Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość antoninka27
Endi trzymaj sie, tule Cie mocno, mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy u Ciebie...bardzo Ci wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wlasnie pije poranna kaweke i zajrzalam do was bella-galleria i monis-mis tez sie ciesze ze udalo mi sie do tego lekarza zapisac, oby jakis kompetentny byl ;-) tylko do poniedzialku troche czasu ale napewno napisze wam co powiedzial. Udalo mi sie zalatwic wizyte na poniedzialek a lada dzien m a przyjsc nieszczesna @ i do poniedzialku napewno sie nie skonczy bo dopiero dzis ostatnia dawka duphastonu a ostatnio mialam @ dopiero 2 dni po odstawieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ja równiez przy porannej kawce:) dzis mam wolne,Monis kochana waleriana działa rewelacyjnie bu ha ha smiałam sie strasznie z tego,ale naprawde ja zazyłam i byłam usmiechnieta,spokojna ,m szczesliwy,do czego to przyszlo .......ale juz wiecej tak nie zrobie bo walariana smierdzi. Endi mysle o Tobie napisz jak tam?????? Justa a na mnie siemie działa jak szalone,dziwne ze u Ciebie nie??? hmmm co by tu mogło zastapic siemie????? musimy poszukac w necie,cos znajdziemy nie martw sie Ja mam przed soba dni płodne i zamiezam je wykozystac :) :) pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trzeba było się smiać z babci kolezanek jak waleriankę zażywały?? hahaha a my jesteśmy młode i juz trzeba się wspomagać. a ja już w przyszły czwartek jade nad nasze brudne bałtyckie morze,może chociaż z jeden dzień słoneczny będzie. w nadziei siła dziewczny, Justa też będziesz się wylegiwac na plazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha mam za kare zawsze sie smiałam z tej waleriany,a prosze jak swietnie działa:):) o nie wy na urlopik a ja tu w zadymionym miescie bede siedziec......kolejny mam koncem sierpnia i w Tatry ruszam ale to dosłownie pare dni spokojnie bedzie pogoda nad morzem,słonko dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIS..o niczym innym nie marzę jak prażyć sie na sloneczku. w niedziele jedziemy do chorwacji wiec mam nadzieje ze sie uda. Dzisiaj w pracy przypadkiem spotkalam swojego poprzedniego gina i troszeczkę z nim pogadalam (chodzilam do niego dobry rok) i w piatek mam miec recepte na 2 op Bromergonu... jesli go jeszcze potrzebujesz to Ci wyslę monis mam 2 wolne miejsca w samochodzie wiec jesli chcesz to mozesz wylegiwac sie na kamienstych plazach chorwacji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA PROPOZYCJA Z CHORWACJA NIE TYLKO DOTYCZY MONIS, JESLI KTOS MA OCHOTE TO ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia wracajac to naszego kisielku to rzeczywiście jest on bardzo kaloryczny ale taak jak Bella mowi wplywa na prace jelit i pobudza ich do dalszej pracy... mysle ze te 2 lyzeczki codzienie nie powinny zaszkodzic ... chocieaz ja ostatnio tez przytylam z kg i zbytnio nie wiem od czego bo jem raczej tyle samo a ruchu mam wiecej (chybaze kuchnia tesciowej tak na mnie dziala ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Witam Was dziewczyny. Już piszę po długim czasie, że co dzień tu zaglądam po kilka razy na dzień ale u mnie bez zmian, niby zbliżają się dni płodne ale teraz nie wiadomo jak będzie okres i co ile dni, co dzień się przytulamy z M, dziś 13 dzień cyklu,we wtorek jadę na badania a potem z wynikami do gin, ciekawe co się okaże. A co do siemienia o którym ostatnio pisałyście...to jak widzę ten kisielek to aż mam odruchy zwrotne, aż mnie napina, masakra:( pewnie w tym cyklu też się nie uda zajść w ciążę, tak podejrzewam, a wtedy rezygnuję, zbyt długo o to walczyłam i widać nie jest mi pisane mieć dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania.. moj kisielek kiedys tez wyladowal w swirzo zrobionej kapuscie tesciowej ;)))weic trzeba sie przemoc... u mnie swietnie sie spisywalo w poprzednich miesiacach teraz gozej ale nie odpuszczam .Ania Ty tez nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa z miłą chęcią bym pojechała z Tobą,ale apartament już wynajęty więc pozostaje nam cudny Gdańsk,ale zazdroszczę Ci chorwacji,nawet dziś z m rozmawialiśmy że teraz zagraniczne wczasy sa tańsze niż w kraju. a co do bromku to jak najbardziej,nadal aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do chorwacji jedziemy teraz 3 raz i prawde mowiac taki wyjazd tygodniowy kosztuje nas 2500-3000 tys na trojke z ubezpieczeniem paliwem i winietami na autostradzie no i oczywiscie cudnym widokiem na Adriatyk to ktorego mamy 3 min drogi . Wiadomo szalec zbytnio nie poszalejemy bo jest z nami dziecko ale nie ma tam ze odmawiamy sobie czegos. No i najwazniejsze mamy pogodę praktycznie zagwarantowaną (chociaz w tamtym roku mielismy psiokusa i prawie caly jeden dzien padalo ale popoludnie bylo sliczne i kapiel mozlwa ) i niby jest 30pare stopni ale wilgotnosc powierza jest inna i nie odczuwa sie tego jak u nas .W chorwacji jedynie czego mi brakuje to fale/// tam morze jest spokojne i tak slone ze nawet moj brzdac bez problemu plywa ... wiem ze kuszę ... ale naprawdę warto sie tam wybrac ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
justa27a siemię piję tylko tak co drugi dzień... Wiem, że pomaga i dlatego z niego nie zrezygnowałam... U mnie dalej cisza z @ :) Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego w spr. tych badań podstawowych mocz i krew na nfz. Czekałam godzinę!!!! ale na szczęście się udało... Jutro je zrobię, a w pon. chalmydia, ureaplasmoza i mycoplasmoza czy jakoś tak... Pochwalę się Wam :) dzisiaj mam urodzinki :) jutsta27a my też wybieramy się na Chorwację tylko w drugiej połowie sierpnia... :) Ja też jakoś wolę spędzać urlop zagranicą, choć wiem, że Polska jest piękna, ale ta pogoda... :) Anka1987 kochana może idź na wizytę do specjalisty z kliniki niepłodności? Byłaś już kiedyś? Ja właśnie mam wizytę za tydzień w sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
do kliniki nieplodnosci trzeba dorosnac... ja jzu tez doroslam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
natusia dokladnie wszystkiego naj... a szczegolnie spelnienia najskrytszego marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie doczekalam- wizyte u endo mam za 2 tyg- 26.07 nareszcie :) i sie okazalo ze kolejna kolezanka jest w ciazy- 8 tydz- no mnoza sie jak kroliki he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje kochana dziewczyny,witam wszystkie ,wczasowiczki i te pracujace, dzis miałam tragiczny poranek,wstałąm o 7 rano i zrobiło mi sie tak niedobrze ,ze upadłam,wymiotowałam,czułam sie fatalnie,maz znalazł mnie na podłodze,martwie sie co to choc uwazam ze to bromek. Juz wszystko mineło i jest lepiej to juz drugi poranek z takimi dolegliwosciami,ale póki co zyje i pracuje kochane miłego dnia dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella a cio to się z Tobą dzieje??może to nerwy to spowodowały?dbaj o siebie kochana bo przyszła matka musi być wypoczęta i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Dziękuję dziewczyny za życzenia :) :* :* chciałabym, żeby wszystkie się spełniły :* :) :) bella-galleria trzymaj się kochania...Mam nadzieję, że to jakieś osłabienie tylko... Pewnie to ten bromek na Ciebie zadziałał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) u mnie bez zmian:( byłam w pon u gin i okazało się że w niedzielę była owulacja:) teraz pozostało czekać... Bella moja siostra tak miała jak zaszła i musiała wstawać z łóżka na raty:( nie wiedziała co jej jest bo o szkraba się nie starali dopiero jak poszła do lek i ten kazał jej zrobić test okazało się że będzie mamuśką:) więc może to wina bromka ale że prawidłowo zadziałał:) natusia1207 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia wszystkich marzeń tych małych i tych dużych:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ostatnio zaniepokoił mnie straszny ból piersi do tego mam powiększone, więc postanowiłam zrobić badania na prolaktynę. Innych niepokojących objawów nie mam. Wczoraj odebrałam wyniki :( mam 42,45 ng/ml a powinnam mieścić się w granicach: 4,79 - 23,3. Załamałam się totalnie. Staramy się z mężem o dzidziusia od pół roku. W przyszłym tygodniu idę do endokrynologa, aż się boję co mi powie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1987 zapewne dostaniejsz bromka do lykania... ;)) witamy w klubie bella nie podoba mi sie to jak reagujesz na niego .... moze popros o zmiane bromka na inny lek... jest jego zamiennik tyle ze kosztuje troche wiecej ale nie ma az takich skutkow ubocznych. Moze warto go zmianic skoro az tak strasznie reagujesz na niego a ja juz myslami na wakacjach ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M1987 nie przejmuj się,my tu wszystkie z prolaktyną za pan brat jesteśmy,bierzemy cierpliwie bromek a na wspomaganie castagnus.i tak co wieczór,takze kochana przyzwyczajaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Moge czasami cos pisac?? my staramy sie z mężem od 1.5 roku.miałam robioną histeroskopie,laparoskopie. Wczesniej tez łykałam eutyroks25 i bromergon.Póki co gin kazał odstawic te leki i działamy z mężem. Mam problem ze sluzem.Łykam wiesiołek do owu i chyba zaczne te siemie lniane pic///A po larapr stwierdzono endometrioze 1 stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia siemie dziala cuda ze sluzem... przynajmniej przez pierwsze miesiace ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia z miła chęcią czekamy na Twoje wpisy a tym bardziej cenne porady. qrcze ja rano łykam euthyrox i nie wiem kiedy w końcu mam łykać castgnusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×