Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość iwonka28
dzięki za podbudowanie , bo znowu zwątpiłam ale przeprosiłam moją maszynę i zrobiłam 20 km .(65 min.) ) byłam dzis z synem u lekarza sportowego przedłużyc kartę sportowca więc przy okazji zapytałam lekarki o taki efekt i czy to normalne , odpowiedziała mi że lepiej cwiczyc raz a długo niż kilka razy w ciągu dnia i krócej bowiem organizm zaczyna spalac tłuszcz po 40 min. cwiczeń . Chociaż o tych mięśniach też juz słyszałam ale BOŻE żeby ta waga chociaż stała a nie 2 kilo w górę!!!!! no trudno zobaczymy za następne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia_19
hej dziewczyny..czytam Wasze komentarze i chce sie dołączyć.. na początku treningu,tzn.po ok.tygodniu zawsze przybiera sie na wadze, to są mięsnie..a jesli nie mozecie dopiac spodni to jest normalne..po wysiłku fizycznym mięsnie się powiekszają..ktos mi nawet kiedys powiedzial,ze puchna..ale jak sie organizm przyzwyczai to sie wszystko unormuje i zaczniecie chudnąć.. ja mam orbitreka od kilku miesiecy..jestem z niego zadowolona,chociaz troche chałasuje..dobra rada zeby nie bolaly nogi jest zaczecie treningu od malego obciazenia i miare uplywu czasu zwiekszanie go..pozdrawiam i 3mam kciuki za Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka28
ja robię teraz 20 km. (około 65 min) na raz no bo skoro lekarz powiedział że tak lepiej.....tylko jak zaczęłam robic za jednym razem to mnie nóżki tak rozbolały że je w tyłku czuję:)no ale to chyba dobrze już teraz nie zmniejsze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hej dziewczyny! Pewnie wiele osób się zdziwi moim postem, chociażby dlatego że jestem facetem, ale mam nadzieję że nie zostanę tutaj zbluzgany :) Czytam Wasze posty ponieważ sam chciałbym kupić orbitreka, tylko problem polega na tym że nie dysponuję zbyt dużą gotówką, a z tego co tutaj wyczytałem taki orbitrek z kołem 5 kilo to nie dla mnie :( Po ostatniej wizycie na basenie (po 5 latach przerwy) przeraziłem się swoją formą i postanowiłem coś z sobą zrobić !!! Waże 92kg i mam 176 wzrostu. Prosiłbym o pomoc, oglądałem takiego http://www.allegro.pl/item168634419_olpran_orbitrek_magnetyczny_92321.html firma podobno nie najgorsza (na pewnio nie chińska) ale czy nie za mały na moje gabaryty ?? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
hej!bardzo proszę o radę!chcę kupić orbitrek!napewno magnetyczny, ale czy warto kupic taki za 360 zł?czy lepiej dołożyć i kupić droższy?po urodzeniu dziecka zostało mi 10 kg, czy da się to zrzucić na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
i jeszce jedno, czym się kierować przy zakupie sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniaPinia
Polecam wszystkim, zanim kupicie orbitrek wypróbujcie go w sklepie. Ja tez zamierzałam kupić ten tańszy , z małym kołem zamachowym, ale poćwiczyłam na nim w sklepie i zrezygnowałam. Zupełnie nie ma płynnego rychu, tylko taki skokowy. Dorzuciłam trocę kasy i kupiłam Domyos VE 630 i jestem bardzo zadowolona. Może obudowa pozostawia duzo do życzenia, bo jest troche tandetna i zaczyna czasami lekko skrzypieć, ale poza tym jest ok. Jeżeli nie macie pieniędzy, lepiej kupcie używany z dużym kołem zamachowym niż nowy z małym - taka moja rada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thomas_26 proponowałabym Tobie jednak zakup większego orbitreka, z cięższym kołem zamachowym i trochę innym mocowaniem, to co kilka postów wcześniej pisała jedna z Forumowiczek\" lepsze, droższe orbitreki posiadają mocowanie na obrzeżu kola zamachowego , te tańsze niestety w środku co sprawia że tańsze wyglądają jak rowerki stacjonarne tylko ze nie mają siedzenia\". Przykładowy link do takiego \"mocniejszego\" modelu orbitreka: http://www.allegro.pl/item170393609_orbitrek_gigant_firmowy_bremshey_orbit_.htm Ja właśnie kupowałam u tej Sprzedającej jakiś czas temu orbitreka, dosyć dużego i po początkowych problemach z ustawieniem, można powiedzieć , ze jestem bardzo zadowolona. Ta Sprzedająca ma często używane orbitreki, dobrych firm po przystępnych cenach, ale wiadomo, że trochę ryzykownie kupować towar używany. Wybór należy do Ciebie, ale generalnie dla mężczyzny polecałabym orbitrek z dużym kołem zamachowym, około 10 kg , może nawet większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale link nie działa, chodziło mi o Sprzedającą o nicku gradzia30 i orbitrek GIGANT firmowy BREMSHEY \'\'ORBIT\'\' (numer 170393609)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercik
witam wczoraj czytalam wasze wypowiedzi i dzis pojechala kupic orbitreka bo jestem zalamana moim wygladem... powinnam zrzucic 16kg i nie wiem jak to zrobic...uwielbiam lesc wszystko i w duzych ilosciach...moj mąz własnie składa sprzęt mam nadzieje ze od jutrz zaczne intensywnie trenowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
hej! a ja właśnie wczoraj nabyłam orbitrek marki "olpran" mam nadzieję ze nie wyrzuciłam kasy w błoto,nie kosztował zbyt dużo, ale to zawsze wydatek, ma na szcęscie 24 m-c gwaranjcę Pozdrawiam! będę informować na bieżąco o moich poczynaniach!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahh
witam..kupilam ostatnio na Allegro orbitreka..moj chłopak naprawiał go juz gdzies z 10 razy..ciągle coś skrzypi, obudowa koła jest duża i ocirea o inne cześci, a że jest z plastiku to mozecie sobie wyobrazic jak to działa..opisze go Wam,zebyscie nie popełnili mojego błedu związanego z zakupem go..kupilam go przed Swiętami i zapłaciłam 599zł, a teraz jest za około 355-400zł.. Jest czarny, ogólnie fajnie sie prezentuje ( i to właśnie mnie zgubiło).. na zdjęciu jest pokazany czarny licznik z dużym zielonym guzikiem na środku( to Wam ułatwi lokalizacje go)...orbitrek za zapewne wiekszosc zalet,a jedyna jest tylko to,że za bardzo hałasuje..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahh
witam..kupilam ostatnio na Allegro orbitreka..moj chłopak naprawiał go juz gdzies z 10 razy..ciągle coś skrzypi, obudowa koła jest duża i ocirea o inne cześci, a że jest z plastiku to mozecie sobie wyobrazic jak to działa..opisze go Wam,zebyscie nie popełnili mojego błedu związanego z zakupem go..kupilam go przed Swiętami i zapłaciłam 599zł, a teraz jest za około 355-400zł.. Jest czarny, ogólnie fajnie sie prezentuje ( i to właśnie mnie zgubiło).. na zdjęciu jest pokazany czarny licznik z dużym zielonym guzikiem na środku( to Wam ułatwi lokalizacje go)...orbitrek ma za zapewne wiekszosc zalet,a jedyna wadą jest tylko to,że za bardzo hałasuje..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!Tydzień temu zakupiłam orbitreka marki York, kosztował sporo bo 1650zł., ale uważam że lepiej wydać na dobry sprzęt.Od 10.06 do dziś zgubiłam 36kg., jeździłam na rowerku stacjonarnym, ale niestety był bardzo intensywnie używany i zaczął się już psuć i okropnie skrzypiał, a mam 5 miesięczną córkę i budziła się przez tem hałas.Orbitrek jest super niec nie słychać podczas jazdy.Muszę przyznać że jazda na rowerze była niczym w porównaniu z orbitrekiem.Jeżdżę codziennie po godzince ijakschodzę z niego to nogi się pode mnę uginają.Życzę wytwałości w jeździe i pamiętajcie że tylko jeśli będzieci jeździć systematycznie to będą efekty.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magijka
Mam pytanie do zaczarowanej_polany;-jaki typ orbitreka firmy maxxus kupiłaś? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercik
a więc pierwszy dzień za mną ...jestem po 12 godzinach pracy wiec nie dalam rady zbyt długo chodzić ale 35 minut to tez cos... mam pytanie do meggyn ...powiedz prosze jak to zrobiłaś ze3 tak schudłaś ja mam ciagle problemy z wagą i nie umiem sobie z tym poradzic...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoacha
Mam pytanie do agaty 24: który orbitrek olpran masz? I jak wrażenia? Jeszcze jedna dziewczyna pisała o olpranie że ma - jak Wasze wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercik
do Oleńki23...powiedz czy jak schudlas te 23 kg duzo potem przytylas...ciezko bylo utrzymac wage???? ja mam zawsze z tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna orbitrekwoman
witajcie dziewczyny mam zamiar kupić to piekelne urządzenie ale na rynku jest tego taka masa że nie iwm na co zwracać uwagę mam pytanie - jaki cięzar koła zamachowego powinnma wybrać aby ćwiczyć najskuteczniej (ważę 95 kg) są takie które mają po 4,5 czy 5 kg ale tez takie po 15 czy 20 kg doradźcie mi proszę bo nie mam o tym pojęcia pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercik
do potencjalnej orbitrekwomen ...witam ja słyszalam ze najlepsze sa te które maja od 10-15 kg ja sama kupiłam orbitrek o kole zamachowym 12 kg ...nie moge ci wiele powiedziec po przeciez porownania nie mam ale ja jestem narazie z niego zadowolona chociaz mam go dopiero 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
kupiłam model BK -TE -005, cóż mogę powiedzieć, to mój pierwszy taki sprzęt więc zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ale jako laik spokojnie mogę stwierdzić że jest cichutki, na razie nic nie trzeszczy, poza tym wygląd- super! mam nadzieję że schudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja od tygodnia ćwiczę na orbitreku markii olpran. kupiłam go na allegro, przyszedł po dwóch dniach. Chłopak złożył go bez problemu. Orbitrek jest cichutki i wygodny w użyciu (nie ma \"załamanych\" kroków). jak ktoś nie ma 1000 zł na zbyciu a chce kupić orbitreka to polecam :] http://www.allegro.pl/item167403335_super_promocja_orbitrek_magnetyczny_ol_92321.html gwarancja 24 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuusia
Kupiłam dziś orbitreka YORK X720, kosztował niemało bo 1650 zł ale mam nadzieję, że przyniesie porządane efekty, a do zrzucenia jest co. Jeździłam na nim godzinkę ... SUPER... cichutko, płynnie. Mógłby mi ktoś doradzić kiedy trening przynosi najlepszy efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hadita
Hej Dziewczyny! Ja mam orbitreka Kettlera od powniedziałku (26 II) i od poniedzialku ćwiczę na nim codziennie okolo 60-65 minut (codziennie 20 km i ok. 460 kcal). Zaczynalam od obciazenia minumum, wczoraj bylam na piatce w skali dziesięciostopniowej. Jest coraz lepiej - tzn. coraz później od rozpoczecia biegania oblewam sie potem :), ale, choć ograniczam jedzonko, nie ubyło mi nawet 100 gramow, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że jakby nieco przybyło. Czemu? Otóż (tylko nie śmiejcie się!), jako dawna fanatyczka tzw. New Age popatrzyłam sobie na fazy księżyca. Dziś wypada pełnia, a jak ksieżyca przybywa, odchudzanie (organizm gromadzi wodę) jest trudniejsze. Tak więc mam nadzieję, że od jutra mój organizm przestanie sobie robić głupie żarty i zacznie ze mną współpracować ;) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana_polana
Magijko, mój maxuss to Cross 5100. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
hej!mam tylko nadzieję,że przy stosowaniu diety i regularnych ćwiczeniach uda mi się do czerwca zmienić rozmiar 38 na 36 (ten z przed ciąży)!!!!!!!!!Pozdrawiam wszystkie Ćwiczące!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata24
do Thomas_26 Witam w klubie mam ten sam model!!!!!!też jestem jak na razie zadowolona, słuchaj potrzebuje rad, mam zamiar też stosować L-karnitynę tylko nie bardzo wiem wiem czy lepiej kupić ją w aptece czy może na allegro?mój problem polega na tym że mam strasznie dużo tłuszczu na brzuchu i udach a słyszałam,że właśnie L-karnityna wspomaga spalanie tłuszczu,poradź Brachu gdzie mam kupić!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_26
Hmm, myślę że kupując w aptece masz 100% pewność że to L-Karnityna i przede wszystkim w odpowiednich ilościach nieszkodliwa dla zdrowia. Z drugiej strony te na allegro też są renomowanych firm takich jak: TREK lub OLIMP, więc chyba nie powinnaś się obawiać kupna na allegro (tych renomowanych) one są zabezpieczone specjalną folią, więc po odkręceniu wieczka jeśli zauważysz folię to powinno być OK, ale co apteka to apteka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalna orbitrekwoman
witam! kupiłam!!! YORK X720 ma ktoś taki, jakieś uwagi? ja dopiero dziś zacznę "drogę" do lepszego samopoczucia... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×