Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość o_z_fiolkow
Witam! Gawron49 a popatrz na to: http://www.fitness-sport.pl/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=167 Własnie taki zamowiłam i czekam na przesyłkę. Będzie prawdopodobnie za dwa dni. Ma cięższe koło zamachowe a w cenie się zbyt dużo nie różni. Czytałam opinie trzech osób o tym orbitreku i wszystkie sa pozytywne z tym, że nie mam pewności czy nie wystawił ich właściciel tego sklepu :D. Naczytałam się tego forum i nie mogłam się oprzeć. Mam wrażenie, że od samego czytania już schudłam :D. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Naprawdę świetnie,że powstało takie forum.Jestem pod wrażeniem kultury wszystkich tu obecnych,ale najfajniejsze jest to jak potraficie się wspierac,pocieszac i mobilizowac.Mam nadzieję,że będę mogła trochę z tego skorzystac ;-) Też mam orbitreka,ale 15 minut jednym ciągiem to moje maksimum-nie pomaga nie patrzenie na licznik...Byc może taka kiepska kondycja to zasługa mojego palenia,ale mimo wszystko z dnia na dzień powinno byc lepiej...Dodam,że w kwietniu biorę ślub i stąd pomysł,żeby poprawic wygląd i kondycję, ale teraz już nawet to przestaje mnie mobilizowac...No i nie wiem co dalej... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_z_fiolkow
popatrz jeszcze tutaj http://sklep.metex21.pl/index.php?cPath=24&osCsid=7d1b0f3f05fb600790854a3ffc4e69f6 ceny sa niższe niż gdzie indziej ale za to czasem nie ma towaru na sklepie dlatego warto się skontaktować ze sprzedającymi :) Przy okazji gratuluję Thomasowi_27. Żebym tylko miała tyle silnej mojej słabej woli :D. Postanowiam w miarę możliwości jeździć rano na czczo bo wtedy jest szybsze spalanie . Polecam ten tekst: http://www.optymalnie.eu/2007/08/21/dlaczego-warto-biegac-rano/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAWRON49 Ja mam bardzo podobny, tej samej firmy BE 6910 . Jestem jak narazie zadowolona. Kiedy kupowalam to bralam pod uwage ten co Ty bo parametry maja te same, tylko wygladaja troszke inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawron49
dziękuje wszystkim za rady, miałem okazje dzisiaj obejrzeć ten BE 6650 w Łodzi w Selgrosie i jednak kupiłem w BachaSport, bo jest najtaniej, a po rozmowie ze sprzedawcą uznałem że nie ma sensu dokładać kolejnej stówki dlatego pozostałem przy modelu BE 6650 a za to wziąłem jeszcze http://www.sklepfitness.com/pas-odchudzajacy-meski-p-47.html ;) jeszcze raz dzięki za podpowiedzi, przeczytałem ten wątek od początku i to właśnie on mnie natchnął na kupno orbitreka, ciekawi mnie tylko czy będę miał siłę i wytrwałość Thomasa_27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIKORA a jak koło zamachowe 8 kg - wystarczające? Czy przy moim 157 cm nie będzie np za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel-mogel
oczywiście Thomas masz rację, jednak ja startuję z wagi prawie trzycyfrowej :(((, więc z kondycją eufemistycznie mówiac najlepiej nie jest. Na razie zwiększam powoli czas treningu, żeby zwyczajnie nie przegiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
do Kasik:) nie przejmuj sie./.... szczerze mowiac to radzilabym Ci sie zmierzyc a nie wazyc:)poza tym chyba czujesz po sobie ze cos sie zmienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 9kg. kolo i kolezanka sie do niego przymierzala twojego wzrostu i byla zadowolona. Mysle ze nie bedzie zaduze, bedziesz miala takie dluzsze ruchy , przy moim wzroscie 176 jest taki maly niedosyt, chcialabym troche bardziej machac rekami i nogami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mąż właśnie ćwiczy na niedawno zakupionym orbitreku i tak się zastanawiam, czy przy regularnych ćwiczeniach (codziennie) i dodatkowo basenie 2 razy w tygodniu uda Mu się zrzucić brzuch? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Kogel mogel Nie lam sie , mi tez nie daleko do takiej wagi , a dokladnie mam tak jak Thomas zanim schudl. GLOWA DO GORY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
Jaaaaaaaaaacie, ale się tu porobiło, to cieszy :D A więc zacznę po kolei: ~majmel - a więc myślę że nie powinnaś się martwić że nogi Ci się nie trzęsą :p to raczej dobrze, gdyby było odwrotnie obawiam się że zamiast spalenia tkanki zrobiłabyś sobie tylko mięśnie. Proponuję Ci ćwiczyć na razie bez zmian, i powiedzmy raz w tygodniu mierzyć obwód bioder oraz ud, wtedy sama zobaczysz czy zaszły jakieś zmiany. ~kasik____ - spokojnie, głowa do góry, ja też miałem nie jeden kryzys, ale grunt to się nie poddawać, może i waga się nie zmieniła, ale nie wierzę że nie poprawiła Ci się kondycja a to już coś, kolejna sprawa to wymiary, być może tutaj coś się zmieniło ?? ~kogel-mogel - wiem jak to jest z tą kondycją - w moim przypadku to była katastrofa, można było się naprawdę załamać, ale powolutku, małymi kroczkami będzie coraz lepiej zobaczysz - wiem bo sam się o tym przekonałem :D tylko więcej wiary w siebie!!!!!! ~claudia84 - jeżeli go będziesz wspierać to mu się uda!!! A jeślii mąż również chodzi na basen, poleć mu pływanie stylem klasycznym (żabką) - jest to styl który intensywnie ćwiczy mięśnie brzucha (mnie się udało z prawie 100cm w pasie zejść do 82) Dobra koniec gadania - do roboty - powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
No kondycja to zauwazylam ze jest lepsza.nei wiem czy cos widac po cm. ciuchu raczej tak samo..nie wiem juz sama.nie wiem czy to ma senst emoje cale odchudzanie.juz 3 tydzien tak sie mecze;/ ale cialo jakby jedrniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prometa
Ja dzis tez ponioslam porazke ale jutro bedzie lepiej. nie dalam rady wrocilam do domu o 21 padnieta ale weszlam na orbiego ale tylko 15 min wytrzymalam i padam ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleliz
Thomas powinieneś zostać naszym psychologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć orbitkofani,zamówiłam swój pierwszy w życiu orbitrek,czekam niecierpliwie kiedy go dostanę,pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawron49
mój przyjedzie do mnie w czwartek, po kilku dniach użytkowania napisze swoja opinię na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik____
Jezdze ok 40 minut ze spodenkami i jak mam czas to ba basen.tak 2x w tyg.a dieta to MZ.to chyba tak pol kg tygodniowo powinno sie zmniejszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Napaliłam się na tego Orbitreka jak Arab na kurs pilotażu ;) a tak poważnie, to po tym co tu przeczytałam jestem zdecydowana co do zakupu. Co sądzicie o modelu BodySculpture 6910? Jest dość drogi i liczę na to, że nie rozsypie się jak zacznę go eksploatować...waga koła zamachowego to 8 kg - czy to OK? Mam 157 cm i ważę 54 kg. Największy dylemat mam - gdzie go postawię... troche duże gabaryty, ale co tam. Znudziło mi się już pakowanie torby 3x w tyg i jazda do studia, gdzie ćwiczę na hypoxy (taki rowerek w podciśnieniu) efekty już są, ale...nie chce mi się już ruszać z domu i płacić co miesiąc za karnet. A ćwiczyć muszę, bo wierzcie mi - to uzależnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysłał mi się stary post zamiast nowego pytania grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was ćwiczy w spodenkach neoprenowych? Są lepsze efekty? Czy takie za 54 zł dostępne na Allegro są oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
muszę przyznać, że pomagacie się nie załamać. ja też nie bardzo widzę spadek wagi, ale ostatnio po 2 tyg. ćwiczeń (40 min codziennie wieczorem na małych obrotach, a w weekendy również rano) mój mąż stwierdził, że mam fajne ciałko. No i jadę dalej Myślę, że w końcu i ta waga zacznie spadać, A dzisiaj kupiłam centymetr i wieczorem mierzenie, później jazda i za parę dni znowu mierzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innka
do Greys 27 Ja też przymierzam się do spodenekneoprenowych, ale po poczytaniu tu - mam zamiar kupić je w decathlonie, żeby przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~kasik____ - a czy mierzyłaś sobie tętno podczas ćwiczeń ???? Proponuję Ci zmierzyć, jeżeli jest zbyt wysokie to sprzyja to powstawaniu mięśni, być może tutaj jest problem ??? Głowa do góry, coś zaradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
po jakim czasie uzywania orbitka zauważyliście/łyście zmiany w swoim ciele ? jakies delikatne napięcia skóry , wygładzenia celulitu. nie mówie juz o spadku wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
~RIKORA - a co się stanęło ?? Po prostu taki dzień, czy cuś nie teges ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie powinno być prawidłowe tętno? Jak ćwiczę na hipoxy to mam w okolicach 170 ale czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas_27
A właśnie teraz ja mam pytanie, czy ktoś używa takiego urządzenia do ćwiczeń mięśni brzucha http://www.allegro.pl/item318284155_urzadzenie_do_cwiczen_miesni_brzucha_sprzet.html bo ja sobie pożyczyłem i molestuję mój brzuch, tylko mam takie wrażenie że ćwiczę tylko górne partie mięśni brzucha, dolnych jakoś w ogóle nie czuję, może ma ktoś jakąś instrukcję czy cuś, bo znajoma nie miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×