Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość KLUSIA098
CZEŚĆ!!! Ja również mam parę zbędnych kg do zrzucenia. Zastanawiam sie nad zakupem takiego cacka. Co sądzicie o używanym Orbitreku HoRnet KOWELINE +KOLO 12kg +do 135kg za 550?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny często tu zagladam i w końcu postanowiłam zalozyc konto :-) mam 28 lat i moja waga sięgnęła masakycznej liczby mianowicie 116.9 i postanowiłam cos z tym zrobic schudłam 11 kg przytyłam 7 i tak w kolko pod koniec września wazylam 109 kg i postanowilam sukcesywnie chudnac i jak narazie mi sie udaje obecnie ważę 96kg i uwazam to za sukces bo sie nie głodze a waga spada dzięki ćwiczeniom na orbitreku cwicze codziennie i nie mam zamiaru przestać a wszystko dzieki Wam bo przez przypadek trafiłam na to forum i kupilam orbirgo który jest teraz moim najlepszym przyjacielem.Jstescie moją motywacją dziewczyny Dziękuję! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) A ja mam takiego lenia, że nie mogę jakoś wskoczyć na orbiego. Ale dziś zaczynam. Czytam i mobilizujecie mnie kochane. Niestety moje kg wróciły :( Brak ćwiczeń od miesiąca i totalne brak ograniczenia jedzenia (mąż w domu). Ale biorę się i do maja będę laska. Dziewczyny nie ważcie się tylko mierzcie. Na początku spadają cm a kg stoją w miejscu. Często jest tak wiem ze swojego doświadczenia a jak już zaczną spadać to nie przestaną. Co do orbitreka który nie hałasuje ja polecam Kettlera jest zupełnie bezgłośny napewno nie obudzi maleństwa. Zresztą dziewczyny mają też Thorna i akże jest super. Te tańsze trzeszczą, im dłużej się je użytkuje tym są głośniejsze. Wiem bo mój pierwszy tak miał :( Więc myślę, że lepiej zainwestować (oczywiście jak macie takie możliwości finansowe) w lepszy sprzęt niż kupować byle co. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesita tu nie chodzi o prześciganie się w markach czy chwalenie kto ma lepszy sprzęt. Raczej chodzi o to by przestrzec dziewczyny by nie traciły pieniędzy. Ja sama wydałam na pierwszego orbiego 600 zł bo nie miałam więcej. Po miesiącu użytkowania się popsuł, naprawili ale cały trzeszczał i cały się gibał na boki. Więc tak naprawdę straciłam te pieniądze. Teraz mam sprzęt który kosztuje dużo więcej ale tak naprawdę będzie służył mi lata. Jest cichutki a przy dzieciach to bardzo ważne :) Asterka dziewczyno jesteś WIELKA :) Po pierwsze dlatego, że utrzymałaś tą wagę. Mimo świąt i innych pokus. Gratuluje :D Chyba też sobie napiszę kartkę na lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Asiula kochana, a przypomnij sobie kto mnie pierwszy na forum powitał i motywował cały czas, także mój sukces jest prawie w połowie Twój:), tak na marginesie to dzisiaj 58,5 i hurrra kupiłam sobie dżinsy rurki rozmiar 36 jeje, wyglądam bosko, pozdrowienia dziewczyny, i rządzimy dalej :) Acha ja mam orbiego za 600 zł, takiego jak Asiula miała na początku i mój jest cichuteńki, nie skrzypi i dobrze śie ćwiczy, a na pierwszym z biedronki zrzuciłam pierwsze 6 kilo więc na każdym można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg13, a podzielisz się swoją listą piosenek na orbitreka? Bardzo by mi się przydały. Cleo216 GRATULACJE, tak trzymać. Dziękuję wszystkim pięknie za sposoby na głoda, myslę, że siemię lniane najbardziej mnie przekonało, podobno jest bardzo zdrowe. Cytryna z gorącą wodą też ciekawe :) Wielkie wielkie dzięki. Idę ćwiczyć i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam sobie stopkę na forum, mam nadzieję, że mnie to zmotywuje :) Przede mną 20 kilosów, przyda się to siemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stergie
Witam wczoraj kupiłam sobie rowerek eliptyczny i też zaczynam walkę, czyli czas zmienić już oponkę zimową na letnią ; ) Czytam o waszych rezultatach i mam nadzieje ze tez mi się uda chociaż łakomczuchem jestem strasznym ;P Kompletnie nie znam się na tych sprzętach dlatego na początek kupiłam w biedronce i jak na razie jestem zadowolona(w sumie dopiero 2 dni więc może o zadowoleniu nie powinnam jeszcze pisać no ale niech bedzie) Ciesze się ze znalazłam to forum i mam nadzieje ze pomożecie wytrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy trening zaliczony :-) jutro do 20 w pracy i nie wiem czy będę miała sile na orbiego ale się postaram:-) do wiosny zamierzam zrzucić jeszcze ok 20 kg według obliczeń męża jest to całkiem realne no zobaczymy.Pierwszy raz odchudzam się jedząc wszystko w mniejszych ilościach no i ograniczając słodycze do minimum w to jest dla mnie najtrudniejsze ale codziennie cos na deser jest :-) a kiedyś moje diety byly glodowe szybki spadek masy ciała i jeszcze szybszy efekt jojo i zero ćwiczeń a teraz to ćwiczenia to podstawamoze trwa to wolniej ale jak skutecznie :-) Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszkopt1984
Cześć dziewczyny właśnie wskakuje na orbiego bo kilogramy same nie ziknął:) Chciałam sie z Wami podzielić bardzo fajnym artykułem http://www.pella.pl/Kalkulatory/Glowna/Kalkulator-Stref-Treningowych.html - ja dopiero niedawno zoreintowałam sie dlaczego nie chudnę mimo że wylewam wiadra potu na siłowni i orbietreku:) Pozdrawiam i do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkie laseczki :) Asterka 77 wielki szacun za to, że nic nie przytyłaś w w okresie szalonego obżarstwa:) Bardzo dobrze, że mąż jest zazdrosny, a co tam niech wie z kim ma zaszczyt być w związku :) Finka911 nie przejmuj się wagą, najważniejszy jest spadek cm. Malutka6661 najlepiej ćwiczyć 1x45minut. Cleo216 doskonale Cie rozumiem,mam 25lat i rok temu w listopadzie też ważyłam około 120kg,a teraz ok 80. Trzymaj się ciepło, wierzę, że dasz radę. Jak radzisz sobie ze skórą? Mnie czeka plastyka brzucha i piersi ( niestety tak mi zostało po dwóch ciążach, a uda i ręce jakoś wyglądają dzięki masażom) Asiula82 nic się nie przejmuj najważniejsze, że uzależniłaś się od orbirgo i już zawsze będziesz do niego wracać. Biszkopt1984 dziękuję za link do stronki, przyda się :) Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy o ładne ciałka :) Nawet jak nagrzeszycie słodyczami, albo macie lenia to nie ważcie się poddawać, bo inaczej przyjadę do każdej i dam klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkie laseczki :) Asterka 77 wielki szacun za to, że nic nie przytyłaś w w okresie szalonego obżarstwa:) Bardzo dobrze, że mąż jest zazdrosny, a co tam niech wie z kim ma zaszczyt być w związku :) Finka911 nie przejmuj się wagą, najważniejszy jest spadek cm. Malutka6661 najlepiej ćwiczyć 1x45minut. Cleo216 doskonale Cie rozumiem,mam 25lat i rok temu w listopadzie też ważyłam około 120kg,a teraz ok 80. Trzymaj się ciepło, wierzę, że dasz radę. Jak radzisz sobie ze skórą? Mnie czeka plastyka brzucha i piersi ( niestety tak mi zostało po dwóch ciążach, a uda i ręce jakoś wyglądają dzięki masażom) Asiula82 nic się nie przejmuj najważniejsze, że uzależniłaś się od orbirgo i już zawsze będziesz do niego wracać. Biszkopt1984 dziękuję za link do stronki, przyda się :) Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy o ładne ciałka :) Nawet jak nagrzeszycie słodyczami, albo macie lenia to nie ważcie się poddawać, bo inaczej przyjadę do każdej i dam klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkie laseczki :) Asterka 77 wielki szacun za to, że nic nie przytyłaś w w okresie szalonego obżarstwa:) Bardzo dobrze, że mąż jest zazdrosny, a co tam niech wie z kim ma zaszczyt być w związku :) Finka911 nie przejmuj się wagą, najważniejszy jest spadek cm. Malutka6661 najlepiej ćwiczyć 1x45minut. Cleo216 doskonale Cie rozumiem,mam 25lat i rok temu w listopadzie też ważyłam około 120kg,a teraz ok 80. Trzymaj się ciepło, wierzę, że dasz radę. Jak radzisz sobie ze skórą? Mnie czeka plastyka brzucha i piersi ( niestety tak mi zostało po dwóch ciążach, a uda i ręce jakoś wyglądają dzięki masażom) Asiula82 nic się nie przejmuj najważniejsze, że uzależniłaś się od orbirgo i już zawsze będziesz do niego wracać. Biszkopt1984 dziękuję za link do stronki, przyda się :) Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy o ładne ciałka :) Nawet jak nagrzeszycie słodyczami, albo macie lenia to nie ważcie się poddawać, bo inaczej przyjadę do każdej i dam klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkie laseczki :) Asterka 77 wielki szacun za to, że nic nie przytyłaś w w okresie szalonego obżarstwa:) Bardzo dobrze, że mąż jest zazdrosny, a co tam niech wie z kim ma zaszczyt być w związku :) Finka911 nie przejmuj się wagą, najważniejszy jest spadek cm. Malutka6661 najlepiej ćwiczyć 1x45minut. Cleo216 doskonale Cie rozumiem,mam 25lat i rok temu w listopadzie też ważyłam około 120kg,a teraz ok 80. Trzymaj się ciepło, wierzę, że dasz radę. Jak radzisz sobie ze skórą? Mnie czeka plastyka brzucha i piersi ( niestety tak mi zostało po dwóch ciążach, a uda i ręce jakoś wyglądają dzięki masażom) Asiula82 nic się nie przejmuj najważniejsze, że uzależniłaś się od orbirgo i już zawsze będziesz do niego wracać. Biszkopt1984 dziękuję za link do stronki, przyda się :) Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy o ładne ciałka :) Nawet jak nagrzeszycie słodyczami, albo macie lenia to nie ważcie się poddawać, bo inaczej przyjadę do każdej i dam klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkie laseczki :) Asterka 77 wielki szacun za to, że nic nie przytyłaś w w okresie szalonego obżarstwa:) Bardzo dobrze, że mąż jest zazdrosny, a co tam niech wie z kim ma zaszczyt być w związku :) Finka911 nie przejmuj się wagą, najważniejszy jest spadek cm. Malutka6661 najlepiej ćwiczyć 1x45minut. Cleo216 doskonale Cie rozumiem,mam 25lat i rok temu w listopadzie też ważyłam około 120kg,a teraz ok 80. Trzymaj się ciepło, wierzę, że dasz radę. Jak radzisz sobie ze skórą? Mnie czeka plastyka brzucha i piersi ( niestety tak mi zostało po dwóch ciążach, a uda i ręce jakoś wyglądają dzięki masażom) Asiula82 nic się nie przejmuj najważniejsze, że uzależniłaś się od orbirgo i już zawsze będziesz do niego wracać. Biszkopt1984 dziękuję za link do stronki, przyda się :) Dziewczyny nie poddajemy się, walczymy o ładne ciałka :) Nawet jak nagrzeszycie słodyczami, albo macie lenia to nie ważcie się poddawać, bo inaczej przyjadę do każdej i dam klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
No to teraz się popisałam. Internet mi zwariował i pokazywało, że nic się nie dodało, a tu taka niespodzianka. Przepraszam Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak to jest z tym puslem chyba jesten jakas lewa pomimo tego, ze zapieprzam jak glupia pot z czola kapie, to pokazuje ledwo 120, a czesto nawet nie... to jak faktycznie chudniecie zalezy w wiekszosci od tego to juz po mnie :D na tym kalkulatorze wyzej z linka wychodzi, ze minimum powinno byc 135, chyba, ze moj pulsomter na orbitreku zaniza kiedys cwiczylam mialam zwykly najtanszy orbitrek bez zadnych pulsometrow i w 2 miesiace schudlam 6,5kg a u Was jak z tym pulsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszkopt1984
black- carmen ja ćwicze nie przekraczając pulsu 150 - tak mi wychodzi kalkulatora. Myślę, że to i tak jest indywidulna sprawa bo skoro masz niższy a i tak są efekty to nie zmieniaj:) Ja jak chodziłam na siłownie nie mając jeszcze wiedzy na temat stref pulsu to ćwiczyłam pełną parią i do chodziło mi do 180 a efektów właściwie na wadze nie widzialam. Ponad 2 miesiące tak ćwiczyłam więc cud, że się nie zniechęciłam :) Najgorzej albo raczej najtrudniej jest mi puls utrzymać w mniej więcej jednym miejscu ale się nauczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biszkopt1984
black- carmen ja ćwicze nie przekraczając pulsu 150 - tak mi wychodzi kalkulatora. Myślę, że to i tak jest indywidulna sprawa bo skoro masz niższy a i tak są efekty to nie zmieniaj:) Ja jak chodziłam na siłownie nie mając jeszcze wiedzy na temat stref pulsu to ćwiczyłam pełną parią i do chodziło mi do 180 a efektów właściwie na wadze nie widzialam. Ponad 2 miesiące tak ćwiczyłam więc cud, że się nie zniechęciłam :) Najgorzej albo raczej najtrudniej jest mi puls utrzymać w mniej więcej jednym miejscu ale się nauczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam pulsometr i ćwicze zawsze w 2 strefie czasami biegne szybko a czsami wolniej ale zawsze w 2 strefie i tego pilnuje co do moja lista: lucenzo feat.don omar-danza kuduro gusttavo lima-ballada i follow rivers -lykke li jorgus-intryguj uwodz prowokuj mnie mirami-seksualna lena del rey summertime sadness szczesliwa gwiazda akcent tacata weekend ona tańczy dla mnie wes-alane you will never know-imany zehir gibi- ylle de sen przeparaszam za błedy ćwiczy się najlepiej przy szybkich utworach albo tych co się bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam pulsometr i ćwicze zawsze w 2 strefie czasami biegne szybko a czsami wolniej ale zawsze w 2 strefie i tego pilnuje co do moja lista: lucenzo feat.don omar-danza kuduro gusttavo lima-ballada i follow rivers -lykke li jorgus-intryguj uwodz prowokuj mnie mirami-seksualna lena del rey summertime sadness szczesliwa gwiazda akcent tacata weekend ona tańczy dla mnie wes-alane you will never know-imany zehir gibi- ylle de sen przeparaszam za błedy ćwiczy się najlepiej przy szybkich utworach albo tych co się bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biszkopt1984 ten moj pulsometr chyba jednak zaniza bo teraz zrobilam sobie na probe po 15 minutach sama przylozylam paluchy na 15 sec razy 4 i wyszlo mi grubo ponad 130, chyba sama bede sobie co jakis czas mierzyc, ale fakt utrzymac w jednym miejscu to juz wyzsza polka, walic byle miescilo sie w przedziale no i tak po krotce kiedys bylam tu czestym gosciem, znowu wracam z balastem w tym roku 25 lat, karakanik 158cm i 56kg cel 2-3 miesiace zjechac do 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg13 oj tak muzyka duzo daje, przy serialach nie raz zwalnialam nieswiadomie tez sama sobie skladam listy ogolnie lubie cwiczyc przy biosenkach benny benassi sa tak zaje... rytmiczne, ze nogi same chodza, w ogole techniawki jedna dziewczyna cos wspomniala o radiu fitness wczesniej POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg13 to prawda muzyka duzo daje ogladajac nie raz filmy czy seriale nieswiadomie zwalnialam najbardziej lubie cwiczyc przy kawakach benassiego sa tak cholernie rytmiczne, ze nogi same chodza, w ogole ogolnie techniawki jedna dziewczyna wczesniej wspominala o radiu fitness POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos swiruje ten net pisze, ze nie wyslano wysylam jeszcze raz, po chwili sie pojawia to co wczesniej napisalam, takze jakby co sory za powtorki widze, ze nie tylko mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos swiruje ten net pisze, ze nie wyslano wysylam jeszcze raz, po chwili sie pojawia to co wczesniej napisalam, takze jakby co sory za powtorki widze, ze nie tylko mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też poszło 2 razy komputer szwankuje czy co? wsakuje na orbitka buziaki dziewczynki niedługo napisze ćwiczcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też poszło 2 razy komputer szwankuje czy co? wsakuje na orbitka buziaki dziewczynki niedługo napisze ćwiczcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie kilka dni, ale ćwiczę ciągle, teraz już po 40minut, jupi!!!! mnie się o dziwo najlepiej ćwiczy przy serialach typu ukryta prawda, dlaczego ja i trudne sprawy :P hehhee, i nie zwalniam, jadę szybko :) co do pulsometru, mój chyba też oszukuje, bo zdarza się, że zasuwam a pokazuje 100-111 ;/ więc coś tu jest nie halo. do dziewczyn które zastanawiają się na orbitrekiem- jaki wybrać- ja kupiłam używany christopeit el8 i jestem zadowolona, ma już kilka lat (u mnie jest od końca 2012 dopiero), koło 9kg, cichuteńki, nic nie słychać jak jeżdżę, 16 programów treningowych i kosztował mnie 200zł... jestem absolutnie zadowolona i go uwielbiam :) także polecam tę firmę, przy wyborze zwróćcie uwagę na wagę koła, myślę poniżej 6kg nie ma co schodzić i obudowę, musi być stabilny dość. wiadomo, że te kettlery i yorki i thorny są sprawdzone, ale jak się chce to na wszystkim można ćwiczyć :) kolezanka kupiła teraz koło 5kg w selgrosie, jakaś nieznana firma za 600zł i tez jest zadowolona, więc wiecie :) no i zwróćcie e uwagę żeby nie był dla was za wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena.21 jak na razie nie mam problemu ze skora generalnie mam 176cm wzrostu i nikt nie chciał mi uwierzyć że tyle ważę ale zawsze miałam jędrne cialo i takie ubite wiec moze dlatego nie ma tragedii no i nie byłam w ciąży a to napewno ma znaczenie ale zobaczymy co będzie dalej bo chce dobic do 70kg :-) wiec jeszcze duzo mam do zrzucenia.Dzieki za słowa wsparcia :-) Twoje wyniki mnie motywują :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×