Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny! Masz rację Kły w tym kraju tylko sie kłócą i wszystko niszczą a żeby coś zbudować,odnowić, poprawić-to nie:( Tak jest ze wszystkim-z wspomnianą kolejką, drogami,utostradami,ścieżkami rowerowymi,transportem kolejowym i masą innych tego typu rzeczy:( Ah szkoda nawet gadać!!! Co do ograniczenia ruchu w Tatrach też jestem za. Niedługo kurczę zadepczemy te nasze góry. Z moich obserwacji wynika jednak ,że turystów generalnie dzieli sie na tych zapaleńców-najważniejsza pogoda tylko i udane wyprawy na szlaki oraz tych wczasowiczów-tu zaliczamy:panie w klapkach nad Morskim Okiem:D, rodziny przesiadujące po kilka godzin w schroniskach raczące się trunkami i jedzące wszystko co jest w menu danego miejsca oraz cała resztę Krupówkowiczów co ani razu nie byli na szlaku( tzn każdy robi to co lubi oczywiście w końcu od tego są wakacje-ja broń Boże nie wytykam nikomu;) ). To samo jeżeli chodzi o wyrzucanie śmieci w górach:O Niestety mi się zdarzyło zamiast podziwiać piękne widoki-oglądać wyrzyucone papiery po kanapkach,butelki po napojach,piwie i innych 😡 Długo by gadać.... Ja za to przed chwilą czytałam znowu artykuł o prognozach pogody-bzdury piszą jakieś ,że lata nie będzie:P Jak mnie wkurza takie prorokowanie i odbieranie ludziom radości z planowania wyjazdów 😠. Myśle,że każdy będzie miał troche słońca;) Ja sie chętnie wyrwe z centralnej Polski choćby popatrzeć na góry:) Będzie pogoda nie ma co-tylko jedno mnie martwi ,ze wczoraj w górach spadło 40 cm śniegu:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego lata, to kto wie, dzisiaj jest prawie jak w listopadzie, ale znowu w ubiegłym roku w listopadzie było jak w maju. A panie w klapkach spotkałam rok temu w maju, brodzące w głębokim jeszcze sniegu nad Stawem Gąsienicowym:(, bo to, ze wjada kolejka na Kasprowy i tam troche się w klapkach przejda to juz normalny(absurdalny) stan. Do Gąsienicowego jednak wiedzie daleka droga i jeśli o mnie chodzi, fizycznie jest to niemożliwe, a poza tym maleńka torebeczka w ręku takiej pani nie świadczyła o tym, że buty przebrała. Oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny!!!!!!Niech on sie uspokoją z tymi durnymi przepowiedniami pogody na lato😭 na o2 znowu dzis artykuł:O A do mojego wyjazdu 1,5 miesiąca.... Ale ni!!Nie dam sie zdołować-dziś piątek.A jaki piątek taki świątek;) Bądzmy dobrej myśli. Jedzie ktoras z Was na weekend w Boże Ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera by wzięła tą pogodę 😡 .Niedlugo ten topik bedzie sie nazywal narzekanie na pogode:D Ale no jest tragicznie:O Już powoli wątpię ,że będzie lato. Nawet już mi sie odechciało tego wyjazdu! Bo jaki on ma sens gdy bedzie lało? No ale skończmy narazie temat-nie ma co sie stresowac bo i tak to nic nie da. Co tam u Was? Uleńka-gdzie Cie wcielo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńkaa
Jestem :) też mi sie wszystkiego odechciewa przez tą cholerną pogodę. Za kilkanaście dni zaczyna sie lato, a przeciez nie było prawdziewej , ciepłej wiosny. Strasznie dołująco dziala na mnie takie szare niebo za oknem i dziesięć stopni za oknem. Mój wyjazd w góry raczej sie przesunie. Mój chłopak będzie mial urlop od połowy sierpnia i wtedy pojedziemy. A moze nie pojedziemy. Byłam na rozmowie w sprawie pracy i może coś z tego wyjdzie. Na razie to nic pewnego, jestem jedną z kilku ( kilkunastu ) kandydatów. Odpowiedź dadzą w okolicach 20 czerwca :( nie lubie takiego czekania. Poza tym u mnie bez zmian, kolana czasami dokuczają, niestety. Dziewczyny , trochę zbocze z tematu. Jak szukałyście pracy, na pytanie o Wasze wady, co odpowiadałyście. Bo zawsze mam z tym problem. Co powidzieć, żeby to nie odstraszyło potencjalnego pracodawcy? jak myślicie? A w długi weekend w czerwcu raczej w góry nie pojadę. Brak kasy, a mój luby pracuje w piątek. Ale może wybiorę sie nad morze, bo to trochę :) bliżej. Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz świetnie z tym morzem, no, ale ja mam z kolei dobrze z górami, bo tylko 110 km i mam Beskidy. U mnie też leje okrutnie, zimnica taka, ze blizej mi myslami do listopada i ośniezonych stoków, naprawde, może lepiej juz narty planować a nie wycieczki górskie:( Z pracą u mnie to było bardzo specyficznie, przez prawie rok po obronie szukałam, posyłałam aplikacje i nic, byłam na jednej rozmowie, ale to była budżetówka i z rozmowy oraz małomiasteczkowych zwyczajów wyraźnie wynikało, że na to stanowisko ktos już był, tylko poszło to prze PUP dla formalności. I na koncu z pupu właśnie dostałam ofertę, pojechałam i od razu mnie przyjeli, nawet rozmowy jako takiej nie było, miałam szczęście. Teraz w tej pracy zajmuje juz od początku trzecie stanowisko i wpadłam wreszcie w wir pracy, podoba mi sie i jest ok, poza zarobkami, ale czego oczekiwać po firmie w małym mieście. Trudno mi wiec cokolwiek powiedziec nt. konkretnej rozmowy. Trzymam jednak kciuki za Ciebie i zycze jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleńkaa
Z morzem to mam faktycznie dobrze, bo 20 km i jestem :) Do budżetówki to faktycznie ciężko sie dostać, ogłaszają konkury, bo muszą ,takie przepisy, a już dawno mają kogoś na to stanowisko. Też mieszkam w małym mieście i z pracą tu faktycznie kiepsko. Ciągle posyłam apliakcje, chodzę na rozmowy i nic. ALe kiedyś to musi sie zmienić , prawda ??? Jednak liczę na lato , bo na nartach nie umiem liczyć i wolę jednak górskie wędrówki. MUSI BYĆ CIEPŁO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pytania o wady nigdy nie odpowiadaj\"słabo znam niemiecki\", \"programy komputerowo znam w stopniu podstawowym\"albo \"jestem niecierpliwa\"-bo od razu pozostawia niemile skojarzenie u potencjalnego pracodawcy. Mowi sie tak:\" Cały czas doskonalę swoją znajomość jezyka niemieckiego/programow komputerowych\" albo\" Pracuję niustannie nad powściągliwością w trudnych sytuacjach\". Poza tym pamietaj na rozmowy chodzisz w spietych włosach(chyba ze masz krotkie),ubrana w kolory słuzbowe-czarny,granat,szary. Zadbana ale nie przesadzona(wiadomo nie walniesz sobie rozu na poliki czy pomadki czerwonej). Nie trzymasz niczego w rece-ani dlugopisy,ani teczki z cv,nie skladasz rąk,zarzucasz za to noge na noge lub trzmasz kolana złaczone(jak wygodniej). Jak zapytaja o zalety w mgnieniu oka wymieniasz co najmniej 10 zalet(przygotuj sie w domu- zebys potem nie myslala na miejscu\"yyy...i jeszcze jestem...aha...i ....\"). Jezeli bedziesz miala mozliwosc wyboru miejsca do siedzenia-wybieraj z boku osoby przeprowadzajacej rozmowe(tzn nie ramie w ramie z pracodowaca ale tak lekko z boku nie wiem czy rozumiesz...w kazdym razie nigdy nie na przeciwko-chyba ze nie masz na to wplywu-to siadasz gdzie każą) Pytanie o zarobki konkretyzujesz mowiąc:\"w poprzedniejfirmie zarabiałam XXXXzl niestety tamte zarobki były nie wystarczające dlatego szukam nowej pracy\" lub \"Mysle ze pensja w przedziale XX-YYzl bedzie dla mnie zadowalająca\". Nigdy nie podawaj np ZZZ brutto-zawsze dawaj margines. No jak mi sie wiecej rad przypomni to napisze:)Chyba ze masz pytania. Ja nie mialam rozmowy-sami mnie wynalezli,zadzwonili-przyjelam prace na umowe-zlecenie. Nie mam PRAWDZIWEJ pracy narazie-zaczne szukac od sierpnia. Ucze sie jeszcze (tzn kolejne studia koncze-tym razem podyplomowe;) )Buziaki Ps a ja mam daleko i nad morze i w gory-co za los z tym centrum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artemida, dzięki za rady. Chodzę w spiętych włosach, kolory stonowane, delikatny makijaż. Tu chyba wszystko jest ok. Na tej ostatniej rozmowie facet kazal podać 3 pozytywne i 3 negatywne cechy. Pozywyne to: odpowiedzialność, zorganizowanie , punktulalność, upór ( w pozytywnym znaczeniu). A z nagatywnymi miałam problem, powiedzialam, że też upór, ale to raczej w sytuacjach prywatnych. Resztę mialam podać póżniej, ale na szczeście zapomniał. Co mogłam powiedzieć. Bo przecież nie powiem, że jestem złośliwa, czepialska, marudna- taka bywam, ale w domu, nie w pracy. To praca w reepcji, plus troche sprzedaży, plus sekretariat. Muszę podać takie cechy, które nie miałaby wpływu na wykonywanie zadać. Jeżeli chodzi o zarobki, to powiedziałam w okolicach 1200 Zł. To małe miasto , więć na duze zarobki nie można liczyć. Przynajmniej na początku. Posadził mnie też przez laptopem. A ja nigdy go nie obslugiwalam. ALe powiedzialam mu o tym, zrozumiał, pokazal mi jak obslugiwać i jakoś wybrnęłam. Mialam pokazać coś w excelu. Jakoś poszło :) Mam nadzieje, że nie przeszkadza Wam, że piszę tu nie na temat topiku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic na przeciwko,aby poszerzyć i tak już rozszerzony o inne wątki topik-ale chyba od nas tu nie wiele zależy więc nie znamy dnia ani godziny kiedy mogą nas przeniesc:D Z tymi cechami negatywnymi ja bym wywalila te osobiste-np:upor,zlosliwosc, wybuchowosc ale w momencie dodała ze moja najwieksza zalta jest niełaczenie życia osobistego z zawodowym dlatego szanse na ujawnienie sie ty cech sa znikome:D Bardzo dobrze sbie poradziłas z tego napisałas-nic tylko teraz czekajmy na dbre wiesci:) Trzymam mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie sądzę by mogli nam przenieść topik, cały czas przeciez bazujemy na praktycznych poradach, chocby one tylko pracy dotyczyły czy pogody:( z ta to juz nie mogę, miałam ochotę odwrócic sie rano na drugi bok, ale jak widac juz stukam, więc jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Kły wcześnie bardzo-na którą chodzisz i na ile godzin? Ja zmykam na angieslki tez mi sie nie chce bo zimno jak diabli:O Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 7. ale zwykle jestem wczesniej, zeby conieco napisać do Was i pocztę sprawdzić, bo w domu nie mam ostatnio czasu. W pracy odrobiłam sie z tabelkami, więc znowu jestem, ale czasami nie da rady w ogóle za dnia tu zajrzeć. Palce mi marzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze czym blizej długiego weekendu, tym bardziej realny wydaje się wyjazd w góry:D Musze działac mocno w te strone a moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam nocleg w Zakopanem, na 3 doby, rety, jak policze ile to kosztuje, ale stwierdziłam, ze realnie to bedzie mój jedyny wakacyjny wyjazd, bo wychodzi na to, ze później nie bedzie kiedy. Teraz modle sie tylko o pogodę i że kwatera będzie ok.bo nie było zdjęć w necie, znalazłam jedyna wolną z dziesieciu i to za 30 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły to super:D Cieszę się razem z Tobą. też się pomodlę o pogodę-w końcu każdy musi mieć wakacje;) Jejku to już niedługo-ale ci zazdroszcze:P Będę czekałam na twoje relacje \"wypadu\";) Niestety mój dzisiejszy dzień nie należy do udanych:( Ahhh długo by pisać...No ale najpierw musi być pod górkę by potem było z górki:) Pozdrawiam🌼 Kły na serio super ,że jedziesz-na pewno bedzie fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze będzie fantastycznie to wiem, boje sie tylko, zeby cos nie wypadło, że nie moglibysmy jechac, a jak już podkreślałam, jestem dobrej mysli. Ja to wolę takie wypady z doskoku, tzn. jest czwartek i jakas myśl świta, w piatek rano dogadujemy sie i po południu jedziemy, a plany jak to plany, moga nie wypalic, ale co tam. I tak było ciężko juz znaleźc kwaterę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, super :D pozdrów Tatry ode mnie :) Nie wiedziałam , że tak ciężko jest z kwaterami. A ja liczyłam , że znajdę coś na miejscu , za 20-25 zł. Ale chyba, jak widzę, nie . ALe to dopiero w sierpniu, o ile nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Uleńka na długie weekendy jest zawsze najdrożej wiec moim zdaniem na bank znajdziesz cos do 25zl ja 3 lata z rzedu znajdowałam bez problemu-serio-bedzie dobrze:) za 22 minuty konczy sie ten dzien-na szczescie:O mowie wam zgroza dzis.Teraz to tylko kochane o pogode się modlić-byle nie padało:) i ja też jestem dobrej mysli,że będą super warunki pogodowe i nie tylko:D Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, z kwaterą rzeczywiście jest strasznie na długi weekend, i tak znalazłam tanio, ale co? Podobno pracujemy w piatek... myslę jednak, że dostane urlop... I umówiłam sie wreszcie do lekarza, będzie jak znalazł po moim powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Oczywiście ,że dostaniesz urlop-jak nie to dawaj znać zaraz tam przyjade na rozmowę z twoim szefem:D Myślę,że czeka cię świetny wypad i patrz-wszystko wskazuje na to ,że pogoda dopisze:) U mnie wczoraj i dziś słoneczko-wieczorami lekko popaduje ale co tam-wieczorami może;) Nie wiem jak Wy ale ja jestem już tak stęskniona za ciepłem-mmmmm....po nocach mi się śnia klapki :D Moja druga połowa idzie na operację po naszym przyjeździe.Zobaczymy na ile pozowli nam pochodzic jego kolano w tym roku-same wiecie jak to jest-wystarczy źle stąpnąć i już uraz gotowy. Ale wszystko nam sie uda Koleżanki i z pogodą i z kolanami i w ogóle,dziś jestem bardzo optymistycznie nastawiona:D A Ty uleńka pewnie nad morze w długi weekend?Ah Wy szczęściary tylko jak się będę kisiła w Centralnej😭 Ale za to sezon grillowy będzie szedł pełną para;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad grillem myślę juz w ten weekend. Tez jestem wymarznieta jak nie wiem co. W pracy pokój na wschód, palce marzną, w domu tez wychłodzone, aż musiałam sie na solarium dogrzać i od razu mi sie humor poprawił, mówcie co chcecie, ale ciepło musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, ten weekend planuje spędzić nad morzem i trochę opalić swe biało ciałko :D no i pochodzić po nadmorskich lasach, i po wydmach. Zapowiada się dobrze, byle by pogoda dopisala. Tak sobie teraz uświadomilam, że w połowie sierpnia też jest długi weekend, więc też moze byś problem z kwaterami. ALe to jeszcze dwa miesiące, więc nie martwię sie na zapas DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły, jak tam przygotowania do wyjazdu? nic nie wypadło ? WIecie co, od 18 sierpnia w Zakopane zaczyna sie międzynaraodowy festiwal ziem górskich. Fajna impreza, ale boję sie , ze przez nią może być problem z noclegami w rozsądnej cenie. Jak myślicie. ALe w razie czego poszukam czegoś w Bukowinie, Poroninie albo gdzieś w pobliżu. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tanie namiary na Poronin, poza tym na pewno cos sie znajdzie, w Kościelisku tez jest tanio, ale daleko w moja ulubioną część Tatr. Przeszkód na wyjazd mam kilka, ale skutecznie je pokonuję, będzie dobrze. Bardziej juz myslę, gdzie iść na wycieczkę lub jak ochronić skórę przed upałem/burzą, więc pewnie pojadę. Ten czwartek wydaje sie taki daleki i taki bliski jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalczaj zwalczaj te przeciwności Kły-MUSISZ WYJECHAĆ:) Zresztą aby wyjazd był udan musi być wcześniej parę barier;) Trzeba myśleć pozytywnie więc to że snujesz już wyobrażenia jest jak najbradziej dobrym znakiem:) No jutro grillowanie=wielkie żarcie:D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×