Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Wydaje mi się, że owulacja była w 20 dc bo było różowe plamienie i ból jajników,brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia, testy owulacyjne krzyżują się na jakieś wartości z hcg więc też wychodzą pozytywne w ciąży mimo, że zostały przeznaczone do wykrywania lh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
W takim razie trzeba poczekać i mieć nadzieję na dwie kreseczki na teście ciążowym po terminie miesiączki:-) A czekanie jest chyba najgorsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
madziusiek30 widze że ja jestem słabym informatorem:-) Ale cieszę się że mogę się od innych dowiedzieć ciekawych rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też o tym słyszałam,że wykrywają bardzo wczesną ciążę, gdy test ciążowy jest jeszcze ujemny. Testy owulacyjne bywają dodatnie w okolicach miesiączki również przy problemach hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulację czułam w 20 dc bo był różowy śluz i bóle jajników i odpowiedni śluz, ale mogłam się oczywiście pomylić. Dzis 24 dc więc musze cierpliwie czekać.Ciekawe czy bromergon wpłynie na cykl.Poprzedni na bromergonie trwał normalnie 26 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lh i bhcg jest tak ze sa do siebie chemicznie nieco podobne... gdy np kobiety maja klopoty z pekaniem pecherzykow z powodu niedoboru lh to te zastrzyki co sa podawane sa robione wlasnie z bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bożka beta niby potwierdza ciąże jak jest powyżej 5. Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filunia może ty miałaś implantację zarodka a nie owulację :) jak masz cykle krótkie po 26 dni to raczej w 20 dc nie występuje owulacja u ciebie to ok 11-13 dc owulacja, no chyba że się przesunęła albo nie zawsze masz takie krótkie cykle. A ja dzisiaj jestem piękna nie ma to jak wyjść od fryzjera i znów poczuć się pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi86 myślę, że gdyby to była implantacja, to chyba test ciążowy pokazałby już II ? dzisiaj boli mnie podbrzusze, a piersi jak zawsze bolały to teraz nic,cisza...po co ja sie tak nakręcam :((( Cykle mam co 26,27,rzadko co 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Filunia a kiedy spodziewasz się @? Endi super mi też by się przydał jakiś fryzjer ale puki co więcej leze jak chodze aż już mnie tyłek boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Filunia doczytalam ze jesteś dwa dni przed to test może jeszcze nie wyjść najpewniej w dniu spodziewanej @ choć ja dop zrobiłam 4 dni później i już wyszły dwie wyraźne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natie75 a Ty wiesz kiedy miałaś owulację? miałaś jakieś szczególne objawy ciąży? u mnie myslę, że przyjdzie @, chyba za bardzo się nakręciłam :( Natie gratuluję zafasolkowania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Filunia to kilka gębokich oddechów, spacerek i czekamy na rozwój wydrzeń. Trzymam kciuki za drugi pozytywny teścik :) Endi to jeszcze pazurki wypiłować, pomalować i maseczkę strzelić na twarz i możesz leżeć i pachnieć ;) dla M oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Hej Kobietki :-D. A u mnie coś dziwnego ......jak chodzę do toalety to na papierze mam żółty sluz.....niby czytałam o tym że to infrkcja jakas nio ale skutek tego może być nieciekawy. Chciałam dziś się dostać do dr mojego gineksa ale nie było miejsc:-(. Wytzumac do poniedziałku? Czy jechać gdzieś na dyżur z tym sluzem? Pomóżcie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Bella Justa już chyba w szpitalu. Stokrotka jak infekcja to musisz to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Bella jak zrobią mi jutro przelew to pójdę jak nie to dop po niedzieli bo niestety do przychodni się dostać to graniczy z cudem i tylko prywatnie Do mojego gina chodzę prywatnie ale jest na urlopie do końca tyg wiec jak nie jutro to po niedzieli lecę do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Stokrotka jak martwi Cie ten śluz to jedź dzisiaj do szpitala bo przez weekend będziesz się martwić a jak to jakaś infekcja to coś Ci dadzą Filunia nie wiek kiedy miałam owu bo nie robiłam testów w 20dc miałam tylko plamke krwi malutka na papierze z objawów to jak później skojarzylam to zgage straszną miałam piersi mnie Nie bolały no i częściej siku latałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a może jedź do tej miłej lekarki co ostatnio w szpitalu i sprawdź co to za infekcja? Endi zazdroszczę fryzjera:) Mi też by się przydał i pazurki też, a w tym tyg jeszcze mi twarz wysypało jakimiś syfkami na czole, nie wiem skąd bo zawsze miałam gładką cerę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Justa pewno jeszze w szpitalu Natie to daj znac co tam pozdrawiam Cie goraco i fasolke tez!!! Ja zaczelam chodzic na silownie zeby sie odstresowac i schudnac po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w szpitalu ale juz po opracji. szczegoly pozniej ale wyglada ze wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola mnie piersi bolą od pierwszej tabletki dupka do okresu ale też nie zawsze. Kiedyś jak brałam tylko dupka bez bromka nie miałam takich dolegliwości. Madziusek a dziś za mną chodzi fasolka chyba się do Ciebie przejdę :) A o testach owu też słyszałam ze wykrywają ciąże ale nie wiem nie używam za to kciuki trzymam za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Justa to super trzymaj się kochana ściskanie Cie mocno A mnie głową dzis pęka....plamienia dalej raz są raz nie .... Dobrej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×