Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Ania dzieki za informacje, jeszcze tylko jutro dupek i odkladam prochy.. :) a jak dlugo bierzecie ten bromergon? ja bralam go przez miesiac (2x1) I co mnie zezloscilo lekarz nie zrobil mi badania prolaktyny... po 2ch mieisacach mialam robione badania bo poszlam do innego lekarza i mialam 31 a norma byla 25 i przez 60 dni bralam norprolac i juz raczej jest dobrze bo juz go nie biore od 2ch tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati jutro sie wszystko wyjasni, bo idziesz na to usg?? takze sie nie martw nic, dobrej nocki :) Justa dobrze ze juz po, trzymałyśmy mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziusiek to moze z bromerganu, bo ja tez jak go bralam to mialam okropne bolace pryszcze ( tyle dobrze ze na plecach) a jak przestalam go brac to odrazu znikly. Mnie to zdziwilo bo zadko kiedy mialam jakies niespodzianki.... wiec to chyba z tabletek.... Bella ja postanowilam sie gimnastykowac w domu i zero slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - juuuuupi:) wracaj szybko do sił :) Ania zapraszam;) Justa kiedyś pisała, że sprawdzała i faktycznie w ciąży jej wyszedł pozytywny. Ja dziś usypiam, jakieś słabe ciśnienie chyba:( Natie, mam nadzieję, że jutro zrobisz usg i zobacyzsz swoja kropeczkę:) Jola ja biorę bromergon od października jakoś, a jest jakieś ograniczenie ile można brać? Trzeba robić przerwy, nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja biore już długo bromka i nie miałam żadnych takich niespodzianek, więc to chyba nie to. Na szczęście w okolicach owulacji moja cera pięknieje hahaha to liczę że zaraz paskudy znikną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusek ja dostałam bromka na 6 miesięcy po tym czasie mój gin powiedział ze ma mi się uregulować ale na innych forach dziewczyny pisały ze nawet 4 lata biorą wiec ograniczeń raczej nie ma MAdziusek jak dziś wyjdę możne za 4 dni dojdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze tylko tak u mnie bylo, mialam tak na poczatku to wytlumaczylam sobie tym ze pewnie ogranizm sie przyzwyczaja :) no wlasnie tez nie spotkalam sie z ograniczeniem, ale moze jak dojdzie do normy to sie odklada... choc co lek to inaczej dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co endo i gin powie lada dzień:) ale wolałabym nie odstawiać bo u mnie ładnie cykle i wyregulowały i owu się pojawiła:) i nie mam mlekotoku :) Ania a gdzie mieszkasz jeśli można zapytać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najkrótsza trasa 414km od Wawy w Brodziszowie (od czasu ślubu) ale cześć mego serducha jest w Raszynie i Ożarowie Maz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś przynajmniej raz w roku byłam potem nawet miesiąc mieszkałam i chyba od tamtej pory już mnie tam nie było ale dziękuje za zaproszenie :) jak byś w moich okolicach była również zapraszam jest gdzie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola zero ssłodyczy!!! ja tak nie potrafie,nie pale nieomal ze nie pije tylko okazyjnie ale słodycze hmmm pozeram wiec postanowiłam cwiczyc choc własciwie odchudzac bardzo sie nie musze ale zawsze to zabija myslenie o dziecku a tak mysle o cwiczeniach:) Justa czekamy ,wrcaj szybko do nas Aniu ja tdz kocham gory ,mam to szczscie ze widze Tatry z okna:) Monis mis nic nie pisze a Myszeczka tak tak tylko dorywczo Myszka pisz cos ja ide robic test owulacyjny na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fit dzis po pracy ide po wynik ale nie wiem czy juz jest bo nie dzwonili do mbie ale ide sprawdzic wczoraj w nocy test owulacyjny pokazal jedna kreske ale to 8dzien dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella idziemy prawie łeb w łeb :) ja 8 dc mam dziś :D:D testy zacznę robić od 10-11 dc. idę na monitoring w tym cyklu.... mam taki sajgon w pracy, że przeszła mi myśl o dziecku... :D:D ostatnio odbierałam interwencyjnie 5 maluchów z domyu, szóste w drodze, matka 85 rocznik... masakra!!! dzieci w takim stanie, że szkoda gadać.... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ciezko patrzec na zaniedbane dzieci,widze ze nie latwo Ci w tej pracy ,m jest proszony w odwiedziny do przyjaciela gdzie jest 2tyg bobas i wiesz ja nie potrafie tam isc wiec podziwiam Cie za twoja prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peaska87
hej Dziewczyny:) Miesiac temu lekarz wyslala Mnie na badanie prolaktyny z obciazeniem. Podstaowoy wynik wyszedł na poziomie 16, ale ten drugi po 1h wzrósł 13 razy. Gin stwierdzil hiperprolaktynemie czynnosciowa i przepisal mi Norprolac 1/2 tabl codziennie i od 16dc-25dc Duphaston. Staramy sie z mezem o dzievko ponad 2 lata, zas przyczyny szukamy ok 1 roku. Wszystkie wyniki byly ok, meza nasienie, moaja droznosc jajowodow, hormony tarczycy itd. Teraz dopiero po zmianie lekarza wyszlo, ze ta prl. Na wiekszosci forach pisza, ze nie patrzy sie na ten drugi wynik prl. Zastanawiam sie czy rzeczywiscie prl jest przyczyna moich niepowoedzen.....nie chce bez sensu faszerowac sie hormonami, które i tak mi nic nie pomoga. Czy ktoras z was miala rowniez podobne wyniki prl? I ile trwalo leczenie zanim zaszlyscie w ciaze? bede wdzieczna za odpowiedz, gdyz ponad 2 lata oczekiwan juz Mnie nieżle wykonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Justa jak to dobrze, że już po wszystkim. Teraz zdrowiej :) Bella spokojnie, może to pomyłka, może coś zaburzyło wynik. Będzie dobrze. Nie wiem dlaczego ale jakoś wierze w to co powiedział ci ten szaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella ale masz pecha... no masakra... nie dosc ze tak dlugo czekalas na wynik to jeszcze z taka niespodzianka dzwonia... a wyjasnili chociaz dlaczego masz powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Peaska jak masz pierwszą PRL na poziomie 16 to to jest bardzo dobry wynik, natomiast po obciążeniu PRL może być bardzo łatwo zaburzona np. stresem. Ostatnio spotykam się coraz częściej z tym, że PRL po obciążeniu nie ma znaczenia przy zachodzeniu w ciążę. Dlaczego dostalaś też duphaston? Badałaś progesteron, masz za niski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peaska jezeli prolaktyna normalnie badania jest ok to uwazam ze badanie prolaktyny po obciazeniu jest bez sensu... czesciej ja sie bada po to by wiedziec czy jestesmy wrazliwe na dzialanie stresu... Ty jestes... a probowalas sie moze starac z testami owulacyjnymi? to czasami pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jem słodyczy już 10 dni i jest to mega wyrzeczenie dla mnie bo średnio co 2 dni są jakieś ciasta a to urodziny, dzień babci itp. no ale 31 stycznia idziemy na wesele, nie chce żeby mi kiecka puściła na szwach :P ja dziewczyny jakoś wyluzowałam, wypłakałam się we wtorek po odebraniu wyniku OB i już wiem że nic się nie ruszy do póki nie będzie dobrze tzn. wyrwę zęba i po miesiącu sprawdzę OB i mam nadzieję że już będzie dobre a jak nie to już nie mam pomysłu, zrezygnuje z leczenia i nie będę się wykańczać psychicznie bo to do niczego dobrego nie prowadzi ! Bella noż k.... też bym się zdenerwowała, ci ludzie nie wiedzą że przez takie zaniedbania tracimy swój cenny czas ? Szkoda słów ... Justa dobrze że wszystko ok :) Natie co nowego jak sprawa z plamieniem ? Pozdrawiam Was cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A ją muszę wam powiedzieć że ten rok 2013 będzie wielke bum na bobo :-D. Dziś mąż się dowiedział że z prawej str sąsiadka w 8 msc a z prawej w7 msc a ją w 5 :-D:-D:-D:-D Trochę jak usłyszałam to to zaczęłam się śmiać bo.... Nasi sąsiedzi ci w 7 msc są bardzo zazdrosni jak się dowiedzieli że się chajtamy to masakra.......od razu i oni zaczęli planować wesele........i teraz oni są pierwsi z dzieckiem....bo mówiliśmy że chcemy to oni chcieli być pierwsi i są bo w marcu rodzi a ją w czerwcu .......ale taka dziecinada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia1985
Pestka u mnie podobna sytuacja co u Ciebie. zaczełam brac bromergon na początku grudnia i już w styczniu byłam w ciąży a prl po obciążeniu razy 20- nie długo ale udało nam sie zajsc także pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w drodze do przychodni i jade jeszcze raz zrobic ten wymaz!!! Powiedzieli ze im sie cos popsulo i musze powtorzyc badanie jestem zla!!!!" i boje sie, od poczatku zaczynac a tyle czekalam chtba nkikt nie rozumie ze nam zalezy na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×