Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Stokrotka u mnie jeszcze tydzień do testowania..17-18 stycznia i też czekam aż będę mogła się pochwalić 2 kreskami, chyba zwariuje ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moje kochane u mnie taki sredni dzien, w nocy rodzila kolezanka na slicznego synka to zona bajbkizszegi przyjaciela m zostalismy zapriszeni ale ja tam nie moge isc serce by mi peklo patrzec na takiego kilkugodzunnego dzidziusia co ze mba nie tak czemu sie nie ciesze ???sama siebie karce za zazdrosc ehhhm powiedzial ze w takim razie i on nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dzis w dniu spodziewanej @ dostalam plamienia tzn na razie jest to tyci krwi ale boje sie ze sie rozkreci :/ i nie wiem teraz czy odstawic tego dupka , zreszta to moj 2 cykl z nim byl z tym ze 1 cykl na wywolanie @ a ten cykl byl od owulki kurcze zeby to bylo tylko male plamienie chociaz to i tak chyba nie swiadczy o niczym dobrym boje sie isc po ten cholerny test jakby parzył moze poczekac do wieczora zobaczyc czy sie rozkreci @ jak nie to go zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Ją bym zatestowala .......a może cios złego się dzieje.....lec po test testuj i będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Monia89 fajnie, że nas wspierasz i dzielisz się dobrymi wiadomościami. Podziel się też i wiruskami może jeszcze się komuś uda :) Natie kiedy idziesz na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
kejti a kiedy miałaś odstawić dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wszystkiego dobrego dla Twojej Zuzi niech zdrowo rośnie:) odzywaj się częściej - miło się czyta takie posty i od razu humor się poprawia:) Kejti lepiej zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A mnie chyba dr położy do szpitala:-(. Moje ciśnienie jest brzydkie. Raz mam 156 na 57 puls 82 a raz mam 119 na 75 puls 92 a innym razem 125 na 80 puls 113. Już mi to lekarz zapowiedział żeby kontrolować i jak będę miala średnia powyżej 140 to szpital na. Konkretne badania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lepiej się na sercu robi jak się czyta, że się Wam udaje :D:D ja też jestem dobrej mysli jeśli o mnie chodzi, bo mnie się też w pierwszym m-cu z bromocornem udało, co oznacza zapewne, że moim problemem jest prolaktyna :D i świadczy o tym, że z żołnierzykami m jest wszytsko ok :D oby :) jak to lekarz powiedział, było poronienie a to oznacza, że da się zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam generalnie brac 10 dni od 16dc ale ja wiedzialam ze nie mam wtedy owu i sie balam ze mi zablokuje wiec wzielam 20dc kiedy mialam ja wlasnie i od 28 tak biore po tabletce dziennie i dzis wlasnie przypada mi dzien okresu bo mam cykl 33 dniowy i mialam ranoplamienie a teraz juz w ogoloe nic na razie takze nie wiem co jest piec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek I bella, czekamy teraz na WAS:), Stokrotko Ty uważaj z tym cisnieniem, łozysko w późniejszym czasie może za wczesnie się odklejać, czytałam o tym dużo po tym jak 2 tygodnie temu przewróciłam się na lodzie i uderyłam się w żebra brzuch i biodro..... Też bałam sięo łozysko. Warto dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Nio właśnie lekarz też tak mi powiedział. Mam kontrolować ciśnienie do 28i stycznia i potem zobaczymy. Testuj.......uspokoisz się i będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka kup sobie ciśnieniomierz i sprawdzaj codziennie ciśnienie, a jak będzie niedobrze to kładź się do szpitala, będziesz bezpiecnziejsza niż w domu. moja szwagierka też miała identyczne problemy, obyło się bez szpitala na szczęście a dzidzi jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Mam cisnieniomierz i mierze codziennie. Decyzja padnir 28 stycznia na wizycie. Testuj testuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtinarapie- ja dzień przed pozytywnym testowaniem plamiłam i byłam pewna że to okres nadchodzi, ale plamienie ustało, dzień później zrobiłam szczęśliwy test.... Mnie bolał brzuch jak na okres, piersi tylko okresu nie było już tydzień i postanowiłam ze robie test, jak zobaczyłam 2 kreski to byłam pewna że źle widzę, że już tak bardzo pragne tej drugiej kreski ze mi się tylko wydaje ze ona tam jest, a ona serio tam była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtinarapie- ja dzień przed pozytywnym testowaniem plamiłam i byłam pewna że to okres nadchodzi, ale plamienie ustało, dzień później zrobiłam szczęśliwy test.... Mnie bolał brzuch jak na okres, piersi tylko okresu nie było już tydzień i postanowiłam ze robie test, jak zobaczyłam 2 kreski to byłam pewna że źle widzę, że już tak bardzo pragne tej drugiej kreski ze mi się tylko wydaje ze ona tam jest, a ona serio tam była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Kejti testuj !!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka słońce Ty nasze trzymam kciuki aby wszystko było ok. Pammiętaj nie stresuj się, pełen relaks cokolwiek by się działało:) Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Wiem luz pełen:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
jestemfit i natie75 ale super, ze Wam sie udalo :) Wysylajcie tez do mnie te ciazowe wiruski! Czekam na kolejne pozytywne tesciki juz na dniach :) ja co prawda na poczatku cyklu, dzis 2 d.c. i mam miec robiona droznosc jajowodow jak sie skonczy miesiaczka, tylko musze sie jeszcze umowic. O ile wyleczylam sie z tej infekcji mieszanej, bo jak nie to dupka ;) Pije sobie ziolka o. Sroki i licze na efekt w tym roku :) Moze mial ktos z was to hsg, czy to takie straszne, jak mowia inni? Ostatnio jak mieli mi robic to pol nocy nie spalam, ale oczywiscie nic z tego nie wyszlo, bo mnie zdyskwalifikowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Kejti to może zatestuj, tak jak stokrotka mówi będziesz wiedziała o co chodzi z tym plamieniem. 3mam kciuki za + Antoninka znajoma mówiła, że pod narkozą robią i nic nie czujesz i nie czaisz, późńiej może cię troche boleć, ale wiadomo jak wtryskują ci jakiś płyn pod ciśnieniem w narządy to sie później dyskomfort odczuwa. Niby jak są zrosty to boli bardziej, a jak nie ma albo są niewielkie to ten płyn je "rozbija" i udrażnia jajowody. Pewne jest jedno nie ma co się martwić na zapas, bo każdy ma inny próg bólu który może wytrzymać. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoninka ja mialam HSG, dla mnie wieksza niedogodnoscia byla cala widownia (akurat mialam grupe studentow na sli) niz caly zabieg. Na poczatku dostajesz glupiego jasia i jest ci wszystko oboję. Fakt ponoc ttroche boli przy tym jak sa zapchane jajowody ale cale badanie trwa mniej wiecej 10 min, wiec wszystko da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninka po głupim jasiu faktycznie będzie Ci wszystko jedno:) ja się śmiałam przed operacją, po operacji po narkozie było jeszcze gorzej bo mało co nie zagadałam pielęgniarek na sali pooperacyjnej, wiec mnie wygoniły z niej wcześniej:) w narkozie nic nie poczujesz:) i będziesz mieć z głowy:) a z tego co wiem to po tym zabiegu wiele dziewczyn w pierwszym cyklu zachodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
Dzieki wielkie, kochane jestescie ze odpisalyscie, no w sumie to tylko 10 min, wiec nawet z duzym bolem i tak szybko minie.. jak mam okres to na poczatku boli cala dobe strasznie... jak wyjdzie badanie hsg zle, to laparoskopia, ale pewnie wtedy i tak poczekam na ta laparo. Mam podejrzenie endometriozy :/ W sumie to licze na te ziola, bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak teraz Kejti da znac ze sa dwie krechy to rok okaze sie po prostu baby boom na duza skale mnie jakos smutno ;( sama siedze ;( m w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti trzymam kciuki Mam tez pytanie do dziewczyn które biorą bromka i dupka bo ja mam niby dupka brać od 16 do 25 dnia cyklu a tu czytam ze rożnie z tym u Was wiec mam pytanko jak Wy go bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×