Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Cześć. Ja biorę olej z wiesiołka w tabletkach. Próbowałam siemie lniane ale po nim mam straszny odruch wymiotny. Cieszę się,że trafiłam do kliniki badania niepłodności. Gdy chodziłam do innych lekarzy słyszałam, że mamy sobie odpuścić parę miesięcy i powtórzyć badania. Kiedy poszłam pierwszy raz do kliniki od razu miałam do zrobienia szereg różnych badań,jak również HSG, PCT. Teraz wiem, że u mnie występuje wrogość śluzu a plemniki mojego męża mają obniżoną ruchliwość i że dużą szansą jest dla nas inseminacja:) Już nie mogę się doczekać soboty, żeby lekarz mi wyznaczył dzień owulacji. Trochę się boję ale czuję i wierze,że nam się uda:) Boję się trochę rozczarowania ale mam nadzieję,że nie będę go przechodziła:) Tak ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam doła :( jutro prawdopodobnie zapadnie decyzja czy stracę jajowód :( to jest jak koszmar a miało być tak pięknie boje się że z jednym to już nigdy nie zajde całe to leczenie poszło na marne, nie mam już siły płakać, jak mąż przychodzi to oboje płaczemy, życie jest bardzo niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1987
Endi kochana nie załamuj się, musi być dobrze. Tyle czekania, leczenia, musi się udać, wyjdziesz ze szpitala, odpoczniesz, zdrówko wróci do normy i dalej będizecie się starać. Nie trać nadziei. Dziewczyny a może wiecie, czy siemię lniane można w kapsułkach kupić tak jak olej z wiesiołka?? Wiecie szczerze powiem, ze mieszkam na wiosce zdala od większego miasta, nawet do gin mam 50 km, a gdzie tu klinika niepłodności w w-wie, białymstoku itd. Przeraż mnie to. A co gorsze to to, że nie zarabiam za wiele, mąż też średnio, wiec co nam zostaje...:( czekać na cud, bo jak się ma mało kasy to za dużo sie nie zdziała, a ja uważam, że 130 zł jak za wizyte to i tak dużo a gdzie tu w klinice, jestem załamana:( mam nadzieję, że ten bromek zdziała cuda, bo inaczej koniec, no będę musiała zrezygnować, jestem w kropce. Wyniki dobre, a dzidzi brak, a zawsze marzyłam o bliźniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi trzymaj sie... moze nie bedzie az tak zle !!!kurcze jakie to zycie jest niesprawiedliwe.... jesli los po wielu latach daje juz szanse to niech juz pozniej nie igra z nami i da sie cieszyc szczesciem do konca Wspolczuje Ci Endi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA 86 WITAMY SERDECZNIE,oczywiscie ze mozesz pisac,bedzie nas wiecej, bedziemy sie dzielic doswiadczeniami ,problememi i radosciami:) Endi znam ten stan ,ja po poronieniu miałam takiego doła ze m martwił sie juz pozadnie o mnie,myslałam ze to koniec wszystkiego,zyc sie przestawało chciec.Lezałam w łózku i lezałam i nic tylko w jeden punkt patrzyłam. POzniej z czasem dostałam nowych sił i staram sie o kolejnego dzidziusia choc bez efektów.Rozumiem ze jest Ci bardzo ciezko ,współczuje z czałego serca i jedno co moge napisac to to abys znalazła w sobie siłe do kolejnych prób.Przytulam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica czesc,mowisz ze siostra az takie mdłosci miała,chciałąbym aby twoje słowa sie spełniły,ale cóz jestem dopiero co po okresie,przyszedł w pore jak zawsze 27dnia i trwał 3 dni wie marne szanse na ciaze. Justa ja po bromku w koncu czułam sie lepiej ,organizm sie nareszcie przyzwyczaił,a tu nagle takie mdłosci ,za wczesnie sie ucieszyłam ze bromek zakonczył skutki uboczne:( moze rzeczywiscie pogadam z gin o zmianie jesli sytuacja powtórzy sie...szczególnie jutro musze wstac o 6 rano a tu ...az sie boje Natusia na urodzinki zycze spełnienia marzen ,a my znamy te marzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnis skarbeczku to nie z nerwów ,bo ostatnio wyciszyłam sie i chodziłam usmiechnieta,co czesciowo jest po walerianie bu ha ha widzisz cholerny bromek,niby sie juz przyzwyczaiłam a tu nagle masz,ze zdwojona siła mnie powalił az na podłoge,i cały dzien mnie tak meczy dzisiaj,piersi bola i niedobrze mi,Ty juz pewnie myslami na wakacjach co?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnis skarbeczku to nie z nerwów ,bo ostatnio wyciszyłam sie i chodziłam usmiechnieta,co czesciowo jest po walerianie bu ha ha widzisz cholerny bromek,niby sie juz przyzwyczaiłam a tu nagle masz,ze zdwojona siła mnie powalił az na podłoge,i cały dzien mnie tak meczy dzisiaj,piersi bola i niedobrze mi,Ty juz pewnie myslami na wakacjach co?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edni trzymaj sie :*:* dziewczyny a wy gdzie sie leczycie?chodzi mi w jakiej klinice?My dopiero od lutego leczymy sie w poznaniu na polnej.Tam przeszłam histero,laparo i hsg.Teraz mamy działać 3 miesiace a potem inseminacja//z kolei moja siostra podchodzi do in vitro///ehh mówie wam jakiś koszmarrr.Nawet nie spodziewałam sie takich problemów///jak pewnie każda z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
kasica1977 przed Wami jeszcze nie jedna owulacja... :) M1987 witaj wśród nas... Przede wszystkim liczy się nastawienie... Połykasz trochę bromka, zobaczysz co Ci endokrynolog powie i będziesz miała pełną świadomość na temat swojego organizmu... Ja czekam z niecierpliwością na wizytę u endo, właśnie dlatego żeby mieć wewnętrzny spokój po stwierdzeniu czy jestem zdrowa, czy musimy coś podleczyć...Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
ANUSIA86 pisz jak najwięcej... Czekamy na Twoje posty :) Ja podejmuję leczenie u specjalisty w Kr :) izula08 bardzo ładnie... liczy się pozytywne nastawienie :) endi86 kochana....jesteśmy z Tobą... :) to nic nie przekreśla... Pamiętaj marzenia się spełniają kochana :) trzeba wierzyć.. :) Może rzeczywiście potrzebna jest Wam przerwa i odpoczynek.... :) Dziewczyny powiem Wam tak, bardzo martwi mnie to, że dalej nie mam okresu :( Miało pomóc, a jest odwrotnie :) Jednak teraz każde zbliżenie z moim M, to czysta miłość... Wiem, że w ciążę teraz nie zajdę i chyba to też pomogło mi odreagować... :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia1207 który masz dzień cyklu? bo ja mam 41 i też okresu brak, objawów brak :/ test negatywny :/ robiony w 36 dniu i nie wiem już co robić ://// Endi będzie dobrze ... głowa do góry :) Jak się zażywa ten castanogus? i czy mogę zacząć od teraz go brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
U mnie zblizaja sie dni plodne, wiec od weekendu zaczynam molestowac meza hehe, kupie jakies winko na dniach, zeby sie odstresowac, ale wiadomo przy bromku 1 szklaneczka max ;) najgorzej wylaczyc glowe, co zrobic zeby nie myslec... ja jeszcze nie pracuje i ta cala sytuacja mnie dobija, dziecka nie ma i pracy nie ma :( duzo czasu mi schodzi na rozmyslaniu.. Wlasnie zaparzylam sobie siemie lniane, jak nie na sluz w tym cyklu to chocby na jelita pomoze ;) watek sledze caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Mi sie wydaje, ze castagnus mozna brac od dowolnego dnia cyklu. To przeciez sa tylko ziola. Ja bralam kiedys od 1 d.c., a innym razem od mniej wiecej drugiej polowy... w obydwu przypadkach przy mojej prolaktynie nie pomogl. -1 tabletka na czczo rano dla kobiet o wadze ponizej 60 kg -2 tabletki dla kobiet >60 kg Kuracja trwa 90 dni. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoana85
Endi, ja rok temu przeszłam ciążę pozamaciczną i wiem co czujesz. Rano dowiedziałam się, że to ciąża pozamaciczna, a wieczorem zrobili mi laparaskopie. Jajowód lewy mi pozostawili, mimo, że ciąża ulokowała się na środku jajowodu. Od roku, staramy się nadal, ale nic nie wychodzi. W marcu przeszłam HSG gdyż było podejrzenie, że ciąża mogła uszkodzić mi lewy jajowód, ale na szczęście wyszło, że oba są drożne. Od dwóch miesięcy leczę prolaktynę bromergonem i nie tracę nadziei, że się uda. Moja ginekolog mówi, że jak raz się udało to się uda kolejny. Endi trzymam kciuki, aby wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
pingwinn u mnie dzisiaj mija 51 dc!!!! i nic, nawet nie czuję, żeby się zbliżał... Test z krwi robiłam w 30 dc, bo musiałam wziąć leki na grzybka... Ja castagnus biorę rano po śniadaniu, zaczęłam od połowy cyklu chyba. antoninka27 no to wrzucaj na luzzz....Owocnego weekendu :) W twojej sytuacji siedzenie w domu może być rzeczywiście dołujące, ale może znajdź sobie coś na zabicie czasu... dżoana85 bardzo dobry przykład! Dziewczyna swoje przeszła i wierzy w największe swoje marzenie dalej.... Trzymam kciuki za nas wszystkie :) :) :) Do usłyszenia po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaca1977
Endi wszystko będzie dobrze:) jeszcze będziecie się cieszyć z szkraba:) zobaczysz kochana:) ANUSIA86 witam w gronie prolaktynek;) Dziewczyny siemię robię tak jak Wy z tym że jak gotuję to dodaję 2 łyż cukru wlewam do kubka i czekam jak trochę przestygnie gdy już da się wypić przechylam do dna i jest to całkiem do przełknięcia ha ha:) a cukier później spalam z M hi hi:) piłam tak od 1 do 12dc i efekt był zaskakujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaca1977
Endi wszystko będzie dobrze:) jeszcze będziecie się cieszyć z szkraba:) zobaczysz kochana:) ANUSIA86 witam w gronie prolaktynek;) Dziewczyny siemię robię tak jak Wy z tym że jak gotuję to dodaję 2 łyż cukru wlewam do kubka i czekam jak trochę przestygnie gdy już da się wypić przechylam do dna i jest to całkiem do przełknięcia ha ha:) a cukier później spalam z M hi hi:) piłam tak od 1 do 12dc i efekt był zaskakujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie pijemy siemie lniane na własny sposób,jedne z cukrem ,jedne z sokiem malinowym,najwazniejsze ze działa,ja zaraz ide parzycbo dni płodne sie zaczeły:) ju hu hu:):) Endi mysle o Tobie,daj znac jaka decyzja lekarzy???? a nasze wczasowiczki Monis i Juste pozdrawiam i zycze owocnego urlopiku,ja pracuje teraz non stop wiec zazdroszcze wam ale wypoczywajcie wypoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia 86 halo jak sie czujemy dzisiaj,jak humorek,pisz:):) Witam M1987 nie przejmuj sie prolaktyna,wezmiesz bromek i spadnie do odpowiedniej normy,tylko pamietaj zaczac brak bromergan od 1/4 tabletki to powoli przyzwyczaisz organizm. U mnie te omdlenia nie powtótrzy sie narazie wiec ciesze sie spokojem i nawet lampka białego wina z okazji urodzin m dzis szykuje mu niespodzianke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis piatek 13 a dla mnie jest calkiem szczesliwym... pewnie dlatego ze juz mam wakację.... 2 godzinki w pracy dluzej ale wszystko zrobione i moge o niej zapomniec przez najblizsze 2 tygodnie.... witaj plazo i sloneczko ;)))) malo tego bylam dzis w szpitalu u lekarze(hehhe swojego poprzedniego ;)) po recepte na bromka no i przy okazji spytalam sie czy jest mozliwosc zrobienia USG ;))) no i oczywiscie sie zgodzil (spotkalam go w srode u mnie w pracy calkiem przypadkiem- i spytalam o recepte bo moj nowy gin jest na urlopie ;)) i przy okazji recepty gratisowo mam badanie ;))). No i pecherzyk pekl... bylo widac plyn w zatoce... no i malo tego pecherzyk byl w koncu po prawej stronie- ostatnie 4 cykle zawsze byl po lewej i nic z tego nie wychodzilo ;)) . takze trzymajcie kciuki ;) pamietacie nasze SMSY do wrozki/wrózbity ?? do was tez ciegle przychodzą SMSy?? wczoraj na innym forum dziewczyna wynalazla meila do babci ktora wrozy ;)) oczywiscie ja tez wyslalam zapytanie a oto jej odpowiedz roga Pani Justyno, odpisuję to co z kart wyczytała Babcia: bedzie Pani matką i to już wkrótce. Na razie nie jest Pani w ciąży dlatego, że mocno się tym Pani stresuje- samym faktem, że może Pani nie być matką. Co chodzi o pracę, to sprawa nie wygląda już tak kolorowo, ale widać jest,że w przyszłości nie będzie żadnych problemów finansowych. chcecie poznac swoja przyszlosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella jaką niespodzianke szykujesz na wieczorek... szkoda ze nie mozesz sie pochwalic II kreseczkami... ale napewno jeszcze taka okazja bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-mis
Endi ściskam Cie bardzo mocno i jestem z Tobą myślami :* Justa no właśnie,mnie zazwyczaj boli z lewej strony,ale ginka powiedziala że to normalne i wcale nie musi boleć na przemian. ciesz się kochana że pękł,najważniejsze że jest i z tego musimy się bardzo cieszyć.a i czas przyjdzie na pocieszenie kreseczkowe. Bella jakie to mają być fajne wakacje gdy na dworze ziomno jak na jesieni,normalnie załamuje mnie to wszystko,miałam tyle planów na wycieczki po plaży itd a tu przyjdzie w chałupie siedzieć. miłego weekendu kobietki i duuuuuużo przytulania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje Monis ,mam w planach przytulanko:0 Justa robie m niespodzianke bo on bardzo pozno dzis wroci i nie spodziewa sie niczego a urodzinki dopiero jutro. Wiec kolacyjka juz czeka,winko tez mamy no a na deser.......:):):) tez same słodkości hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ponoc od czwartku ma byc ciut lepiej ale tylko ciut. i wlasnie dlatego ja od jakiegos czasu nie jezdze w wakacje nad polskie morze tylko jezdzimy na przedluzony weekend wrzesien pazdziernik - no ale oferta jeszcze akualna ;))) ee i wtedy wrecze Ci bromka osobiście i nie bede musiala wysylac ;)) jesli chcesz to przeslij mi dzis @ na justynasiedlce@poczta.fm to wysle dzis bo pozniej to dopiero za tydzien ;)) wszystkiego najlepszego dla M .... i aby za 9 miesiecy mogl uslyszec płacz dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!Jeszcze nie wiem która jakie ma problemy ale nadrobie po weekendzie chociaż po krótce. Ja w weekend powinnam dostać okres...zobaczymy... w tym cyklu miałam robiony monitoring po raz pierwszy i w 13dc pecherzyk miał 20mm..gin twierdził,że na bank pęklnie no i było przytulanie a z jakim skutkiem zobaczymdziwi mnie ze gin nie kazał mi pryzjsc za dzien czy dwa zeby sprawdzić czy na 100%pękł..wy byłyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wysłałam już adresik na @.nawet jak będzie zimno i deszczowo to i tak zamierzam spędzić te kilka dni na totaolnym luzie. a na jesieni jechać nie mogę w tym czasie m ma najwięcej jazdy więc pozostaje teraz trosskę poodpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia witaj :) dziewczyny a czy Wy stosujecie np takie coś jak aequrella ??stosowana przy terapiach hormonalnych?? no bo ja to już sama sobie dać rady nie mogę,nie mam na nic ochoty ,tylko spać i spać,jestem zła jak osa,normalnie sami domownicy już narzekają na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×