Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Pelelka jest dokładnie tak jak napisała "co do Bogdana...." Twoje mięśnie nie są przyzwyczajone do takiego silnego wysiłku i w ten sposób bronią się... organizm zatrzymuje wodę a mięśnie strasznie puchną!! Na wagę najlepiej w ogóle nie wchodź ponieważ w czasie w którym ćwiczy się organizm zmienia się i chociaż chudnie się w cm waga pokazuje, że jest inaczej dlatego nie należy się tym sugerować. Najważniejsze to przetrwać ten moment!zapewniam, że za jakiś czas opuchlizna zejdzie w mgnieniu oka i już będzie ok! a mięśnie będą spuchnięte tylko na jakiś czas po każdym treningu! Co do pasu neoprenowego to ja też zastanawiam się nad kupnem- tzn już zdecydowałam, teraz muszę tylko wybrać jaki kupić :) Podobno coś daje ten pas i nie zaszkodzi spróbować :) tylko, że mi akurat w pasie to on za dużo nie da wolałabym na biodra i uda czy jest coś takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marolek
pas neoprenowy na allegro kupiłam za 7 zł z przesyłką i nie ma co kupować droższych bo wszystkie są takie same, jedynie pewne osoby chcą naciągnąć ludzi na kase. Na allegro można też znaleść spodenki neoprenowe (sięgają nad kolano) z podwyższonym stanem- ale ceny już są wyższe od 30 zl nawet do 70 i więcej Widziałam też spodenki sięgające poniżej kolana ale cena z przesyłka ok 130 zł- ja takie kupiłam, ale niestety okazały sie ciut za małe, muszę poczekać aż mi trochę z wagi spadnie to będe je stosować;) wtedy bedę mieć domową saune na orbitreku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
ja bez pasa neoprenowego jestem tak spocona po cwiczeniu na orbim, ze glowa mala :D czasem zakladam takie spodnie sauna i wtedy to juz w ogole ze mnie leci jak z dzikiej swini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
a do zrzucenia mam jakies 8kg i walcze!! krece tez hula hop :) miesnie faktycznie puchna troche po cwiczeniach na orbim ja cwicze co drugi dzien, czasem codziennie, ale to rzadko, bo cialo potrzebuje czasu, zeby odpoczac. Nie mozna sie przetrenowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikk17
Hej dziewczyny ! pomóżcie mi :) mam 156cm wzrostu , mam krótkie nogi , i latający tłuszczyk i wsytającą pupę. Mam orbiterka i chciałabym zacząć ćwiczyć , tylko rok temu cwiczylam codziennie po 20 minut i spuchły mi nogi strasznie . Dlatego mam pytanie , czy byłyby efekty gdybym cwiczyla co drugi dzien po 30 minut ? Odpowiedzcie mi na numer gg jak mozecie , tak bedzie dla mnie łatwiej i szybciej :) 464 0 679 Dziękuję bardzo i proszę o rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa pogoda
czesc dziewczyny mam juz pas, przejechalam w nim dzis tylko 4 km ale faktycznie koszulka mokra jutro sprobuje caly dystans 20 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc no może faktycznie się przetrenowałam bo przez długi czas w ogóle nie ćwiczyłam prawde mówiąc to nigdy ale jak się na coś upre to na maxa i tak było w tym przypadku zaczęłam ćwiczyć od razu codziennie na początku 10 potem 15 a teraz 40 do 50 minut dziennie czasem nawet dwa razy. i tak od ok miesiąca miałam tylko jeden luźniejszy tydzień a tak dzień w dzień i początkowo yło fajnie ciało jędrniejsze nogi trochę szczuplejsze tyłek leszpszy a tera z tak jak pisałam spuchnięta :( zaciekawiło mnie to co piszecie o tych ubraniach neopreonowych mi by zależało na tych spodenkach. Chciałabym żeby mi nogi wyszczuplały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_312
Hej dziewczyny :) od jakiegoś czasu czytam to forum i zdecydowałam się kupić orbitreka tylko w tym problem że za bardzo nie wiem jakiego bo chce żeby był dobry a mój zakres portfela jest do 600-700 zł. wypatrzyła na allegro taki http://allegro.pl/ergo-orbitrek-hammer-xk2-16-progr-12-kg-kolo-i1607190079.html co o nim myślicie??? czy taki jest dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela rano 38' 14,60km i wystrzeliła mi śruba z orbiego to juz druga z predkoscią światła i halasem porażającym, dobrze że mi oka nie wybiła.Domowy facecik naprawił od razu i hulam dalej. Poniedziałkowy wieczór na orbim 40' 15km. Wtorek rano 40' 15km. Środa 40 km na rowerze górskim w plnerze. Czwartek wieczór 40' 16 km. Piątkowy poranek 50' 20 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslicie ze
cwiczaC CODZIENNIE PO 2 RAZY PO 15 MINUT MOZNA SCHUDNAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
za krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
kupiłam orbitreka magnetycznego firmy laubr, zwracałam uwagę na wagę koła zamachowego. Mój ma 7 kg. zapłaciłam ok 740zł kupując na allegro, w sklepie taki sam kosztował 900zł... Mąż składał go godzinę, od razu skrytykował kolor - biały. Ale przeciez nie to jest najważniejsze, prawda? :) przebiegłam wczoraj tempem zmiennym w ciągu 25 minut (kryzys dopadał mnie kilka razy) 7,5 km. Uda bolały, bałam się ze dzisiaj z łózka nie wstanę, ale jest OK. Korzystałam z takiego sprzętu kilka lat temu na siłowni, rezultaty były super. Teraz liczę na to samo, bowiem po 2 dzieci wskoczyło mi 8kg, chciałabym zrzucic ok 4-6kg. Trochę martwię się o swoją silną (nie dość silną) wolę :) Ale mam motywację więc moze orbitrek nie będzie służył po miesiącu jako wieszak na ubrania ;) Od miesiąca chodzę przez ok 50 minut z kijami (nordic walking), nie jestem tak zmęczona jak po orbitreku ale za to bardziej dotleniona :) Niestety efekty dotyczące wagi nie są oszałamiające (ubyło mi tylko 1 kg, przy czym ostatni posiłek zjadam ok godz 18) Trzymajcie za mnie kciuki :) PS. Mój orbitrek jest cichy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
laubr 920, to moim zdaniem udany zakres przy ograniczonych funduszach - mnie zaskoczyła jego wielkość (spory) i solidne wykonanie, na osprzęt 2 lata gwarancji, na ramę 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka.M
Witam, wczoraj minęły 3 tygodnie od porodu. Poród odbył się siłami natury bez nacięcia, czy pęknięcia, czuję się świetnie, nie karmię piersią ... myślicie, że mogę już zacząć ćwiczyć na orbitreku, czy upłynęło za mało czasu od porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
Ja bym poczekała jeszcze z tydzień, ale... jest to sprawa indywidualna dla organizmu. Spróbuj powoli i moze zacznij od 10 min 2 razy dziennie, zeby sprawdzić jak sie będziesz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiaaaa
Kobitki pomozcie prosze :) szukam dla swojego faceta jakiegos orbitreka (to ma byc prezent- jako ze pracuje w budzetowce moje srodki finansowe sa ograniczone) moze wiec podlinkowac ktos cos godnego uwagi, zeby sprzet nie rozpadl sie po tygodniu, nie wiem czy to wazne ale maz ma 178 cm wzrostu i wazy 87 kg, licze na wasza pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorn 707 refvger
mam orbiego thorn 707 i mam takie pytano czy u was ciezkosc miedzy 1 a 2 jest takze tak malo wyczuwalna? czy cos jest z nim nie tak??? a jak z innymi modelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
Joasiuuuu to cos godnego uwagi http://allegro.pl/orbitrek-york-elliptical-340p-seria-platinum-i1632858033.html , sama mialam na niego chętke, ale mój mąż wyprzedził mnie kupując nowego laubra. Pani nawet chciała zejść z ceny a York jest firmą godną polecenia. Niestety mój Laubr który był przez 1 tydz cichutenki 8mego dnia zaczął na mnie warczeć i bieganie nocami gdy domownicy śpia wykluczone. Mechanizm zamachowy za bardzo słychać ;(. 3 tyg diety "MŻ" (mniej żreć) z ostatnim posiłkiem ok 18 oraz 15km/dziennie na orbitreku dało mi minus 3kg. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradźcie macie większe doświadczenie pisałam że ćwicze od miesiąca i jakoś u mnie nie ma wyników tylko powiększone uda tak bardzo że nie mieszcze się w spodnie i nie wiem co mam robić jak przedtem jadłam normalnie to teraz nawet diete stosuje tzn praktycznie nie jem bo jest gorąco i nie mam kiedy ćwiczę po 40-50 minut codziennie przez trzy tyg i potem tydzień przerwy a juz mija drugi miesiąc :(((( na początku ćwiczyłam na obciążeniu nr 3 potem zaczęłam robić trasy ale chyba było to zbyt duże obciązenie i zeszłan na równe na 2 zapierniczam nawet bo ide z predkością 25 od tygodnia krece ołem jeszcze i nie wiem co mam zrobić ... a przez jakieś dwa tyg brałam l-karnityne ale nogi są coraz to grubsze :(((( pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj zle robisz
nie powinnas cwiczyc codziennie!!! daj miesniom odpoczac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianr
pierwszego dnia przeszłam w ciągu 25min 7km, drugiego w ciagu 50min 13 km, trzeciego zaledwie 5 km, - plakac mi sie chcialo tak mnie uda i lydki bolaly, zrobilam dzien przerwy, stanelam na wage i doznalam szoku - waga skoczyla mi o 2 kg... Ćwiczyłam 2 razy dziennie. Podobno to normalna rzecz u osob skaczacych z cwiczeniami na gleboka wode, robi sie zastoj w mięśniach. Piłam ok 1,5l płynów, teraz piję ok 2,5 litra. Po tym zastoju w mięśniach trwającym 3 dni biegałam przez kilka kolejnych dni do toalety jak kot z pęcherzem, waga spadła, ból mięśni tez przeczekałam. Cwiczę na 1 -jedynce z predkoscia ok 23km/h. Przy małym obciazeniu pracuje sie nad zrzuceniem tłuszczyku, a na większych pracuje się nad rozwojem masy mięśniowej która jest o wiele cięższa od tłuszczu... Podobno nalezy ćwiczyć min 30 min z których tłuszcz spala sie jedynie przez ostatnich 5 min, pierwsze 25 min to spalanie glikogenu stanowiącego bezpośrednie źródło energii dla mięśni. Od tygodnia biorę TERM LINE II, mam wrażenie ze wzrosła wytrzymałość, a z całą pewnością wzrosła potliwosc podczas ćwiczeń ;) Od tygodnia tez na orbitreku ćwiczę co drugi dzień po 40 min, w dni bez orbitreka chodzę z kijkami ok 6km. Do 24 czerwca chcialabym pozbyc się kolejnych 2-3 kg / trzymajcie za mnie kciuki :) Dziewczyny dzielcie sie swoimi doświadczeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sprzedam orbitreka magnetycznego kettler verso 107 koło zamachowe 12kg stan idealny, cena również idealna 800zł do małej negocjacji:) Orbitrek jak ten http://www.orbitrek.com.pl/sprzet/04.html Posiadam również Masażer BH FITNESS jak nowy, prawie nie używany z braku czasu. 700 zł masażer taki http://www.bene-fit.pl/product/421/Masa ... RATIS.html Zainteresowanych proszę o kontakt POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasianr dzięki za odpowiedź powiem Ci że mimo tego że nogi mi tak bardzo spuchły i waga faktycznie jest wyższa to ja i tak lepiej się czuje a poza tym uzależniłam się od tego kręcenie na orbitreku mogę się na min wyzyć tylko chciałabym żeby mi ta waga zaczęła spadać może faktycznie powinnam co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiaaaa
dzieki za odzew :) skad jestes Marleno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×