Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Witam cieplo i slonecznie mam niedzielne przedpiludnie wolne, wiec pisze do Was kochane. Testu nie robilam bo nie czulam nic ,mina 30 i31 dc i juz mialam cien nadzieji ale dzis w 32dc zalala mnie cholerna @ Zdaje sobie sprawe ze od dluuuugiego czasu nie wychodzi i pewnie tak to juz bedzie ,nie jest mi widocznie dane byc w ciazy kolejny raz,za oknem upal a ja czuje taki bezsens zycia.Przestalo mnie cieszyc wspaniale Lanzarote ;( Pozdrawiam ,wracam poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
To i ja się witam niedzielnie co prawda z pracy, ale dziś przy kompie. Tempka spadła o 0,02 st.C i zrobiłam bez przekonania test i oczywiście negatywny. Dziś mam 34dc i pewnie jutro przyplącze się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. No nie wierzę, że same negatywne:( Tyle nas było, myślałam że chociaż jednej się uda! Przytulam Was mooooooooocno:* W końcu się musi udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione dziś w necie: Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do nas to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek pięknie powiedziane. Mi się podoba jeszcze to hasło: "życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia" Marek Aureliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
jakie ciacho pichcisz? mi zostało 45min w pracy i wolne popołudnie. Już się chyba wypaliłam w pracy i chciałabym czegoś nowego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś nie mogłam się zdecydować pomiędzy ciastem toffi a 3 bitem:) Ostatecznie 3 BIT wygrał:) W pracy mam to samo, na razie nie wychodzi mi zmiana o której kiedyś pisałam, ale to tylko bardziej utwierdza mnie w innych planach:) Słodkich planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
To samo i ja, myślę, że jakoś do zaciążenia się tu przemęczę. Jedyny plus taki, że mam ją pod nosem, bo 2 min piechotką. Ciasto napewno pyszne. Ja dziś rano miałam ochotę na śledzie w occie lub jakieś koreczki, a później jak zaczęłam robić kanapkę do pracy to pomyśłałam do tej bułki to by się czekolada przydała :) a teraz coś bym zjadła, ale nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
ostatnio zauważyłam, że jak zbliża się @ to mam ochotę głównie na śledzie, a za chwile włącza mi się chęć na czekoladę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
i prowadzenie wykresu, czyli temp śluz i szyjka sporo mnie nauczyły, bo np. w tym cyklu się nie stresuje tym, że już trwa 34dni. Gdybym nie prowadziła obserwacji to już bym sobie ciąże wmówiła, a tak wiem, że owulacja porostu była późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziewczynki dolaczam do tych z @, przylazla malpa rano i meczy... w ramch smakow po raz pierwszy w zyciu zrobilam pizze... bo na ciacho jajek nie bylo ;) bylam wczoraj u nowego ginka... sladow owulki w tym cyklu brak a endometrium cieniusie... znaczy za miesiac trza bedzie myslec co z tym zrobic... no i pewnie bromek wroci... we wtorek na hormonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, widze ze @ hurtem przyszla, ja narazie czekam bo dopiero 21 dzien... ale cykl bede miec chyba dluzszy bo ok 17dc dopiero owulka była z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Madziusiek mam do ciebie pytanie. Mówiłaś, że ostatnio twoj M był w inwimedzie na badaniu nasienia, ile zapłacił i jakie to było badanie (podstawowe czy pełne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha my robiliśmy podstawowe za 100zł. Namówiłaś w końcu M na badanie? Mycha i Ciebie @ męczy, jakiś zmasowany atak w tym miesiącu:( Jola w Tobie cała nadzieja! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Nie wiem czy namówiłam, ale jak powiedziałam, że szukam laboratorium lub kliniki gdzie robia badanie to go poprostu zapisze, i jak powiedziałam, że 175zł to powiedział tylko tyle, że na pewno nie w lutym, bo kasy brak, czyli przez kilka miesiecy mógł to sobie wkońcu przetrawić :D i pójdzie. Ja jeszcze @ tez nie mam :) ale to kwestia godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może pójdzie na badanie:) My zrobiliśmy podstawowe bo lekarz mówił, że facetów ciężko wyleczyć, więc nie ma sensu wydawać kasy na razie. Moja @ jakaś skąpa w tym miesiącu, to chyba też niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusiek jak nas tam hurtem meczy @ to potem testowanko tez bedzie gremialne;) oby tym razem z lepszym rezultatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ale się zsynchronizowałyśmy :) ja zażywam po pół bromocornu na noc i coś mnie rano głowa pobolewa :/ najlepsze jest to, że niby z każdym z moich lekarzy (a jest ich 3 :)) ustalałam, że wrócę do bromka, ale to było narazie gadanie... zaczęłam go zażywać a mam tylko 13 tabsów, czyli na 26 dni i będę kombinować jak je rozmnożyć :D he he dziewczyny ruszamy do boju w nowym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
słyszałam, że podstawowe badanie może być wporządku, ale gdyby przyjrzec się bardziej szczegółowo to może coś nie grać. Ja bym chciała, żeby opcja była full, bo raz namówię, żeby poszedł, a drugim razem może być gorzej. Pozatym jak w podstawowym badaniu cos bedzie nie halo to trzeba bedzie i tak powtórzyć rozszerzone i koszty będa jeszcze wyższe. Madziusiek tam potrzebne jest jakieś skierowanie od ich lekarzy czy poprostu dzwonię, umawiam się i płacę po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
tak kolejny cykl będzie już wiosenny :) i więcej boćków przyleci do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha nie trzeba skierowania, dzwonisz tylko i się umawiasz na termin. Potem idziesz, na recepcji wypełnia się ankietę, płaci a potem już na dół do pań pielęgniarek po pojemniczek i kluczyk do pokoju:) U nas coś profesor mówił o powtórzeniu badania nasienia za jakiś czas, wtedy pewnie full opcję zrobimy. To co, nową tabelkę robimy? Faktycznie to już wiosna będzie, może bociany wrócą i nam przyniosą słodkie bobaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Czesc dziewczynki ja jutro zaczynam boj najpirw do poradni ch odzwierzecych zobaczymy co mi tam powiedza..... Teraz jak odstawilam bromka to cycki mnie tak bola ze szok no w sumie to 3 tyg od poronienia to moze za tydz @ przyjdzie jesli w terminie...rok temu jak poronilam to normalnie po 28 dniach przyszla ...no zobaczymy jak teraz bedzie Dobrej nocy Kochane ja zmykam do wyrka film obejrze i lulu bo rano trzeba wstac Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie75
Czesc dziewczynki ja jutro zaczynam boj najpirw do poradni ch odzwierzecych zobaczymy co mi tam powiedza..... Teraz jak odstawilam bromka to cycki mnie tak bola ze szok no w sumie to 3 tyg od poronienia to moze za tydz @ przyjdzie jesli w terminie...rok temu jak poronilam to normalnie po 28 dniach przyszla ...no zobaczymy jak teraz bedzie Dobrej nocy Kochane ja zmykam do wyrka film obejrze i lulu bo rano trzeba wstac Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a(32).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 26tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań gocha-04 (27,5)...........18.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) kejtinarapie(26)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) madziusiek30(30)..............14.02.........12 msc starań AniaeS28 (28)..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem Lula 27 ................. 22.02.......................3 lata starań ... pierwszy cykl z bromkiem i eutxyroxem... madziam87 .........termin @ 28.02 ............... kilka miesięcy, pierwszy cykl starań z bromkiem Endi86 (26,5)......................11.03... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. paulisia1985 (27)..........20.01 marysia (25,5)......14.03....od V 2012 r. (poron. w 8 tc X 2012 r.) natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze zadnej sie nie udalo... ja liczylam na Was wszystkie dziewczynki ...a przynajmniej na parkę ...szkoda ze sie nie udalo ;( dla lepszych efektow w przyszlym wiosennym miesiacu przesylam Wam sterte wiruskow ciazowych ... spieszcie sie bo juz niewiele ich zostalo ;)) Gocha a teraz w Tobie jeszcze nadzieja dla zainteresowannych (oczywiscie na zas tez mozna poczytac) fajne zestawienie chusteczek nawilzajacych http://podwojona-sroka.blogspot.com/2013/01/analiza-chusteczki-nawilzane.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......................termin @/porodu....................czas justa27a(32).........Fasolka -20-05-2013 (obecnie 26tydzień)........ ponad 2lata stokrotka(24).......Fasolka -22.06.2013 spontan ale ok 1,5 roku od slubu jestemfit...................Fasolka - 15.09.2013 - 17 msc starań gocha-04 (27,5)...........18.02.....8 m-cy madziorkus (27)..........13.02 ........1,5 roku( I cykl z bromkiem, 6 miesięcy temu poron.) kejtinarapie(26)...... 13.02 ..3msc(2cykl z dup i brom.) madziusiek30(31).......16.03.........13 msc starań AniaeS28 (28)..........16.02 .....3cykle z bromkiem i dupkiem Lula 27 ................. 22.02.......................3 lata starań ... pierwszy cykl z bromkiem i eutxyroxem... madziam87 .........termin @ 28.02 ............... kilka miesięcy, pierwszy cykl starań z bromkiem Endi86 (26,5)......................11.03... po 8 mc. cp. zakaz starań aż do hsg. paulisia1985 (27)..........20.01 marysia (25,5)......14.03....od V 2012 r. (poron. w 8 tc X 2012 r.) natie75.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×