Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość Interesantka25
Moniek78 ja trzymam kciuki za implantacje-oby sie udało ale plamienie może też chyba występować przy nieborze progesteronu chyba,ale nie gdybajmy...wszystko okaże sie juz wkrótce.powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka :) wiesz co z tym progesteronem to ja już nie wiem mam w normie w II fazie tylko prol skok po obciążeniu 30x może to stąd to plamienie, nie wiem ogólnie czuje już że @ małpa się zbliża dziś zrobiłam tsh, ft3 i ft4 robiłam ostatnio je na koniec grudnia, a chce iśc do endokrynologa ginekologa jutro z wynikami może mi coś jeszcze dopasuje z leków, i chyba pójdę na monitoring bo sama to ja nie wiem czy złapię owulację :) w tym miesiącu mimo że test owu pokazywał że można działać nic z tego nie wyszło :( i wiecie że to trochę przygnębiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
fajnie ty chociaz badania robisz a ja musze czekać i narazie ten bromek brać....zalecenie gina...i po tym czasie dalsze badania.wolałabym juz je robić a nie czekać bezczynnie na cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Moniek78 a jaki ty masz wynik progesteronu w II fazie?ja robiłam sobie na własną rękę w ostatnim cyklu i wyszedł coś troche ponad 10,a czytałam ze najlepszy dla starających sie to 15,lekarz na progesteron powiedział ze jest ok,rok temu jak robiłam to miałam 14 z hakiem,a teraz 10. Tak,mi sie troche teraz za niski wydaje....nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantko badania progesteronu i tej cholernej prol robiłam 14 marca to raczej sensu nie ma robić znowu progesteron mialam 29,25 gdzie na faze lute. normy mam od 3,85-50,56 nmol/l lekarz powiedział że jest ok, tylko mnie męczy ten przed okresowy czas plamienia jakieś 4 dni i tak sobie pomyślałam że skoro nie udało mi się zaciążyć to może coś jest nie tak :( sama juz nie wiem a boję się tych lekarzy bo na każdego opinię w połowie ok a w połowie jadą że nie wiadomo komu wierzyć ;/ ale idę jutro na 17 i zobaczę co mi powie. nie byłam jeszcze u endokrynologa a jedynie u ginekologa Bromergon dostałam 4 op to na 4 miesiące :) a Ty dlaczego chcesz go po 3 mc odstawić ? tak sama z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny na wstępie przepraszam ze piszę tylko o sobie. Jestem tak słaba że wyszłam z pracy po dwóch godzinach. Przez weekend byłam na działce i te było kiepsko ze mną, jestem przeziębiona i na dodatek nie mam na nic siły. Nie wiem czy to połączenie bromka i gripexu i innych leków na przeziębienie. Miałam odebrać wyniki prolaktyny i nawet nie miałam siły. Znalazłam stara książeczkę zdrowia , nie wiem czy to jest istotne ale w 2001 roku czyli bardzo dawno temu miałam taki wynik prolaktyny 1303 a fsh 0,724. Coś chyba jest na rzeczy może to się utrzymuje i dlatego moim dzieciom przestało bić serduszko z nadmiaru prolaktyny. A w ogóle to byłby cud że zaszłam w ciąże z taką prolaktyną - jeśli ona dalej jest wysoka. Nie mogę się doczekać wyników obecnej prolaktyny. Jak dobrze że weszłam na Wasze forum i ze wogóle ten lekarz dał mi bromka przynajmniej zaczęłam drążyć ten temat. Jeszcze raz przepraszam ze tylko o sobie, idę się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ale przestań !!! od tego jest to forum aby nam było lżej Połóż się odpocznij, ciekawi mnie też twój wynik prol ja też chciałam po miesiącu brania zbadać czy spadła ale odpuściłam to narazie :) Kuruj się i wracaj do Nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 stego wszsytko zdarzyc sie moze ;))) zaczelo sie .... trzymajcie kciuki ;)) dam pozniej znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Nadzieja_81 no twój wynik plr baaardzo wysoki....bardzo....ja bym juz była w labolatorium na czterech bym sie czołgała....bardzo zastanawiające....ja po obciążeniu miałam 278 chba...i mam zbijaną....a jesli ty masz ponad tysiąc podstawową to leki na zbicie napewno dostaniesz. Moniek odstawić chce bo mam podwyższoną po obciążeniu tylko a podstawowa w normie,lekarz powiedział ze pół roku mam je brać minimum....i jak nie zadziała to ja juz nie wiem.....sama nie wiem.....ja czuje ze coś głębiej jest nie tak a nie prl tylko.a poza tym niby tą po obciązeniu sie nie zbija,kiedyś zbijali teraz juz nie....wiec mam mieszane uczucia co do sensu brania tych tabletek....a poza tym po wzieciu tabletki codziennie zatyka mi nos....tak jakbys miała katar i oddychać nie moge...i wtedy tylko krople bo inaczej nie da sie wytrzymac....wiec daje sobie czas jeszcze 3 cykle i odstawiam...no chyba ze coś bromek zadziała i zajde w ciąże.....poczekamy-zobaczymy. @ za około tydzień zobaczymy co to przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
justa27a co sie zaczeło?ja chyba nie w temacie....o co chodzi....jakieś wyjasnienia...?za co trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi wiem że to głupie ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie odchyły....czuje sie normalnie i załamuje mnie to:(((gdzie ten cholerny okres:( Moniek to jest bardzo przygnębiające:(dzis uslyszalam w pracy że chodzą ploty że jestem w ciąży pomyślałam nawet nie wiecie że to nie jest takie łatwe:( ja tez nie wiem czy bromek działa skoro okres zanikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantko ja też mam tą podstawową w normie a druga skok dostałam ten lek i zobaczymy choć jedna P. chciała mnie na rezonans wysłać że mam góza przysadki, drugi lekarz bardziej ogarnięty powiedział że przy guzie juz pierwsza jest ponad normę a wzrost jest niewielki. Dobre i to choć sama nie wiem ..... biorę zaraz będzie drugi cykl ale też mam jakiegoś cykora dlatego te badania i jutro wizyta, podpytam sie endokrynologa o wplyw prol po obciązeniu na ciąże i czy moje poronienie mogla ona wywołać oby lekarz była chętna do rozmowy bo wiecei jak to bywa zuzu wiesz co u mnie w pracy moja dobra kolezanka jest w 12 tc zaszla choc nie planowala i bala sie mi mowic aby nie zrobic mi przykrosci kochana dziewczyna oczywiście ze sie ciesze ale dziewczyny mam dziś nastrój wisielczy najlepiej siedzieć i ryczeć też coś chyba w tej pogodzie poza tym @ małpa już za rogiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek chyba wszystkie dziś mamy takie nastroje:((cały czas myślę co to może znaczyć że tyle czasu nie mam @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
u mnie w pracy 3 dziewczyny zaszły w ciąze w podobnym czasie,wszystkoe na zwolnieniu juz siedzą....i czekają na maleństwa....ale im zazdroszcze,czasem tak niezdrowo ze szok...ale czasem mam takie dni typu ''czemu one a nie ja'' a jeszcze dziadek mojego M palnoł kiedy jakieś prawnuki będą,bo musza być,no choć z pięcioro.....az sie we mnie zagotowało...... taka zła byłam....bo to temat u mnie bardzo drazliwy-i odpowiedziałam mu ze jak mi sie spodoba to będą.ciągle kazdy pyta....dopytuje,mama moja mówi ze jej sie wnuki sniły....a mi tylko coraz bardziej zle.....i juz nie daje rady.padam na twarz juz z tej bezsilność....tak bym juz chciała przeżywać ciąże....a potem takie słodkie maleństwo tulić,a co tu zrobić jak sie tak hop-siup nie da!!!!Marze żęby mi juz wszyscy dali swięty spokuj z tym wypytywaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu a gdzie ta twoja małpa :) Interesantko wiesz co takie to życie że każdy będzie się pytał i dociekał itp.. itd nie mamy wpływu na ludzkie odruchy dlatego lepiej przejść ponad tym i w ogóle nie brać tego do serca tylko ładnie odpowiedzieć jak Bozia da :) szkoda naszych nerwów i tak mamy ich aż za dużo ;/ Justa moje gratulację !!! aż się serce raduje że witamy nowego człowieczka na świecie :) !! Laski no przecież My też w końcu przywitamy inaczej być nie może tylko te chwile zwątpienia okropne są jak dopadają .... musimy walczyć ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
nieskojarzyłam...oooo....super...następny mały człowiek na swiecie!!!!!gratulacje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka musimy być silne i nie dać się takim głupim pytaniom.dziś siedzę z roczna córka mojej siostry i jeszcze bardziej pragnę dziecka;( 3mamy kciuki za juste i jej malenstwo;)13.05.2013piękna data;) Gdzie mój@hm o to jest pytanie;(nie mam pojęcia i nie wiem co dalej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola11111111111
Zuzu mam nadzieje ze pomoge, ja ostatnio dostałam @ w 6 dzien po odlozeniu dupka, a zawsze do 3 dni przychodzil @. Wiec moze faktycznie sprobuj sie wyluzowac, wez gorącą kąpiel, napij sie kieliszek wina, to podobno przyspiesza @. I nie mysl :) Dziewczyny glowa do gory!! nie mozemy smutac, kazdej z nas sie uda i musimy wierzyc... Ja mam 6 dzien cyklu bez wspomagaczy, jedynie dupek, szanse wiec sa pewnie marne... Meza zapisalam na badania nasienia, miesiac czekania... takie kolejki A mialam dzis wizyte i dowiedzialam sie ze mam tyłozgięcie macicy.... ma ktos tak moze? Trzymamy kciuki za Juste!!! i GŁOWY DO GÓRY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się bardzo nie zwariować i nie martwić:(ale cały czas mam nadzieję że lada moment przyjdzie:(Dziś tuliłam roczną siostrzenicę po spaniu i jedyna myśl jaką mialam w glowie to kiedy ja kiedy ja...a i oczywiscie dowiedzialam się o kolejnej ciąży mojej znajomej powiedzialam szczerze gratuluję i jestem bardzo dumna z siebie:))też mam nadzieję że nam sie wszystkim uda i będzie wspaniale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
ja tez mam nadzieje ale coraz bardziej ona gasnie...nie wiem...nie mam na dzień dzisiejszy tyle optymizmu.....boje sie ze zostaniemy tylko we dwoje.om nie dołuje was juz bo jeszcze wam sie udzieli mój podły nastrój.smuce i smuce niepotrzebnie wam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola11111111111
iNTERESANTKA 25 po to jest to forum!! nie smutaj, kazda z nas ma taki dzien ze ma tylko czarne mysli, musimy być silne i cieszyc sie życiem, wiem ze latwo powiedziec, bo tez mam takie chwile ze sie dołuje i mysle ze sie nie uda, ale marzenia trzeba miec by moc je realizowac, i wierzyc ze dla kazdej z nas zaswieci mocniej slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dziewczyny o 16.55 na swiat przyszedł mój malutki cud. 3750 żywej wagi i 58 cm szczęścia. Cud o ktory warto walczyć i nie poddawac sie gdy przychodzą chwilę zwatpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
dziewczyny o 16.55 na swiat przyszedł mój malutki cud. 3750 żywej wagi i 58 cm szczęścia. Cud o ktory warto walczyć i nie poddawac sie gdy przychodzą chwilę zwatpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×