Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość antoninka27
dziewczyny a mnie mdli po choragonie dzis czwarty dzien jutro jade na usg sprawdzic czy pecherzyk pekl ale nie czulam jakiegos strasznego bolu wiec sie boje przed jutrzejszym dniem milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella nie zwlekaj z odebraniem wynikow im szybciej sa tym szybciej mozna zadzialac zeby bylo lepiej antoninka przeciez nic nie musialo Cie bolec gro dziewczyn nie ma zadnych objawow owulacji poza sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha masz racje,lepiej wiedziec ,na czym sie stoji i zadziałac,zadzwonie w poniedziałek jak grzeczna dziewczynka:) EWUS jak tylko poznam termin zaraz pisze i sie spotkamy w Ladku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka przy peknieciu wcale nie musialas czuc jakiegos bolu... zreszta mogl peknac w nocy jak smacznie sobie spalas ;)) mnie po choragonie strasznie piersi zaczely bolec i to juz praktycznie 2 dni po podaniu . Trzymam kciuki aby nie bylo sladu juz po nim Stokrotka jak tam zakupy . spodnie kupione ?? Bella a u mnie dzidzius rosnie na drozdzach ... z wlasciwie to brzuch rosnie ;)) wiec dzidzius pewnie też .. ogolnie czuję się dobrze... miałam ostatnio parę dni z mdłościami i na tym konczą sie moje objawy ciązowe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
hej brałam dupka od 16-25 dc i dziś mam 31 dzień i nie dostałam okresu... do tego bolą mnie piersi i czasami podbrzusze jak na okres ale to jest tylko takie trwające minutkę. Robiłam kilka testów tych tanich z allegro i wyszły negatywne ale zawsze miałam okres 2 do 3 dni po odstawieniu dupka :/ Ile dni po dupku można czekać na okres? Bo nie wiem czy jest sens zawracać gitarę mojemu gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostawalam zawsze do 3 dni po odstawieniu dupka ale ponodz moze byc i ok 5... jakiej czylosci masz testy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Dziś dodatkowo mam brzuch jak balon i boli jak chce go wciągnąć. Nie boli jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zaznaczoe jakiej czulosci sa te testy. Moga byc slabej (ale nie musza) bo dokladane sa jako gratis ... poczekaj jeszcze ze 2 dni a jak sie bardzo niecierpliwisz to zrob zwykly test a jeszcze lepiej bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Kupię dziś test zwykły i zrobię jutro rano. Jeśli wyjdzie negatywny to nie ma sensu na betę iść. Dzięki Justa za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
oj OBY ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli pekl to od tego czasu @ powinna pojawic sie ok 14-15 dni po ... ta faza razej jest stala i malo kiedy sa jakies odstepstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1207
Hej dziewczyny... U mnie kolejne leczenie prawie 3 tygodniowe na grzyba... Najwidoczniej złapałam coś na wakacjach, bo w badaniu wyszło, że lek który mi podano jest bardzo wrażliwy na tego grzyba... Do 5 dni po zakończeniu kuracji kolejny posiew i zobaczymy.... Abstynencja wciąż trwa i zaczyna mnie to wkurzać, że nie mogę poprzytulać się z M... :( Ogólnie nastrój lepszy mam, ale to może przez to że zaczęłam uczęszczać także na siłownię i fitness... Odstawiłam też luteinę na razie, bo lekarz stwierdził, że tą dawkę, którą miałam to w ogóle bezsensu brać... Ustaliliśmy, że jeżeli do 40 dni nie dostanę @ to wtedy mam wziąć 4xprzez 5 dni.... I kazał prasować bieliznę, więc prasuję swoją i M.... Pozdrawiam wszystkie forumki... Cieżarnym życzę zdrowia, a starającym się otuchy i wytrwania.... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemfit
Justa niestety nie sprawdzałam czy pęcherzyk pękł więc nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
jestemfit ja po luteinie dostawalam okres zawsze 3ciego dnia, ale do tygodnia chyba powinien sie pojawic. Mam nadzieje, ze jestes w ciazy :):) Bylam na usg i po pecherzyku ani sladu ufff, we wt mam zrobic progesteron i powinien byc wysoki, zobaczymy ;) czyli organizm zareagowal na stymulacje hurraa! Piersi mnie minimalnie bola od dzisiaj, wczesniej mdlosci, ale to wszystko skutki choragonu, no i strasznie spiaca jestem :) Ciesze sie, bo jakby co wiemy juz jak dzialac. a ja szukam wciaz pracy i nic na horyzoncie... jak zajde w ciaze, to juz w ogole nic nie znajde, a siedzenie w domu jest dolujace, no i brak kasy :) Natusia to nieciekawie, ze tak to sie w czasie rozciaga...prasowanie biezlizny faktycznie jest bardzo wazne, no i warto wyprac i wyprasowac tez posciel. Jedz duzo czosnku, grzybica sie zaczyna w jelitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka to juz polowa sukcesu ze pecherzyk pekl ... aby druga byla za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety z praca to chyba wszedzie jest ciezko... jedynie tylko znajomosci pomagaja ;( fajnie by bylo cos znalesc aby potem byl macierzynski ale niestety szukanie pracy i ciaza nie ida w parze ;( mnie po choragonie piesi doslownie rozsadzało przez te 2 tyg.. ale jak pojawil sie termin @ przestaly bolec i tak jest do dzis ;")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
nio spodnie kupione ale jeszcze nieciażowe a w gumkę ;) Ja od kilku dni jestem taka blee....ozywiam się chleb z masłem i solą nio i obowiązkowo woda przegotowana. Nie mogę sobie smaku znaleźć. Czuje się dobrze poza wczorajszym dniem gdzie wieczorem musiałam zmusić się do wymiotów bo siedziała mi przez cały dzień taka klucha że nie mogłam już wytrzymać. Ale.....najwazniejsze aby Jagódka bądź Olaf prawidłowo się rozwiał(a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
zmuszam się dziś jadłam winogrona, gruszkę nio soku troche z marchewki ale potem było mi blee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie wróciłam od teściów i tak sobie porozmawiałam z teściową i się trochę pocieszyłam... ona ma 6 dzieci i opowiedziała mi, że 2 też poroniła... w sumie to głupie tak mówić, że mnie pocieszyła, ale jakoś tak odetchnęłam, że to się rzeczywiście często zdarza... poroniła pierwsze i przedostatnie dziecko... ehh ja już bym się chciała znowu starać.. nic mnie nie boli, nie mam już plamień i mam dość sporo śluzu (śliski), ale wiem, że minęło dopiero 16 dni od zabiegu, więc to za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu rozumiem Cie bo tez mialam ochote jak najszybciej... ale wytrzymaj choc do tej pierwszej @... i uwierz ze poronienia to baaaardzo czesta sprawa...wiem co mowie bo ze swoim lezalam 6 dni w szpitalu i strasznie duzo dziewczyn sie przewinelo przez moja sale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Stokrotka niby sok pomidorowy warto pić. A mnie od kilku dni boli lewa noga, tak jakby staw biodrowy (nieprzyjemne uczucie). Jak leżę na plecach to mniej boli, a jak siedzę to poprostu rozsadza mi biodro. Wczoraj jak spacerowałam wieczorem to podbrzusze mnie uwieralo i po siusianiu zauważylam nitkę krwi, co wcześniej nigdy nie miało miejsca w 22dc. Dziwne rzeczy jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Marysiu to fajnie, że możesz z teściówką tak szczerze pogadać. Moja też jest w porządku, ale o moich problemach czy zmaganiach nie bardzo mam z kim pogadać. M wspiera, ale nie chce rozmawiać, a też nie chcę, żeby się roznioslo po rodzinie i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie ją chyba zaduzo wcinam pomidorów bo znów mnie żołądek zaczyna boleć. Ostatnim razem jak byłam w szpitalu na żołądek to właśnie od pomidorów bolało. A ją uwielbiam pomidorki. Mam dużo leków na żołądek ale nie biorę żadnego bo nie chce zaszkodzić fasolce. Jeżeli nie przejdzie do końca tyg to jadę do szpitala niech cios wymyśla. Moje samopoczucie przez ten ból zaladka jest nijakie :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) co tam kobietki po weekendzie? ja po pobraniu krwi ,jutro wyniki.jakoś pogoda dziś mnie dobija,spać i jeszcze raz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
dzień dobry w nowym tygodniu. ja również po pobraniu krwi, czekam na wyniki. moniś-miś na jakie wyniki czekasz? stokrotka, a może przetworzone pomidorki będziesz mogła, a nie świerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio nie wiem...w czwartek idę do gastrologa i się dopytam. Dziś czeka mnie gotowanie zupki ryzowej ze zmiksowanym kurczaczkiem na ten mój żołądek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×