Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Aneczko a może testy się mylą,nie będę Ci nic na siłę wmawiać ale może warto mieć jeszcze nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dizewczyny. Miałam robiony test po stosunku i wyszedł okropnie. Wychodzi na to, że plemniki we mnie długo nie żyją. Postanowiliśmy z mężem spróbować inseminacji w następnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
witam dziś mam 22 dc, owulację najprawdopodobniej miałam w 13 dc wtedy był wzrost temp, a test owulacyjny wyszedł pozytywny 11 dc, jestem już ciekawa czy udało mi się zajść w ciąże, czy test ciążowy pokaże już coś, poprzednie cykle miałam po 24 dni. od 17 dc pojawiły się bole podbrzusza i zaczęło mi się odbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izula a nie mozna jakoś tego podleczyć??chyba są jakieś specyfiki które mogą poprawić jakość sluzu.3maj się kochana,ściskam :* Sylwunia no ja też jestem ciekawa co u Ciebie na tesciku wyjdzie??mnie mąż męczy żeby tej już w sobotę zrobić ale boję się troszkę rozczarowania. a wybacz że zapytam jakiego termometru używasz??i gdzie mierzysz tempkę??ja zamówiłam na allegro i czekam na paczuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze czas inseminacji nadchodzi ;))) mam do WAS pytanie czy jak juz macie okres to piersi zaczynają WAS polec czy przestaja?? ja do tej pory bol mialam przed gdy nadchodziła @ przestawaly bolec.... a teraz mi doslownie rozszadza je... nie dosc ze urosly to jeszcze czuje bol rozpierający ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Justa, mnie nigdy piersi nie bolały ali przed @ ani po, więc nie umiem ci poradzić nic. Ale może masz @ a jesteś w ciąży? Dlatego taki ból piersi masz?? U mnie właśnie @ się zjawiła, doczekałam, tzn narazie tylko mało co jest krwi, ale myślę że sie rozkręci i że za 3 dni robię badanie, a po 2 tyg następne, ciekawe jakie wyniki będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:):):) nie ma to jak wczesnie wracac z pracy dzis bylam w chacie o 21,zanim podałam m obiadek,zanim wstawiłam pranie i cos tam jeszcze...to jest pozno a ja słaniam sie na nogach. M mnie denerwuje bo jeczy strasznie,jest na szczescie juz w domu ale boli go cała szczeka,jest na silnych przeciwbólowych iiiii jeczy ze to nie moze tamto niemoze,próbuje byc opanowana ale zaraz przestane, hihihihjakbym miała noworodka w domu. Justa mnie piersi nigdy silnie na okres nie bola ,tak pobolewaja ,silnie bolały mnie w pierwszym miesiacu ciąży:):)co ty na to:) Endi jak sie czujesz skarbie????? sciskam serdecznie???? Monis mam ochote meza wysłac w trase hihihih i tak zero przytulanka a nazeka ,a moze to ja jestem przemęczona i niecierpliwa????hmmm Ania doczekałas sie @ to teraz porobisz wszystkie badanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha babeczki moje ,nie wiem czy dobrze zrobiłam ale cóz zapisałam sie na bardzo wazny dla mnie kurs 10 dniowy z egzaminem koncowym,wypada on koncem sierpnia,znacznie podniesie moje kwalifikacje,szef mi dzis zaprpponował ponownie i sie zgodziłam ,mało tego zapłaciłam, kurs odbywa sie za granica i bede musiała leciec samolotem. Pierwszy raz szef proponowal gdy zaczynałam brac bromek,pewna swego szczescia i natychmiastowego zajscia w ciaze odmówiłam nie podajac powodu,teraz pewnosc opadła,ciazy jakos nie ma .....ale co jak bedzie????po ostatnim poronieniu nie zaryzykuje lotu samolotem,a wtedy szef mnie udusi....nie wiem czy dobrze zrobiłam???? ale co tam sie bede martwic na zapas. Miłej nocki gwiazdeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella kwalifikacje wazna sprawa,ale maluszek na którego już tak długo czekasz jest najważniejszy.ale jeśli już chcesz lecieć to sprawdź czy aby na pewno nie jesteś w ciąży. ale nawet jak będziesz to skonsultuj to z lekarzem.moja kuzynka po 10latach zaszła w ciążę,jest po 40 i nie dawno wrócili zza granic z wakacji.także to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Kupiłam ten castagnusa i wzięłam już pierwszą dawkę:) monis-miś kupiłaś już lek? dzięki Ci słońce za wsparcie... czasami miewam chwilę zwątpienia, a potem ładuje mi się bateria od nowa... Anka1987 możesz przypomnieć czy oprócz bromka coś łykasz jeszcze i czy pierwszy raz spóźnił Ci się tak okres? U mnie ostatnia miesiączka 23.05. i cisza, a ciąża wykluczona... czy ten test na wrogość śluzo kupuje się bez recepty? Może ja też powinnam sprawdzić jak to jest? Czy test można wykonać obojętnie w jakim okresie cyklu? bella-galleria nic nie planuj....tak wychodzi najgorzej... Jak będziesz, za co trzymam kciuki, to odwołasz kurs... Czasami są ważniejsze rzeczy niż praca i pieniądze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusia no właśnie wróciłam z zakupów i nie mogłam sobie przypomnieć co miałam kupić w aptece,ty mi przypomniałaś teraz :P ja cierpliwie czekam na @ 7lipca,pod koniec sierpnia wizyta u endo i zobaczymy jakie będą efekty. no własnie ciekawe czy ten test na wrogość można sobie kupić czy tylko u lekarza takie cos się robi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądnęłam troszkę forum i raczej na wrogość można tylko u lekarza... :( Dziewczyny mnie dzisiaj dopadł dół. Idę dziś na wizytę do ginekologa po receptę na bromergon i zapytać o możliwość sprawdzenia czy w ogóle mam dni płodne. Dobija mnie kolejne czekanie w poczekalni z kobietami w ciąży :/ Nawet nie myślałam, że będzie potrzebne kolejne opakowanie. Dziś 24 dc i ciekawa jestem kiedy będzie okres :/// Wkurza mnie bo ja nie wiem kiedy mam te dni płodne i to, że pojawił się śluz ale biały .... :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Hej dziewczyny, okres jednak nie przyszedł. pojawiło się dosłownie kropla krwi wczoraj koło 23 i dalej nic, ani tyci tyci, także @ brak. biore bromka, kwas foliowy teraz i piję siemię lniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwin nie dołuj się,wiem jak to jest jak mijasz kobiety w ciąży ale przecież po to trujemy się tym paskudnym bromergonem żeby w końcu się udało dołączyć do grona ciężarówek :)długo staracie się o maleństwo??a nie myślałaś o zakupie komputera cyklu??moze coś by Ci pomógł-albo idź na usg w połowie cyklu. Anka a może to jednak dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis-miś staramy się od wesela czyli od sierpnia :/ niedługo minie rok ... ale niedawno dowiedziałam się, że mam za wysoką prolaktynę i kończę pierwsze opakowanie bromergonu. ostatni cykl trwał 35 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia1
moniś używam Termometru owulacyjnego Basal mierzę temp. zanim wstanę z łóżka ok 6:20 w pochwie przez ok 4 minuty, zastanawiam się czy czy jakbym zrobiła test jutro to czy coś by pokazało, nie mogę się doczekać jutro jest 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia za wczesnie... moze juz cos pokaze ale wytrzymaj.... bo moze sie rozczarujesz a jednak bedziesz w ciazy... daj rade wytrzymaj ;)) u mnie nie wiem co sie dziej z moim organizmem... piersi mi doslownie rozsadza... nie mogę przestac o nich myslec.... boli mnie ciagle lprawy jajnik ( owulacja byla z lewego) i do tego pojawila sie ogroma ilosc sluzu ... plodnego .... dziwne to bo to w koncu 1dc a nie 10 ;)) wczoraj jak nigdy w czasie okresu namowilam meza na seksik tlumaczac sie ze to ostatnia nasza nocka w naszym mieszkanku wiec trzeba zadziałac ;))pozniej dopiero powiedzialam co i jak z tm sluzem;)))zeby sie nie stresowal niepotrzebnie. KIiedys mi koleznaka mowila ze ktos tam zaszedl w ciaze w czasie okresu ale nie chcialo mi sie wierzyc bardzo w to ... ale coz moze w tym tkwi problem ;)) jak tescik pokaze dwie kreski to spotkanie z Bocianem sie nie odbedzie... ale jakos w to nie wierze ... ale sprawdzic sprawdze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa hmmm,nie chce Cie nakrecac,ale dokładnie tak miałam w pierwszym miesiacu,cóz mysle ze Bocian nie bedzie potrzebny,ale by sie cieszyła, ja po przytulanku z m którego juz wykurowałam i ma sie o wiele lepiej,coz dni płodne zakonczone ale beda nastepne no nie,miało byc spontanicznie i było idziemy własnie z przyjaciółmi do restauracji,mam wolne zdisiaj ju huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test PC po stosunku. Dzień szybciej musiałam sobie zrobić zastrzyk w brzuch a następnego dnia rano jechać na pobranie śluzu. Po upływie 8,5 godz. wszystkie plemniki były nieruchome(100%), ruchomych(0%), a ruchomych poruszających się w miejscu też (0%). Albo coś jest nie tak z moim śluzem albo plemniki mojego męża są słabe. Jak robiliśmy szybciej badanie nasienia to wykazało ono gorszą ruchliwość ale lekarz mówił, że nie jest najgorzej. Kupiłam mojemu mężowi witaminy na poprawę ruchliwości plemników. Teraz wypadałoby poszukać coś jeszcze dla mnie na śluz. Może to właśnie przez małą ruchliwość plemników i ten mój śluz nie mogę zostać mamą. Jesteśmy zdecydowani na inseminację. W przyszłym tygodniu ma przyjść @ a po niej spróbujemy szczęścia. Już z lekarzem rozmawiałam na ten temat. Muszę tylko zrobić w 11 dniu cyklu badanie dwóch hormonów żeby stwierdzić kiedy dokładnie będzie owulacja. Mam mała nadzieję, że nam się wreszcie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella dzeki ze wierzysz ze cos z tego bedzie ... gdyby jeszcze tego okresu nie bylo to pewnie cieszlabym sie na maxa ale ja mam normalne krwawienie i nie normalny sluz i bol piersi .... ;))) no i jak nigdy ciagle chce mi sie płakać... do tej pory bylam silna ... a teraz rozklejam sie na kazdym kroku ..chyba za duzo sie skumulowało na raz . moj mezczyzni sa w "nowym domku" a ja przyjechalam do nas popakowac wszystko ale jedyne o czym marzę to poryczec w poduszkę i pospac troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja prolaktynowa
Hej dziewczyny! Trwa 8 tydzień ciąży i czuję się suuuuper. Nic mi nie dolega. Więcej kłopotów zdrowotnych miałam przed zajściem w ciążę. Teraz już wiem, że to psychika. Człowiek się po prostu nakręca. Dzidzia rośnie, coś nadal jest malutka, ale jestem tak szczęśliwa, że nic mi nie zgasi uśmiechu. Stwierdzam, że mam już wszystko. Jestem dla Was wsparciem dziewczyny. Uwierzcie, a na pewno Wam się uda! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja gratulacje,zdrówka Wam życzę. Izula poczytaj na forum.gazeta.pl o wrogim śluzie,na pewno się podbudujesz,pisze tam kobietka która też miała wrogi ,śluz i zaszła w ciążę. Sywlunia dzięki za info,taki sam term. zamówiłam. Justa jestem z Tobą,ja w sobotę rbię też teścik i czekam na dwie krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Justa co to za płacze,wstydz sie,ty masz byc wypoczeta i zrelaksowana mama i urocza zona,nic sie nie dzieje złego,synek zdrowy ,maz kochajacy,a ciaza jesli juz nie jestes to bedziesz niebawem. No bo sama pomysl,od czego te piersi takie bolesne???? sama powiedz ze tego wylkuczyc nie mozesz,ja wiem ze masz @ ale inna niz do tej pory,jesli piersi beda dalej tak wrazliwe to czeba by sprawdzic krew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez czekam na twoje dwie krechy,trzymam kciuki mocno za Ciebie,ej fajnie Was miec dziewczyny...wspieracie,zartujecie,pomagacie,dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Hej dziewczyny, czy robiłyście może badania tarczycy kiedy starałyście lub staracie się o dzidzię? Sprawdzałyście wyniki u endokrynologa? Jechałam dzisiaj z koleżanką, która miałą wynik 1,6 i ginekolog powiedział jej, że nic jej nie jest... Natomiast idąc do ginekologa endykrynologa, ten już powiedział co innego, że ma niedoczyność tarczycy... Prawidłowa norma to ok. 3,7, tak mi powiedziała... a niedoczynność powoduje wzrost produkcji prolaktyny... Czytam o tej niedoczynności i kilka objawów mam ja, ale mogę się mylić.... Kurde coś czuję, że wyląduję u tego lekarza na wizycie we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skierowanie do endo dostalam- a teraz czekam na termin wizyty- mam nadzieje ze sie w lipcu odbedzie dziewczyny- macie jakies rady w sprawie nietycia?- w czerwcu przytylam 5 kg- a nie obzeram sie czipsami i czekolada- i nie jem za duzo- czy ja mam sie glodzic? zaczynam popadac w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też przytyłam przy wysokiej prl ale odkad brałąm bromegon schudłam no i 2x tyg fitness 1x basen i zero jedzenia po 19 ale shcudłam 8 kg . Teraz juz jem normalnie bo dzidzia jest ale przy wys prl tak tyle sie i ciezko to zatrzymac ja normalnie puchłamw oczach ze az sie płakac chciało w nic sie nie miesciłam dopiero kiedy prl spadła było lepiej. WIem jak ci smutnoprzytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×