Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość gocha-04
Bożka a jaki miałaś wynik bety, bo pisalaś, że byla ujemna, a jaką miała wartość? Dobrze, że gin chce cie badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka chyba masz fajnego gina bo nie każdy tak chce się zajmować pacjentkami;) Pozostało czekać na rozwój wydarzeń. Gocha a ja miałam wyjść o 17 a wyszłam godzinę później bo musiałam na m czekać...ah ale na koniec dnia spanie mi przeszło bo moi koledzy i koleżanki z wydziału mają chyba nerwicę i musiałam łagodzić kłótnie. Ja ostatnio też kupiłam w promocji maxfactora facefinity 3 w 1 za grosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
mi tez już spać się nie chce. Pojeździlam tramwajem i z feminy do żelaznej przeszłam się z buta i jakoś lepiej mi się zrobiło. Chyba jakies niedotlenienie mózgu miałam siedząc przed kompem. Rosman to fajna sprawa szczególnie jak mają promocje :) Ciekawe co u naszych fasolek słychać... idę troche poodkurzam, bo już klaki jak na dzikim zachodzie walaja sie po podlodze razem z kotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola to prawda jak za dużo prolaktyny to za mało progesteronu i na odwrót. Widzę ze zakupy udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
a jakże Ania udane i spacerek przy gwarnej ulicy też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak czymac m w niepewnosci:):) dostałam piekne kwiaty:):):) a poza tym od jutra zaczynam robic testowanko owulacyjne,choc wciaz czekam na wyniki bo dalej cisza i nie wiem ile jeszcze mam czekac, Natie co jest??? jak Ci? uśmiechnij sie i juz?? JUsta a ty skarbusiu???? Myszka jestem pełna podziwu dla Ciebie!!!!tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
goch-04 wynik miałam poniżej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No te moje plamienia to raczej nie od godzin brania tego du....ka bo w ciagu dnia też sie pojawiło...pojawia się i znika....kurcze już sama nie wiem z kad się bierze:( ... W piątek idę na usg... A Teraz to mam takie mdłości ze masakra....ale to chyba to akurat chyba Bardzo dobry objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
No Bella kochanie staram się uśmiechać i byc dobrej myśli:)no to Twój m się spisał z tymi kwiatami super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
Dziewczyny a czy w pierwszym dniu @ szyjka macicy powinna być bardzo wąziutka? nigdy nie obserwowałam swojego organizmu. Jestem osłabiona tą całą sytuacją :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania z tą zależnością prolaktyna - progesteron to prawda niestety, ale my bierzemy bromka i będziemy mieć wszystko w normie:):) Bella - chyba też się pokłócę z M dla kwiatów, hahahaha:) Natie i dobrze że są mdłości:) Nie życzę abyś się męczyła, ale to znaczy chyba że fasolka rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka 26
@ się rozkręca :-/ Miesiąc temu czyli od momentu kiedy zaczeliśmy starać się o dziecko pamiętam, że dostałam okropnie mocny okres..... jak nigdy. Zobaczymy jak to teraz będzie....a i na jakie badania mnie wyślą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusek pewnie ze będzie dobrze bo rok 2013 został ogłoszony rokiem staraczek i donoszaczek fasolkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati bedzie dobrze :) Lepiej zrobic to usg, bedziesz spokojniejsza :) Hahaha bella to widać że mężuś jest wyszkolony :) i tak ma być :) Madzia dobra i taka fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Nasza Justa już w szpitalu oby wszystko poszło dobrze....musi:) Dobrej nocy dziewczynki uciekam spać bo jakoś dzis ani humor ani samopoczucie mi nie dopisuje...Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek hehe po bretonsku pycha ale okna trzeba później szeroko otwierać Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Madziusiek hehe po bretonsku pycha ale okna trzeba później szeroko otwierać Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natie - dobranocki, mam nadzieję, że jutro będzie lepszy humorek:) Fasolka będzie na jutro na obiadek, akurat się przegryzie przez noc;) No i jutro od rana trzymamy kciuki za Justę:) Jola może to nie przez dupka te objawy;) Ja nigdy nie brałam to nie pomogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym prolaktyną i progesteronem nie zawsze to tak jest bo ja mam za wysoką prolaktyne a progesteron bardzo dobry nawet był powyżej norm, więc chyba nie zawsze się to sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy testy owulacyjne mogą wykryć wczesną ciążę?jestem 3 dni przed okresem,test owulacyjny pozytywny (kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej), test ciązowy negatywny.Biorę bromergon 2 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filunia testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży, ale pozytywny test nie oznacza, że jesteś w ciąży. Mi też wychodził pozytywny przed @ ale ciąży nie było. Najlepiej poczekać do dnia @ i wtedy zrobić test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
z tego co wiem testy owulacyjne wykrywa wzrost LH czyli hormonu odpowiedzialnego za owulację, natomiast testy ciązowe wykrywają hormon hcg...wiec moim zdaniem zbliza się owulacja:-) Oj chciałabym zeby u mnie testy owulacyjne pokazały dwa paseczki...ale nic trzeba poczekac..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×