Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość eff
dziewczyny od jutra zaczynam.....tylko nie wiem czy nie poddam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie nie ma co poddawac:) JEst o co walczyc;) Lepsze ciałko, lepsza kondycja, lepsze samopoczucie;) Co do pracy jelit to ja na ogół tez miałam z tym problem, jednak od kiedy cwiczę jest ok. Poza tym na mnie działa wczesniej kawa z mlekiem, zielona herbatka;) A narazie proponuje spróbiowac Activie, ponoc działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele:) Mój plan na dzis to abs:) Orbitek dzisiaj odpoczywa:) W koncu dzis niedziela:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piękny niedzielny poranek Czy wszędzie świeci słońce??? Niech tylko mi któraś powie, że dziś nie ma nastroju  Nie meldowałam się w ostatnich dniach, ale zaglądam co u Wa, no i oczywiście ćwiczę. Jestem na etapie 50 minut z prędkością 22-23km. No właśnie.. Wpisujecie, że biegniecie z prędkością 7km na h ..To jest niemożliwe. Też mam ten model hamera z 18 kg kołem i ledwo ruszę na poziomie 6 i już mam 8-10km. Chyba, że jakiś opór duży.. Nie wiem. Nie patrzę na kalorie, raczej na puls, choć nie do końca wierzę tym pomiarom. Dziś mam czas „pobawić” się w programowanie i bliższe poznanie posiadanego od niedawna sprzętu tylko instrukcja zaginęłą  Czy w czasie treningu bardzo się pocicie? Mimo zaawansowanego tonażu od zawsze uprawiałam różne formy ruchu i chyba nigdy jeszcze tak fajnie się nie pociłam ;) A jak to wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witam :) dzisiaj sie ważyłam i po trzech tygodniach ujeżdżania mustanga waga pokazała 72 kg :) a przedtem było 75 kg od przyszłego tygodnia mam zamiar używać innego wspomagacza niż aqu slim ale to wam dam znać jak go będę używać i czy przyniósł jakiś efekt :) a co do pocenia się to pocę się strasznie ale taki pot jest spoko jeżeli wtedy spala eis tłuszcz hi hi a jeżeli chodzi o przerwę w treningach to tez słyszalnym ze powinna być i nie wiem czy wam pisałam o tym ze dezeli ćwiczycie na palcach wtedy pracują wasze łydki a jeżeli na całej stopie no to uda wiec zależny co gdzie kto chce mięć więcej do spalenia w nogach :) tak powinien ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 15 ga=ratulacje!!!;) Tylko tak dalej:) No ja dzisiaj miałam zrobic sobie przerwe w jezdzie na orbim, ale starsznie mnie tam ciągnie dzisiaij do niego;):) No ale mysle ze dzien przerwy jak najbardziej jest wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! Pisałam do Was na stronie chyba 116, ale odp nie uzyskałam, trudno... może mnie nie było widać /chociaż wysoka jestem/ Zakupiłam te "cudo" i śmigam na nim trzeci dzień. Pocę się jak szczurek i robię dodatkowo 100 brzuszków. Dla tych co robią brzuszki to mogę podpowiedzieć, że ważne jest to aby dół kręgosłupa mocno przyciskać do podłogi, nie powinno tam być luki, wtedy kręgosłup nie boli, bo tak można go zajechać. Do "Ewelam": ja też mam czasami problemy z moimi jelitami, zaczęłam pić "Activię" i widzę różnicę. Piję ją rano. Dobrze też zjeść parę śliwek. Jeżeli znajdę coś co działa, to dam znać. A jeszcze jedno. Kiedyś jak ćwiczyłam, to brałam tabletki :TermoLine II" / jakoś tak się pisze/ pomagają w chudnięciu, ale tylko wtedy jak się ćwiczy. Mam nadzieję,że pomogłam :) Życzę miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra rada jezeli chodzi o brzyszi i ból pleców. Dzieki, napewno wypróbuje sprosób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
Margo GRATULUJĘ!!!!! Aby tak dalej :) Więc ja dizs dzień zaliczyłąm 50 min na orbim do tego abs . wczoraj i przedwczoraj nie ćwiczyłam bo szykowałam impreze urodzinową dla syna. Co do przerw w treningu należy zrobic sobie przerwę na regenerację. Co do śliwek zuz... ma rację ;) pomagają no i teraz zobacze czy dobrze przepiszę kod z obrazka brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo super gratulacje!! tez tak chce hihi ile minut dziennie cwiczylas? dieta byla ?:) ja jak przeanalizowalam poprzednie cwiczenia to od 29 wrzesnia do 3 listopada schudlam 3,7kg kurcze zeby bylo teraz tak samo :) u mnie wczoraj niedziela zaliczona 50 minut, nie robilam przerwy bo w ubiegly poniedzialek sobie odpuscilam dzisiaj tez juz zaliczylam 52 minutki musze sobie zalatwic jakies hantelki i wprowadzic jakies cwiczenia silowe moze pojdzie szybciej z tym fetem Ewelam przez 5 tygodni 0 spadku wagi? kurcze to wrecz niemozliwe, hmm a moze jestes juz taka sczzuplutka ze nie ma z czego spadac? albo za duzo wcinasz? a co do pracy jelit to polecam blonnik w tabletkach mi pomogl, zazywalam w tamtym roku przez ponad miesiac i teraz nie mam juz zadnych problemow mozna tez od czasu do czasu wypic na noc herbatke "lisc senesu", ale naprawde raz na jakis czas bo przynajmniej u mnie przeczyszcza na maxa Dziewczyny w jakim markecie mozna dostac te spodenki neoprenowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, na problemy z jelitami polecam Xenea Błonnik. świetny jest, do kupienia w aptece. Lepszy w smaku od błonnika organicznego (ohyda)... sama używam i skończyły się moje problemy tego typu. Trzeba tylko dużo popić dawkę. pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu taka cisza? Początek tygodnia, początek nowych możliwości. I jak się jeździ? Meldować się proszę. Ja właśnie przejechałam 25km. Efektów w wadze brak ale wyglądzie i owszem. Jakby jędrniej. Ja również polecam błonnik Xenea jest świetny. Nawet trzy razy dziennie na kibelku. Wy też tak się pocicie na orbim? Taki wysiłek, pot się leje a waga stoi. Posiadaczki spodenek odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie dziewczyny i dzieki mam nadzieje ze bedzie tak dalej :) a co do diety no coz napewno jem mniej niz przedtem i w sumie to u mnie sa dwa posilki sniadanie i obiado kolacja bo przewaznie kolo 17 bo tak wracam z pracy a co do spodenek to tak jak juz pisalam chyba jest ok a pod nimi jestem mokra jak szczur a co do problemow z zalatwianiem sie to ja tez mam z tym problem i to ogromny :( ostatnio pije aktivie kiedys mi pomagala wiec licze na to ze i tym razem mi pomoze dzis cwiczylam 60 minut i 80 brzuszkow i od dzis zażywam czegos nowego ale napisze wam co jak bede widziec czy sa jakies efekty to polecil mi znajomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja dziś niestety nie pojeździłam, bo mieliśmy w domu wizytacje teściów, dopiero co wyszli.... a mnie juz teraz się po prostu nie chce. Teściowa zobaczyła mnie po dwóch tygodniach i powiedziała, że różnicę widać w figurce bardzo ( chyba szczerze - bo ona oszczędna w pochwałach) Spodenki zakupiłam sobie wczoraj w decathlonie, takie z wysokim stanem, więc na dniach napiszę Wam kochane jakie są efekty. Dobrej nocki życzę i idę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja dziś niestety nie pojeździłam, bo mieliśmy w domu wizytacje teściów, dopiero co wyszli.... a mnie juz teraz się po prostu nie chce. Teściowa zobaczyła mnie po dwóch tygodniach i powiedziała, że różnicę widać w figurce bardzo ( chyba szczerze - bo ona oszczędna w pochwałach) Spodenki zakupiłam sobie wczoraj w decathlonie, takie z wysokim stanem, więc na dniach napiszę Wam kochane jakie są efekty. Dobrej nocki życzę i idę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iatk21
Ja tez mam wzdecia ech...uciazliwe :-/ Pije czerwona herbate,poczatkowo dzialala-od razu po wybiciu bieglam na kibelek.Teraz niestety cos nic... Chyba wyprobuje ta xenna blonnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO drogie panie ja po 3dniowej prewie, spowodowanej lenistwem:9 dzisiaj wzięłam sie do pracy:) 40min orbitku, 80 brzuszków, 50 nozyc i 50 pompek. I ogólniejestem z siebie dumna;) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mysle, ze taka przerwa jest całkiem całkiem: Przynajmnije w moim wypadku:) Dzisiaj to miałam powera ze pewnie i ze 2 godziny bym pojezdziła na orbim:) A tu córcie trzeba było usypiac a teraz to juz za duzo hałasu by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie no ja tez dzisiaj jetem strasznie zmeczona ale swoje zrobilam bo od czwartku do soboty wlacznie nie bede cwiczyc wiec teraz musze moze taka regeneracja bardzo sie przyda bo jutro bedzie miesiac jak juz cwicze z tego co widze cos tu malo nas pisze gdzie reszta ? co sie z wami dziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie cos sie towarzystwo wykruszyło:( Dziewczyny wymiękłyscie czy co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
ja jestem obecna :) dzień zalicznoy i wczorajszy też zaliczony ;) ide teraz do wanny i staje na wagę zobaczymy co pokaże mi ta moja waga :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Melduję, że codziennie ćwiczę, nawet mimo "trudnych dni". Wczoraj 50 min, a dziś 40, ale w rekordowym tempem. Po ćwiczeniach obowiązkowo prysznic i smarowanie ciała. Codziennie wypijam 1,5l.wody, łykam suplementy. Staram się nie wchodzić na wagę codziennie, tylko raz w tygodniu - w niedz.rano. Niestety nie do końca sobie radzę z wyeliminowaniem pojadania, skubania, ale walczę z tym nawykiem. Rzeczywiście - jesteśmy mało aktywne na forum. Zalatane jakieś.. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!sorry że tak póżno ale ja wcześniej nie bardzo moge.dzisiaj nie jeżdziłam bo nie miałam czasu ale za to byłam pierwszy raz (i ostatni chyba)na łyżwach ,o rany ale to była jazda:nogi i plecy mnie bolały od wysiłku i napięcia a brzuch od śmiechu:) ( oczywiście przy bandzie).Moja waga dziś pokazała 61,2 a było ok 63kg wcześniej,ale się nie ciesze bo ona mi skacze jednego dnia mniej a na drugi więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, podczas ćwiczeń na orbim chudnie Wam brzuszek? Ja mam największy problem właśnie z brzuszkiem i udami. Pupa malutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki ja nie pisalam bo nie mialam neta, ale juz powrocil:) dzisiaj mialam wazenie i przez tydzien ubylo 600gram dla mnie jak zwykle malo, musze cwiczyc wiecej wczoraj cwiczylam dzisiaj juz tez ogolnie waga wskazuje rowne 57kg, za tydzien musi byc 56 i nie ma mocnych fajnie tak patrzec na wadze jak zmniejsza sie wskaznik tluszczu, a miesni minimalnie rosnie zalatwilam sobie ciezarek od 3-9kg mam juz cwiczenia i od jutra zaczynam treningi " silowe" co do brzucha to moj maleje, ale to tez pewnie zasluga pasa neopre... w koncu nie mam juz flaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi niestety tez brzuszek nie maleje:( no chyba ze zmobilizuje sie do brzuszków. A staram sie bardzo:) A ogólnie brzuszek z orbim nie współdziała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.planuje zakup orbitreka hop sport HS 44e jest dobry przynajmniej tak mnie sie wydaje.kosztuje 900 zl.i mam takie pytanie poniewaz mam 164cm i waze gdzies 47 kilo moze teraz nawet mniej poniewaz mam aparat na zebach i nic nie moge jesc wiec ciagle chudne:/i chcialabym na orbitreku uwydatnic miesnie nie schudnac tylko robic takie treningi na same miesnie i spalanie celulitu.czy ktos moze cos poradzic?????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anom
Witam się! :D Od niecałego tygodnia i u mnie stoi orbitrek- żeby było przyjemniej nazywa się KAROL:D Cwiczę codziennie- póki co 40 minut. Do tego aerobiczna 6 Weidera no i czekam na efekty;) Dodatkowo jestem na diecie MŻ i wyeliminowałam słodycze, chipsy, fryteczki i inne te wiecznie usmiechające się do mnie żarełko. Dietuję od dwóch tygodni i waga spadła o jakieś 2,8 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bestunio87 ja nie bardzi mogfe cos doradzic ale napewno dziewczyny sa bardziej tu obyte i cos podpowiedza co i jak:) Anom gratuluje konsekwencji! I swietnego spadku wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie a ja nie cwiczylam dzis ledwie dowloklam sie do domu nie mam sily moze po kilku dniowej przerwie sie zregeneruje :) obym tylko nie przytyla bo to jest przerwa urodzinowa mojej corki jutro konczy 18_latek :) wiec jutro jej znajomi beda sie u nas bawic i mamusia musi spadac z domciu a w sobote trza rodzinke ugoscic :) tak wiec odezwe sie w nedziele a wam zeczy milego wysilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×