Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Antoninka ja mam biocenoze wzorcową ale niestety OB mam podwyższone i to mnie dyskwalifikuje do badania, też mi się wszystko odwleka, dzisiaj byłam u lekarza ogólnego dostałam przekaz na badania morfologia, próby wątrobowe, rtg, wymaz z gardła, w styczniu mam isc wyrwac ósemke bo też od niej mogę miec stan zapalny, boję się no ale muszę, bagatela chirurg szczękowy zaśpiewał 450 zł ... Pozatym mąż ostatnio dostał listę badan do zrobienia, hormony, posiew nasienia, może coś u niego wyjdzie, do gina jedziemy 27 grudnia zobaczyc co z moimi pęcherzykami, pozdrawiam Was cieplutko, brzuchatki oszczędzac się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomniałam dodac że ten mój estradiol jest bardzo dobry niepotrzebnie się martwiłam, reszta hormonków też prócz prolaktyny i tsh, jutro endokrynolog,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dotarłam do domu:) uuuf ale miałam dzień zapracowany, ale wszystko załatwione:) Rano temp nie spadła więc jest nadzieja jeszcze:) Stokrotka gratulacje, teraz to chyba najspokojniejszy i najpiękniejszy trymestr przed Tobą:) Marysia do dzieła:) na wrześniówkę się załapiesz:) Justa wysłałam Ci maila :) i czekam na wieści jak usg:) i co tam Twój wstydek pokazał:) :):) czy odkryje dziś tajemnicę:) Antoninka Endi - Wam też życzę szybkiego wyleczenia, Endi ząbki lepiej wyleczyć przed ciążą nawet jeśli to nieszczęsne ósemki:( Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie się cieszę że ten najgorszy czas za mną .....za nami:-D. Mój brzuchol jest tak fajnie twardy że wiem że to nie tluszczyk tylko dzidzia. Już chciałabym wiedzieć kto się kryje i kopie (jeszcze leciutko) matkę :-D. Madziusiek ale jutro będziesz miała piękny dzień pomimo tej pogody .....otworzysz oczy i zobaczysz dwie może lekkie krechy ale to zawsze coś.... Aż od razu się obudzisz a serce to będzie zapierdzielalo ci z podwójną siłą.:-D:-D:-D. Zycze Ci ...tzn Wam z całego podwojego naszego serducha :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka dziękuję:*:*:* Powiem szczerze, że strach mnie obleciał przed testem jutrzejszym, modlę się aby wyszło 2 kreski. Dzisiaj jak robiłam zakupy i dużo dźwigałam(ah te prezenty) to mnie coś w brzuchu 'rwało' aż się przestraszyłam. Oby tylko temp nie spadła oby nie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak Was czytam i czytam i postanowiłam w końcu sama napisać :) od ponad roku staramy się o dzidzie i nic :( Po przejściu przez drożność jajowodów i badania hormonalne okazało się ze prolaktyna za duża i tu pies pogrzebany :( To mój 2 cykl z bromkiem i dufastonem. Właśnie na dniach spodziewam się @ ale ostatnio co jakiś czas to znaczy w sobotę niedziele i dziś miałam tem. ponad 37 (mierzona normalnie pod paszka) troszkę wcześniej miałam skurcze i ból jak przy drożności myślicie, że to może być To?? Pozdrawiam gratulując tym którym się udało i trzymam kciuki za oczekujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaes - cześć:) Wysoka temp może ale nie musi oznaczać ciąży, ale z całego serducha Ci życzę aby oznaczała:) U mnie też na razie wysoka ale nie tylko ta pod paszką:) Kiedy testujesz? Mycha, mam nadzieję, że będę miała dobre wieści, bo jakiś przestój się zrobił na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeszły cykl po dufastonie miałam 29 dniowy. Jaki ten będzie nie wiem. Niby od ostatniej tabletki @ powinna przyjść w ciągu 7 dni czyli mam jeszcze 5 dni, ale zielona jestem bo to dopiero drugi cykl i nie wiem jak będzie :( Boje się testować w czwartek bo zawsze jak za testuje to jedna krecha i @ :(( Dziwi mnie tylko ta temperatura bo jeszcze nigdy tak nie miałam a i ból głowy jakoś za długo już trwa jak na ostatnie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaeS to może się udało:) U mnie temp ciała od wczoraj utrzymuje się powyżej 37, jutro niby wypada dzień @ - zobaczymy co będzie rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaeS mam nadzieje ze zobaczysz 2 kreski... ja na najblizsze 3 m-ce odpadam z "wyscigu"... wyzsza koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek abym jutro nie musiala wysylac Ci bromka ;)) ja po wizycie .... no i na 80 % bedzie ..... ... chlop... bylam ze swoimi chlopakami i tej mniejszy niestety wyszedl bardzo rozczarowany ze jednak to nie bedzie Ola Szafranska ;))) ale pocieszylo to ze zawsze b edzie wiecej chlopskich zabawek w domu bo jak dzidzius bedzie dostawal samochod to i on ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne że zdrowe:) będziesz mieć dwóch urwisów w domu, no trzech:) Może następna będzie dziewucha:) Twój synek to pocieszny z tą Olą:) jak na takiego malucha to już długo miłość trwa:) hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah nastepnej juz nie bedzie bo znajac moje szczesce to bedzie druzyna pilkarska i na dziewuche nie trafie ;))) no a Oli sie tzyma... dzis rozmawialismy o urodzinkach i kogo zaprosi na urodzinki to na pierwszym miejscu oczywiscie bylo ze Ole ;)) Drugi gigant ma cale 15,2 cm dlugosci i skakal na USG jak mala zabka ...gin stwierdzil ze bardzo zwiercone bo raz tu glowka a za chwilke w tym miejscu nozki... hehhe aby to mu przeszlo to jednego wiercipietka juz mma ))) ... dokladniejsze podgladanie i pomiary na "polowkowym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia no to suuuuper w takim razie milych staranek justa gratulyje syna ;) Endi jak sie czujesz??? Madziusiek pisz jak tam ;);) A co u Monis ja pewnie jutro dostane @ dalej biore antybiotyk.... ah ciagle czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
madziusia i jak ???? Bella kiedy to bedzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek czekamy ma very good wiadomości......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek :( przykro mi jakbys podala jeszcze numer telefonu to wyslalabym Ci to kurierem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiek82
Justa chyba dużo fluidków ciążowych pakujesz, że aż kurierem:) Dziękuję:) Wysłałam maila:) Wiecie co po raz pierwszy nie płaczę, że się nie udało, czekam na @. Ten rok był do bani to fakt, ale w 2013 zachodzę w ciążę, kto ze mną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratuluję synka i po cichutku zazdroszczę:) Madzia może bym się przyłączyła do Ciebie? A tak nawiasem mówiąc mojej koleżance też temperatura spadała a w ciąży była tzn jest teraz w 7 m-cu. Madzia ale jak nie jesteś to postawa wspaniała trzeba z nadzieją patrzeć na ten nadchodzący rok a ten niech odchodzi jak najszybciej bo jak dla mnie był koszmarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Madziusiek ja podchodzilam do mierzenia temp przed zaciazeniem i muszę ci powiedzieć że ją wcale wysokiej temp nie miałam .....jak robiłam test rano miałam nawet 36 stopni więc to nie warunek ta wysoka temp na ciążę. Ją bym poczekala kilka dni i mimo to zrobiła test dla świętego spokoju sama dla siebie żeby nie daj Boże nie zaszkodzić sobie jak jesteś w ciąży. Ja robiłam test w 32 dc i wyszła słaba ale wyraźną kreską ta druga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusiek82
Ninka umawiałyśmy się we 3 (Ty, Gocha i Ja)z Mikołajem ale chyba coś nie zrozumiał ;) 2013 zaczniemy zdecydowanie lepiej:) ja przynajmniej w lepszym humorze, bez względu na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek ..wysylam z pracy wiec mi jest latwiej kurierem ;)) a wiruskow wysle moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to z tą temp mam teraz zagadkę:) faktycznie zawsze przed @ spadała, ale skąd mam wiedzieć jak moje ciało będzie zachowywać się w ciąży:) Poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×