Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość nesia7222
witam, ja już na dziś zaliczyłam 70 min na orbim przy skokach ;D i 15 min na twisterze ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
co znaczy przy skokach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkawn
Do malinka 299 posiadam pas wibrujący uzywam go codziennie i nic nie daje. to pierwsze to bielizna jest trasznie niewygodna szczegulnie jesli masz duzy brzuch (zwija mi sie do pasa) lepszy bedzie z ramiączkami bo nie bedzie sie zwijał. Namowiłyscie mnie ale mąż nie zgodzi sie na więcej niz 1000 czy w tej kwocie tez mozna lupic cos dobrego?? moze jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do was dolacze w przyszlym tygodniu Jak narazie to pozyzczylam od szwagierki na jakies 2-3 mies Jak mi sie bedzie podobalo to mize sobie kupie ale najpierw musze wrocic do pracy :( ten co wkleila izkawn jest bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia7222
123ichudniem przy skokach narciarskich w tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
izkawn dziękuje za opinię. Nie kupie tego gorsetu ani pasu wibrującego. Przymierzam się do tego pasu neoprenowego. Na pewno kupisz orbitreka do tysiąc zł są nowe i tańsze a jeśli chciałabyś jakiegoś markowego typu Horizon Fitness, kettler czy york to możesz kupić używanego. Ja kupiłam HF za 500 zł i jestem strasznie zadowolona. Ten orbi co dałaś link nie ma informacji wagi ćwiczącej osoby, chyba, ze przeoczyłam?? Koło zamachowe 12 kg jest ok wiec wydaje mi sie, ze mozna w niego zainwestować. Kasiek dołącz do nas jak najszybciej!!! m0n1c23k czekamy na Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka 299 - sprzęt zamówiony, ma być u mnie we wtorek! Mąż złoży i siadam na 45 minut. A potem podkręce dzienną dawką, żeby Was motywować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
m0n1c23k cieszę się, ze zdecydowałaś się za zakup. Ja najwięcej wyciągnę na najniższym poziomie oporu 35 minut a ćwiczę od 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Czesc dziewczyny:):) Mialam sie wazyc dopiero jutro ale juz nie moglam wytrzymac i wskoczylam dzisiaj hahah no i wielki niewypal mam 3 kg wiecej :(:(:( plakac mi sie chce ale to swiadczy o tym ze solidniej chyba musze sie przylozyc do tego ...jak myslicie czemu tak jest????Cwicze na najnzszym obciazeniu po 35 minut pozniej 100 brzuszkow fakt zaczelam po miesiecznej przerwie dopiero po swietach i tak codziennie.Malo tego bo po swietach przytylo mi sie 2 kg i sie wystraszylam wiec zaczelam wczesniej cwiczenia i teraz wchodze na wage a tu dodatkowe 3 kg czyli razem 5 i plakac mi sie chce .MUSZE COS Z TYM ZROBIC BO TO CHYBA COS NIE TAK.Pije ogromne ilosci wody 3 l dziennie...moim problemen to chyba dojadanie po moich dzieciach dlatego ze sama nie mam czasu zeby zjesc wiec jem z nimi ojjj juz nie wiem nie waze sie teraz juz dopiero za tydzien ale sie bardziej przyloze do tego nie ma co sie zalamywac bo czuje sie fajnie ciuchy luzne ale te 5 kg to masakra jakas...Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 min mówisz? Hm, może mam rzeczywiście mylne pojęcie o mojej formie, zwłaszcza że jak na orbitreku siłownianym hulałam to było jakieś 5kg temu. Wtedy wskoczyłam w pierwszym dniu na 30 minut bez niczego z marszu. Do mamuska3232: ja też przecieram oczy ze zdziwienia stojąc na wadze. Może jesteś przed okresem i woda się zatrzymała? Ile ważysz? Ile masz zamiar zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
ja dzisiaj wytrzymałam 60 min 6.2 km i 353cal. nie mogłam więcej i tak myślałam ze i to nie dam rady kilogramy stoją w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) szukam orbitreka firmy kettler-uzywanego :) jesli ktoś chce sprzedać proszę o info na adres : justynka-p84@wp.pl. Powodzenia dziewczyny w ćwiczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
Powiem Wam dziewczyny że wczoraj w ciągu 35 minut zrobiłam 5,0 km. ale coś mało straciłam na tym dystansie kalorii bo tylko 180. Możliwe żeby licznik kłamał? 123 ty straciłaś 353 kalorie przy 6,2 km wiec dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Ja juz sama nie wiem co jest przyczyna tego ze mam wiecej bo zawsze spadalo fajnie:(Okres dopiero za 3 tygodnie wiec to odpada...choc czuje po ciuchach ze wisza i to mnie dalej motywuje :)Waze teraz 76 kg a chce zgubic od 8 do 10 kg tak zeby bylo mniej niz 70 nie moge wazyc powyzej wtedy bede czula sie swietnie :)Zobaczymy jak mi bedzie szlo jak na razie nie waze sie az do soboty:)Juz bylam tak blisko i znow dzwigam ten ciezar ale nie ma sie co lamac tylko wziasc bardziej za siebie :):)Pozdrawiam i milej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ichudniemy
niby dużo ale mi zajęło to 60 min a tobie tylko 35 jeżeli dodasz drugie tyle wyjdzie tyle samo w aerobach chodzi o to żeby jak najdłużej nie jak najszybciej :)ale możesz sprawdzić sobie licznik może ma jakieś przełączniki pod spodem tak jak mój ,wcześniej pokazywał mi ze przy 60 min spalałam ponad 1000cal to było dużo :))) wytrwałości dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
123 masz racje lepiej ćwiczyć godzinę i przebiec 5 km. teraz postaram się nie zwracać uwagi na pokonany dystans tylko na czas ćwiczeń. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijjj
też jestem posiadaczka orbitreka od miesiąca firmy thorn , i jestem zadowolona lecz brakuje mi mi bieżni na maxa:) jak na razie to zauwarzyłam to; mój rozlazly i gruby tyłek stał sie mniejszy, uniósl się do góry, i twardszy . Uda tylne tez bardziej widoczne, nogi szczuplejsze , bardziej umiesnione. Ręce , tors super jak pływaczka:) więc ćwicze na najmniejszym żeby nie wyglądać jak kulturystka. Jednym słowem orbitrek nadaje się dla osób które są szczuple ale mają flaki a nie ciało bo ładnie ubija wszystko i ujedrnia. Ale dla kogos kto jest otyły odradzam bo z tłuszczu zrobi wam miesnie i w efekcie bedziecie jak kulturystki:) ja teraz zbieram na bieznie , bo orbitrek nie usuwa celulitu i gorzej poprawia krazenie. Przepraszam za błedy ort, ale nie jestem z polski :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Do minijjj...nie moge sie z toba zgodzic ze orbitrek nie jest dla otylych...jesli ktos nawet otyla osoba cwiczy rozsadnie i wie ze trzeba cwiczyc na najnizszym obciazeniu to nie ma nic wspolnego z tym co piszesz kochana...nie zgodze sie tez z tym ze orbitrek nie likwiduje celulitu kurcze ja sie tego wszystkiego pozbylam tylko dzieki orbiemu i najpierw celulitu i wazylam 107 kg a to chyba wlasnie otylosc :):):)Wiec orbitrek jest dla wszystkich tylko trzeba rozsadnie do tego podejsc a nie uwazam zeby bieznia byla wlasnie dla otylych ... wyobraz sobie co sie dzieje ze stawami np kolanowymi takiej osoby a orbitrek tego unika...WIEC KAZDY CWICZY NA CZYM CHCE I NA CZYM LUBI :):):)Ty wolisz bieznie inni orbiego:) Teraz ja : dzis znow 35 minut plus brzuszki malo jadlam dzis a czuje sie jakby wzdeta nie wiem jaka tu diete zastosowac dodatkowo :)moze cos podsuniecie kobietki :)Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2010
Witam!Czy ćwiczenia na orbitreku są skuteczne do spalania tłuszczowej tkanki i rzeczywiście się chudnie?Wiadomo przy regularnych ćwiczeniach i nie obżeraniu się.muszę zrzucić około 8 kg bez powrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Do malinka 299...ja zrzucilam w rok na orbim prawie 30 kg i nie patrzylam ile przebiegne czy jaki mam puls zwyczajnie sobie cwiczylam nie wlanczajac nawet licznika,nastawiam sobie budzik w telefonie na czas 35 minut kiedys cwiczylam od 45 do 60 minut i tyle jak widac dalo sie zrzucic ten balast bo wydaje mi sie ze trzeba to wypocic i dobrze sie zmeczyc ale kazdy cwiczy jak mu wygodnie :)Wazne zeby byly efekty:)Oczywiscie poczatki to katowanie sie a teraz czysta przyjemnosc tak jak pisanie tu z wami bo to daje wiele sily i motywacji:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska3232
Do nikola2010...tez planuje tyle zrzucic wiec nie pozostaje nam nic innego jak wziasc sie w garsc i cwiczyc a z pewnoscia sie uda :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 299
Minijjj ja również zgadzam się z koleżanką mamuśką. Uważam, ze jest dla każdego tylko trzeba ćwiczyć z głową. dzięki temu forum i wam dowiedziałam się, żeby nie zwracać uwagi ile się pokona dystansu tylko na czas ćwiczeń. Dzieki że jesteście bo jak na razie to jestem początkująca i zielona heheh. nikola bierz się ostro do ćwiczeń i zrzucaj ten tłuszczyk !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Ja jestem zdania, że jeśli widzimy jakiekolwiek efekty czy to mniejszy brzuszek czy szczuplejsze uda i ładnie uformowane łydki to warto wkładać wysiłek w pieszczoty orbiego:-) Ale ja muszę się pochwalić 5 dzień ćwiczeń na orbim w czasie 60 min przebiegnięte 15km spalone 170 kalorii:-) kurcze dumna jestem z siebie a mój mężulek nie może wyjść z podziwu:-):-) Trzymam za siebie i za Was wszystkie wielkie kciuki, bo w wytrwałości siła:-) i koniec weekendu i cały tydzień pracy...:-( Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york 202-12
Wziełam z Was przykład i z tej super stronki gdzie pisze ,ze tłuszczyk to dopiero po 30 min sie spala ))) Wiec od srody smigałam juz tylko albo 55 min albo 60 min. Teraz 3 dni wolnego to 1 x 55 1 x 60 min dziennie. Daje to okolo 400 kcl na 1 raz i 12-13 km. To prawie 2 godzinki dzienne. Jestem z siebie dumna a wam dziekuje dodajecie mi otuchy. Co do wagi to przez 1 m-ce 1/2 kg tylko w dół ale siwtea sylwester..i same rozumiecie i tak jest nieżle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No York, nieźle nieźle, ale będę musiała się pocić żeby Cię wyprzedzić i te 2h dziennie! Jak Ty to robisz? :) Jestem pod wrażeniem. Ja już jutro dostaję orbitreka. Hurraaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×