Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość stokrotka201
Nio i na dodatek znów pojawił się u mnie mlecznobialy sluz taki zbity w skrzepki. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ninka ja wczoraj tez beczalam... w czwartek bedzie trzy miesiace a tyle sie wydarzylo... szkoda ze nie lepszego... wczoraj ginekolog stwierdzil ze bede miala bardzo pod gorke z zaciazeniem i utrzymaniem ciazy... zalamalam lapki... nie wiem jaki ma plan ale kazal mi zglosic sie za miesiac i zapowiedzial ze sprobuje sie za mnie wziac... na razie dal mi duphaston bo mowi ze ta moja dziwna miesiaczka w tym miesiacu to prolaktyna i bole jajnikow i ciagniecie w podbrzuszu tez... ale nie dal mi bromergonu bo mowi ze chce jeszcze wyniki z przyszlego miesiaca bo ta moja prolaktyna plywa w ta i z powrotem co ponoc jest jeszcze gorsze... eeeeh strasznie sie boje ze nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Będzie dobrze :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio dobra ....:-D:-D:-D. Pójdę dziś do apteki i jutro z rana zrobię test :-D:-D:-D. Czuje że cycki mi zaraz odpadna....nio i kuje mnie podbrzuszek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jeżeli to nie będzie dzidzia to wychodzi na to że przy bromku coraz bardziej odczuwam zbliżającą się @:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to jutro świętujemy:) Mnie dziś coś podbrzusze kłuje troszkę, ale piersi nic nie bolą, czasami tylko czuję po bokach ciągnięcie. Na razie temp wysoka więc jest dobrze, oby nie spadła. Ale wreszcie czuję, że była owulacja bo wykres temp mam prawidłowy, wcześniej były płaskie jakby bez owulacj. Więc nawet jeśli nie w tym miesiącu to może w następnym się uda. No zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tyle wirusków ciązowych wysłałam ze nie mogą iść na marne ;)) to jutro świetujemy z rana przy kawie ;) stokrotka dorzuci nam po ciachu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Zobaczymy, będę chciała mieć jak najlepszą ale co wyjdzie to nie wiem. Jak zmierzylam temperaturę to miałam 37.2 ale to było popołudnie....rano nie mierze Ją ogólnie mam zachwiana tem ciała lubię niskie tem więc u mnie 36.6 to wysoko. :-D. Nie urywam że bardzo bym chciała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiecie co.....jak będzie 2 krechy to obiecuje że naucze się robić buciki na drrutach i pierwsze buciki mój dzidzius będzie miał zrobione przez mamuske :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ale stresa mam.....boję się robicc testy bo każdy pokazuje wynik ujemny. Tylko teraz owu wyszed 22 dc ale nadal robię te testy i wychodzi mega mocna jedną krecha kontrolna. Zastanawiam się jaki ten test kupić tzn strumieniowy czy plytkowy i jakiej firmy ?:-S Nie ma problemu zrobię dla. Każdej jak się naucze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio to tak zrobię. Chyba zrobię jutro dwa testy różnych firm. Zobaczymy. A ty madziusiek jak się czujesz ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję dobrze, ale dziś zamówili pizzę do biura koledzy i jak poczułam ten zapach to mnie cofnęło i jakoś zakręciło w głowie. Patrzę na poprzedni cykl i w tym czasie co teraz przez @ to już mnie bardzo mocno piersi bolały,a teraz nic a nic. Tylko te niebieskie żyłki i powiększone sutki. no i dziś coś czasem poczuję w brzuszku lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Jak pougniatalam sobie piersi to całe w żyłach na około się zrobiły. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka dobry pomysl z tymi roznymi testami bo jak ja bylam w ciazy to byl jeden taki ktory mi nie pokazal a poprzednie 4 i owszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a jak zdejmujesz stanik to Ci bladną? Bo u mnie tak właśnie jest, mam wrażenie się się męczą w staniku i te żyły są ciemniejsze. A jak siedzę bez to są jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Tak dokładnie tak jest. Jak mam bezszwowy to są blade ale jak z koronka i z drutami to sutki mam tak obolale że szok. A jak rozbieram się po całym dniu to czuje ulgę i tak jakby piersi mi obwilsly z kilka cm :-D Takie ciężkie. Ale jak chodzę bez to są jaśniejsze te żyły. Ale jak stoję nago to aż wiadac sieć pajecza z żył i do tego grudki na brodawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moje też czują się lepiej luzem puszczone:D hehehe, ja mam taką siną otoczkę sutków, grudki i żyłki wszędzie, czasami jak zdejmuję stanik to w jednym miejscu to wygląda jak maleńki żylak. no nie wiem co to będzie :) czekam do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio mam nadzieję że nie na darmo te bóle :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mnie to nie bolą, ale są pełniejsze. i czasami mam takie uczucie jakby ktoś z boku mi igłę wbijał pod pachami.mam mieszane uczucia, bardzo bym chciała tylko się boję rozczarować, że znowu nie wyszło, dlatego się nie nastawiam na te dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
też chce mieć ciężkie i obwisłe :D heheh w końcu miałabym duże :) koleżanka robiła jakiś quick test i też był trefny, bo już tarczyce zaczynała leczyć, a okazało się, że je w 3 miesiącu i nie miała, żadnych objawów, także tego nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mnie mrowia ale też szczególnie w nocy jak mąż mnie traci w cyca to się budze . Dokładnie są pełniejsze i przy tym mnie bolą. A teraz w środku nie koło jajnika ale w środku chyba tam hdzie ma być gniazdko mnie kuje boli ciągnie tak cmi ale czuć. A jak się trochę dziś zakrecilam w chodzeniu to jak usiadlam to wszystko mi tam pulsowalo. Mąż jak trzyma rękę na brzuchu tam nisko po tym jak się zmecze to mówize czuc jak pulsuje mi ciało w tamtej okolicy. I tak w wyczuci sama mam ścianki mojej małej spuchniete takie napuchniete są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio tak mi się wydaje że jest spuchnieta. Jak poprzednio tak miałam odczucie o spuchnieciu to na usg wyszło że pecherzyk jest :-D:-D:-D. Dla mniie nalepszym testem jest usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg jeszczen nie wykryje ciazy .... lepsza na tym etapie jest beta ... no i test...(zwlaszcza ten ktory pokaze 2 kreski )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×