Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ke pasa

wpisujcie największe kłamstwa facetów!!!

Polecane posty

Gość a moj facet
A moj facet ciagle byl chory albo zajety praca o malo przez rzadkie spotkania nie rozsypal sie nasz zwiazek. Na szczescie teraz mieszkamy razem i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowy koszyk
Mój mąż do mnie ,na weselu naszego syna kiedy tańczymy : proszę siądźmy , nogi mnie bolą ,taniec jest dla młodych. Ja się zgadzam , podchodzimy do stołu a obok przechodzi siedemnastoletnia dziewczyna ,mąż złapał ją za rękę i porwał na parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusa
Po tygodniowym urlopie wracam do domu a tu w pościeli w łazience i całym mieszkaniu włosy innej kobiety a w koszu pudełko po prezerwatywach. Pytam męża o co tu chodzi a on: to nie to o czym myślisz..... pod koniec dnia powiedzial ze koledze odstapil na chwile mieszkane..... dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccfgyugftd
nie przyszedł , jak obiecywał, napisał sma-a: nie uwierzysz..jeszcze w drodze ...jedzie do dziś....zaczął we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spotykałam się
swego czasu z chłopakiem, który po kilku tygodniach znajomości wyjechał do pracy za granicę. Powiedział że będziemy tylko kontaktować sie przez gg bo karty tel. do komórki są tam strasznie drogie :D Po jakims tygodniu wyznał mi że jest jeszcze inna dziewczyna i że chyba sie w niej zakochał ...... że mnie przeprasza i bla bla bla :D na moje pytanie jak długo się z nią kontaktuje poweidział, że nie zna jej osobiście, że się nie spotkali, ale poznał ją przez internet i że odkąd jest za granica CODZIENNIE DO SIEBIE DZWONIĄ :D spadłam z krzesła :D a karty podobo były taaaaakie drogie :D buhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania...ania
Mój ex na moich oczach(siedziałam koło niego) flirtował z jakas kolezanką,patrzył jej glęboko w oczy a ręką gładził po policzku.Byłam w takim szoku że nie potrafiłam zareagować.Dopiero po wyjsciu zapytałam czemu mi to zrobił a on głupio zapytał ale co?Musiałam mu powiedziec co.A on na to ze jestem chora i "paranoid"że to tylko kol.ze szkoły,ze nie znam sie na dobrej zabawie. Graliśmy w zadawanie pytan i udzielanie prawdziwych odpowiedzi ja:czy całowałeś się z kimś podczas gdy byliśmy razem on;tak ale to nie miało zadnego dla mnie znaczenia,robię to tylko dla zabawy ale kocham ciebie. Poprosiłam go o pomoc w przeprowadzce.Wniósł dwie reklamówki a ja najcięższe walizy.On w tym czasie siedział na górze i czekał aż skończe. Jak już zerwalismy to wysłał smsa i zapytał co sądze o jego nowej dziewczynie. Po zerwaniu chcial mnie ranic jeszcze bardziej i pisał że jak na mnie patrzył to mu sie zygać chciało i inne okrutne rzeczy a jak sie pytałam czemu to robi to powiedział ze to tylko zarty. Jak mozna mówić komus takie rzeczy zeby celowo zranic kogoś? ok koncze bo własnie dowiedziałam sie ze moja mama idzie do szpitala. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
Fajne to wszystko i bardzo zabawne ale przychodzi mi na myśl pytanie dlaczego wy w to wszystko wierzycie? Przecież gdyby te kłamstwa nie działały to nikt by się w to nie bawił. Można się śmiać z tego jakie to wszystko głupie ale skoro działa to jest stosowane. Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od skomlikowanego nicka
zadzwonie jak wyjde z banku ( to znaczy za dwa tygodnie) przyjedz do mnie, dobra....a nie nie zartiowałem ja wychodze ( normalnie majstersztyk! ) z kaska to juz definitywnie skonczone ( hahaha jane ) nie powiem ci ze cie kocham wolę ci to udowodnic ( nooo udowodnij kochanienki udowodnij hahaha ) przyjechalam do mnie mama ( o mamusiu! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham cie i chce byc z toba (dzien pozniej smsem zaproponowal przyjazn, bo nie da jej szczescia i spokoju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex, którego zostawiłam, bo zdradzał mnie ochoczo, (między innymi ze swoją byłą, którą zostawił, bo zdradziła go z jego kuzynem), po moim odejściu rozpowiedział kumplom, że zostawiłam go dla bogatego żonatego faceta, który kupował mi drogie prezenty i że widział mnie z nim w luksusowym hotelu i właśnie dlatego TO ON MNIE zostawił A NIE JA JEGO! Na szczęście kumpli miał inteligentniejszych i go wyśmiali :) Chyba to mnie bardziej lubili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz to teraz ja wam opowiem... - Dzwonie do niego wieczorem. Odebral ale chyba pomylily mu sie przyciski lub odebral przez przypadek nie wiedzac o tym bo wyraznie slysze muzyke oraz jego kolege ktory pyta sie go jakie piwo mu wziasc a on mu na to odpowiada. Po kilku sekundach poleczenie zostalo przerwane. Dzwonie do niego drugi raz za jakis czas. Odbiera. Nie slychac juz muzyki, jest zupelna cisza. Mowie ze dzwonilam przed chwila i przez pomylke odebral i slyszalam muzyke i rozmowe. On na to: ta muzyke slyszalas dlatego ze siedze z kolega u niego w samochodzie i zakladamy radio, a kolega ma bardzo mocne basy dlatego tak glosno bylo. A jesli chodzi o to piwo to wypilismy sobie w aucie, kolega szedl kupic do sklepu dlatego sie pytal jakie chcem. Pozniej oczywiscie okazalo sie ze byl w pubie z kolegami. Ale to jeszcze nie koniec. Na nastepny dzien dzwoni do mnie i mowi ze ma reke w gipsie bo pracowal na wysokosciach i spadl (jego praca nie ma nic wspolnego z praca na wysokosciach). Na drugi dzien okazalo sie ze wracajac z tego pubu bil sie z kims i zlamal sobie reke. No coz... ile klamstw moze sie narodzic przez jedno wyjscie do pubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kobiety tez tak klamia
w glowie sie nie miesci. Z jednej strony to smieszne, z drugiej tragiczne... ehh... Najgorsze, ze kobiety wierza w te klamstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tego miliony... jak wróciłam z wakacji, to przez 2 tygodnie nie mógł się ze mną zobaczyć, bo miał kolokwium... i wykładowca co chwile je przekładał nie mógł się ze mną zobaczyć przez 3 dni, bo miał przyjść fachowiec od remontu dachu i musiał na niego czekać... pytał czy moge mu pożyczyć pieniądze, bo babcia jest chora i potrzebuje na leki, a tak naprawde do on potrzebował na dragi pracuje w innym mieście i wraca tylko na weekendy, kiedyś mowil, ze zostaje w XXXX a wieczorem go spotkałam w naszym miescie jak szedł z kolegą po picie bo byli na kacu no i jego standardowe kłamsto \"na 100% oddam Cie te pieniądze...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o p e r t
nawet najwieksze męskie cwaniaki i kłamcy wymiękają przy Waszych kłamstwach kobiety kłamstwo i zimne wyrachowanie mają w genach jestescie okropne, rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy faceci to świnie
zalezy mi na tobie, martwie sie o ciebie, nie chce zrywac z toba kontaktu, jestes naj.... i znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie pisac do wszystkich kobiet. To, ze oklamala Cie jedna kobieta, nie oznacza, ze wszystkie takie sa. Chociaz i tak uwazam, ze kobiety sa gorsze od mezczyzn, to jest fakt :O Ale naprawde nie wszystkie kobiety takie sa, tak samo jak nie wszyscy mezczyzni. Wiec nie piszmy w liczbie mnogiej. Kazdy z nas jest inny. I troszke przystopujmy ze slownictwem typu: \"Rzygac mi sie chce\" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jesteś miłością mojego życia -jesteś najwspanialszą kobietą jaką znam -jesteś całym moim światem pamiętaj o tym zawsze -jestem największym idiotą jaki chodzi po ziemi, przez swoją głupotę omal nie straciłem najwspanialszej kobiety na świecie -kocham cię i zawsze będę cię kochał -JESTEM TYLKO TWÓJ :O a teraz jest \"Ich Troje\" tzn trzy + on i z pewnością wszystkie słyszą od niego to co powyżej :O Żałobne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze kiedyś na kolanach się ze mną zegnał i płakał jakie to były łzy :( ....że nie chce się ze mną rozstawać a potem się okazało że się umówił na niezobowiązujący sex :O więc rozumiecie sami ze mu się spieszyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia z zycia mojej kuzynki. Poznala faceta u siebie na roku. Zakochali sie w sobie do szalenstwa. Tak przynajmniej ona myslala. Po 2 miesiacach ten facet powiedzial, ze umiera na raka. Wiec moja kuzynka zalamala sie, gleboka depresja, etc. Jednak facet zaczal ja pocieszac mowiac, ze w Bieszczadach mieszka indianin, ktory ma jakies specjalne herbatki po wypiciu ktorych rak po prostu zanika. W dzien wyjazdu, kuzynka zrobila mu kanapki na droge,ale zaczelo ja zastanawiac czemu on nie bierze zadnych walizek. Facet mial wrocic po tygodniu...Juz sie nigdy wiecej nie odezwal. Moja kuzynka spotkala go na korytarzu na uni jakis czas pozniej. Zapytala co jest grane? Czy jest juz wyleczony z raka. A on sie zasmial i powiedzial jej prosto w oczy, ze byl z nia tylko dla seksu, bo chcial sie tylko zemscic na swojej dziewczynie za to, ze go zdradzila i nie mial serca ot tak zerwac z moja kuzynka wiec wymyslil raka. Oj, ale ona glupia byla, ale zwalmy to na wiek. Z reszta do tej pory sie z tego smiejemy. Zwlaszcza z tego indianina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy mojego partnera pewnego razu wyszedł na klatkę schodową odebrać telefon (bo dzieci w domu hałasowały); była zima, chłopak ubrany w klapki,krótkie spodenki i t-shirt jak już wyszedł odebrac ten telefon to wrócił po 3 DNIACH!! Jego żona obdzwoniła wszystkie możliwe instytucje szpitale, izby wytrzeźwień, policje etc.. Okazało się, że owy wesoły mąż, spotkał przypadkiem na klatce kolegę, z którym nie widział się kilka lat no i zabalowali.... Teraz nawet jego zona się z tego śmieje ale wtedy nie było jej do śmiechu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie motyw z indianinem :D :D Az sie na ciemna noc usmialam :p I ten facet, co po trzech dniach do domu wrocil jest jeszcze lepszy :D :D :D W glowie sie nie miesci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich doświadczeń wynika, że faceci sdzybciej mówią że kochają i najczęściej to bzdura.jeden frajer po tygodniu wyznał mi \"miłość\" (buhahaha), i powtarzał to jak papuga. nie odpowiadałam mu, bo już wtedy podobał mi się ktoś z kafe ( :* - buziaczek dla wiadomo kogo). po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do frajera, a ten wystraszył się DROBNYCH PROBLEMÓW i już go niema. I BARDZO DOBRZE!!! teraz mogę się zaangażować w coś innego ( :* - i tutaj drugi buziaczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna sztuka
OOO, to można poznać kogoś na Kafe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo tragedia
Mój facet kłamie nawet wtedy gdy prawde o jego kłamstwie podam mu jak na dłoni, jasne dowody itd. Ale on nadal kłamie, bo jak tweirdzi tu chodzi o jego meski honor. I to ma byc kurwa facet? Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHE O KUR
- "podobają mi się twoje piersi" - mam brzydkie - "z twoją wagąwszystko jest ok" - jestem gruba - "celulit jest sexy" - "ta oponka gastryczna jest wspaniałaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka jakas
Ale moze on to lubi? Mój np tez mówi ze lubi mój niepłaski brzuszek, bo "jest za co złapac", ze lubi moje "duze piersi", podczas gdy sa malutkie. Wiec moze nie kłąmie chłopaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój były S.K
Mój były przyszedł do mnie po 3 latach od rozstania i opowiadajac bajki płakał ze jestem kobieta jego zycia, ze i tak kiedys bedziemy razem, ze z nikim nie było mu tak jak ze mna, ze kocha mnie nadzycie. A tydzień póxniej dowiedziałam sie ze slub wziął. HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw w spódnicy.....
to ja napiszę coś o czym możecie się przekonać same...faceci to dziwne bestie;)...a mianowicie na sympatii jest facet który na jednym profilu o nicku alexmaja jest w separacji, niedawno był żonaty...a na drugim- kacperlondyn jest kawalerem...na obu ma to sama zdjęcie...i niby podszyw, ale czy na pewno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×