Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
Witam, Możecie doradzić który lepszy ? Orbitrek magnetyczny HS-47E Ruby Hop-Sport Orbitrek magnetyczny Hulk Zipro Orbitrek magnetyczny Thunder II SG-511E Sapphire Ceny zbliżone do sb i w sumie nie dostrzegam jakiejś znaczącej różnicy;] Będę wdzięczny jak coś doradzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona81
cześć, mam nadzieję dołączyć do orbitomaniaczek w niedługim czasie tylko ciągle nei mogę zdecydować się na odpowiedni model(najlepiej do 1000 PLN).Mam sporo do zrzucenia -172 cm, 82 kg , czy ma ktoś z Was któryś z poniższych modeli : Sapphire Optima SpeedFti BE6760D Body Sculpture wydają mi się sensowne cenowo, chyba że się mylę -jakieś sugestie i rady mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
msrd i jak ci idzie ? :) u mnie dziś mija 5 tygodniu ćwiczeń ;) moim zdaniem nie ważne ile orbitrek kosztuje, ważne żeby był stabilny, wygodny spełniał swoje zadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kontuzje i orbi póki co się kurzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
biedna ;( mam nadzieję że kontuzja szybko przejdzie ;) wiosna już tuż tuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia1991 - a tobie jak idzie? jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdałek888
Tak czytam i czytam Wasze wypowiedzi.... a co z cellulitem ? Nie pytam o jego początkowe fazy. Pytam te babki co miały 3 lub 4 stopień czyli prawdziwy "kalafior" na udach i pupie. Orbi pomógł w tym zakresie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
msrd u mnie dalej do przodu ;) dziś mija 6 tygodni od kiedy zaczęłam :D waga pokazuje 70.5 kg więc mam nadzieję że do soboty będzie już 6 z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Natalko mam pytanie do Ciebie Jak często przez 6 tyg smigasz na orbim i ile czasu? Oraz ile zjechalas kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Hej ole86 Ćwiczę codziennie po ok 50 minut już przez 6 tygodni. Miałam tylko 2 dni przerwy bo pracowałam w niedziele 11 godzin i już mi się nie chciało na niego wchodzić :) Schudłam ok 3 kg, może to nie dużo ale po ciuchach widzę już różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow :):) Gratuluję :) kurczę ja nie mam takiej silnej wolni :( Orbitrek robi teraz za wieszak :( na początku jak kupiłam to smigałam aż się ze mnie lało a póxniej zaprzestałam i teraz ponad rok jest nie używany :( Muszę zacząć na nowo!!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Postaw sobie cel i do niego dąż :) Ja kiedy nie chce mi się ćwiczyć myślę o lecie, plaży i o tym że mogłabym żałować że nie ćwiczyłam - tak sama siebie motywuję ! :) Zrób to dla samej siebie :) Odpal sprzęcik na nowo ( do lata już niedługo ;) ) Pozdrawiam was dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Natalko :) mam pytanie, czy stosujesz też jakąś dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Hm nie wiem czy to dietą można nazwać :P Jem tylko śniadanie i obiad, czasem między nimi jakiś owoc. Nie jem już kolacji. Nie piję gazowanych i słodzonych napoi. Ale biorę do tego tabletki od kiedy zaczęłam ćwiczyć. To Slim Green Trio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co dziś się stało, to chyba przez ta wiosnę :) 15 minut na orbim.. i nawet plecy jakby mniej bolą... od noszenia dziecka miałam jakieś bule:/ albo nerw, albo nadwyrężyłam.. trudno było chodzić a co dopiero zajmować się małą.. dziś jakoś to rozruszałam :) ja zaczęłam dietę.. 7 dzień dziś.. i z wagi 75,2 zeszłam na 73,5 :) nie wiem czy się cieszyć bo takie skoki wagi często miałam jak zaczynałam dietę.. jak nie wytrzymałam wracałam do wagi początkowej.. też chce zobaczyć 6 na mojej wadze !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest 20 minut :) ale czerwona jak burak jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
msrd gratulacje :) Dziś 20, jutro więcej i więcej :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
To ja się pochwale :D Dziś się ważyłam i moja waga to 69,7 kg :) Jestem bardzo zadowolona z siebie :D A jak wasze wagi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Muszę się zmobilizować :D Moja waga jest różna i dziwna mnie waży :) rano dziś wskoczyłam na wage i ważyłam 67,5 kg a wieczorem jak się waże to jest 68,8 kg. Mam mega problem z brzuchem oraz boczkami, buuuuuu Myslicie, że orbi pozwoli mi to zwalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
ole86 a jaka wysoka jesteś ? :) prawidłowa waga jest rano, ja się wolę wieczorem nie ważyć he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
168 cm ale mam brzuch i boki ble ble ble p.s SZKODA, że wieczorem się nie waży tyle ile rano ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
ole86 ja mam więcej o 9 cm ;) No mi bardziej idzie w uda no i małe boczki też mam tyle że już mniejsze niż przed całym odchudzaniem i ćwiczeniami ;) He he no szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Wow! To Ty wysoka jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
Aż za wysoka ;) Chciałabym mieć z 10 cm mniej żeby móc nosić szpilki ;) Od mojej młodszej siostry jestem wyższa o 20 cm he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole86
Natalko no faktycznie wysoka jesteś a siostra jka na Ciebie patrzy to głowa w górę :D Od tygodnia nie jem słodyczy, i zaobserwowałam, że mam większe boki i brzuch niż wcześniej buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1991
ole86 nie załamuj się ;) Po tygodniu większych różnic nie zauważysz :P Po czasie, małymi kroczkami owszem :) Mi mija dziś 7 tygodni i nie raz już miałam kryzys żeby to wszystko zaprzestać ale szkoda mi mojego wysiłku i czasu który na to poświęciłam ;) Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara mia
ja wczoraj przejechalam 6,6 km i spalilam 240 kcal, dzis cel do przejechania to 6,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 173 i waze 78 :D na orbim cwicze od 5 dni ... zaczelam od 20 minut - 6 km, Daze do 20 km niekoniecznie w 20 minut :D czekam na efekty ! Pewnie długo to potrwa, ponieważ jestem uzależniona od słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×