Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość madziorkus
A powiedz mi ile juz czasu bierzesz bromka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
PRL spadła, @ zaczął być regularny co 29 dni, brak wycieku z sutka. Owulacje chyba zawsze miałam, bo mój najdłuższy cykl miał 36dni, a przy takim cyklu też można mieć owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
Ale widze że się nie poddajesz? A po 3 miesiącach musiałam zrobić powtórne badanie na prolaktynę czy spadła czy nie? Bardzo chciałabym zajść w ciaże, ale juz się nie nakręcam...najpierw wyleczę prolaktynę.. Tak jak ty myslałam że w tym miesiącu sie udało, bo miałam objawy na dwie kreski, ale niestety pojawiła się @ w terminie:-( Czekam na ciebie i na twój wynik:-)Mam nadzieję że bedzie pozytywny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek mam nadziję, że dla mnie ten '13 rok będzie szczęśliwy. I czekam na spacerki z wóziorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a za ciebie trzymam kciuki, żeby rok '12 był jeszcze szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też cykle się wyregulowały, wycieku z sutka nie mam więc same plusy, z owu nie wiem jak jest ale mam objawy owu których wcześniej nie było albo były mniejsze. DO mojego endo mam wizytę dopiero w pierwszym tygodniu lutego ale może w styczniu się wcisnę bo mi się kończą leki na tarczycę też. Ja miałam w tym roku 3 razy badaną PRL i była w normie, Bromka dostałam na nieregularne cykle i głównie przez wyciek z piersi, który z cyklu na cykl robił się większy. Ale walczę:) Ten cykl już na spokojnie i tak już nic nie zmienię, kiedyś się doczekam:) Wg wróżki w 2013 roku będę mieć pierwsze dzidzi:) Tylko nie wiem czy to miała być data porodu czy poczęcia hehehe:) ale to tak z przymrużeniem oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
U mnie to troszkę skomplikowane. Bo cykle mam reularne chociasz dlugie bo 36 dni:-)Wycieku żadnego nie miałam tylko ból piersi przed okresem... Wcześniej miałam wywoływaną owulację i zaszłam w ciaże..ale straciłam..więc szukałam dalej przyczyny...Wyszła wysoka prolaktyna..Teraz zaczynam leczenie i mam nadzieję że w którymś cyklu wreszcie znowu załapię:-) Ale tym razem na dłuzej.. A tobie napewno się uda w tym roku, bo z tej temperatury widać że jest oki...i że dwie kreski będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natie75 ja mierzę cały cykl temp, ale sporo dziewczyn w trakcie @ sobie odpuszcza mierzenie. Madziusiek ja mam przed @ szyjkę bardzo nisko i miękka albo średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mierzą temp w moim przypadku to bezsens. Dziewczyny mam dziś jakieś bóle podbrzusza szczególnie przy siadaniu i wstawaniu.Po dwóch no spach troche przeszło ale teraz znów go odczuwam :( kurczą czyżbym się w weekend przedźwigała??? Madzia który to dzień może teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Dzięki Ninka. trudno się mówi i żyje się dalej, ale złość była. Ale nie ma tego złego.. teraz na tydzień jadę z M za granicę, a później sylwester także będę się pocieszać do końca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka juź nic nie dźwigaj, odpocznij sobie bo może faktycznie coś nadwyrężyłaś. Na test to jeszcze poczekam kilka dni więcej nadziei nie zaszkodzi:)dziś 27dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Dzięki madziusiek30 od jutra zaczynam mierzyć Nie zaszkodzi :) Trzymam za Ciebie kciuki żeby @ nie przyszła oby się udało a jak nie to działamy do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to Madzia jutro możesz spokojnie testować-trzymam kciuki:) Kurczę mnie nadal to podbrzusze boli.A córcia średnio daje mi się oszczędzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wczoraj rozlozylo.... goraczka 38,7.. z nosa cieknie jak z kranu, glowe rozsadza do tego wymioty ..... dzis juz ciutke lepiej ale mam nadzieje ze to nie cisza przed burza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście:) Zobaczę jutro rano jak będzie z temp:) Najgorsze jest to że mam rano spotkanie, ważne biznesowe i muszę być skupiona a jak wyjdą 2 kreski to raczej tak nie będzie, jak jedna to jeszcze gorzej. Dlatego testowanie ustaliłam na środę ale już też chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek to trzymam kciuki :-D. Justa do lekarza i do łóżka:-D. A u mnie dziś rozpoczął się 1 2tc czyli to już 3 msc :-D. Jak ten czas szybko leci :-D. Jeszcze tylko pół roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek to może i lepiej, że masz to spotkanie, bo nie będziesz aż tak rozmyślać i jutro już wszystko będzie jasne, mam nadzieje, że na +. Justa oszczędzaj się i choróbsko minie, a dziś wielki dzień.. o której masz USG? Ja myślę, że będzie dziewczynka:) Marysia to działajcie do bólu, wszystko się zaczyna układać po twojej myśli:) Stokrociu badzo gratuluję tych 12tc, to teraz już z górki. I czekamy na płeć dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz jestem w pracy ,,, takze koniec laby ;( Wizyte u gina mam pozno bo dopiero na 20,45 ale napewno dam znac co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek30 przeslij mi jeszcze raz swoj adres bo niechcacy skazowalam ze szkrzynki Twojego @ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek30 przeslij mi jeszcze raz swoj adres bo niechcacy skasowalam ze szkrzynki Twojego @ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek przeslij mi jeszcze raz na maila adres bo gdzies go niechcacy wywalilam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
dziewczny a ja mialam miec robiona dzis droznosc jajowodow, ale wyszla zla biocenoza (grzybki i bakterie) i ten miesiac mam zalecone leczenie, ja i maz :( i zakaz wspolzycia...bo podobno wtedy sie nie wyleczymy... takze w styczniu moze ruszy cos do przodu, o ile biocenoza po leczeniu wyjdzie dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×