nie mam nic do upałów, ale niestety wilgoć i parność dają wszystkim się we znaki. Wczoraj rower zamiast orbiego, bo musiałam podjechać na myjkę bezdotykową, żeby go z tego mazurskiego błota pod ciśnieniem troszkę obmyć ;) i w zasadzie 12 km zaliczyłam. Asiunia to Ty jesteś 28 czy 29?;) Chyba na pewno 28 :) i dawaj raporty rowerowe ja też się przeproszę i zacznę jeździć regularnie moim rowerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
kobieto kwadrat mi wlasnie z wygladu bardziej podoba sie Satura P, ale technicznie CTR3 jest chyba lepszy.Przyklady: kolo 22kg, jest elektromagnetyczny, a nie magnetyczny jak Satura P i ma podwojne lozyskowanie,czy jak to tam sie zwie!aha CTR3 z 2009/2010 rok ma tez 150 kg.I wyczytalam ze czesto kupowany jest przez silownie, co swiadczy prawdopodobnie o tym, ze to solidny sprzet! No ale Satura P ma kieszonke na MP3 i na butelke, a to takie praktyczne!!i jest taki nowoczesny z wygladu!chyba sie nie umiem zdecydowac.No a cenowo to samo!Maz zwalil na mnie podjecie decyzji, bo mowi ze mi ma sie podobac, ale sam jest za CTR3, jak to facet, technika wygrywa!daje sobie jeszcze dzien na przeanalizowanie danych i jutro mam zamiar podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
Kaziula ale Ty jestes spostrzegawcza?!!hihihi!cyferki tylko pomylilam! a rower dzis zaliczony 45 min!! u mnie tez ciezko, bo upal niesamowity!ustawiam sobie wiatrak i jakos probuje dawac rade!ale po tych 2 dniach na rowerku stwierdzam, ze nie ma to jak orbitrek!Do kobiety kwadrat- ja do mojego orbiego, ktory mialam tylko miesiac tak sie przyzwyczailam, ze smutko mi bylo gdy go oddawalam.No ale jego skrzypienie, trzaskanie itp bylo nie do wytrzymania!!!dlatego musielismy sie pozegnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Asiunia28 kurczę wgłębiłam się w techniczne parametry i rzeczywiście CTR3 jest LEPSZY - a widziałaś oba na żywca bo Satura P jest dość obszerna - ciekawa jestem jak ten CTR i masz rację jest już do 150 kg i jest nawet droższy o parę stówek od Satury. Nie wiem co jest ze mną ale jak coś kupię to wydaje mi się że mogłam mieć coś lepszego - teraz mną targa że może trzeba było ten CTR 3! Ale satura parametry też ma ok i bardzo mi się z wyglądu podobał. Decyzja jednakże koleżanko należy do Ciebie - jestem ciekawa Twojego wyboru!!! Nadal dziś mam lenia ale jutro się poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) buuu!ale upał,poniedziałek godzinka,wczoraj 45min.a dzisiaj zobacze ile dam radę bo już nawet wentylator nie pomaga!witam też wszystkich którzy dołączyli fajnie że jest Nas coraz więcej:) pozdrawiam:) cmoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiulka_Orb
Hej dziewczyny! Dzisiaj zaliczone 50min na orbim, wczoraj tylko 30, niestety nie dalam rady wiecej, dzisiaj zaliczylam 50min z wielkim trudem, to chyba przez te upaly... Dostalam wczoraj wage i okazalo sie, ze przy moim wzroscie 170cm waze az 70kg!!!!! To jest straszne, bo normalnie powinnam wazyc 58/59kg ;/ zalamalam sie strasznie, mezus mnie pocieszal, ale kurde jak sie mozna tak zapuscici?! Mowie wam, od dzis KATEGORYCZNIE zero slodyczy i innych weglowodanow(ziemniaki, chleb, makaron) i ZERO jedzenia czegokolwiek po 18... Daje sobie czas do wrzesnia na zrzucenie tych paskudnych 10kg. Jutro musze zaliczyc 50min na orbitreku jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
Witam, kurde nie wiem czy to normalne ale cwicze juz po 45 min i waga raz spada o kilogram a raz rosnie. Zaczyna mnie to irytowac bo duzo energii mnie kosztuja te cwiczenia i schodzac z orbiego ledwo zyje. Dodam, ze nie jem slodyczy i pieczonego, ciemne pieczywko i okazjonalnie kartofle. Czy tez tak mialyscie?? Waga zaczela spadac wreszcie? Po jakim czasie zaczne widziec jakies efekty moich trudow? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kupiłam sobie w końcu , dość tani póki co nic nie skrzypi i dobrze się jeździ. Podziwiam Was dziewczyny 45 minut-1 h ćwiczeń ! Szok :) ja na początku dałam rade 7 minut ale wieczorem spróbuje do 10 minut przetrwać:) Strasznie uda bolą :) mam mam nadzieje ze za dwa tygodnie dojde do 1h :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
kobieto kwadrat ja nie widzialam w rzeczywistosci niestety zadnego!w naszym miescie nie ma porzadnego sklepu,dlatego w gre wchodzi tylko net!wczoraj wieczorkiem dostalam szoku, bo po tym jak przeczytalam, ze piszesz o swoim orbim -kobylka, poszukalam jego rozmiarow i myslalam ze padne.wczesniej patrzylam tylko na szerokosc, bo mam malo miejsca, i szerokosc byla ok 56cm, moj Verso 109 mial 60cm, wiec nawet sie ucieszylam ze wezszy.ale gdy wczoraj zobaczylam dlugosc 162 cm to mnie zatkalo!moj poprzedni mial 120 cm.Z tego wszystkiego nie moglam usnac!!hihiAle rano stwierdzilam, ze jakies kilkanascie cm nie popsuje mi humoru i apetytu na orbiego, i ze i tak go kupie!Zdecydowalam sie na Sature P, ale po wejsciu na stronke okazalo sie, ze Satura E nagle pojawila sie w bombowej promocji, bo spadla z 1200 na 890 euro!Po szybkim przeanalizowaniu danych technicznych stwierdzialam, ze to perfekcyjne rozwiazanie, bo to w czym CTR3 byl lepszy od Satury P, to ma Satura E!!a do tego jest sliczny, nowoczesny, ma miejsce na buteleczke i MP3, hehe.I dlatego go zamowilismy.Teraz bede niecierpliwie czekac pare dni, az go dostarcza.Ale jak widac moje niezdecydowanie okazalo sie baaardzo przydatne.Ale sie ciesze!pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×