Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Ja od kilku miesiecy ma orbitreka Rabe Sport model Ex Body, cwicze na nim w miarę regularnie i musze przyznac ze efekty są ! Schudłam jakies 7 kilo, sylwetka nabrała kształtów i nabrałam formy. Jestem zadowolona i z efektów i z samego orbitreka, porządny sprzet - nie skrzypi i cały czas jezdzi bez zastrzezen. Polecam i orbitreka i cwiczenia . Warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia28
dzis 55 minut z tetnem 65-70%!! a co tu tak cicho?? nikt nie jedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
wczoraj @ i odwiedziny rodziny więc jak wsiadłam na 10 minut to znowu koleżanka chciała bardzo pogadać na gg i zakończyłam - ale dziś postanowiłam mimo @ chociaż 50 minut zaliczyć..okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jeżdże po 30 minut dziennie bo nie mam czasu, w poniedziałek i we wtorek po dwa razy ale teraz już nie mam kiedy i może waga nie spadła ale co zaobserwowałam to nawet wzrosła ale za to centymetry spadają :) założyłam bluzkę na guziki i się nie rozchodzi tak jak ostatnio :) czyli dzieje się coś dobrego, ja uwielbiam swojego orbiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zaliczone 40min, ćwiczenia z hantelkami na ramionka i 120 brzuszków (nie wiem, czy nie za mało). Robicie Dziewczyny brzuszki? Jedziecie 8min abs czy normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Możecie pochwalić się czy któreś udało się zrzucić trochę ciałka. W jakim okresie jak często ćwicząc? Ja zacxzęłam ćwiczyć od dwóch tygodni 30 min orbitrek i 1 godz. areobik ale efektów nie widzę. nie potrafię zdefiniować co żle robię, nie jem chleba i słodyczy ogólnie jem mniej dużo piję więc może jest inny problem ale chcę porównać to z wami jeżeli pozwolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja... czasu trzeba. Ja sobie założyłam pół roku na widoczne efekty i tego się trzymam. Ćwiczenie ma to do siebie, że potrzeba czasu na efekt (sama to wiem, a niecierpliwię się) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam serdecznie wszystkie Panie do Studia Figury ESTETKA przy ul. Augustiańskiej 34 na krakowskim Kazimierzu. www.estetka.eu, tel. 12 430 05 27 Oferujemy: Urządzenia Vacu Fit - bieżnia [spacer w podciśnieniu] Urządzenie Body Space - bieżnia [bieganie w podciśnieniu] Urządzenie Body Space - rowerek [trening w podciśnieniu] Urządzenia Roll-Shaper - masaż limfatyczny całego ciała Siłownia Vibro Max - platforma wibracyjna Solarium - NOWE LAMPY !!! Tipsy, przedłużanie rzęs Jesteśmy partnerem PROGRAMU BENEFIT MULTISPORT, FIT FLEX, FIT PROFIT.Dzięki temu można uczęszczać do naszego studia fitness dużo taniej lub bez żadnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY! JESTEM TUTAJ NOWA ALE OBSERWUJE WASZE FORUM OD OKOŁO MIESIĄCA.MAM 162 WZROSTU I WAŻĘ PRAWIE 70kg(PO CIĄŻY PRZYBYŁO 10kg).PRZEZ DŁUGI OKRES CZASU SIĘ TYM NIE PRZEJMOWAŁAM ALE PO POWROCIE DO PRACY STRASZNIE MI TO ZACZEŁO PRZESZKADZAĆ.ZDECYDOWAŁAM SIĘ KUPIĆ ORBITEREK-MIAŁAM PRZEZNACZONE NA TO TYKO 500ZŁ I UDAŁO MI SIĘ COŚ KUPIĆ ZA TĄ CENĘ.NA OBECNĄ CHWILĘ JESTEM ZADOWOLONA ZE SPRZĘTU MIMO ŻE EFEKTÓW JESZCZE ZBYT WIELKICH NIE MA(ĆWICZĘ DOPIERO OD DWÓCH TYGODNI) WIELKIM PLUSEM JEST POPRAWA SAMOPOCZUCIA.MOIM CELEM JEST UTRATA 8-10kg,JESTEM BARDZO ZMOTYWOWANA WASZYMI EFEKTAMI-ZOBACZYMY JAK TO BĘDZIE. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewqa_1989
Hej dziewczyny czytam i czytam wasze opinie i naprawde pomaga mi to w moim postanowieniu w zwiazku z moja waga jestem na diecie od tyg i codziennie cwicze ale jak narazie nie widze efektow codziennie jezdze po 45 na orbitreku ale jak narazie nie widze zadnych efektw moze napiszecie mi ile czasu minelo zanim Wy zobaczylyscie jakies efekty na swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielę:) wczoraj zrobiłam przerwę,po pracy już wiele sił mi nie zostało tym bardziej że nie mam wolnych sobót:( dzisiaj zaliczyłam 60 min czuję się świetnie bo wreszcie waga poszła w dół 3.5kg....wagę chowam na następny miesiąc!!!!! miłej niedzieli życzę pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odnotowałam spadek 1,5kg ale włączyłam dietę Dukana od soboty trzymajcie kciuki i piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Witajcie, właśnie stałam się posiadaczką takiego oto orbitreka : http://www.hellhound.pl/orbitrek-ergometrem-51e-dostawa-gratis-p-3483.html Zacznę trening za ok 3 tygodnie, bo za kilka dni wyjeżdżam, a nie chcę przed wakacjami narobić sobie zakwasów :) i nie móc się cieszyć z pobytu w PL. Mam pytanie do dziewczyn które mają bardzo duże problemy z nadwagą BMI powyżej 30-35 Bo moje BMI to 35!!! Przytyłam po ciąży 35kg!!! nie mogę w ogóle zrzucić. Nie jem chleba, makaronów, słodyczy nie cierpię, fatycznie - nie ćwiczyłam, ale nigdy też nie miałam problemów z wagą max 70 kg 176 cm wzrostu. Niektóre z was pomyślą - że to dużo... nieprawda, zawsze byłam umięśniona, i wysportowana, świetna kondycja... a teraz... upss KONDYCJA 0 - nul :) byłam szczupła. Proszę dajcie znać grubaski :) :) :) jakie efekty osiągnęłyście przy sporej nadwadze i przy jakim (szczerze) treningu??? Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mousefish.. ja na razie żadnych efektów nie odnotowałam ale mam ciągle nadzieję. W końcu tyle wylanego potu musi dać efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
Witam po krotkiej przerwie. Czas pochwalic sie efektami. Cwiczac 5 razy w tygodniu po godzince w ciagu miesiaca jest 5 kg mniej. Nie stosuje zadnej diety ale sie tez nie opycham no i karmie dalej piersia. Jestem w sumie zadowolona ale kurde troche wysilku mnie to kosztuje. Nic dziwnego skoro w ciazy sobie niczego nie zalowalam hehe . Teraz trza sie potrudzic. Teraz juz pewnie tak szybko waga nie bedzie szla w dól bo coraz mniej waze. Heh jeszcze z 8 kg w porywach do 10 :D:D:D. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaliczyłam 45 min i jestem zadowolona:) nie wiem dlaczego w różne dni mam różną wydolność, wczoraj ledwo dojechałam 40min, a kilka dni temu nie mogłam 30stu. Nie rozumiem tego. Też tak macie Koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski:) dzisiaj zaliczone 62min. wczoraj 55min. agunia,też tak mam więc się nie przejmuj ważne że jedziesz:) pozdrówka pa!do następnego???? napisania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Zanim doczytałam się odpowiedzi - poszperałam na innych forach... Dowiedziałam się fajnych rzeczy - że mniejszy wysiłek daje lepsze rezultaty... hi hi... sprawdzimy - zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
od miesiąca ćwiczę od 45 minut do 65 dziennie (odpuściłam może z 5 dni) waga że tak powiem stoi w miejscu..Mam wrażenie że ciało się zmieniło..oczywiście na korzyść.Nie przestaje więc - tylko muszę po prostu chyba mniej jeść...Pozdrawiam -dziś też zaliczone 60 minut wczoraj 45....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zwiększyłam wysiłek do 60 min orbitrek 5 x w tygodniu oraz 1 godz. areobiku 3 x w tygodniu zobaczymy teraz czy mój tłuszczyk przetrwa tę batalię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kualalumpur
dziewczyny, jak wy macie czas tak czesto cwiczyc??? mam orbitrek od 3 miesiecy, kupilam przez internet w sport-shop.pl, kosztowal ok. 450 zł, nie chcialo mi sie lazic normalnie po sklepach... polecam i uwielbiam, ale cwicze 3 razy w tygodniu po 30 - 40 minut, widze juz efekty bo schudlam 3 kg, ale i tak chodzilo mi glownie o rzezbe ciala, uwielbiam taki delikatny zarys miesni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAGULEK 1
do mausefish - przeczytałam i z tego wynika że tętno moje ma być w granicach 135- 145 - pzyznam się że na moim orbiterku wskazuje od 119 do 140 - także pewnie i zahaczam o tę granicę ale na krótko..Mogłabym instensywniej ale mój orbitrek skrzypi i dopóki nie przestanie trudno mi będże depnąć bardziej..Mam wrażenie że nie chudnę jednak przez jedzenie..Dziękuje za wskazówkę..Pozdrawiam Aga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belagulek, pomiar tętna w orbitrekach jest niemiarodajny. Najlepiej kupić pulsomierz w sklepie sportowym i lukać na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×