Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość zaczynam od nowa
No to swietnie! Gratulacje I duzo zdrowka dla Was obu :) I jestescie najlepszym dowodem na to ze mozna sie Malenstwa doczekac :) strasznie mi humorek poprawilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Dzięki i powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. 19 września idę do mojej ginekolog. Już nie mogę się doczekać. Ma sprawdzić czy przed owulacją będzie pęcherzyk. Mam nadzieję,że miesiączka mi się nie przesunie bo nici z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
izula, trzymam kciuki za piekny pecherzyk! i zeby najblizczy cykl byl jak najbardziej owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
Hej wszystkim :) ja biorę bromergon już 2 miesiąc. Po miesiącu z 32,4 spadło do 3,05 :) brałam 1*1 na noc bo skutki uboczne w ciągu dnia nie dawały żyć. Jestem już po trzech poronieniach.... Prolaktyna raczej nie miała wpływu bo wtedy miałam w normie. Teraz biorę po 0,5 tabl. Staram się znów o dzidziusia. Jetem w 24 dniu cyklu od 4 dni mam lekkie plamienia, najpierw bylo trochę krwi a teraz tylko lekko plamię. Piersi bolą mnie od tygodnia, teraz to strasznie, mam widoczne żyłki na nich i wzdęty brzuch. Takie objawy (oprócz plamienia zawsze konczyly się ciążą). Biorę od 4 dni duphaston 2x1 i plamienia ustają. Jesli nie jestem w ciąży to wywolają okres a jesli jestem to pomogą??? Tak niby lekarz mi powiedział. Dodam że jak byłam u gina na usg to miałam na lewym jajniku 1 pecherzyk a na prawym 2 mniejsze. Dominujący byl ten jeden więc lekarz powiedział ze jak zajdę to będzie ciąża pojedyńcza. Powiedzcie dziewczynki co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu, a nie robilas testu? takie plamienie w okolicach 20 dnia moze byc plamieniem implantacujnym - wtedy gdy komorka sie zagniezdza. na tych tabletkach sie nie znam wiec tu Ci nie pomoge, ale mysle ze juz na tym etapie na tescie mogloby cos wyjsc? zreszta sma wiesz najlepiej, jak sama napisalas poprzednio mialas podobne objawy, wiec glowka do gory i trzymamy kciuki za dobre wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
dziękuje kochana :) czekam z testem do piątku. Plamienia ustają teraz mam delikatnie beżowe. Dam znać jaki wynik :) poroniłam w 12tc potem w 10 tc a ostatnio w 5tc ( tutaj przyrost bhcg był nieprawidłowy) czekam z testem, jak bedzie pozytywny lecę w sobote na betę a potem w poniedziałek zobaczyc czy jest prawidłowy przyrost. Na szczescie nie mam bóli podbrzusza, wczesniej je miałam ok 20 dc potem ustały. Trzymam kciuki za wszystkie i za siebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
to trzymam kciuki za Ciebie zebys w piatek zobaczyla te 2 kreseczki na tescie :) daj znac koniecznie w piatek jak poszlo :) bedzie dobrze Kochanie... duzo wiary i cierpliwosci i oby do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynowa ania ja jestem w 14 tygodniu ciąży i biore duphaston 2x1 on jest na podtrzymanie ciąży.... ja go biore od ok roku, bo najpierw gdyby się udło to tak w razie czego, aby nic dziecku nie zagrażało i przez pierwszy trymest.... jutro ide do lekarza i zobacze czy bede brac go nadal.... tak wiec dobrze że masz go przepisanego tym bardziej, że już 2 razy straciłas dzidziusia, a on powinien Cię przed tym uchronić.... pozdrawiam i życze II kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
zaczynam od nowa- dzieki kochana jestes, wiesz ten twoj nick to okresla moja sytuacje, bo rok temu sie poddałam i nie chciałam zachodzic, ale znowu cos we mnie pękło i ZACZYNAM OD NOWA :) trzymam kciuki paula- no własnie ale gdyby okazało sie ze jednak nie jestem w ciąży(choc moje ciało mówi mi ze znow jestem po raz czwarty w ciąży) to co wtedy pewnie musze odstawic zeby dostac miesiączke. trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynowa ania dziękuje bardzo za kciuki :) Ja duphaston brałam zawsze od 15-25dc później odstawiałam i czekałam na okres... kiedy test wyszedł mi pozytywny zadzwoniłam do swojego lekarza i on natychmiast kazał mi znowu zaczac brac duphaston 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
dziękuję za informację :) czyli w piątek zobaczymy jaki będzie test, jesli pozytywny to dalej będę brac duphaston a jesli nie to odstawiam :( ale wolałabym nie odstawiac, wiadomo ;) ciekawe czy faktycznie te plamienia były związane z implantacją zarodka. Tymbardziej ze pojawiły się tydzień przed terminem okresu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Do piatku juz niedaleko a bedziemy kciuki trzymac tak mocno ze na pewno te 2 kreski sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
:( nic z tego nie będzie, dzisiaj rano zobaczyłam żywą krew więc nadszedł okres. Kiedys zachodziłam w ciąże przy pierwszej próbie, boję się że teraz będą problemy. Buziaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
to znowu ja jestem przerażona bo na tescie wyszła blada druga kreska :( co ja mam robic??? chyba pójde na bete z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
u mnie też była bardzo blada ledwo! widoczna zrobiłam drugi test 2 dni później i była już wyraźniejsza i ciąża! Więc mam nadzieję że u Ciebie będzie podobnie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
tylko ze ja mam lekkie krwawienie i tego sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu, a na wyniki tych badan krwi ile czasu u Ciebie sie czeka? najlepiej chyba pojsc i zrobic i do lekarza w razie czego od razu. jak tam teraz? uspokoilo sie krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
teraz tylko lekko plamię na brązowo, rano jak wstałam to mi troche poleciało czerwonej krwi. Przepraszam ze tak bezpośrednio pisze. Bylam w laboratorium wyniki w ciągu 2 godzin, mam podgląd w internecie na wyniki badan wiec cały czas czatuje. W sobote zrobie następny wynik zeby zobaczyc jaki przyrost bedzie (o ile nie przyjdzie okres) bo moze byc to ciąza biochemiczna raz juz taką miałam. Tyle juz wycierpiałam 3 nieudane ciąże i chce zeby sie udało a wszystko na to wskazuje ze sie nie uda :( przez te plamienia. Chociaz moja kolezanka miała normalne okresy do 3 miesiąca i dopiero dowiedziała sie w 4 miesiącu ze jest w ciąży. Trzymajcie kciuki błagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
też mam 2 znajome które przez pierwsze miesiące miały plamienia i myślały że to normalny okres nawet ciąży nie podejrzewały także to się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Aniu, jestesmy z Toba i trzymamy kciuki najmocniej jak sie da! Na pewno sie uda Kochana! Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
zaczynam od nowa :* buziaki kochana, dziekuje za wsparcie od razu mi lepiej. Jestem nastawiona na to ze znowu ciąza biochemiczna. Ale po tym co przeszłam inaczej do tego podchodze. Jeżeli ta ciąza nie ma szans na przezycie niech sie dzieje to co własciwe. Na pewno sie nie poddam, jesli teraz sie nie uda będę próbowac znowu. Jak tylko bedzie wynik zaraz napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Ja też trzymam mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
nuwa :* dziękuję dziewczynki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
nuwa :* dziękuję dziewczynki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
to teraz tyle kciukow ze musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
czesc Nuwa w ogole... normalnie taki niewychowaniec ze mnei ze sie nawet nie przywitam z rana :) na wytlumaczenie tylko tyle ze ciagle wczesnie i dopiero sie budze powoli :) w pracy jakos spokojnie dzisiaj ze sie rozkrecic nie mozna nawet, ale za to super slonko za oknem :) dziewczynki, powiedzcie mi - macie ginekologow kobiety czy mezczyzn? ja w sobote pierwszy rz do faceta ide, i tak sie tym stresuje ze szok :) glupol ze mnie na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuwa81
Witaj Zaczynam od nowa :-D Ja chodzę tylko do kobitek bo też jakoś mi głupio tak do faceta pójść chociaż mama moja mówi że mężczyźni są delikatniejsi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
tez zawsze do kobiet. no ale jakos do tej pory zadna sie porzadnie za leczenie nie wziela, wiec znalazlam nowego lekarza. tylko ze facet. masakra jakas. no nic przemeczyc sie musze przynajmniej ten raz zeby zobaczyc co powie i czy zabieze sie porzadnie za leczenie itd, czy tez na latwizne pojdzie i mi bromergon na ta prolaktyne wypisze tylko. sil juz brakuje powoli. ale sie no poddam, dopoki jakies male nozki nie beda mi biegac po domu :) Ania, jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynowa ania
ja byłam u 3 kobiet i kilku facetów i powiem wam ze do kobiety juz nigdy nie pojde. Facet jest delikatniejszy. Tez sie stresowalam pierwszy raz do faceta ale nie ma czym naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×